głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Wszystko się wali. Kolejny wypadek. Nadmiar pracy. Problemy ze zdrowiem. Dochodzą sprawy związane ze studiami. Jeszcze ty chcesz kolejny raz zawalczyć o nas . T

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Wszystko się wali. Kolejny wypadek. Nadmiar pracy. Problemy ze zdrowiem. Dochodzą sprawy związane ze studiami. Jeszcze ty chcesz kolejny raz zawalczyć o nas . Tego jes
Wszystko się wali. Kolejny wypadek.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 sierpnia 2016

Wszystko się wali. Kolejny wypadek. Nadmiar pracy. Problemy ze zdrowiem. Dochodzą sprawy związane ze studiami. Jeszcze ty chcesz kolejny raz zawalczyć o ,,nas". Tego jest za dużo.

Mętlik. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2016

Mętlik.

Ostatnio chodzę spać bardzo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 sierpnia 2016

Ostatnio chodzę spać bardzo późno. Samotne siedzenie z drinkiem i papierosem do 3 w nocy to już monotonia. Budzę się około południa, to są wakacje, lato , tak to ,,wykorzystuje"? Praca też mnie męczy co ludzie mają z życia kiedy są w pracy nawet po 12 godzin ? Od kilku dni piszę z przeszłością, nie wiem jak opisać to uczucie. Cisza sprawiała, że tęskniłam, teraz kiedy się odzywasz nie mam ochoty gadać, wszystko się wypaliło, ale jak nie odzywasz się jeden dzień to jestem w stanie co chwile patrzeć na telefon czy jest tam wiadomość od Ciebie. Zawsze mówiłam, że nie jesteś dla mnie, zastanawiałam się podczas związku czy aby na pewno kocham. A gdy odszedłeś płakałam, mijał dzień, tydzień, miesiąc, rok, a ja dalej myślałam o Tobie. Jestem świadoma, że nie było dnia w którym o Tobie nie myślałam. Czy to prawdziwa miłość, czy prawdziwa miłość to tyle cierpień ? Nie wiem co czuję,moi bliscy odwracają się ode mnie na wieść o tym, że z Tobą pisze. Dzisiaj nie umiem już płakać,ale wszystko wraca

Mówimy coś komuś w zaufaniu  potem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 sierpnia 2016

Mówimy coś komuś w zaufaniu, potem dręczymy się myślami czy aby na pewno powinniśmy to mówić. Niektórym ludziom nie można ufać, niekiedy popełniamy błąd bo niektóre rzeczy warto zachować dla siebie.

Kiedy samotność doskwiera zaczynasz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 sierpnia 2016

Kiedy samotność doskwiera zaczynasz życz przeszłością w której z dnia na dzień coraz bardziej się gubisz.

Daria Zawialow   Malinowy Chrusniak teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 sierpnia 2016

Daria Zawialow - Malinowy Chrusniak

Idę zapalić  bo myślę o Tobie  bo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 sierpnia 2016

Idę zapalić, bo myślę o Tobie, bo tęsknie, bo stoję w miejscu, bo brakuje mi, aby ktoś przytulił mnie tak mocno i powiedział : jesteś najważniejsza i nie dam cię skrzywdzić.

Gdy jesteś nieobecny  ludzie dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 sierpnia 2016

Gdy jesteś nieobecny, ludzie dużo mocniej zaczynają zdawać sobie z Ciebie sprawę

Pusty dom... trochę dziwnie. Nie mam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 sierpnia 2016

Pusty dom... trochę dziwnie. Nie mam nawet z kim spędzić wolnego dnia. Dziwnie funkcjonować samemu, robić zakupy dla jednej osoby. Nawet robienie posiłku nie daje radości jak nie masz nawet z kim go zjeść. Żal mi ludzi, którzy budzą się idą do pracy a wieczorem wracają do pustego domu.

Proszę dowiedz się  czemu jest mi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 sierpnia 2016

Proszę dowiedz się, czemu jest mi tutaj tak źle. Krzywdzisz mnie już mniej.

Wszystko jest takie dziwne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2016

Wszystko jest takie dziwne, skomplikowane, uśmiech pod którym ukrywamy ból, rozczarowanie, nienawiść pod którą ukrywamy niedocenione uczucia.

I pamiętaj  że jesteś piękna. Bo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2016

I pamiętaj, że jesteś piękna. Bo masz w sobie tę wyjątkowość, talent i serce. I mimo że czasem rozsypujesz się na drobne kawałki, to i tak jesteś piękna. Bo każda łza jest oznaką wrażliwości, emocji. Nieważne, że czasem nie chcesz na siebie patrzeć, kupujesz paczkę papierosów, kupujesz wódkę. Niedoskonałość sprawia, że kocha się jeszcze bardziej i pomimo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV