głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine W dzisiejszych czasach dziewczyny są inne. Ja nie szukam miłości w klubach. Nie piję na imprezach równo z chłopakami. Nie imponuje facetów w za krótkich spódnic

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
W dzisiejszych czasach dziewczyny są inne. Ja nie szukam miłości w klubach. Nie piję na imprezach równo z chłopakami. Nie imponuje facetów w za krótkich spódniczkach i
W dzisiejszych czasach dziewczyny są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2015

W dzisiejszych czasach dziewczyny są inne. Ja nie szukam miłości w klubach. Nie piję na imprezach równo z chłopakami. Nie imponuje facetów w za krótkich spódniczkach i obcisłych bluzeczkach. Nie oddaje się każdemu który na coś liczy. Nie chce miłości na pokaż. Nie zmieniam facetów jak skarpetki. Nie lecę na forsę i szybką brykę.

I spędziłam kilka dni w domu w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 luty 2015

I spędziłam kilka dni w domu w bluzie bez makijażu siedziałam w łóżku i serfowałam po necie patrząc jakie życie mają inni. Dołowałam się z godziny na godzinę, myśląc czemu ja nie jestem na ich miejscu. Popatrzyłam na zegarek była już 3 w nocy , straciłam tyle czasu na myślenie czemu urodziłam się akurat tu akurat taka zamiast wstać i zrobić coś aby moje życie nabrało kolorów. Musze dążyć do celu, spełniać marzenia nawet jeśli robię to małymi krokami, ważne że idę naprzód.

Miałaś nie płakać  miałaś być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 stycznia 2015

Miałaś nie płakać, miałaś być twarda. Co z Tobą jest. Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić. Zapomnieć mnie. Miałaś nie płakać, świat poukładać. Żeby miał sens. Łatwo mówi się - ja wiem.

Wiem  że jestem jedną z tych  co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 stycznia 2015

Wiem, że jestem jedną z tych co nie boją się żyć. Gdy dzień zmienia się w ciemną noc nie przestraszy mnie nic. Wiem, że lubię sama być, trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje to dobrze mi jest z tym. I trudno mi się przyznać, że to wszystko nagle traci sens gdy Ciebie nie ma. Na głos nie wypowiem, że tęskniłam gdy nie było Cię trochę za długo. Wiem, że radę sobie dam nie potrzebny mi nikt. Nie muszę tłumaczyć się, że znów nie robię nic. Wiem, że mogę sobie żyć, jakby nie istniał świat.

Było tyle ciężkich chwil  tyle... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów. Tyle emocji złych, naprawdę mocnych słów i nieudanych prób, przegranych, ciężkich prób.Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz ? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już i chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt i żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już. Ten świat jest jakiś nienormalny dziś.Lecz dobrze wiem, nie ma nic, jak ja i Ty.

Kiedy ja jestem zła  bo nie mogę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Kiedy ja jestem zła, bo nie mogę kupić markowej rzeczy lub widzę piękną kobietę, która uświadamia mi ile mam wad, ktoś ma o wiele poważniejsze problemy. Uświadomiłam sobie że niektóre dzieci rodzą się z pewnymi chorobami na przykład skóry i muszą z tym walczyć całe życie. Choroba jest bardzo widoczna, a leczenie męczące, a ja marudzę z byle powodu zamiast docenić fakt, że jestem zdrowa. Markowe ciuchy nie chodzi o to że jestem jakąś materialistką, po prostu chciałabym kupić sobie coś lepszego od rzeczy które przeważnie kupuje. Cena markowych rzeczy niekiedy jest niewyobrażalnie wysoka. Z jednej strony chcesz chodź na chwilę wybić się ze swoich życiowych norm, lecz z drugiej powinieneś się cieszyć że masz w ogóle w czym chodzić na co dzień. Paradoksy życia jest ich wiele i staram się je zrozumieć.

  Nie będę z Tobą  bo pewnego dnia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

- Nie będę z Tobą, bo pewnego dnia zacznę płakać i nawet Ty nie powstrzymasz mych łez. Moja rozpacz będzie tak wielka, że utoniemy w tych łzach. - Dla Ciebie nauczę się pływać, tylko nie odchodź.

Zaufanie to chyba nie znane pojęcie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 stycznia 2015

Zaufanie to chyba nie znane pojęcie dla ludzi. Ktoś powierza ci tajemnicę, to znaczy że ci ufa, ale mówi przy tym ,,nie mów o tym nikomu" czyli chyba jednak ci nie ufa ? Potem przed przypadek dowiadujesz się od obcych osób o tym co mówiła ci ta osoba. Plotka bardzo szybko się roznosi, przy czym ludzie przekształcają treść.

Przeżyłam w życiu tyle przyjaźni... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 stycznia 2015

Przeżyłam w życiu tyle przyjaźni, szkoda tylko że żadna nie była tą prawdziwą !

Cierpienie ma to do siebie  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 stycznia 2015

Cierpienie ma to do siebie, że człowiek bardzo się zmienia. Staje się zupełnie innym człowiekiem. Stajesz się niedostępny dla innych. Jeśli ktoś chce się do ciebie zbliżyć ty go zbywasz bo nie chcesz zaufać boisz się, że znów będziesz płakać. Zamiast wyjść gdzieś ze znajomymi zostajesz sama w domu słuchając muzyki i płacząc. Jest też druga opcja w której uczucia schodzą na dalszy plan. Stajesz się obojętna. Chcesz mieć kogoś obok nie ważne kogo ważne żeby ktoś był. Masz kogoś na tydzień po czym zmieniasz go na lepszy model. Bojąc się samotności szukasz pocieszenia na siłę.

Tęsknota to na prawdę dziwne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2015

Tęsknota to na prawdę dziwne uczucie. Z jednej strony nie chcesz wspominać, zaczynasz nowy etap, starasz się być inna, uczysz się na błędach, może tak miało być. Z drugiej strony chciałabym być tak szczęśliwa jak wtedy kiedy on był obok mnie. Tyle łez, a ja dalej o nim myślę. Ile razy powtarzałam sobie, że zaczynam nowy etap zamykając stary rozdział, a jedną nogą nadal stoję w przeszłości. Tylko jak przestać tęsknić ja nim ?

Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 stycznia 2015

Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy ? Uczymy się , kochamy, dorastamy, płaczemy, tracimy coś, uczymy się na błędach, zawodzimy na innych, tęsknimy, pracujemy, chorujemy, starzejemy się, podróżujemy, poznajemy nowych ludzi inne kultury .... umieramy. I co tak się to kończy ? Już nie będzie drugiej szansy aby postawić nogę na ziemi ? Po śmierci mijają lata i umierają kolejne osoby, kto wtedy będzie o mnie pamiętał ? Czy gdybym znała odpowiedź na pytanie jaki jej sens życia to czy byłoby mi tak na prawdę łatwiej ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV