głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia trzeba przeżyć. nie ważne ile nie ważne gdzie i nie ważne jak. po prostu trzeba. zawsze jest ktoś dla kogo się liczysz. zawsze jest ktoś kto cię kocha. jest kto

ansomia

ansomia.moblo.pl
trzeba przeżyć. nie ważne ile nie ważne gdzie i nie ważne jak. po prostu trzeba. zawsze jest ktoś dla kogo się liczysz. zawsze jest ktoś kto cię kocha. jest ktoś kto się
trzeba przeżyć. nie ważne ile  nie... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

trzeba przeżyć. nie ważne ile, nie ważne gdzie i nie ważne jak. po prostu trzeba. zawsze jest ktoś dla kogo się liczysz. zawsze jest ktoś kto cię kocha. jest ktoś kto się o ciebie martwi. chociażby to była babcia. ale jest.

4 promile miłości w sercu. teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

4 promile miłości w sercu.

  i tak wiem  że za mną tęsknisz.... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

- i tak wiem, że za mną tęsknisz. - skąd to wiesz? - masz bardzo oddanego kumpla.

nie była to przyjaźń  bo... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

nie była to przyjaźń, bo przyjaźń wymaga czasu.

zabutelkowane marzenia. masz może... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

zabutelkowane marzenia. masz może otwieracz?

serce da się wyleczyć. nawet to... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

serce da się wyleczyć. nawet to pokaleczone. wystarczy starannie i powoli zaszywać ranę. aż w końcu serduszko będzie wyglądać jak nowe. tylko, że po każdej ranie zostają blizny. na sercu też.

tak  wiem   to straszne uczucie  gdy... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

tak, wiem - to straszne uczucie, gdy widzisz go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to, że dłoń, która kiedyś prowadziła cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie, i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie, bez ciebie, choć kiedyś mówił, że nie byłby w stanie funkcjonować bez twojej osoby. ale wiesz co? to minie, naprawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień, że miłość do niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz, że tak naprawdę on jest szczęśliwy. przepełniać będzie cię radość z tego, że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś go naprawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież jego szczęście, zawsze było twoim.

ile krzyku może kryć milczenie? teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

ile krzyku może kryć milczenie?

i powiedz mi proszę  po co ja się... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

i powiedz mi proszę, po co ja się staram? po to żeby płakać, cierpieć i czuć ten cholerny ucisk w sercu? to niesamowite jak bawisz się moimi uczuciami.

ludzie nie udają. ludzie starają... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

ludzie nie udają. ludzie starają się sobie radzić.. wolność? i owszem. ale tylko w naszych głowach. przestańcie mówić, że chcecie się wyrwać, zmienić otoczenie, wyjechać gdzieś, gdzie wszystko jest inne, bo tam nic nie ma. są ulice, ludzie, domy, wszystko oprócz wolności. mówi się, że wolność, to po prostu inne spojrzenie na śmierć. tak wiec zostańcie tam gdzie jesteście, i nie wmawiajcie sobie samotności, kiedy samotni absolutnie nie jesteście. i zapamiętajcie, w kwestii samotności, jest jedna najwyższa prawda. ona nigdy nie daje szczęścia. daje tylko spokój, który jest całkiem niezłym kompromisem, gdy szczęście jest chwilowo poza zasięgiem.

miłość? nie dziękuję  do dziś... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

miłość? nie dziękuję, do dziś odbija mi się po przeterminowanym zauroczeniu.

chcę żeby pokochał mnie bez... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

chcę żeby pokochał mnie bez makijażu, z moimi naturalnymi loczkami na głowie, w dresach i szerokiej bluzce, z podartymi trampkami. nie chcę się dla niego zmienić, udawać kogoś innego i robić wszystkiego innego, czego zwykle nie robię, aby chciał ze mną być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV