głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Wesołych świąt. Dużo uśmiechu. Bliskich obok nas w te święta. Zero zmartwień. Postanowień noworocznych i siły w ich realizacji Szalonego sylwestra ale z rozsądk

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Wesołych świąt. Dużo uśmiechu. Bliskich obok nas w te święta. Zero zmartwień. Postanowień noworocznych i siły w ich realizacji Szalonego sylwestra ale z rozsądkiem. Aby
Wesołych świąt. Dużo uśmiechu.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 grudnia 2014

Wesołych świąt. Dużo uśmiechu. Bliskich obok nas w te święta. Zero zmartwień. Postanowień noworocznych i siły w ich realizacji Szalonego sylwestra ale z rozsądkiem. Aby nowy rok był lepszy abyśmy my byli lepsi.

To nie tak  że odszedłem  nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 grudnia 2014

To nie tak, że odszedłem, nie możesz wiedzieć o tym. Nie masz prawa o tym wiedzieć, wywołuję Ciebie w nocy. Jesteś tylko zdjęciem, a może dosyć mam pytania siebie. Jasne, marzę o tym żeby tego tak nie skończyć, wiesz ? Całe szczęście powoli, jedyne o czym teraz myślę. To naprawić błędy, które wyrządziłem. Daj mi siłę, uwierz, to co mówię jest prawdziwe. A ty jak żyjesz?

Ludzie wpadają w depresję i myślą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 grudnia 2014

Ludzie wpadają w depresję i myślą o śmierci. Prawda jest taka że mamy tylko jedno życie i już nigdy nas tu nie będzie, czy ktokolwiek będzie pamiętał, że była taka osoba jak ja ? Ludzie gubią sens życia, a ich wartości stają się coraz bardziej próżne i materialne. Myślą o odejściu z tego świata, a na łożu śmierci krzyczeliby ze łzami w oczach,że nie chcą umierać. Mamy tylko jedno życie i powinniśmy starać się je ulepszać każdego dnia ! Coraz to bardziej i bardziej !

Kolejna osoba stwierdziła  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 grudnia 2014

Kolejna osoba stwierdziła, że poznała kogoś bardziej wartościowego niż ja. Jestem wrażliwa cholernie wrażliwa ! Dlatego kolejny raz wybuchłam płaczem. Rozmowa z kimś kogo nie znasz za dobrze wpływa na ciebie uspokajająco, poznajesz inny punkt widzenia. Rady brzmią tak łatwo i myślę sobie : przecież dam rade, mogło być gorzej. Musze myśleć pozytywnie i czekać aż wszystko samo się potoczy. Chyba to nie jest samotność, to czas w którym powinnam się skupić na sobie, na swoich marzeniach !

Czy nie chcesz kogoś do kochania?... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 grudnia 2014

Czy nie chcesz kogoś do kochania? Czy nie potrzebujesz kogoś do kochania? Czy nie kochałbyś kogoś do kochania? Lepiej znajdź kogoś do kochania !

Kiedy prawda okazuje się .  Być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 grudnia 2014

Kiedy prawda okazuje się . Być kłamstwem . I cała radość . Wewnątrz ciebie umiera.

Znów byłam obok Ciebie. Jak mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 grudnia 2014

Znów byłam obok Ciebie. Jak mnie objąłeś poczułam jak drobne części mojego serca łączą się w jedno szybko bijące serce. Twój pocałunek w czoło, dał mi tyle poczucia bezpieczeństwa, które już dawno gdzieś zniknęło. W tańcu patrzałam w Jego oczy, co sprawiało że czułam się wyjątkowa. Jak nagle w tańcu mocno przyciągnąłeś mnie do siebie pomyślałam o zmarnowanej kiedyś szansie na bycie Twoją albo nigdy nie danej szansie na bycie razem, albo po prostu oboje za dużo wypiliśmy ....

Uczmy się na błędach. Mówimy  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 grudnia 2014

Uczmy się na błędach. Mówimy, że to co było jest przeszłością, lecz tak naprawdę cząstka nas tęskni na tym co było i gdzieś w głębi serca mamy nadzieję, że to co było piękne wróci ... Trzeba się otrząsnąć i zacząć coś nowego, lepszego, nieznanego.

Zamierzam przeżyć swoje życie.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 grudnia 2014

Zamierzam przeżyć swoje życie. Nigdy nie mogę odejść. Zamierzam nauczyć się kochać. Dowiedzieć się, co to jest miłość. Tylko piekło wie, czy istnieje niebo.

I czuje się taka bezsilna  ponieważ... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 grudnia 2014

I czuje się taka bezsilna, ponieważ obok mnie nie ma nikogo. Każdy ma swoje życie, prace, nowe znajomości. Szkoda, że ludzie tak szybko zapominają o tych starych znajomościach..

Myślałam  że jestem silna  lecz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 grudnia 2014

Myślałam, że jestem silna, lecz tak na prawdę nawet głupia rzecz sprawia, że chce mi się płakać, może dlatego że z wszystkim muszę radzić sobie sama.

Zachowaj swoje rady dla siebie  bo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 grudnia 2014

Zachowaj swoje rady dla siebie, bo nie będę słuchać, możesz mieć rację, ale nie obchodzi mnie to. Jest milion powodów, dla których powinnam z ciebie zrezygnować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV