głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine ZASADA 6. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Często ktoś rzuca nam kłody pod nogi. Niektórzy toczą walkę a inni to olewają. Należy dostosować się do dan

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
ZASADA 6. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Często ktoś rzuca nam kłody pod nogi. Niektórzy toczą walkę a inni to olewają. Należy dostosować się do danej syt
ZASADA  6. Nie zawsze wszystko idzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 lipca 2016

ZASADA # 6. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Często ktoś rzuca nam kłody pod nogi. Niektórzy toczą walkę, a inni to olewają. Należy dostosować się do danej sytuacji ale pamiętać o własnym szczęściu. To nie jest bycie samolubem, w dzisiejszych czasach każdy dba o siebie.

To co robię nie musi mieć sensu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2016

To, co robię, nie musi mieć sensu dla nikogo poza mną. Na tym polega piękno szaleństwa

ZASADA  5.  Jak trwoga to do Boga... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2016

ZASADA # 5. ,,Jak trwoga to do Boga" cała prawda, możemy coś olewać, traktować powierzchownie, a jeśli przyjdzie co do czego i pali nam się grunt pod nogami to wiemy kogo prosić o pomoc. Szanujmy się każdego dnia i niekiedy warto poświecić dla kogoś czas tak bezinteresownie .

Nie trzeba wierzyć w cuda wystarczy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2016

Nie trzeba wierzyć w cuda, wystarczy wierzyć w siebie.

ZASADA  4. Za bardzo się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2016

ZASADA # 4. Za bardzo się przyzwyczajamy. Sami kopiemy pod sobą dołki. Może tylko ja tam mam, ale niekiedy w czystej ciekawości oglądam coś czego nie chce i nie powinnam widzieć, a po chwili myślę sobie co ona w sobie ma czego nie mam ja. Po kilku minutach praktycznie nic nie pasuje mi w moim stylu, wyglądzie czy charakterze. Powinnam codziennie starać się być lepsza i znać swoją wartość. Pewność siebie jest bardzo ważna.

Po prostu czekam aż się odezwie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 lipca 2016

Po prostu czekam aż się odezwie, wiem że to bezsensu sama mu pisałam ,,żegnaj" a teraz czekam aż się odezwiesz nawet zaryzykowałabym spotkaniem, którego przeważnie potem żałuję. Nie mam z kim o tym porozmawiać bo gdybym tylko wypowiedziała twoje imię to dostałabym niezły upierdziel, przypomnienie jak mnie skrzywdził nie raz i nie dwa, a na koniec zobaczyłabym ostatnie zdjęcie które dodałeś ze swoją jedyną...

ZASADA 3. Niekiedy trzeba dać... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 lipca 2016

ZASADA #3. Niekiedy trzeba dać ponieść się szaleństwu. Zawsze odmawiam imprezy po ciężkim dniu pracy lub kiedy wiem że rano muszę do niej iść. Od czasu do czasu warto gdzieś wyjść porozmawiać ze znajomymi, pośmiać się i pobawić. Chwytaj dzień nie myśl co by było gdyby...

ZASADA 2 . Ludzie często nas... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 lipca 2016

ZASADA #2 . Ludzie często nas rozczarowują i sprawiają ból, musimy sobie z tym radzić choćby nie wiem co. Znajdź swój azyl, miejsce do którego możesz zawsze pojechać i spędzić tam godzinę w samotności, aby wszystko sobie poukładać w głowię.

Nigdy nie rezygnuj z osoby która... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 lipca 2016

Nigdy nie rezygnuj z osoby, która Cię kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia zrozumiesz, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

ZASADA 1 . Twoje szczęście zależy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 lipca 2016

ZASADA #1 . Twoje szczęście zależy tylko i wyłącznie od Ciebie ! Nie uzależniaj swojego szczęścia od niektórych osób bądź rzeczy. Ciesz się z drobiazgów to klucz do sukcesu.

Dzień dobry moblowicze ! teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 lipca 2016

Dzień dobry moblowicze !

mam ochotę usiąść na plaży... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 lipca 2016

mam ochotę usiąść na plaży, czuje ciepłe promienie słońca na swoim ciele. Odpalam papierosa i siedzę tak sama w ciszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV