głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia stawiam wszystko na jedną kartę. moje serce moje uczucia honor i godność. albo wygram i zyskam ciebie albo przegram i stracę całą siebie. ponownie. ryzykuję życ

ansomia

ansomia.moblo.pl
stawiam wszystko na jedną kartę. moje serce moje uczucia honor i godność. albo wygram i zyskam ciebie albo przegram i stracę całą siebie. ponownie. ryzykuję życie.
stawiam wszystko na jedną kartę.... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

stawiam wszystko na jedną kartę. moje serce, moje uczucia, honor i godność. albo, wygram i zyskam, ciebie, albo przegram i stracę, całą siebie. ponownie. ryzykuję życie. dla ciebie.

przychodzi facet do sklepu meblowego... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

przychodzi facet do sklepu meblowego i mówi: - interesują mnie drzwi. sprzedawca na to: - zajebiste ma pan zainteresowania.

gdy się rodzimy  jako małe dzieci... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

gdy się rodzimy, jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśliwym i mieć te dziecinne marzenia wiedząc, że może kiedyś się spełnią.

nie zdziw się  gdy któregoś... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

nie zdziw się, gdy któregoś poranka obudzisz się w klatce zamkniętej na 3 kłódki. po prostu boję się, że uciekniesz.

naprawiam co zepsułam. odnajduję co... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

naprawiam co zepsułam. odnajduję co zgubiłam.

nie jestem nikim nadzwyczajnym. tak... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

nie jestem nikim nadzwyczajnym. tak jak wszyscy inni budzę się każdego ranka i chodzę spać każdego wieczoru. tak jak wszyscy inni czuję. tak jak wszyscy inni cierpię. tak jak wszyscy inni szukam szczęścia. tak jak wszyscy inni po prostu żyję.

a teraz spójrz na nią. pod tą... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

a teraz spójrz na nią. pod tą grubą warstwą makijażu ukrywa prawdziwą siebie. skrywa emocje, które tak bardzo na niej ciążą. uśmiech nakleiła na twarz tak nierówno, że jego sztuczność jest wręcz prawie, że namacalna. i co? myślisz, że chciała się w tobie zakochać? myślisz, że chciała tak cierpieć? ostro się mylisz. zawsze była inteligentną dziewczyną i gdyby wiedziała jak to wszystko będzie dalej wyglądać, na pewno nie dałaby się tobie wciągnąć w to całe gówno. uwierz.

obserwujesz go zachowując dystans.... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

obserwujesz go zachowując dystans. kochasz patrzeć jak się uśmiecha.

cześć jestem facetem: najpierw z... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

cześć jestem facetem: najpierw z tobą poflirtuję, potem zawrócę ci w głowie, będę z tobą pisał bo przecież na początku tak trzeba, będę zaczepiał twoje koleżanki i gadał z nimi o tobie, będę ci kłamał, potem będę ci zawracał w głowie do tego stopnia, że się we mnie zakochasz, uszczęśliwię cię na jedna noc, ale na następny dzień będę cię po prostu ignorować, będę przychodził do ciebie tylko wtedy, kiedy nie będę miał przyjaciół, a teraz najlepsza partia tego jest taka, że nie możesz nic zrobić. nic kompletnie nic, a wiesz czemu? bo się we mnie zakochałaś, głupia dziewczyno.

nie płacz mała. nie tobie jednej... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

nie płacz mała. nie tobie jednej życie skopało dupę.

dopiero kiedy zapragniesz wracać... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.

najbardziej boli sam fakt  że... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

najbardziej boli sam fakt, że centymetry pomiędzy naszymi ustami zamieniają się w setki kilometrów między sercami. że wokół twoich ust przechodzić będą nieznane mi właścicielki innych ust, a ja nie będę w stanie zakazać im zbliżania się do ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV