głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Uzależniłam się od papierosów. Okropne uczucie bo zawsze mówiłam że nie muszę palić lecz teraz chciałabym palić codziennie czekając na autobus i wspominając co

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Uzależniłam się od papierosów. Okropne uczucie bo zawsze mówiłam że nie muszę palić lecz teraz chciałabym palić codziennie czekając na autobus i wspominając co było ki
Uzależniłam się od papierosów.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 stycznia 2015

Uzależniłam się od papierosów. Okropne uczucie, bo zawsze mówiłam, że nie muszę palić, lecz teraz chciałabym palić codziennie czekając na autobus i wspominając co było kiedyś, kto był kiedyś. Wiem, że muszę to rzucić zadbać o swoje zdrowie, trzymam kciuki za siebie i inne osoby, które mają podobnie.

Po prostu daj temu odejść  nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 stycznia 2015

Po prostu daj temu odejść, nie chcę już o tobie myśleć. Nie wiem po co walczyliśmy o to ,,uczucie". Ja po prostu odpuszczam. Ja odchodzę w końcu będę wolna. I jeśli myślisz, że to dla mnie łatwe, to jesteś w okropnym błędzie. Mam tylko jedno pytanie... Co, jeśli byłam dla ciebie nikim? Co, jeśli byłam niczym, a ty chłopaku byłeś dla mnie wszystkim ! Powiedziałam Ci, że Cię kocham. Jestem niczym bez Ciebie. Wiem, że to trudne, pracowaliśmy nad tym tak długo. Słyszałam Twój głos, mówiłeś mi, że nigdy nie dasz mi odejść... A ja wierzyłam w to... mój błąd

Co będzie jeśli odejdę  czy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 stycznia 2015

Co będzie jeśli odejdę, czy będziesz mnie kochał, czy będziesz mnie kochał aż się nauczę? Czy będziesz mnie pragnął? Czy będziesz pragnął mnie takiej? A jeśli odejdę, czy to będzie koniec? Czy będziesz mnie znów potrzebował? A jeśli pójdę, czy będziesz mnie kochał? Czy będziesz mnie kochał gdy wrócę?

Pieniądze to nie wszystko. Niby... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 stycznia 2015

Pieniądze to nie wszystko. Niby szczęścia nie dają, a jednak są ważne w życiu. Może za bardzo myślimy o markowych ciuchach, złotej biżuterii, dobrych kosmetykach czy nowszym telefonie. Ostatnio zauważyłam, że przykładam mniejszą wartość do swojego wyglądu. Czy to znaczy, że się zaniedbuje ? Może po prostu zaczynam doceniać swoją naturalność, co zawsze nie przychodziło mi z łatwością. Wyjść z domu niepomalowana , nie do pomyślenia. Ostatnio widzę tylko swoje wady. Zauważyłam że staje się lepsza jeśli chodzi o zachowanie, eliminuje złość staram się nie kłócić, lecz w jakiś sposób odbija się to na mojej akceptacji własnego ciała. Widzę coraz to więcej wad.

Dlaczego nie walczyć w tej wojnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 stycznia 2015

Dlaczego nie walczyć w tej wojnie bez broni? Chcę tego i chcę wszystkiego . Ale było tam tak wiele czerwonych flag. I bądźmy szczerzy, nie ufam nikomu. Nie złamałeś mnie. Ciągle walczę o pokój.

Każdy popełnia błędy nie każdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 stycznia 2015

Każdy popełnia błędy,nie każdy naprawia. Przestań płakać, rozmazałaś rzęsy.Pierdole twoje łzy, ale bez ciebie nie zasnę. Nowej nie znajdę, inną cię pokochałem. Nigdy nie było w nas za grosz nienawiści.

Przemierzając kilkadziesiąt... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 stycznia 2015

Przemierzając kilkadziesiąt kilometrów dzień w dzień przed wschodem słońca. Myślę o wielu rzeczach, osobach, a dziś o problemach. Każdy jakieś ma, większe lub mniejsze. Niektórzy radzą sobie z rozwodem, chorobą, alkoholem, śmiercią, porwaniem, przemocą, a inni ze złymi ocenami, kłótniami z bliskimi, bałaganem w domu. Może niektóre problemy nie są tak na prawdę problemami, tylko ludzie to wyolbrzymiają. Mówisz, że jesteś silna bo dałaś sobie radę po rozstaniu z chłopakiem, a byliście razem miesiąc. Pomyśl co czuje żona, której mąż wracał z pracy i potrącił do samochód, bądź pobili go na śmierć? Osierocił dzieci, zostawił ją z kredytami i złamanym sercem, które nie ma sił, aby się podnieść. Zastanów się czy, aby na pewno masz jakieś problemy ?

Jestem zazdrosny o deszcz.   Który... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2015

Jestem zazdrosny o deszcz. Który spada na twoją skórę . Jest bliżej niż moje ręce kiedykolwiek były. Jestem zazdrosny o deszcz. Jestem zazdrosny o wiatr . Który faluje przez twoje ubrania. Jest bliżej niż twój cień . Jestem zazdrosny o noce , Których nie spędzam z tobą . Zastanawiam się, obok kogo leżysz. Jestem zazdrosny o miłość. Miłość, która była tutaj . Poszła do kogoś innego, by ją dzielić. Bo wszystko co robię to płakanie za twym uśmiechem . Trudno mi powiedzieć, że jestem zazdrosny o to, że , Jesteś szczęśliwa beze mnie.

Dziś bardzo mi smakujesz. Podobają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2015

Dziś bardzo mi smakujesz. Podobają mi się Twoje oczy, Twój uśmiech, cały Ty. Dziś gdy Cię widzę, moje serce bije szybciej. Dziś uśmiecham się na dźwięk Twojego głosu. Dziś, no właśnie. Dziś...

Są piosenki które niosą z sobą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 stycznia 2015

Są piosenki które niosą z sobą wiele wspomnień, zbyt wiele. Zmień szybko falę. Nie wracaj do tego co było. Twórz lepszą przyszłość już dziś.

Nadużywałam słowa   przyjaciel... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 stycznia 2015

Nadużywałam słowa ,,przyjaciel" prawda jest taka, że nie miałam jeszcze nikogo takiego kto był przy mnie na dobre i na złe.

Rok 2014 mogę go nazwać w trzech... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 grudnia 2014

Rok 2014 mogę go nazwać w trzech słowach : Łzy i samotność. Mimo że poznałam smak imprez, poznałam nowych ludzi to w głębi byłam zraniona i nieszczęśliwa. Wiele rzeczy bym poprawiła, ale na to już nie mam szans. Sylwester znowu nie jest idealny, ale to chyba świadczy o tym że wszystko przede mną ! Niech 2015 rok będzie bardziej spontaniczny, zdrowszy, dojrzalszy, spokojniejszy, cieplejszy, abym miała więcej sił i wiary, abym nie bała się znów komuś zaufać. Szczęśliwego nowego roku życzę wszystkim ! Abym zawsze miała ze sobą kieszeń pełną promieni słońca - Pocketful_of_sunshine !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV