głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zbyt piękne żeby było prawdziwe nasze światy zderzają się. Teraz rozumiem dlaczego . To było tak długo po drugiej stronie. Poczuj jak moje serce umiera. Więc sp

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zbyt piękne żeby było prawdziwe nasze światy zderzają się. Teraz rozumiem dlaczego . To było tak długo po drugiej stronie. Poczuj jak moje serce umiera. Więc spójrz
Zbyt piękne żeby było prawdziwe... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 luty 2015

Zbyt piękne żeby było prawdziwe nasze światy zderzają się. Teraz rozumiem dlaczego . To było tak długo po drugiej stronie. Poczuj jak moje serce umiera. Więc spójrz w moje oczy . Powiedz mi prawdę i nie kłam.

Kto powiedział  że nie jesteś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 luty 2015

Kto powiedział, że nie jesteś idealna ? Nie daj sobie wmówić, że jesteś nic nie warta. Pokaż ludziom jak bardzo się mylili, pokaż jaka jesteś silna. Uśmiechaj się nawet do lustra ! Bądź pewna siebie mała !

Powiedziałeś  że będziesz przy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2015

Powiedziałeś, że będziesz przy mnie w czasach kłopotów kiedy potrzebuję Cię i kiedy przeżywam ciężkie chwile. I tak jak Ty potrzebujesz przyjaźni z mojej strony to czysta miłość, ale widzę, że ostatnio wiele rzeczy się zmieniło. Masz cele do osiągnięcia, ale drogi które przemierzasz są szerokie i nieczułe. Chcesz to zrobić w inny sposób. Ciskasz kamienie. Czy nie widzisz że jestem człowiekiem, oddycham? Ale masz to gdzieś. Czy czujesz że moje serce bije? Czy widzisz ten ból który powodujesz?

W dzisiejszych czasach dziewczyny są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2015

W dzisiejszych czasach dziewczyny są inne. Ja nie szukam miłości w klubach. Nie piję na imprezach równo z chłopakami. Nie imponuje facetów w za krótkich spódniczkach i obcisłych bluzeczkach. Nie oddaje się każdemu który na coś liczy. Nie chce miłości na pokaż. Nie zmieniam facetów jak skarpetki. Nie lecę na forsę i szybką brykę.

I spędziłam kilka dni w domu w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 luty 2015

I spędziłam kilka dni w domu w bluzie bez makijażu siedziałam w łóżku i serfowałam po necie patrząc jakie życie mają inni. Dołowałam się z godziny na godzinę, myśląc czemu ja nie jestem na ich miejscu. Popatrzyłam na zegarek była już 3 w nocy , straciłam tyle czasu na myślenie czemu urodziłam się akurat tu akurat taka zamiast wstać i zrobić coś aby moje życie nabrało kolorów. Musze dążyć do celu, spełniać marzenia nawet jeśli robię to małymi krokami, ważne że idę naprzód.

Miałaś nie płakać  miałaś być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 stycznia 2015

Miałaś nie płakać, miałaś być twarda. Co z Tobą jest. Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić. Zapomnieć mnie. Miałaś nie płakać, świat poukładać. Żeby miał sens. Łatwo mówi się - ja wiem.

Wiem  że jestem jedną z tych  co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 stycznia 2015

Wiem, że jestem jedną z tych co nie boją się żyć. Gdy dzień zmienia się w ciemną noc nie przestraszy mnie nic. Wiem, że lubię sama być, trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje to dobrze mi jest z tym. I trudno mi się przyznać, że to wszystko nagle traci sens gdy Ciebie nie ma. Na głos nie wypowiem, że tęskniłam gdy nie było Cię trochę za długo. Wiem, że radę sobie dam nie potrzebny mi nikt. Nie muszę tłumaczyć się, że znów nie robię nic. Wiem, że mogę sobie żyć, jakby nie istniał świat.

Było tyle ciężkich chwil  tyle... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów. Tyle emocji złych, naprawdę mocnych słów i nieudanych prób, przegranych, ciężkich prób.Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz ? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już i chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt i żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już. Ten świat jest jakiś nienormalny dziś.Lecz dobrze wiem, nie ma nic, jak ja i Ty.

Kiedy ja jestem zła  bo nie mogę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Kiedy ja jestem zła, bo nie mogę kupić markowej rzeczy lub widzę piękną kobietę, która uświadamia mi ile mam wad, ktoś ma o wiele poważniejsze problemy. Uświadomiłam sobie że niektóre dzieci rodzą się z pewnymi chorobami na przykład skóry i muszą z tym walczyć całe życie. Choroba jest bardzo widoczna, a leczenie męczące, a ja marudzę z byle powodu zamiast docenić fakt, że jestem zdrowa. Markowe ciuchy nie chodzi o to że jestem jakąś materialistką, po prostu chciałabym kupić sobie coś lepszego od rzeczy które przeważnie kupuje. Cena markowych rzeczy niekiedy jest niewyobrażalnie wysoka. Z jednej strony chcesz chodź na chwilę wybić się ze swoich życiowych norm, lecz z drugiej powinieneś się cieszyć że masz w ogóle w czym chodzić na co dzień. Paradoksy życia jest ich wiele i staram się je zrozumieć.

  Nie będę z Tobą  bo pewnego dnia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

- Nie będę z Tobą, bo pewnego dnia zacznę płakać i nawet Ty nie powstrzymasz mych łez. Moja rozpacz będzie tak wielka, że utoniemy w tych łzach. - Dla Ciebie nauczę się pływać, tylko nie odchodź.

Zaufanie to chyba nie znane pojęcie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Zaufanie to chyba nie znane pojęcie dla ludzi. Ktoś powierza ci tajemnicę, to znaczy że ci ufa, ale mówi przy tym ,,nie mów o tym nikomu" czyli chyba jednak ci nie ufa ? Potem przed przypadek dowiadujesz się od obcych osób o tym co mówiła ci ta osoba. Plotka bardzo szybko się roznosi, przy czym ludzie przekształcają treść.

Przeżyłam w życiu tyle przyjaźni... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 stycznia 2015

Przeżyłam w życiu tyle przyjaźni, szkoda tylko że żadna nie była tą prawdziwą !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV