głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie zobaczysz Go już pewnie nigdy więcej gdy… Wstanie i odejdzie. Nie zrozumiesz chociaż chciałabyś przecież i… możesz wyrwać Mu serce lecz…Nie zawsze wszystko

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie zobaczysz Go już pewnie nigdy więcej gdy… Wstanie i odejdzie. Nie zrozumiesz chociaż chciałabyś przecież i… możesz wyrwać Mu serce lecz…Nie zawsze wszystko się
Nie zobaczysz Go już pewnie nigdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 marca 2015

Nie zobaczysz Go już pewnie nigdy więcej, gdy… Wstanie i odejdzie. Nie zrozumiesz, chociaż chciałabyś przecież i… możesz wyrwać Mu serce, lecz…Nie zawsze wszystko się układa wprost idealnie, czasem trzeba się zgubić, by znów się odnaleźć. Przepraszam, że robię to tak nagle, lecz nie widzę tutaj miejsca na jeszcze jedną szansę, Przepraszam, żegnaj.

Zabierz moje myśli.  I zabierz mój... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 marca 2015

Zabierz moje myśli. I zabierz mój ból. Jak pusta butelka zbiera deszcz. Zabierz moją przeszłość. I zabierz moje grzechy. Jak pusty żagiel zbiera wiatr. Wylecz mnie, wylecz... I powiedz mi, że niektóre rzeczy przetrwaly. https://www.youtube.com/watch?v=zVxdY4rWIlQ

Cóż  ja nigdy nie chciałabym... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 marca 2015

Cóż, ja nigdy nie chciałabym widzieć cię smutnego, Myślałam, że pragniesz dla mnie tego samego. Do widzenia, mój niedoszły ukochany, Do widzenia, pozbawiony nadziei śnie... Staram się o tobie nie myśleć. Czy nie mógłbyś po prostu pozwolić mi...być? Żegnam, moja nieszczęśliwa miłości, Odwracam się do ciebie plecami. Powinnam była wiedzieć, że przyniesiesz mi ból serca. Niedoszli ukochani zawsze tak robią.

Nie ma słów  które zniszczą Cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 marca 2015

Nie ma słów, które zniszczą Cię we mnie. Przenoszę się do miejsc, w których mam Cię. Na zawsze, jesteś dla mnie. Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie, Nie zgaśnie, nie wyblaknie. Zachowam Cię już w sercu na zawsze, Na zawsze, jesteś dla mnie. I zostań już. Zbyt wielu chwil żałuję dziś. Wolałbym z papieru lub kamienia być. Mam w głowie szał i w oczach strach, Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas.

Możliwe  że ja jestem tym jedynym.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 marca 2015

Możliwe, że ja jestem tym jedynym. Możliwe, że ty jesteś tą jedyną. I nie pozwól nigdy mi. Upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie. Bo możliwe, że to ostatni raz. I nie pozwól mi się bać. Że cię stracę jeszcze raz. Wszystkim czym jestem. Wszystkim czym jestem. Jestem Twój.

Proszę spraw by co odległe.  Stało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2015

Proszę spraw by co odległe. Stało się znów bliskie nam. Spraw, by to co nie po drodze. Dało siłę w naszych dniach. Chcę być tym kim chciałaś abym kiedyś był. Oddam wszystko to co mam. By spróbować jeszcze raz.

Proszę kochaj mnie z całych sił.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2015

Proszę kochaj mnie z całych sił. Kiedy już nie będzie mnie. Proszę myśl o mnie dobrze. Gdy obudzisz się. Jest na świecie takie miejsce. Które w sercu mam. W ciemności znajdziesz światło. Które przed tobą chowam.

Prawda jest taka  że kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2015

Prawda jest taka, że kiedy potrzebujemy pomocy to możemy ją otrzymać od obcych osób. Bliscy niekiedy tak na prawdę nie są naszymi przyjaciółmi. To miłe kiedy obca osoba bezinteresownie chce pomóc, jest to miłe ponieważ jest to mało spotykana sytuacja że ktoś komuś pomaga i na dodatek bezinteresownie w dzisiejszych czasach.

Zauważyłam  że w ludziach jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2015

Zauważyłam, że w ludziach jest coraz to więcej nienawiści. Gromadzą w sobie gniew, kumulują złość, aż w końcu wybuchają co przynosi niekorzystne skutki. Niekiedy trzeba po prostu rozmowy, oczywiście są sytuacje kiedy jedna rozmowa nie wystarczy. Wiem, że niekiedy nienawiść jest silniejsza, chcemy aby ktoś zapłacił za naszą krzywdę. Zastanówmy się czy zemsta sprawi, że będzie nam lepiej , przecież to nie cofnie wylanych łez, wydanych pieniędzy na wódkę czy papierosy. Życie jeszcze nie raz da nam po dupie. Mimo, że mogłabym się zemścić i wiele razy w rozpaczy chciałam to zrobić to tak na prawdę jakiś głos w głębi duszy powiedział, że ja taka nie jestem. Nie jestem mściwa czy to źle ?

I jeśli dzień zaczął się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2015

I jeśli dzień zaczął się nieoczekiwanie źle to skończy się nieoczekiwanie dobrze ! Słonecznego dnia ;)

Bosa do mnie przyjdź i od progu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2015

Bosa do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz ! Kochaj mnie, kochaj mnie , kochaj mnie nieprzytomnie. Jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał !

Była przyjaźń i nie ma przyjaźni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2015

Była przyjaźń i nie ma przyjaźni. Pytanie czy ona nie była prawdziwa czy to my ją zniszczyliśmy. I osoba która popełniała błędy obarcza ciebie winą. Wina zawsze jest po obu stronach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV