głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

  Zapomnijmy dzisiaj o twoim życiu  proponuje.  Wsiądźmy do samochodu i udawajmy że jedziemy dlatego że chcemy a nie że musimy. Możemy udawać że zabieram cię w jakieś wspaniałe miejsce... gdzie zawsze chciałaś być. Będziesz się do mnie tulić i będziemy rozmawiać o tym co zrobimy kiedy już tam dojedziemy. O ważniejszych sprawach pogadamy później. Dzisiaj... zapomnijmy o twoim życiu.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,- Zapomnijmy dzisiaj o twoim życiu - proponuje. - Wsiądźmy do samochodu i udawajmy, że jedziemy dlatego, że chcemy, a nie że musimy. Możemy udawać, że zabieram cię w jakieś wspaniałe miejsce... gdzie zawsze chciałaś być. Będziesz się do mnie tulić i będziemy rozmawiać o tym, co zrobimy, kiedy już tam dojedziemy. O ważniejszych sprawach pogadamy później. Dzisiaj... zapomnijmy o twoim życiu."

 A teraz już prawie o północy pierwszego dnia wciąż nie śpię łamiąc swoje postanowienie żeby kłaść się wcześnie  opóźniam sen żeby odsunąć nieuniknione nadejście jutrzejszego ranka. Jeszcze jedna próba ucieczki.

faust dodano: 26 marca 2017

,,A teraz, już prawie o północy pierwszego dnia, wciąż nie śpię, łamiąc swoje postanowienie, żeby kłaść się wcześnie - opóźniam sen, żeby odsunąć nieuniknione nadejście jutrzejszego ranka. Jeszcze jedna próba ucieczki."

 Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość to znaczy że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać po prostu bądź świadom jak wartościową osobą jesteś.

faust dodano: 26 marca 2017

,,Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym, że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość, to znaczy, że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać, po prostu bądź świadom, jak wartościową osobą jesteś."

 Noce wywlekają ze mnie innego człowieka każą myśleć każą żałować każą planować i zastanawiać się nad własną przyszłością. To wszystko jest chore. Ja w nocy i ja w dzień to dwie różne osoby.

faust dodano: 26 marca 2017

,,Noce wywlekają ze mnie innego człowieka, każą myśleć, każą żałować, każą planować i zastanawiać się nad własną przyszłością. To wszystko jest chore. Ja w nocy i ja w dzień to dwie różne osoby."

 Nie interesuje mnie jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć czy dla miłości dla marzenia dla przygody życia zaryzykujesz że wezmą cię za głupca.

faust dodano: 26 marca 2017

,,Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca."

 Trudno mówić o szczęściu gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

faust dodano: 26 marca 2017

,,Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj."

 Byłam pewna że znajdę wówczas odpowiednie słowa żeby wyrazić to co mnie dręczy wytłumaczyć mu dlaczego jestem tak okropnie przerażona dlaczego mam uczucie jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka z którego się już nigdy nie wydostanę.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Byłam pewna, że znajdę wówczas odpowiednie słowa, żeby wyrazić to, co mnie dręczy, wytłumaczyć mu, dlaczego jestem tak okropnie przerażona, dlaczego mam uczucie, jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka, z którego się już nigdy nie wydostanę."

 Kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry nie możemy być razem bo masz za małe cycki poznałem inną czy coś w tym rodzaju. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dojść do siebie. Natomiast jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej że jest dobra idealna i można z nią planować życie ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek to po prostu jesteś tchórzem a ją narażasz na to że się nie pozbiera. Albo że zacznie robić głupie nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Kobiety potrzebują racjonalnego wytłumaczenia. Logicznego, takiego prosto z mostu i konkretnego typu: sorry, nie możemy być razem, bo masz za małe cycki, poznałem inną czy coś w tym rodzaju. Po podaniu konkretnego powodu kobietom łatwiej dojść do siebie. Natomiast, jeżeli rozstajesz się z kobietą i mówisz jej, że jest dobra, idealna i można z nią planować życie, ale nie możecie być razem i tu podajesz serię błahostek, to po prostu jesteś tchórzem, a ją narażasz na to, że się nie pozbiera. Albo, że zacznie robić głupie, nieracjonalne i niebezpieczne rzeczy."

 Nie interesują mnie pozorne relacje pozór kontaktów i samozachwyt że jesteśmy en vogue trendy w głównym nurcie. Nie jesteśmy. Jesteśmy w dupie. Jeśli pani nie usiądzie i nie będzie mogła porozmawiać ze swoimi bliskimi normalnie to jest pani w dupie za przeproszeniem. I siedem tysięcy znajomych na Facebooku nic tu nie pomoże.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Nie interesują mnie pozorne relacje, pozór kontaktów i samozachwyt, że jesteśmy en vogue, trendy, w głównym nurcie. Nie jesteśmy. Jesteśmy w dupie. Jeśli pani nie usiądzie i nie będzie mogła porozmawiać ze swoimi bliskimi normalnie, to jest pani w dupie, za przeproszeniem. I siedem tysięcy znajomych na Facebooku nic tu nie pomoże."

 Pije kawę i wypowiada z siebie stare czasy które zalegają w niej jak fusy na dnie szklanki. Zalewa je setny raz. Wspomnienia są coraz cieńsze ale wciąż dają się zaparzyć.

faust dodano: 3 marca 2017

,,Pije kawę i wypowiada z siebie stare czasy, które zalegają w niej jak fusy na dnie szklanki. Zalewa je setny raz. Wspomnienia są coraz cieńsze ale wciąż dają się zaparzyć."

 Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami wadami bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami.

faust dodano: 3 marca 2017

"Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami, wadami, bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć, zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami."

 Atra esterní ono thelduin mor'ranr lífa unin hjarta onr un du evarínya ono varda.    Niechaj sprzyja ci szczęście pokój zamieszka w sercu a gwiazdy cię strzegą.

faust dodano: 2 luty 2017

,,Atra esterní ono thelduin, mor'ranr lífa unin hjarta onr, un du evarínya ono varda." // ,,Niechaj sprzyja ci szczęście, pokój zamieszka w sercu, a gwiazdy cię strzegą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV