głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chciałbym powiedzieć ci. Opisać cały ból. Przypomnieć wielkość chwil. Używać małych słów.Czy to że sił mi brak. Zwiastuje koniec nas?Nie martw się proszę. Wszys

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chciałbym powiedzieć ci. Opisać cały ból. Przypomnieć wielkość chwil. Używać małych słów.Czy to że sił mi brak. Zwiastuje koniec nas?Nie martw się proszę. Wszyst
Chciałbym powiedzieć ci.  Opisać... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 grudnia 2014

Chciałbym powiedzieć ci. Opisać cały ból. Przypomnieć wielkość chwil. Używać małych słów.Czy to że sił mi brak. Zwiastuje koniec nas?Nie martw się proszę. Wszystko skończy się. Prędzej i mocniej. Odwaga zabija mnie. Nic się nie stało. Przecież dobrze wiesz. Oddałem wszystko. Żeby wszystko mieć. Piosenka totalnie rozwaliła mnie na drobne kawałeczki : https://www.youtube.com/watch?v=8w600YIpkoY

Może zamiast się smucić powinnam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 grudnia 2014

Może zamiast się smucić powinnam szukać plusów, bo trochę ich jest. Żałujesz, tęsknisz, chcesz wrócić. Szkoda, że jesteś takim zakłamanym dupkiem. Kolejny rok z postanowieniem, aby się od ciebie uwolnić. Chciałabym się zakochać, aby ktoś zobaczył jak wiele jestem warta i nie dał mi nigdy powodów do płaczu.

Każdego dnia staram się być silna.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 grudnia 2014

Każdego dnia staram się być silna. Niekiedy mi to wychodzi, a niekiedy nie. Uważam, że jestem nieszczęśliwa, lecz czy to prawda ? Mam przyjaciół, mimo że kiedyś było ich o wiele więcej. Mam rodzinę. Dach nad głową. Zdrowie. To chyba najważniejsze. Miłość wcześniej czy później przyjdzie.

Za późno zaczęło Ci zależeć..... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Za późno zaczęło Ci zależeć.. Dziwnie było powiedzieć Ci, że wciąż Cię kocham i odejść.

Piekło jest puste. Wszystkie diabły... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tu.

Bo zranili Cię tak bardzo  to tak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Bo zranili Cię tak bardzo, to tak jakby Cię zamordowali.Rzucili garść ziemi na twą trumnę, lecz powstałeś z popiołów.Swój ból zmieniłeś w paliwo, I paląc za sobą przeszłość stoisz w piekle i śpiewasz.Stoję w płomieniach To piękny rodzaj bólu Podpalam dzień wczorajszy. Odnajdź światło !

Może i koc z herbata mnie ogrzeją... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Może i koc z herbata mnie ogrzeją, ale tylko fizycznie, a co z moim sercem zimnym jak lód ?

Straciliśmy wszystko.  Ona wygrała.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 grudnia 2014

Straciliśmy wszystko. Ona wygrała. Teraz to nie jest śmieszne. Straciliśmy wszystko. Miłość przepadła. I stworzyliśmy magię i to jest tragiczne. Nie umiałeś trzymać rąk przy sobie. Czuje, że nasz świat został skażony. A ty mnie zostawiłeś zaniedbaną. Nasze życie uległo zmianie. Kochanie, straciłeś mnie. Straciliśmy samych siebie. Miłość umarła.Teraz wiem, że Ci przykro. Ale Ty wybrałeś pożądanie, gdy mnie oszukiwałeś. I będziesz żałować, ale jest za późno. Jak mogłabym znowu Ci zaufać ?

Pojawiłeś się na chwile i znów... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 grudnia 2014

Pojawiłeś się na chwile i znów znikasz bez słowa ! Czy Ty nie masz uczuć ? Jesteś na prawdę taki niezdecydowany ? Może po prostu lubisz jak płaczę ? Kiedyś mnie chroniłeś przed wszystkim i wspierałeś, a teraz mnie niszczysz ...

Znowu nie umiem normalnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 grudnia 2014

Znowu nie umiem normalnie funkcjonować, bo cały czas o Tobie myślę. Nie wiem jaką drogę wybrać. Tęsknię za leniwymi popołudniami z Tobą obok. Mówiłam, że zapomnę, że się pozbieram, że nienawidzę. Jednak odkąd napisałeś, że tęsknisz nie potrafię się na niczym skupić. Może zostawisz ją i wrócisz do mnie, ale czy to dobry pomysł. Nie potrafię znów Ci zaufać, będę miała w głowie tyle myśli i podejrzeń.

Bądź dużym chłopcem i  przestań... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 grudnia 2014

Bądź dużym chłopcem i przestań do mnie słać pytania. Twe słowa to ciągi liczb. Nie ułożę z nich równania. Nie umiem być suką, a Ty sypiesz mi piach w oczy. Mam dosyć już chłopców co, Nie potrafią mnie zaskoczyć.

To zabawne w takim stopniu  że aż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 listopada 2014

To zabawne w takim stopniu, że aż nie chce się uwierzyć. Bo akurat dzisiaj miałem spytać się czy Ci zależy. Pogadać poważnie, wiedzieć wszystko kompletnie. Wyprzedziłaś sms-em, który rozbił mnie kompletnie. Gdy go przeczytałem, wiedziałem, że już się nie pozbieram. Cały zacząłem się trząść, mocno, i drżę do teraz. I czuję mięsień, w którym zapisane Twoje imię. I czuję ten ból, i tą świadomość, że on nie minie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV