głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 Najgorszą rzecz jaką ludzie mogą sobie robić to nie wyjaśniać do końca tego co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy obrażać uciekać wyjeżdżać.

faust dodano: 25 lipca 2018

,,Najgorszą rzecz, jaką ludzie mogą sobie robić, to nie wyjaśniać do końca tego, co ich zabolało. To odcinać się od rozmowy, obrażać, uciekać, wyjeżdżać."

„Czasem wystarczy poklepać kogoś po ramieniu żeby było dobrze ale zdarza się że zabraknie życia aby postawić odpowiednią diagnozę.”

faust dodano: 13 lipca 2018

„Czasem wystarczy poklepać kogoś po ramieniu, żeby było dobrze, ale zdarza się, że zabraknie życia, aby postawić odpowiednią diagnozę.”

  A pamięta pan jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc naprawialiśmy cały świat?  To było w czasach kiedy wydawało nam się że świat można jeszcze naprawić.  Ja wciąż uważam że można.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- A pamięta pan, jak przed laty przychodziliśmy tu i tak sobie siedząc, naprawialiśmy cały świat? - To było w czasach, kiedy wydawało nam się, że świat można jeszcze naprawić. - Ja wciąż uważam, że można."

 Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie a potem poprawiamy z myślą o innych.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Pisanie to w gruncie rzeczy przepisywanie tych samych fragmentów wiele razy i na różne sposoby. Piszemy dla siebie, a potem poprawiamy z myślą o innych."

 Jakie piękne byłoby życie gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi którzy naprawdę na to zasługują.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Jakie piękne byłoby życie, gdybyśmy tylko potrafili kochać ludzi, którzy naprawdę na to zasługują."

 W młodości widzimy świat takim jaki powinien być a na starość takim jaki jest.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,W młodości widzimy świat takim, jaki powinien być, a na starość takim, jaki jest."

 Każdemu kto pragnie zachować zdrowy rozsądek niezbędne jest na tym świecie miejsce w którym będzie mógł i będzie chciał się zgubić. Miejscem tym ostatnim azylem jest drobny zakamarek duszy do którego można uciec schronić się a potem zamknąć i wyrzucić klucz gdy świat w absurdalnej komedii zmierza ku katastrofie.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,Każdemu, kto pragnie zachować zdrowy rozsądek, niezbędne jest na tym świecie miejsce, w którym będzie mógł i będzie chciał się zgubić. Miejscem tym, ostatnim azylem, jest drobny zakamarek duszy, do którego można uciec, schronić się, a potem zamknąć i wyrzucić klucz, gdy świat w absurdalnej komedii zmierza ku katastrofie."

  Rok to w dzisiejszych czasach bardzo dużo. W tych dniach ludzie szybko zapominają. To jak zaraza ale pomaga w przeżyciu.  No to może ją złapię bo przydałaby mi się jak cholera.

faust dodano: 24 czerwca 2018

,,- Rok to w dzisiejszych czasach bardzo dużo. W tych dniach ludzie szybko zapominają. To jak zaraza, ale pomaga w przeżyciu. - No to może ją złapię, bo przydałaby mi się jak cholera."

 Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże.

faust dodano: 18 czerwca 2018

,,Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże."

 Zjawisko które opisuje jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to jaki chcesz być zmienia się w zależności od tego kto jest obok ciebie ale mimo wszystko nadal cały czas jesteś przecież sobą.

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,Zjawisko, które opisuje, jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to, jaki chcesz być, zmienia się w zależności od tego, kto jest obok ciebie, ale mimo wszystko nadal cały czas jesteś przecież sobą."

 Od tak dawna jestem samotna że niemal przestałam oddychać.

faust dodano: 16 czerwca 2018

,,Od tak dawna jestem samotna, że niemal przestałam oddychać."

 Potrafi być dotykalny potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę aby poprawić mi włosy muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się żeby się nie odwrócić.

faust dodano: 16 czerwca 2018

,Potrafi być dotykalny, potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to, że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę, aby poprawić mi włosy, muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się, żeby się nie odwrócić."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV