głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia dla ciebie pokochałam poniedziałki bo wiem że o szesnastej cztery wysiadasz z pociągu z uśmiechem na twarzy i rozwianymi włosami. ktoś zapytał mnie kiedyś jaki

ansomia

ansomia.moblo.pl
dla ciebie pokochałam poniedziałki bo wiem że o szesnastej cztery wysiadasz z pociągu z uśmiechem na twarzy i rozwianymi włosami.
dla ciebie pokochałam poniedziałki... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

dla ciebie pokochałam poniedziałki, bo wiem, że o szesnastej cztery wysiadasz z pociągu, z uśmiechem na twarzy i rozwianymi włosami.

ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu. ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. kto nigdy naprawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. i nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa, jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada.. kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. tak wielu nie potrafi czuć.

i chciałabym wiedzieć  jak być... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

i chciałabym wiedzieć, jak być kimś, kogo kochasz.

zamknij się i posłuchaj! dasz radę... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

zamknij się i posłuchaj! dasz radę, masz siłę, dużo siły, jesteś kobietą! to ty masz cudowne oczy i najpiękniejszy uśmiech, którym możesz zdobyć każdego. to on traci na tym, że cię zostawił, nie ty! nie poddawaj się! - motywuje, nie? i pomyśleć, że mówi to ta, która się poddała.

i chuj!  pomyślałam  bo myślę... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

i chuj! -pomyślałam, bo myślę raczej zwięźle.

nieobecność tego jedynego powoduje... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

nieobecność tego jedynego powoduje, że serce traci na wadze.

drogie dzieci w tej bajce nauczę was... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

drogie dzieci w tej bajce nauczę was rzeczywistości, w której księżniczka cierpi, a książę.. książę jest zwykłym frajerem. bajka w której nie ma happy endu, tylko kijowe zakończenie bez efektów specjalnych, tak moi drodzy, życie to nie piękna bajka o "śpiącej królewnie".

mówi się  że w snach można... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

mówi się, że w snach można zrobić wszystko. bez żadnych zbędnych konsekwencji, skrupułów czy zahamowań. jednak moje zachowanie się wcale nie różni od tego w rzeczywistości. stoję jak idiotka i wpatruję się w niego jakby był czymś nadzwyczajnym. uśmiecham się sama do siebie, a serce łamie na pół moje żebra z powodu zbyt wysokiej dawki endorfin.

mam ochotę się upić  nawalić... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

mam ochotę się upić, nawalić, uchlać, najebać. wszystko jedno. byle tylko znieczuliło.

fuck yesterday. fuck tomorrow. fuck... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

fuck yesterday. fuck tomorrow. fuck today. fuck lies. fuck life. fuck it. fuck this. fuck that. fuck them. fuck him. fuck her. fuck you. fuck absolutely everything.

może napierdalać mnie ząb  albo od... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

może napierdalać mnie ząb, albo od razu wszystkie naraz. może boleć mnie bania po ostrej imprezie, może boleć mnie brzuch podczas cioty, może bolec mnie złamanie ręki czy nogi, ale kurwa więcej nie zniosę bólu jakim jest złamane serce. więcej nie dam rady.

chwila zapomnienia to pojęcie... teksty

ansomia dodano: 1 tydzień temu

chwila zapomnienia to pojęcie względne. bo ja nadal ją pamiętam, ty zapomniałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV