głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? wtedy gdy on zakocha się we mnie potarganej z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem a nie gdy będę szła po mieście i obejrzy

ansomia

ansomia.moblo.pl
wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? wtedy gdy on zakocha się we mnie potarganej z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem a nie gdy będę szła po mieście i obejrzy się
wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? wtedy, gdy on zakocha się we mnie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będę szła po mieście i obejrzy się za mną stu innych.

chyba byłam ślepa  bo przecież... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

chyba byłam ślepa, bo przecież skurwysyństwo masz wypisane na twarzy.

w końcu bez żadnego płaczu  srania... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

w końcu bez żadnego płaczu, srania z podniecenia i zgrzytania zębów na twój widok.

wiesz co jest moim największym... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

wiesz co jest moim największym marzeniem? nie, nie to żeby się wtulić w twoją bluzę i naćpać jej zapachem, i nie to, żeby wróciły wszystkie chwile razem spędzone, i też nie to, żebyś męczył mnie co dziesięć minut wiadomościami "co robisz kochanie?", ale to żeby jakaś laska zraniła cię tak jak ty mnie, tak że potem będziesz żałował tego, że ją poznałeś.

pytasz co teraz robię? siedzę z... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

pytasz co teraz robię? siedzę z kubkiem kakao, pisze z kumplem i słucham ostrego. i poprzedzając twoje pytanie "a gdzie w tym wszystkim ja?" nie ma tutaj ciebie, nie ma cię już w ogóle w moim życiu. wyleczyłam się z ciebie, do perfekcji, czaisz?

łączy nas tylko przypadkowe mijanie... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

łączy nas tylko przypadkowe mijanie się na korytarzu, czasem jeszcze mamy obok siebie lekcje. nic więcej. a wiem o tobie więcej niż najbliższa ci osoba. przez to, od niedawna każdy uważa mnie za psychopatkę, bo każdego się o ciebie wypytuję. irracjonalne, co?

już nie wierzę w mikołaja  w... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę, która pomaga zapomnieć o wszystkim. wierzę tylko w siebie, bo wiem, że sama siebie nie zranię. wiem, że nie będę cierpiała. od dzisiaj, żyję dla siebie.

wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

wyglądała pięknie jak nigdy, podeszła do niego i usiadła na kolanach. przejechała dłonią po jego twarzy i z słodkim uśmiechem wypowiedziała jedno, magiczne słowo "wypierdalaj".

jeśli zapytasz co u mnie  odpowiem... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

jeśli zapytasz co u mnie, odpowiem, że wszystko w porządku. nie moja wina, że nie umiesz odczytać ironii z oczu.

ona jest zaś intelektualistką... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

ona jest zaś intelektualistką, która próbuje chronić się przed bólem myślenia za pomocą dziecinnego głosu i ostentacyjnej głupoty.

nie jestem na tyle śmiała  żeby... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

nie jestem na tyle śmiała, żeby powiedzieć ci "cześć", ale żeby cię pokochać, owszem znalazłam odwagę. nie jest mi z tym wcale dobrze. wiem, że nigdy nie złapiesz mnie za rękę, z myślą o nas jako "zakochana para". wiem, że możemy usiąść przy szklance lemoniady, jako para fajnych, dobrych kumpli, tyle że mnie to nie satysfakcjonuje. nie dam rady.

uczę się ciebie jak w szkole... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

uczę się ciebie jak w szkole prymuska. jak Alicja zabiorę na drugą stronę lustra. pokażę rzeczy, których nigdy nie pokaże ci kablówka - słowo. prawdziwe życie, od którego pieką dłonie i policzki. pokażę więcej niż przypuszczać możesz, wszystkie swoje myśli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV