głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Tak bardzo chciałbym żeby jutro mogło się to zmienić. Żebym mógł dać Ci to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć że

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Tak bardzo chciałbym żeby jutro mogło się to zmienić. Żebym mógł dać Ci to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć że M
Tak bardzo chciałbym  żeby jutro... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić. Żebym mógł dać Ci, to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że Mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie. Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry . Tak bardzo chciałem Twoich dłoni, tak mocno czułem to. Tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje. Tak mocno czułem to, tak bardzo byłaś mi potrzebna.Tak bardzo chciałem być potrzebny Ci, Niezbędny tak jak Ty mi do dziś. Tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt. Tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć. Tak mocno byłem pewny, czekałem kiedy powiesz mi. Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty. To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę. Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Funkcjonowałam normalnie mimo że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2015

Funkcjonowałam normalnie mimo że tak mnie skrzywdził. Wiadomo miałam gorsze dni wspominałam i tęskniłam. Teraz kiedy jest obok ciesze się ale nie potrafię zaufać jak wcześnie. Przekraczacie granice rozmowy mimo że wiecie że to błąd ale uczucie stało się silniejsze. Kiedy z dnia na dzień wasz kontakt blednie twoje funkcjonowanie się cholernie zaburza.

Dlaczego wszystko jest takie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 marca 2015

Dlaczego wszystko jest takie skomplikowane ?

Ej mała  co się stało ? choć to... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 marca 2015

Ej mała, co się stało ? choć to cie przytulę. Oddaj mi swoje łzy, a ja zabiorę tobie smutek. Wiem, osamotnieni żyjąc we własnych światach. Proszę zostań albo jak lessi do mnie wracaj. Zostań proszę, pragnę się tobą opiekować. Choć dzieli nas wszystko, chce nadal próbować. Wiem, jestem skurw*****, potrafię ranić. Może dziś cie poznam, jutro spróbuje stracić. Stań przy mnie, bo bez ciebie jestem wrakiem.

Fizycznie stoję  a psychicznie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 marca 2015

Fizycznie stoję, a psychicznie klęczę !

Jadąc autobusem zauważyłam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 marca 2015

Jadąc autobusem zauważyłam niewidomego mężczyznę z psem przewodnikiem. Wszyscy patrzyli się na niego jak na kogoś z innej planety ja zapewne robiłam to samo. Obserwowałam go jak sobie daje rade i myślałam jak wygląda jego codzienność. W oczach psa było widać więcej bólu niż w oczach mężczyzny.

Wszyscy mają głowę. Niektórzy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 marca 2015

Wszyscy mają głowę. Niektórzy mają rozum.

Przez chwilę byłeś...   Na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 marca 2015

Przez chwilę byłeś... Na krótką chwilę byłeś... Spóźniony... A może to tylko strach o te 9? Dziewięć łez. Dziewięć istnień. Dziewięć słów. Dziewięć światów. Które dzielą nas.

Ona krzyczała  jak bolesny ten... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 marca 2015

Ona krzyczała, jak bolesny ten świat. A może to był tylko wiatr. Bo w nim nie ma po co żyć. i kochać nie ma kogo. Ona krzyczała, zimno mi. Na dobrych dla niej ludzi. A ja już nie mam więcej sił. Potrząsać ciągle Tobą.

Jest taki pewien rodzaj smutku  od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2015

Jest taki pewien rodzaj smutku, od którego można się uzależnić. Jak pogodzenie się z końcem .

Co jakiś czas myślę o czasach  gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2015

Co jakiś czas myślę o czasach, gdy byliśmy razem. Jak wtedy powiedziałaś, że jesteś tak szczęśliwa, iż mogłabyś umrzeć. Wmawiałem sobie, że to właśnie ty jesteś mi przeznaczona. Jednak czułem się taki samotny w twoim towarzystwie. Ale to była miłość a jej ból wciąż pamiętam.

Jeśli to ostatni w życiu dzień.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2015

Jeśli to ostatni w życiu dzień. Jeśli jutra nie ma być na pewno. Z każdym łykiem żal mi coraz mniej. Jest mi doskonale wszystko jedno. Jeśli to ostatni w życiu dzień. Jeśli jutra nie ma być na pewno. Z każdym łykiem żal mi coraz mniej. Wiem, że dzisiaj tańczysz tylko ze mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV