głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wartozycmarzeniami Dziś mimo prób mimo walki o twoje względy. Walki o twoje serce które kiedyś biło w równym rytmie z moim. Dziś przegraliśmy wspólne życie nas razem polegliśmy gd

wartozycmarzeniami

wartozycmarzeniami.moblo.pl
Dziś mimo prób mimo walki o twoje względy. Walki o twoje serce które kiedyś biło w równym rytmie z moim. Dziś przegraliśmy wspólne życie nas razem polegliśmy gdy już
Dziś mimo prób  mimo walki o twoje... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 17 listopada 2017

Dziś mimo prób, mimo walki o twoje względy. Walki o twoje serce,które kiedyś biło w równym rytmie z moim. Dziś przegraliśmy wspólne życie,nas razem- polegliśmy, gdy już tak było blisko. Nasza miłość wygasła, a Nas już nie ma- pozostały tylko bolesne wspomnienia.

Tęsknie za Tobą  za twoim... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 16 listopada 2017

Tęsknie za Tobą, za twoim uśmiechem za słowami które dawały mi kilogramy radości. Nie potrafię wstawać gdy wiem że dzisiaj znów muszę walczyć o kolejne oddechy, o życie które sypie się niczym piasek. Tęsknie za Tobą - nie potrafię więcej kłamać że tak nie jest, nie potrafię ci tego powiedzieć nie potrafię przyznać się że zniszczyłeś wszystko we mnie. Może kiedyś przyjdę do Ciebie, spróbuję nawiązać kontakt, może zbiorę się na odwagę i wykrzyczę ci ten cały ból który jest w środku mnie, może kiedyś przestanę się obwiniać. Chciałabym się teraz położyć obok Ciebie, móc popatrzyć w gwiazdy i nie obawiać się przyszłości, chciałabym przestać się bać tego co nastanie niegdyś. Chciałabym przestać ronić hektolitry łez, chcę się wreszcie zebrać w jedną całość i przestać tak cholernie tęsknić za kimś, kto nigdy nie będzie dla mnie osiągalny. Za osobą która wyrzekła się mojego serca, pięknego serduszka które chciało pokochać, starało się jak mogło. Dostało kolejne serie ciosów, ale jest ok.

Coraz częściej jest mi ciężej... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 8 listopada 2017

Coraz częściej jest mi ciężej, nie mogę znaleźć słów które właściwie opisały by jak jest u mnie. Może i chciałabym bardziej się starać, więcej dawać z siebie - ale obecnie nie widze potrzeby. Szczerze? wszystko się wypala z czasem,znika i już nie jest jak dawniej. Nawet pisanie mi nie idzie. Nie potrafię sklecić kilku zdań, nawet nie potrafię ubrać w słowa tego jak się czuję.. Mimo, że czasem mam ochotę wyrzucić ten cały ból z siebie to nie znajdę odpowiednich słow by to nazwać. Coraz częściej czuję że się wypaliłam, a tak bardzo kocham pisać. Nie wyobrażam sobie życia bez pisania, czegokolwiek nawet. Jest bardzo fatalnie, okropnie wręcz ale nie chcę się skarzyć. Muszę dawać radę. Nie chcę już się użalać, postanowiłam być silna dla siebie, dla bliskich ogółem. Nie staram się, nie walczę o szczęście nie szukam niczego obecnie. Może i kijowo że mam takie podejście, ale serio? już mi chyba wszystko jedno. Chyba mam wyjebane, tak myśle.

Mijamy się codziennie unikając... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 marca 2016

Mijamy się codziennie unikając swoich spojrzeń, mijamy się i nie patrzymy sobie w oczy. Jesteśmy na siebie obojętni,ranimy siebie tęsknimy za sobą coraz bardziej ale nikt nie odpuści. Nikt nie skończy walki,mimo bólu mimo tęsknoty jesteśmy osobno. Nasze ciała choć tak blisko, to serca oddalone wołają o uczucie które kiedyś było silne, i bardzo trwałe.

Bo przyjaciel nigdy nie opuści  nie... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 23 marca 2016

Bo przyjaciel nigdy nie opuści, nie obgada nie wyślę do diabła. Przyjaciel po prostu zawsze jest, wspiera. Nigdy nie zwątpi,po prostu czuwa.

Pojawił się ktoś inny i spotkałam... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 13 kwietnia 2015

Pojawił się ktoś inny i spotkałam się z bólem odrzucenia. Właśnie wtedy poczułam się niechciana i niepotrzebna, za mało dobra i wystarczająca, by móc tak po prostu być. To zabolało i boli nadal. Dopiero po jakimś czasie znalazłam odpowiednie określenie tego: miłość nieodwzajemniona, taka, która rani jak cholera, taka, która zabiera wszystko. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Już nie tęsknie  nie płaczę... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 10 kwietnia 2015

Już nie tęsknie, nie płaczę- wyleczyłam się z Ciebie. Czasem, widzę Cię na mieście ale już nie szukam cię wzrokiem- karmię cię obojętnością, karmię egoizmem bo zasłużyłeś sobie na cierpienie, zasłużyłeś na wszelkie zło, to karma wiesz?

Zakochałam się w twoich... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 29 marca 2015

Zakochałam się w twoich tęczówkach, prześladują mnie każdej nocy. Wciąż je pamiętam i męczą mnie wyrzuty, że miałeś być a jednak Cię nie ma.

faceci mogą zajmować się... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 27 marca 2015

faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, zawsze myślą o dziewczynie, na której im naprawdę zależy./ ?

 Bo każdy z nas przecież tego chcę... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 30 stycznia 2015

"Bo każdy z nas przecież tego chcę, zatrzymać się i być szczęśliwym" / KaeN

Dziś wiem  że mam przy sobie osobę... teksty

wartozycmarzeniami dodano: 30 stycznia 2015

Dziś wiem, że mam przy sobie osobę która mnie kocha. Czuję każdego dnia że moje szczęście jest tak bardzo wielkie że z radości podskakuję. Czuję że odnalazłam w Tobie mężczyznę którego szukałam całe życie. Tylko ty potrafisz rozweselić mnie w ponury dzień, tylko ty potrafisz tak doskonale zaplanować mi całe życie. Tylko z Tobą uwielbiam śpiewać kolejny raz smutne piosenki. Nie lubię gdy znikasz, gdy mój wzrok nie spotyka się z twoim. Nienawidzę ciszy między naszymi sercami. To dopiero 25 dni, a już czuję jak by była to wieczność. Kocham Cię, kocham wykrzykuję ci to codziennie. Szeptam ci to do ucha, piszę na kartkach pamiętnika. Czuję że żyję, przy Tobie moje serce znów tętni życiem. Czuję się szczęśliwa, czuję że spotkałam właściwą osobę. Czuję że czekałam na Ciebie- jesteś moim promykiem, tylko proszę zostań tu jak najdłużej, bądź przy mnie bo bez Ciebie sobie nie poradzę, bez Ciebie to nie będzie tak samo. Dziękuję Ci za wszystko, za każdą dobę spędzoną przy mnie, tylko zostań.

Dziękuję wszystko się układa. Lecz nie zapeszajmy :  teksty wartozycmarzeniami dodał komentarz: Dziękuję wszystko się układa. Lecz nie zapeszajmy :) do wpisu 30 stycznia 2015
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV