głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie będę z Tobą bo pewnego dnia zacznę płakać i nawet Ty nie powstrzymasz mych łez. Moja rozpacz będzie tak wielka że utoniemy w tych łzach. Dla Ciebie nauczę

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie będę z Tobą bo pewnego dnia zacznę płakać i nawet Ty nie powstrzymasz mych łez. Moja rozpacz będzie tak wielka że utoniemy w tych łzach. Dla Ciebie nauczę si
  Nie będę z Tobą  bo pewnego dnia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

- Nie będę z Tobą, bo pewnego dnia zacznę płakać i nawet Ty nie powstrzymasz mych łez. Moja rozpacz będzie tak wielka, że utoniemy w tych łzach. - Dla Ciebie nauczę się pływać, tylko nie odchodź.

Zaufanie to chyba nie znane pojęcie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Zaufanie to chyba nie znane pojęcie dla ludzi. Ktoś powierza ci tajemnicę, to znaczy że ci ufa, ale mówi przy tym ,,nie mów o tym nikomu" czyli chyba jednak ci nie ufa ? Potem przed przypadek dowiadujesz się od obcych osób o tym co mówiła ci ta osoba. Plotka bardzo szybko się roznosi, przy czym ludzie przekształcają treść.

Przeżyłam w życiu tyle przyjaźni... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 stycznia 2015

Przeżyłam w życiu tyle przyjaźni, szkoda tylko że żadna nie była tą prawdziwą !

Cierpienie ma to do siebie  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 stycznia 2015

Cierpienie ma to do siebie, że człowiek bardzo się zmienia. Staje się zupełnie innym człowiekiem. Stajesz się niedostępny dla innych. Jeśli ktoś chce się do ciebie zbliżyć ty go zbywasz bo nie chcesz zaufać boisz się, że znów będziesz płakać. Zamiast wyjść gdzieś ze znajomymi zostajesz sama w domu słuchając muzyki i płacząc. Jest też druga opcja w której uczucia schodzą na dalszy plan. Stajesz się obojętna. Chcesz mieć kogoś obok nie ważne kogo ważne żeby ktoś był. Masz kogoś na tydzień po czym zmieniasz go na lepszy model. Bojąc się samotności szukasz pocieszenia na siłę.

Tęsknota to na prawdę dziwne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2015

Tęsknota to na prawdę dziwne uczucie. Z jednej strony nie chcesz wspominać, zaczynasz nowy etap, starasz się być inna, uczysz się na błędach, może tak miało być. Z drugiej strony chciałabym być tak szczęśliwa jak wtedy kiedy on był obok mnie. Tyle łez, a ja dalej o nim myślę. Ile razy powtarzałam sobie, że zaczynam nowy etap zamykając stary rozdział, a jedną nogą nadal stoję w przeszłości. Tylko jak przestać tęsknić ja nim ?

Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 stycznia 2015

Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy ? Uczymy się , kochamy, dorastamy, płaczemy, tracimy coś, uczymy się na błędach, zawodzimy na innych, tęsknimy, pracujemy, chorujemy, starzejemy się, podróżujemy, poznajemy nowych ludzi inne kultury .... umieramy. I co tak się to kończy ? Już nie będzie drugiej szansy aby postawić nogę na ziemi ? Po śmierci mijają lata i umierają kolejne osoby, kto wtedy będzie o mnie pamiętał ? Czy gdybym znała odpowiedź na pytanie jaki jej sens życia to czy byłoby mi tak na prawdę łatwiej ?

Widzę  że masz piękno w twoich... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 stycznia 2015

Widzę, że masz piękno w twoich oczach. Tylko wtedy, gdy na mnie patrzysz. Widzę, że masz kolor w twoim uśmiechu. Dopiero kiedy się uśmiechasz się do mnie.

Uśmiech nic nie waży  ale czasami... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 stycznia 2015

Uśmiech nic nie waży, ale czasami tak ciężko jest go nosić !

Zamykam oczy i wyobrażam sobie  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 stycznia 2015

Zamykam oczy i wyobrażam sobie, że jestem na plaży. Nie muszę wyglądać idealnie, bo jestem tam sama. Siadam przy brzegu, tak aby stopy czuły przypływ wody. Patrzę się na zachód słońca. Tym razem bez muzyki, wyjątkowo aby słyszeć ten spokój, którego dawno nie miałam. Odpalam papierosa zupełnie niepotrzebnie jak to jest w jednej piosence. Znając mnie to zacznę wspominać i uronię kilka łez, mimo że nie warto.

Są takie dni kiedy twoja pewność... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 stycznia 2015

Są takie dni kiedy twoja pewność siebie wynosi zero. Kiedy odmawiasz znajomym wieczornego wypadu na miasto bo wolisz posiedzieć sama w za dużej bluzie oglądają jakiś stary film.

I wydaje się  że jestem po prostu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 stycznia 2015

I wydaje się, że jestem po prostu zbyt blisko, żeby cię kochać. Nie ma nic, co naprawdę mogę powiedzieć. Nie mogę dłużej kłamać, nie mogę dłużej ukrywać. Muszę być szczery sam ze sobą. I wydaje się, że jestem po prostu zbyt blisko, żeby cię kochać. Więc pójdę swoją drogą. Dałaś mi więcej niż mogę dać ci w zamian. Jest tak wiele rzeczy, na które zasługujesz. Nic do powiedzenia, nic do zrobienia. Nie mam nic do dania. Muszę odejść bez ciebie. Wiesz, że zmierzamy w przeciwną stronę.

I byłam silna  żyłam z dnia na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 stycznia 2015

I byłam silna, żyłam z dnia na dzień bez ciebie, ale kiedy widzę szczęście innych to się załamuje. Dlaczego ja nie mam szczęścia ? I wtedy rozpoczęła się ta piosenka, już nie byłam silna, zaczęłam po prostu płakać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV