głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zauważyłam że w ludziach jest coraz to więcej nienawiści. Gromadzą w sobie gniew kumulują złość aż w końcu wybuchają co przynosi niekorzystne skutki. Niekiedy t

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zauważyłam że w ludziach jest coraz to więcej nienawiści. Gromadzą w sobie gniew kumulują złość aż w końcu wybuchają co przynosi niekorzystne skutki. Niekiedy trzeb
Zauważyłam  że w ludziach jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2015

Zauważyłam, że w ludziach jest coraz to więcej nienawiści. Gromadzą w sobie gniew, kumulują złość, aż w końcu wybuchają co przynosi niekorzystne skutki. Niekiedy trzeba po prostu rozmowy, oczywiście są sytuacje kiedy jedna rozmowa nie wystarczy. Wiem, że niekiedy nienawiść jest silniejsza, chcemy aby ktoś zapłacił za naszą krzywdę. Zastanówmy się czy zemsta sprawi, że będzie nam lepiej , przecież to nie cofnie wylanych łez, wydanych pieniędzy na wódkę czy papierosy. Życie jeszcze nie raz da nam po dupie. Mimo, że mogłabym się zemścić i wiele razy w rozpaczy chciałam to zrobić to tak na prawdę jakiś głos w głębi duszy powiedział, że ja taka nie jestem. Nie jestem mściwa czy to źle ?

I jeśli dzień zaczął się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2015

I jeśli dzień zaczął się nieoczekiwanie źle to skończy się nieoczekiwanie dobrze ! Słonecznego dnia ;)

Bosa do mnie przyjdź i od progu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2015

Bosa do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz ! Kochaj mnie, kochaj mnie , kochaj mnie nieprzytomnie. Jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał !

Była przyjaźń i nie ma przyjaźni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2015

Była przyjaźń i nie ma przyjaźni. Pytanie czy ona nie była prawdziwa czy to my ją zniszczyliśmy. I osoba która popełniała błędy obarcza ciebie winą. Wina zawsze jest po obu stronach.

Przemierzając kilkadziesiąt... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 marca 2015

Przemierzając kilkadziesiąt kilometrów dzień w dzień przed wschodem słońca. Myślę o wielu rzeczach, osobach, a dziś o problemach. Każdy jakieś ma, większe lub mniejsze. Niektórzy radzą sobie z rozwodem, chorobą, alkoholem, śmiercią, porwaniem, przemocą, a inni ze złymi ocenami, kłótniami z bliskimi, bałaganem w domu. Może niektóre problemy nie są tak na prawdę problemami, tylko ludzie to wyolbrzymiają. Mówisz, że jesteś silna bo dałaś sobie radę po rozstaniu z chłopakiem, a byliście razem miesiąc. Pomyśl co czuje żona, której mąż wracał z pracy i potrącił do samochód, bądź pobili go na śmierć? Osierocił dzieci, zostawił ją z kredytami i złamanym sercem, które nie ma sił, aby się podnieść. Zastanów się czy, aby na pewno masz jakieś problemy ?

Zrzucę ciężar twych kłamstw.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 marca 2015

Zrzucę ciężar twych kłamstw. Powtarzanych co dnia. Zacznę wierzyć w to. Że żyć bez ciebie się da. Obiecam otrzeć swe łzy. Już wiem nie po to mam być. By się zadręczać. Do wnętrza swój krzyk chować. Nie tego chcę. Dziś nie tego chcę.

Wiem  że cierpisz i nie cierpisz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 marca 2015

Wiem, że cierpisz i nie cierpisz tego stanu tak jak ja. Twój umysł jest silny, a twoja wola jeszcze bardziej. Wszystko zależy od ciebie jak wykorzystasz tą szansę. Nie chce rozstań nie chce ranić. Po co nam te spiny o nic, po co mamy siebie gonić, po co mamy nienawidzić tej drugiej osoby. Życie jest za krótkie zobacz jak ten czas ucieka. Nie potrafimy już żyć tak jak wcześniej...

Potrzebuję kogoś kto będzie szedł... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2015

Potrzebuję kogoś kto będzie szedł przede mną i nie pozwoli mi zrobić kroku wstecz. Jeśli przez głowę przejdzie mi myśl o powrocie do przeszłości złapie mnie za rękę i przyciągnie do ciebie. Abyśmy szli na przód razem. Takiej osoby teraz potrzebuję.

Pewnego dnia całe życie zmieniło... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2015

Pewnego dnia całe życie zmieniło się o 180 stopni. Ktoś odszedł, codzienność stała się szara. Mijały dni, tygodnie, miesiące, lata, szłaś do przodu mimo, że w myślach chciałaś się wrócić do tamtych przepięknych momentów z nim. Mimo kłótni połączyło was coś silnego, zbyt silnego żeby zapomnieć. Błądziliście oboje. I gdy zaistniał promień nadziei na cofnięcie się do przeszłości bałaś się, oboje się baliście. Z niepewnością się wycofaliście i szliście na przód, lecz osobno. Nie wytrzymaliście robicie krok do tyłu. Kolejny krok w przeszłość , wspólnie wspominacie, widzicie jak wiele dla siebie znaczycie, lecz boicie się, że znów nie dacie sobie razy. Zbyt wiele się wydarzyło zbyt wiele słów padło. Po mym policzku znów lecą łzy, znów z twojego powodu. Czy było warto ? Jaki był sens ? Uśmiechać się do ciebie, patrzyć w twoje oczy po czym znów zmuszać się aby zapomnieć o tym że istniejesz o tym co czuję tak na prawdę ? Teraz muszę sama się podnieść kolejny raz iść do przodu, lecz z kimś innym

Szanuj ludzi  którzy znajdują dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2015

Szanuj ludzi, którzy znajdują dla ciebie czas w swoim grafiku. Kochaj tych, którzy nie potrzebują grafiku, aby się z tobą zobaczyć.

Chodź łączy nas wiele  znów czuje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2015

Chodź łączy nas wiele, znów czuje chłód ... już nie spojrzymy sobie w oczy. Myślałam że zraniłeś mnie raz a ty robisz to już kolejny raz... połaczyło nas coś silnego, lecz strach oddala nas od siebie. Byłam i jestem naiwna mam nadzieję że już nigdy nie dam ci znów się do mnoe zbliżyć. Chce być odporna na twoje spojrzenie i czułe słówka. Po tym wszystkim chciałam zaryzykować a ty wsiadłeś do samochodu i odjechałeś zostawiając mnie samą. Na co były te starania ?

Nie potrafię przeżyć dnia bez... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2015

Nie potrafię przeżyć dnia bez ciebie, kochanie Oh nie… Jeśli cię tu nie ma nie wiem po co żyję Spojrzałaś prosto w moje oczy i powiedziałaś Odejdź powoli Bo zostałeś tym zraniony wcześniej nie raz, a dwa Ja, ja, ja, ja Nie chcę walczyć Chcesz powiedzieć że mi ufasz ale potem odejdziesz i zmienisz zdanie Ja, ja, ja, ja Robię to za każdym razem Tylko dlatego że on zranił cię mocno w przeszłości Ja chcę po prostu kochać cię w ten sposób Ona powiedziała: Nie odchodź Ponieważ byłam kiedyś zraniona Mówiła: Zostałam wcześniej zraniona

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV