głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia nie wiązałam z nim jakichś szczególnych nadziei. wiedziałam że mamy inne charaktery sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. jednak gdzieś n

ansomia

ansomia.moblo.pl
nie wiązałam z nim jakichś szczególnych nadziei. wiedziałam że mamy inne charaktery sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. jednak gdzieś na dnie
nie wiązałam z nim jakichś... teksty

ansomia dodano: 16 listopada 2023

nie wiązałam z nim jakichś szczególnych nadziei. wiedziałam, że mamy inne charaktery, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. jednak gdzieś na dnie serca zabolało gdy odszedł. spędzałam z nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do jego obecności w swoim życiu, wiele się od niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. dziś jest mi smutno, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę jego źrenic wpatrzonych w moje. czasami mi go brakuje, tak po prostu.

po całym domu rozległ się odgłos... teksty

ansomia dodano: 16 listopada 2023

po całym domu rozległ się odgłos upadającego szkła. wbiegł do pokoju i ujrzał ją skuloną na podłodze. podszedł bliżej i otarł spływające po jej policzku łzy, po czym mocno przytulił jej drżące ciało. wtuliła się mocno w jego ramiona, w których zawsze czuła się bezpiecznie i cicho wyszeptała "bądź". uniósł jej podbródek ku górze, pocałował drżące usta i cicho odpowiedział "będę".

tato robiąc sobie śniadanie spytał... teksty

ansomia dodano: 16 listopada 2023

tato robiąc sobie śniadanie spytał czy też chcę, dostając odpowiedź "nie dzięki". gdy przy obiedzie spytał o deser, usłyszał identyczną odpowiedź. w końcu nie wytrzymując oznajmił: "śniadania nie je, obiad ledwie rusza, słodyczy nie chce - zakochanie normalnie". na co z lekkim uśmiechem, biorąc jabłko dodałam: "dupa, nie zakochanie. dieta tato, dieta".

i kiedy miałam sześć lat  moja... teksty

ansomia dodano: 16 listopada 2023

i kiedy miałam sześć lat, moja kuzynka powiedziała mi, mocno przytulając: może kiedyś będziesz miała to szczęście, że będziesz suką i nigdy nikogo nie pokochasz. nie wiedziałam o co jej chodzi. wtedy nie.

ktoś kiedyś zapytał ją czy wierzy... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2023

ktoś kiedyś zapytał ją czy wierzy w miłość. bez większego zastanowienia odpowiedziała "tak". zakochana po uszy w człowieku, który okazał się palantem bez uczuć, wierzyła, że będzie szczęśliwa. przymykała oczy na wszystkie jego dziwne wybryki. każde jego podłe i chamskie zachowanie tłumaczyła sobie, że to tylko i wyłącznie jej wina. był oczkiem w głowie. był jej wymarzonym "ideałem". jego zalety wtedy wymieniała bez końca. teraz? teraz jest tylko podłym chamem. obojętnym jej człowiekiem. największą pomyłką w życiu. znajome?

tęsknię za nim. niezależnie od... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2023

tęsknię za nim. niezależnie od tego w jakiego zmienił się łajdaka.

i zawsze kiedy mówię  żeby spadał... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2023

i zawsze kiedy mówię, żeby spadał bo mnie wkurza, to tak naprawdę cholernie chcę aby został. on o tym wie i dlatego nigdy tak po prostu nie odchodzi.

jestem Emilia i zakochałam się... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2023

jestem Emilia i zakochałam się, teraz nawet mycie zębów jest fascynującym zajęciem.

uzależnienie od papierosów... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2023

uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. teraz szaleję, kiedy nie widzę go pół dnia, nie mogę jeść, kiedy on nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem.

ciekawa jestem co napiszesz w swoim... teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2023

ciekawa jestem co napiszesz w swoim CV pod rubryczką "umiejętności". biegła znajomość i obsługa męskiego krocza?

oto metr dziewięćdziesiąt trzy... teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2023

oto metr dziewięćdziesiąt trzy czystego skurwysyństwa, miłości do rapu, kłamstwa i dwulicowości, które kocham nad życie i kurwa, nie potrafię przestać.

kocham do bólu. ranię równie mocno. teksty

ansomia dodano: 13 listopada 2023

kocham do bólu. ranię równie mocno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV