głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Co nowego w twoim świecie? Co porabiałaś? Słyszałem że się zakochałaś lub byłaś blisko. Muszę wyznać ci prawdę. Mam ochotę chwycić cię za ramiona i potrząsnąć.

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Co nowego w twoim świecie? Co porabiałaś? Słyszałem że się zakochałaś lub byłaś blisko. Muszę wyznać ci prawdę. Mam ochotę chwycić cię za ramiona i potrząsnąć. M
Co nowego w twoim świecie?  Co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 kwietnia 2015

Co nowego w twoim świecie? Co porabiałaś? Słyszałem, że się zakochałaś lub byłaś blisko. Muszę wyznać ci prawdę. Mam ochotę chwycić cię za ramiona i potrząsnąć. Mam poczucie, że zwlekałem zbyt długo. Weź się w garść. Jeśli ten zegar dalej nie będzie się poruszał. I wszystko będzie wydawać się przesądzone. Wciąż cierpliwie będę tu na ciebie czekał.

Czy przypominasz sobie  nie tak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 kwietnia 2015

Czy przypominasz sobie, nie tak dawno temu mogliśmy niewinnie spacerować po chodniku. pamiętasz?co zrobimy, gdy się zestarzejemy? czy wciąż będziemy spacerować w dół tą samą drogą? Czy wciąż będziesz tu przy mnie stojąc silnie jak przewracające się fale, kiedy noce są długie, pragniesz powrotu do domu? Wszystko czego potrzebujemy to kogoś do wsparcia.

Nie można codziennie narzekać na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 kwietnia 2015

Nie można codziennie narzekać na wszystko. Trzeba stopniowo coś zmieniać. I nie jutro tylko dzisiaj ! Zacznij działać, bo wszystko jest w twoich rękach !

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 kwietnia 2015

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Skąd wiesz, że ta strona do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

Świadomość  że masz ją sprawia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2015

Świadomość, że masz ją sprawia, że z dnia na dzień coraz mniej wierzę w siebie. Moja pewność siebie zanika, a ja stając przed lustrem mam ochotę zostać w domu i nigdzie nie wychodzić. W momencie kiedy ogląda się za mną tylu facetów ja czuje się i tak źle bo ciągle myślę, że dla ciebie ona jest lepsza. Dużo się wydarzyło za dużo...

Więc spróbuję zrobić to dobrze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2015

Więc spróbuję zrobić to dobrze tym razem. Zacznijmy od początku, Spróbujmy zrobić to dobrze tym razem. To nie koniec, Ale część mnie jest martwa i w ziemi. Ta miłość mnie zabija, Ale ty jesteś tą jedyną. To nie koniec.Wziąłem wszystko, co moglem wziąć I nie mogę czekać. Marnujemy zbyt dużo czasu Będąc silnymi, wytrzymując. Nie mogę pozwolić, by to nas zniszczyło.

Poczekam  aż będziesz musiała... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2015

Poczekam, aż będziesz musiała odejść. Zrobię tak, byś nigdy się nie dowiedziała. Jak bardzo wszystko zepsułem! Udajemy, że nam nie zależy. To zostawi gdzieś po sobie ślad. Chcesz mi pokazać coś nowego?

Pytanie czy jestem silna bo w końcu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 kwietnia 2015

Pytanie czy jestem silna bo w końcu przejrzałam na oczy że nie jest mnie wart czy tylko udaje silną a coś wewnątrz mnie krzyczy że wciąż coś co niego czuję ?

Ludzie bywają okropnie fałszywi.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 kwietnia 2015

Ludzie bywają okropnie fałszywi. Gdzie mieści się tyle zawiści, chciwości i kłamstwa w człowieku ? Są mili, a jak się obrócisz to już mówią o tobie rzeczy o których ci się nie śniło. Uważam, że samobójstwo to głupota, ale dziś zdałam sobie sprawę, że ludzie są zdolni odebrać sobie życie kiedy jest źle, kiedy grupa ludzi się nad nim znęca. Człowieka niszczy tylko i wyłącznie drugi człowiek.

I potrzebujesz takiego dnia  w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 kwietnia 2015

I potrzebujesz takiego dnia, w którym nie ma Cię dla nikogo. Przestajesz uzależniać się od portali społecznościowych od posiadania telefonu zawsze przy sobie. Cieszysz się słońcem, papierosem i wolnością... ciszą.

Ze swojej drogi zejdę   będę z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2015

Ze swojej drogi zejdę, będę z Tobą. Dokądkolwiek pójdziesz, cokolwiek zrobisz, będę z Tobą. Ty przed Tobą świat, za Tobą ja, a za mną już nikt.

Czy tęskniła byś za mną gdybym... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2015

Czy tęskniła byś za mną gdybym nie wrócił? Czy żyć beze mnie mogła byś się nauczyć? Czy beze mnie cała układanka by się posypała? Bez Ciebie ja bym oszalał!te słowa nie oddaja tego ile waży strata … kocham Cie najmocniej zaraz wracam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV