głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 Jeden ze stale popełnianych przeze mnie błędów polega na tym że zawsze chcę aby wszystko było w porządku. Już teraz natychmiast. Gdy coś się psuje chce to zaraz naprawić. Odrzucam myśl że naprawa to długi czasochłonny proces. Wykonuję desperackie i gwałtowne ruchy. W efekcie to co jest uszkodzone staje się rozpieprzone do końca.

faust dodano: wczoraj o 22:58

,,Jeden ze stale popełnianych przeze mnie błędów polega na tym, że zawsze chcę, aby wszystko było w porządku. Już, teraz, natychmiast. Gdy coś się psuje, chce to zaraz naprawić. Odrzucam myśl, że naprawa to długi, czasochłonny proces. Wykonuję desperackie i gwałtowne ruchy. W efekcie to, co jest uszkodzone, staje się rozpieprzone do końca."

 Jestem typem depresyjnym i neurotycznym. Ze skłonnościami do autodestrukcji. Zdarzają się dni kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno bo pada deszcz bo jest mgła bo jest zimno bo wszystko jest kompletnie bez sensu bo jestem stary bo jestem brzydki bo nikt mnie nie kocha nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie.

faust dodano: wczoraj o 22:55

,,Jestem typem depresyjnym i neurotycznym. Ze skłonnościami do autodestrukcji. Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie."

 Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa. Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją brakiem uwagi atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć dotrzeć do mnie. Bywa że wychodzę z domu gdzieś uciekam chcę być goniona i przepraszana.

faust dodano: wczoraj o 22:55

,,Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa. Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana."

 Fikcja literacka sprawia że możemy wniknąć w cudze głowy w cudze miejsca i spojrzeć na świat obcymi oczami. A potem historia kończy się nim zginiemy albo też umieramy w niej  śmiało i na niby by w świecie poza opowieścią obrócić stronę zamknąć książkę i wrócić do własnego życia. Życia podobnego i niepodobnego do innych.

faust dodano: wczoraj o 22:54

,,Fikcja literacka sprawia, że możemy wniknąć w cudze głowy, w cudze miejsca i spojrzeć na świat obcymi oczami. A potem historia kończy się, nim zginiemy, albo też umieramy w niej - śmiało i na niby, by w świecie poza opowieścią obrócić stronę, zamknąć książkę i wrócić do własnego życia. Życia podobnego i niepodobnego do innych."

 W życiu nie często zdarzają się podobne chwile  chwile gdy wiemy bez cienia wątpliwości że naprawdę żyjemy czujemy powietrze w płucach mokrą trawę pod stopami dotyk bawełny na skórze chwile gdy żyjemy całkowicie teraźniejszością i nie liczy się przyszłość ani przeszłość.

faust dodano: wczoraj o 22:53

,,W życiu nie często zdarzają się podobne chwile - chwile, gdy wiemy, bez cienia wątpliwości, że naprawdę żyjemy, czujemy powietrze w płucach, mokrą trawę pod stopami, dotyk bawełny na skórze; chwile, gdy żyjemy całkowicie teraźniejszością i nie liczy się przyszłość ani przeszłość."

  Oto ciało moje  rzekł dwa tysiące lat temu.  Oto krew moja. Była to jedyna religia zapewniająca swym wyznawcom dokładnie to co przyrzekała: życie wieczne. Wciąż żyją wśród nas tacy którzy go pamiętają. Niektórzy twierdzą że był Mesjaszem inni że tylko człowiekiem obdarzonym niezwykłymi mocami. Nie w tym jednak rzecz. Prawda kryje się gdzie indziej. Czymkolwiek był odmienił świat.

faust dodano: przedwczoraj o 14:00

,,- Oto ciało moje - rzekł dwa tysiące lat temu. - Oto krew moja. Była to jedyna religia zapewniająca swym wyznawcom dokładnie to, co przyrzekała: życie wieczne. Wciąż żyją wśród nas tacy, którzy go pamiętają. Niektórzy twierdzą, że był Mesjaszem, inni, że tylko człowiekiem obdarzonym niezwykłymi mocami. Nie w tym jednak rzecz. Prawda kryje się gdzie indziej. Czymkolwiek był, odmienił świat."

   Jeśli naprawdę mamy być razem ? Czy ty w ogóle siebie słyszysz? Nie jesteśmy bohaterami jednego z twoich romansideł Fallon. To p r a w d z i w e ż y c i e a w prawdziwym życiu musisz urobić się po łokcie jeśli chcesz mieć swój happy end! Kiedy znajdujesz miłość to ją trzymasz. Chwytasz ją obiema rękami i ze wszystkich sił starasz się jej nie wypuścić. Nie możesz tak po prostu odjechać licząc że przetrwa aż będziesz na nią gotowa.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,-,,Jeśli naprawdę mamy być razem"? Czy ty w ogóle siebie słyszysz? Nie jesteśmy bohaterami jednego z twoich romansideł, Fallon. To p r a w d z i w e ż y c i e, a w prawdziwym życiu musisz urobić się po łokcie, jeśli chcesz mieć swój happy end! Kiedy znajdujesz miłość, to ją trzymasz. Chwytasz ją obiema rękami i ze wszystkich sił starasz się jej nie wypuścić. Nie możesz tak po prostu odjechać, licząc, że przetrwa, aż będziesz na nią gotowa."

 Najbardziej szyderczo brzmiało w jej uszach zdanie  Życie toczy się dalej . Bullshit. Życie wcale nie toczyło się dalej. Można oddychać jeść pić i czuć uderzenia własnego serca a mimo to być martwym.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Najbardziej szyderczo brzmiało w jej uszach zdanie ,,Życie toczy się dalej". Bullshit. Życie wcale nie toczyło się dalej. Można oddychać, jeść, pić i czuć uderzenia własnego serca, a mimo to być martwym."

 Przez całe życie uczymy się że nigdy nie wolno dawać za wygraną. To dlatego przychodzi nam to z takim trudem. To dlatego tkwi w nas tyle sprzeciwu. I poczucia winy. Jego przede wszystkim.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Przez całe życie uczymy się, że nigdy nie wolno dawać za wygraną. To dlatego przychodzi nam to z takim trudem. To dlatego tkwi w nas tyle sprzeciwu. I poczucia winy. Jego przede wszystkim."

 Może na tym właśnie polegał mój problem. Być może poświęciłem zbyt wiele czasu na chronienie cię przed nim podczas gdy tak naprawdę powinienem był chronić cię przed samą sobą.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Może na tym właśnie polegał mój problem. Być może poświęciłem zbyt wiele czasu na chronienie cię przed nim, podczas gdy tak naprawdę powinienem był chronić cię przed samą sobą."

 Wyobraź sobie że nie żyję. Umarłem ze śmiechu. Z siebie.Fakt sznur na szyi mówi że się powiesiłem. Nie ufaj jednak rzeczom martwym. Ludziom zresztą tez nie. Teraz dyndam sobie na wszystko. Pod sufitem. Co prawda nie mam widoków na przyszłość ale przecież przyszłość jest fikcją. Proszę nie bierz na serio życia. Raczej na Amen.

faust dodano: 6 maja 2017

,,Wyobraź sobie, że nie żyję. Umarłem ze śmiechu. Z siebie.Fakt, sznur na szyi mówi, że się powiesiłem. Nie ufaj jednak rzeczom martwym. Ludziom zresztą tez nie. Teraz dyndam sobie na wszystko. Pod sufitem. Co prawda nie mam widoków na przyszłość, ale przecież przyszłość jest fikcją. Proszę, nie bierz na serio życia. Raczej na Amen."

„Jeśli miłość polega na tym że zwykła bliskość już nie wystarczy i pragniesz dosłownie wślizgnąć się wybrankowi pod skórę... To kocham Rakana ponad życie.”

faust dodano: 6 maja 2017

„Jeśli miłość polega na tym, że zwykła bliskość już nie wystarczy i pragniesz dosłownie wślizgnąć się wybrankowi pod skórę... To kocham Rakana ponad życie.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV