głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha to cię znajdzie choćbyś nie wiem gdzie była zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać to choćby

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha to cię znajdzie choćbyś nie wiem gdzie była zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać to choćbyś po
Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2015

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha, to cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać, to choćbyś podała się na srebrnej tacy nic z tego nie będzie. Pamiętaj, nigdy nie ułatwiaj mężczyźnie.

Otworz sie. Wpusc do Swojego serca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2015

Otworz sie. Wpusc do Swojego serca kogos, kto rozumie ciebie, twoje poczucie humoru, teoja muzyke, twoje marzenia. Nie umawiaj sie z kims kto zamyka Ci oczy na cud, jakim sa Twoi przyjaciele, twoja rodzina i Ty sam. Znajdz kogos, kto sprawi, ze sie usmiechasz, smiejesz i bujasz w oblokach przez cala droge do domu

Ale nie pozwól by najlepsze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2015

Ale nie pozwól by najlepsze wspomnienia przyniosły ci smutek. Wczoraj widziałem jak lew całował jelenia. Odwróć stronę, może znajdziemy całkiem nowe zakończenie. Kiedy tańczymy w naszych łzach. Boże, powiedz nam dlaczego młodość jest zmarnowana na młodych.

Bo w dzisiejszych czasach to stało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2015

Bo w dzisiejszych czasach to stało się priorytetem. To miało się dziać po tym jak ludzi połączyło uczucie. Oznaka miłości ? Dziś to nawet zapłata za kupienie fajek. Większość uważa to za szpan , czy na pewno ludzie są tacy próżni.

Magia jest wtedy  kiedy splatamy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 sierpnia 2015

Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów gdy uderzy coś, damy się ponieść spierdol* się wszystko to, co było tu.

Życie lubi nas zaskakiwać. Minusem jest to  że nie wiemy czy potoczy się po naszej myśli czy znowu dostaniemy po dupie. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Życie lubi nas zaskakiwać. Minusem jest to, że nie wiemy czy potoczy się po naszej myśli czy znowu dostaniemy po dupie. do wpisu 28 sierpnia 2015
Kto by pomyślał  że to wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2015

Kto by pomyślał, że to wszystko się tak potoczy. Że będę miała złamane serce, będę chciała o nim zapomnieć, a po kilkunastu miesiącach dam mu szanse po tym wszystkim.

Odejść od tego kto ci szkodzi.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2015

Odejść od tego kto ci szkodzi. Zostać z tym, kto cię kocha. Przebaczyć temu, kto cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie, takim jakim jesteś. Stworzyć, to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego jak jest.

Paczke papierosów poproszę. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Paczke papierosów poproszę.

Dziś znamy się lepiej   a może... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Dziś znamy się lepiej, a może nawet i zbyt dobrze, by o sobie zapomnieć.

Spokojnych snów moblowicze ! teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Spokojnych snów moblowicze !

Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 sierpnia 2015

Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w powietrze. Czasem mam ochotę powiedzieć "Boże, już się nie przejmuję" Czasem wygląda na to, że droga będzie zbyt wyboista. Cokolwiek robię, sprawy i tak mają się źle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV