głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Składamy się z nierównych warstw Chcę pobyć sam. Nie tłumacz się. I każdy z nas tyle traci wiesz? Wciąż przez to kim udaje że jest Wyciągasz dłoń kolejny raz. O

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Składamy się z nierównych warstw Chcę pobyć sam. Nie tłumacz się. I każdy z nas tyle traci wiesz? Wciąż przez to kim udaje że jest Wyciągasz dłoń kolejny raz.
Składamy się z nierównych warstw... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Składamy się z nierównych warstw Chcę pobyć sam. Nie tłumacz się. I każdy z nas tyle traci, wiesz? Wciąż przez to, kim udaje, że jest Wyciągasz dłoń kolejny raz. O co prosisz - dam, odstąpię płaszcz a potem... po prostu chodź i otrzyj łzy. Spójrz na niebo choć na parę sekund i oprzyj głowę, i tak patrz... miękko.

Nie wiem czego nienawidzę bardziej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Nie wiem czego nienawidzę bardziej – czy tego miejsca czy Ciebie Nie umiem myśleć już o tym, zastanawiam się czemu nie wiem Nie umiem słuchać dłużej, patrzeć głębiej, widzieć więcej Mała, proszę opuść te ręce; ja nie mam więcej sił Ty rozumiesz ten syf, rozumiesz cokolwiek z tych wszystkich dni? I znowu wychodzę pić Jak każdy z tych gości, z którymi mogłabyś teraz być A ty nie piszesz nic, światła gasną. I nie chcesz stąd iść, choć robi się jasno już.

Tyle pytań chce Ci zadać  które mi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Tyle pytań chce Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boje się że zadasz mi ból odpowiedzią.

Każde wejście powoduje  że mam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Każde wejście powoduje, że mam większy zapał do pisania. Stałam się uzależniona od tej strony. Oddaje tutaj cząstkę siebie, uczuć, emocji, wartości, zasad, radości, niekiedy rozczarowania. Ciesze się kiedy ktoś doda mnie do obserwowanych bądź co lepsza napisze do mnie. Możemy mieć problemy, płakać nocami, ale taka mała rzecz jak wejście przeczytanie wpisów czy dodanie do obserwowanych powoduję uśmiech na mej twarzy, zaczynam myśleć o czymś innym. Chcę rozwijać się tutaj, zachęcać do czytania i przemyśleń. Może i moje wpisy nie są w górnej półki, ale na pewno są szczere i wypływają prosto z serca. Wiem,że najbardziej ,,modnym" tematem jest miłość, mimo że często mam wpisy tego tematu to staram się iść dalej i mówić też o innych równie ważnych rzeczach.

Chcę  żebyś mną oddychał.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Chcę, żebyś mną oddychał. Pozwól mi być Twym powietrzem. Pozwól mi swobodnie rozgrzać swoje ciało. Bez zahamowań, bez strachu.Jak głęboka jest Twoja miłość? Czy jest jak ocean? Otwórz moje oczy. I powiedz mi kim jestem. Pozwól poznać wszystkie Twoje sekrety. Bez zahamowań, bez grzechu.

Jedni upadają pod ciężarem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Jedni upadają pod ciężarem problemów staczają się, a ich wartości stają się z dnia na dzień coraz bardziej próżne. Drudzy natomiast mimo bólu zbierają w sobie siłę, zmieniają się i motywują do działania. Przez utratę jednej znajomości tworzą jeszcze silniejszą więź z innymi osobami, które ją wspierają.

Poszukaj faceta  który oprócz tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś. Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś

Diabeł krzyczy do ucha  a anioł... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2015

Diabeł krzyczy do ucha, a anioł szepcze. I kogo słuchać ?

Nie rozumiem. Jak można z kimś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 sierpnia 2015

Nie rozumiem. Jak można z kimś spędzać czas, rozmawiać o uczuciach, dawać nadzieję na bliskość, po czym spotykasz go z inną dziewczyną, jego dziewczyną. Ludzie mówią jedno, a nieświadomie chcą jedynie zapełnić pustkę, lecz kiedy trafi się ktoś inny z łatwością przestają z Tobą rozmawiać, iż już do niczego nie jesteś im potrzebny...

Byłam nastawiona pesymistycznie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 sierpnia 2015

Byłam nastawiona pesymistycznie, lecz odrzuciłam niepotrzebne zmartwienia i jestem naładowana optymizmem i siłą do zmian. Każda drobna zmiana powoduję, że jestem krok dalej od przeszłości. Każdy krok w kierunku spełnienia drobnych marzeń powoduje uśmiech na mojej twarzy. Zauważyłam, że lubię sobie komplikować życie, szukam dziury w całym. Istnieje jedno pytanie. Po co ? Cieszmy się tym co mamy, nauczmy się żyć w zgodzie z samym sobą, a wszystko co ma się wydarzyć nadejdzie. Myśl pozytywnie !

Więcej pokus niż czasu by po nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2015

Więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć.Więcej niż sumienie zmieści, na pewno. Wiem jedno, nie wiem ile jeszcze przede mną. Diabeł krzyczy do ucha, a anioł szepcze i kogo słuchać.

Jesteśmy ślepi  naiwni i niewierni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 lipca 2015

Jesteśmy ślepi, naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówię Ci , siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie, że nie będę obiecywać nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV