głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia podziwiałam go i byłam strasznie o niego zazdrosna. chciałam go mieć tylko dla siebie. nie dopuszczałam aby inna kobieta poznała go bliżej i aby dowiedziała się

ansomia

ansomia.moblo.pl
podziwiałam go i byłam strasznie o niego zazdrosna. chciałam go mieć tylko dla siebie. nie dopuszczałam aby inna kobieta poznała go bliżej i aby dowiedziała się jaki na
podziwiałam go i byłam strasznie o... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

podziwiałam go i byłam strasznie o niego zazdrosna. chciałam go mieć tylko dla siebie. nie dopuszczałam, aby inna kobieta poznała go bliżej i aby dowiedziała się, jaki naprawdę jest. czułam, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

powiedziałam sobie  że jeśli dziś... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

powiedziałam sobie, że jeśli dziś spadnie deszcz to znaczy, że nigdy mnie nie pokochasz. doszłam do wniosku, że życie naprawdę lubi się mną bawić, gdy zaczął padać śnieg.

co noc siadam z lampką wina przed... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

co noc siadam z lampką wina przed lustrem i rozmawiam do dziewczyny, która siedzi naprzeciwko mnie. tak, tylko jej w dzisiejszych czasach mogę się zwierzyć.

bądź moim sidem  ja będę twoją... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

bądź moim sidem, ja będę twoją nensi, założę różową sukienkę i pobawimy się w dirty dancing.

mogłabym być słodka i nie rzucać... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

mogłabym być słodka i nie rzucać się wcale, i gdybym była ciastem wylizałbyś talerz.

miała zaledwie osiem lat  a już... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

miała zaledwie osiem lat, a już wiedziała, że gdy tata daje stówę - nie ma co liczyć na wspólny spacer, czy niedzielne popołudnie. automatycznie brała pieniądze, chowała do skarbonki, pełnej banknotów i zamykając się w pokoju, szeptała "dziękuję za miło spędzony czas, tato".

byłaś najlepszą laską w szkole.... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

byłaś najlepszą laską w szkole. nosiłaś tylko markowe ubrania. byłaś rozchwytywana przez facetów. spotykałaś jego. widywaliście się codziennie. stroiłaś się specjalnie dla niego. chodziliście do klubów - nadal błyszczałaś. koleżanki zazdrościły ci szczęścia. po szkole latałaś uśmiechnięta, nikt nie miał już szans by cię zdobyć. minął miesiąc, góra dwa. znudziłaś mu się. zaczął cię olewać. chodząc po szkole, z twarzy zniknął powoli uśmiech. ubrania nie grały już głównej roli - nawet szeroki, stary sweter był dobrym wyjściem. spotkaliście się raz na weekend. w końcu zerwał z tobą. na drugi dzień widziałaś go z inną. w najlepszej sukience usiadłaś pod płotem, pijąc wódkę. po policzkach spłynęły czarne łzy - nic już się nie liczy. przestałaś błyszczeć. zniszczył cię.

to nie jest romantyczny nonsens o tym... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

to nie jest romantyczny nonsens o tym jak może być pięknie.. to 100% relacji, kiedy mocniej bije serce.

dzisiejszy niezbędnik to fajki  tusz... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

dzisiejszy niezbędnik to fajki, tusz do rzęs, korektor i redbull, na wypadek kolejnej nieprzespanej nocy pełnej łez. w końcu trzeba jakoś wyglądać, nawet wtedy kiedy nadchodzą te dni pełne wspomnień.

spójrz na jej twarz. oczy... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

spójrz na jej twarz. oczy przepełnione pustką, wypłakane. usta drżące, nie potrafiące już znaleźć słów. na policzkach jakieś zadrapanie - pamiątka po ostatniej kłótni. powiedz mi, czy tak wygląda miłość?

znajomo wyglądasz. groziłam ci... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

znajomo wyglądasz. groziłam ci kiedyś?

są sprawy ważniejsze ode mnie... teksty

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

są sprawy ważniejsze ode mnie, normalka, znowu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV