głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nawet u każdego tyrana łza jest w stanie wzbudzić wrażliwość. W każdej straconej duszy jest szansa na cud. Dla każdego marzyciela sen jest czymś bezgranicznym.

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nawet u każdego tyrana łza jest w stanie wzbudzić wrażliwość. W każdej straconej duszy jest szansa na cud. Dla każdego marzyciela sen jest czymś bezgranicznym. Jeśli w
Nawet u każdego tyrana łza jest w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Nawet u każdego tyrana łza jest w stanie wzbudzić wrażliwość. W każdej straconej duszy jest szansa na cud. Dla każdego marzyciela sen jest czymś bezgranicznym. Jeśli w coś wierzysz.

Pierwsze pokochał...  Później... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Pierwsze pokochał... Później obiecywał... Uciekłeś Myślisz o mnie, kiedy kochasz się z nią? Ona wie, że miałeś mnie kochać ! Teraz, żyję moim własnym życiem. Jesteś wyrzucony z mojego umysłu. Marnuję za dużo czasu. I zostawię Cię daleko za sobą.

Tam gdzie jest wola  jest i droga  z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Tam gdzie jest wola, jest i droga, z resztą przepiękna. Każda noc ma swój dzień, jak magicznie. Jeżeli jest miłość w tym życiu - nie ma żadnych przeszkód, których nie dałoby się pokonać.

Popatrz jak wszystko szybko się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 czerwca 2015

Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma. Człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi, że jest jakiś sposób. Chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno, to moja udręka, to jej sedno. Wiem tylko, że wszystko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma. To nie ściema, każda historia ma swój dylemat. Ma swój początek i koniec jak poemat, nowy temat, kreci i nęci, a później umiera. Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie. Dobre momenty, jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie.

Słowa są ważne  ale nabierają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 czerwca 2015

Słowa są ważne, ale nabierają wartości tylko wtedy, kiedy idą w parze z czynami !

Jedyną wadą jest to  że jesteś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 czerwca 2015

Jedyną wadą jest to, że jesteś bez skazy. Ale nie mogę się doczekać aż miłość nas zniszczy. Po prostu nie mogę się doczekać miłości.

Irytuje mnie ciągle narzekanie na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 czerwca 2015

Irytuje mnie ciągle narzekanie na rzeczywistość.. Tego bezkresnego, ociekającego nieskończonością nieba? Tego ogromnego, zachwycającego piękna jakie drzemie w każdej istocie? Rozumiem, że ludzie mają problemy, zbyt dużo obowiązków, niechęć do pracy, choroba czy złamane serce. Ale mimo problemów musimy żyć dalej. Zbyt często popadamy w depresje nie zdając sobie sprawy, że tracimy młodość, szaleństwo, zabawę.

Tutaj każdy robi to samo pisze to co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

Tutaj każdy robi to samo pisze to co czuje i myśli. Mimo to każdy jest inny, buduje swoją przestrzeń, którą dzieli się z innymi.

W moim innym świecie planujemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

W moim innym świecie planujemy przyszłość. Ale teraz nie ma cię, chyba właśnie wyszłaś.

Nie pędź ! Zatrzymaj się usiądź... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

Nie pędź ! Zatrzymaj się usiądź na chodniku. Zobaczysz jak ludzie pędzą do pracy, na egzamin czy autobus. Niekiedy warto się zatrzymać odpalić papierosa i cieszyć się z każdej drobnej rzeczy.

Teraz wiem jak to jest pracować.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

Teraz wiem jak to jest pracować. Powiem wam, że ciężka sprawa niby żyjesz sobie ale żyjesz w ciągłej monotonii. Musisz iść do pracy mimo, że niekiedy nie masz po prostu sił.

Z każdym łykiem żal mi coraz mniej. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

Z każdym łykiem żal mi coraz mniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV