głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 Kocham spać. Moje życie ma skłonność do rozpadania się na kawałki kiedy jestem obudzony.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Kocham spać. Moje życie ma skłonność do rozpadania się na kawałki, kiedy jestem obudzony."

 Będzie lepiej. Nigdy ich nie zapomnisz nawet po wielu latach. Ale nadejdzie dzień kiedy przez całą minutę nie będziesz czuła bólu. Potem przez godzinę. Przez cały dzień. Tak naprawdę to wszystko o co można prosić. Rany się zagoją. Obiecuję.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Będzie lepiej. Nigdy ich nie zapomnisz, nawet po wielu latach. Ale nadejdzie dzień, kiedy przez całą minutę nie będziesz czuła bólu. Potem przez godzinę. Przez cały dzień. Tak naprawdę to wszystko, o co można prosić. Rany się zagoją. Obiecuję."

 Czy ty zresztą nie widzisz że świat się zmienia? A my też nie jesteśmy ci sami sprzed wielu wielu lat gdy pierwsze pocałunki wywoływały w nas dreszcze gdy wymawiając słowo kocham przekraczaliśmy samych siebie. A pamiętasz jak nam trudno było pierwszy raz je wymówić?

faust dodano: 10 sierpnia 2017

,,Czy ty zresztą nie widzisz, że świat się zmienia? A my też nie jesteśmy ci sami, sprzed wielu, wielu lat, gdy pierwsze pocałunki wywoływały w nas dreszcze, gdy wymawiając słowo kocham, przekraczaliśmy samych siebie. A pamiętasz, jak nam trudno było pierwszy raz je wymówić?"

 Było parę rzeczy które chciałam mu powiedzieć ale wiedziałam że go zranią. Więc pogrzebałam je w sobie i pozwoliłam by raniły mnie.

faust dodano: 10 sierpnia 2017

,,Było parę rzeczy, które chciałam mu powiedzieć, ale wiedziałam, że go zranią. Więc pogrzebałam je w sobie i pozwoliłam, by raniły mnie."

 Dawniej się trzeba było zużyć przeżyć by przestać kochać podziwiać i wierzyć dziś  pierwsze nasze myśli są zwątpieniem nudą szyderstwem wstrętem i przeczeniem. Dzieci krytyki wiedzy i rozwagi cudzych doświadczeń mając pełną głowę choćby nam dano skrzydła Ikarowe nie mielibyśmy do lotu odwagi. My nie tracimy nic bośmy od razu nic nie przynieśli  i tylko nam bywa tak źle że na złe takie brak wyrazu a serce pęka w nas i we krwi pływa.

faust dodano: 10 sierpnia 2017

,,Dawniej się trzeba było zużyć, przeżyć, by przestać kochać, podziwiać i wierzyć; dziś - pierwsze nasze myśli są zwątpieniem, nudą, szyderstwem, wstrętem i przeczeniem. Dzieci krytyki, wiedzy i rozwagi, cudzych doświadczeń mając pełną głowę, choćby nam dano skrzydła Ikarowe, nie mielibyśmy do lotu odwagi. My nie tracimy nic, bośmy od razu nic nie przynieśli - i tylko nam bywa tak źle, że na złe takie brak wyrazu, a serce pęka w nas i we krwi pływa."

 Noszę w sobie wroga. Jest straszniejszy bardziej niebezpieczny niż wrogowie zewnętrzni. Kryje się głęboko w mojej duszy ale to oznacza że nie mogę przed nim uciec. Nie mogę go też pokonać bo jak mógłbym iść na wojnę z samym sobą?

faust dodano: 30 lipca 2017

,,Noszę w sobie wroga. Jest straszniejszy, bardziej niebezpieczny niż wrogowie zewnętrzni. Kryje się głęboko w mojej duszy, ale to oznacza, że nie mogę przed nim uciec. Nie mogę go też pokonać, bo jak mógłbym iść na wojnę z samym sobą?"

 Z dobrymi wspomnieniami wiązało się poczucie niepowtarzalności i smutek na myśl że chwile szczęścia się w życiu zdarzają ale nigdy nie zostają w nim na długo.

faust dodano: 30 lipca 2017

,,Z dobrymi wspomnieniami wiązało się poczucie niepowtarzalności i smutek na myśl, że chwile szczęścia się w życiu zdarzają, ale nigdy nie zostają w nim na długo."

 Gdy wrócę z niebytu niezwłocznie oddzwonię.

faust dodano: 26 lipca 2017

,,Gdy wrócę z niebytu, niezwłocznie oddzwonię."

  Jaka ona była?  A płakałeś kiedyś synu?  Każdy chyba...  Ja płakałem gorzko płakałem jak było mi źle jak jej nie było nie miałem jej a chciałem potrzebowałem. Wiedziałem od początku że tylko ją... i tylko z nią wszystko. Z nią leżeć w słońcu z nią wędrować jak oglądać świat to jej oczami mówić to jej ustami... ale znikała i nie miałem jej i sił też nie miałem i łamałem się jak sucha gałąź. I rwałem włosy z głowy myśląc jak ją  zatrzymać kiedy traciłem ją z oczu.Potrzebowałem jej głosu śmiechu jej łez bardziej niż ona mnie całego... Myślisz synu że mi wstyd? Postawiłbym pomnik i zapisał to wszystko na nim i klękałbym przed nim do końca życia.

faust dodano: 26 lipca 2017

,,- Jaka ona była? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba... - Ja płakałem, gorzko płakałem, jak było mi źle, jak jej nie było, nie miałem jej, a chciałem, potrzebowałem. Wiedziałem od początku, że tylko ją... i tylko z nią, wszystko. Z nią leżeć w słońcu, z nią wędrować, jak oglądać świat to jej oczami, mówić, to jej ustami... ale znikała i nie miałem jej, i sił też nie miałem, i łamałem się jak sucha gałąź. I rwałem włosy z głowy, myśląc, jak ją zatrzymać, kiedy traciłem ją z oczu.Potrzebowałem jej głosu, śmiechu, jej łez, bardziej niż ona mnie całego... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłbym pomnik i zapisał to wszystko na nim, i klękałbym przed nim, do końca życia."

 Bo czasem miałem i dość siebie jakby nie tyle świat mi tak ciążył co moje własne istnienie.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,Bo czasem miałem i dość siebie, jakby nie tyle świat mi tak ciążył, co moje własne istnienie."

 Znam tę pustkę.  To takie dręczące znienacka napadające i obezwładniające uczucie że nie ma nic nic się nie liczy wszystko zamiera gaśnie więdnie a w środku rośnie ogromny krzyczący ból który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły żeby płakać bo rozpacz jest tak wielka że połyka cię jak ocean.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,Znam tę pustkę. To takie dręczące, znienacka napadające i obezwładniające uczucie, że nie ma nic, nic się nie liczy, wszystko zamiera, gaśnie, więdnie, a w środku rośnie ogromny krzyczący ból, który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły, padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły, żeby płakać, bo rozpacz jest tak wielka, że połyka cię jak ocean."

 Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń że się mylę i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę, i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV