głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 W tego co cierpię tu okowach Ani się krzywię a pod chłostą Trafu krwią spływa moja głowa Lecz ją niezmiernie trzymam prosto. Bo swego losu jestem panem I kapitanem duszy swojej.

faust dodano: 3 dni temu

,,W tego, co cierpię tu, okowach Ani się krzywię, a pod chłostą Trafu krwią spływa moja głowa, Lecz ją niezmiernie trzymam prosto. Bo swego losu jestem panem I kapitanem duszy swojej."

 Szedłem sobie znikąd donikąd tak naprawdę nie mając nikogo.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Szedłem sobie znikąd donikąd, tak naprawdę nie mając nikogo. "

 Tęsknota zawsze się pojawia gdy zbyt długo nic nie robię. Wystarczy że spoglądam w ścianę w jeden punkt dłużej niż przez pięć minut. Tęsknota jest najgorsza. Pokazuje wszystko co przeżyłem. Wmawia mi że wszystko było tak naprawdę świetne.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Tęsknota zawsze się pojawia, gdy zbyt długo nic nie robię. Wystarczy, że spoglądam w ścianę, w jeden punkt, dłużej niż przez pięć minut. Tęsknota jest najgorsza. Pokazuje wszystko, co przeżyłem. Wmawia mi, że wszystko było tak naprawdę świetne."

 Każdy gra jakąś rolę a moja rola jest smutna.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Każdy gra jakąś rolę, a moja rola jest smutna."

 Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból zrywa kontakt zaczyna zapomina zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo, by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz."

 Wiesz co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałabym... o rany mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałabym żeby ktoś był załamany kiedy odejdę. Żeby ktoś trzymał mnie za rękę gdy będę umierała.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Wiesz, co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałabym... o rany, mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałabym, żeby ktoś był załamany, kiedy odejdę. Żeby ktoś trzymał mnie za rękę, gdy będę umierała."

 To były moje marzenia. Pragnęłam aby mnie ktoś dostrzegł ale nie podchodził za blisko zawsze mnie przerażała zbytnia bliskość drugiego człowieka. To był nieokreślony lęk nagły skurcz serca. I potrzeba wycofania się ucieczki.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,To były moje marzenia. Pragnęłam, aby mnie ktoś dostrzegł, ale nie podchodził za blisko, zawsze mnie przerażała zbytnia bliskość drugiego człowieka. To był nieokreślony lęk, nagły skurcz serca. I potrzeba wycofania się, ucieczki."

 Zawsze mamy osiemnaście lat i czekamy aż zacznie się życie.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Zawsze mamy osiemnaście lat i czekamy, aż zacznie się życie."

  Jesteś pewien że do końca życia chcesz być myszą skarbeńku?  spytała wreszcie babcia.  Najzupełniej. Dopóki ktoś nas kocha nieważne kim jesteśmy i jak wyglądamy.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,- Jesteś pewien, że do końca życia chcesz być myszą, skarbeńku? - spytała wreszcie babcia. - Najzupełniej. Dopóki ktoś nas kocha, nieważne, kim jesteśmy i jak wyglądamy."

 Znałem kiedyś kobietę która wyobrażała sobie miłość pod postacią dużego psa który zawsze leciał za patykiem i grzecznie przynosił go z powrotem a uszy wesoło podskakiwały mu na głowie. Ślepo wierny i totalnie bezwarunkowy. Śmiałem się z niej ponieważ nawet ja wiedziałem że miłość to zupełnie coś innego. Miłość to kruchy bibelot na który trzeba chuchać i dmuchać. Miłość nie jest krzykliwa i napastliwa. Kruszy się pod naporem ostrych słów i ginie za sprawą bezmyślnych czynów.

faust dodano: 19 marca 2018

,,Znałem kiedyś kobietę, która wyobrażała sobie miłość pod postacią dużego psa, który zawsze leciał za patykiem i grzecznie przynosił go z powrotem, a uszy wesoło podskakiwały mu na głowie. Ślepo wierny i totalnie bezwarunkowy. Śmiałem się z niej, ponieważ nawet ja wiedziałem, że miłość to zupełnie coś innego. Miłość to kruchy bibelot, na który trzeba chuchać i dmuchać. Miłość nie jest krzykliwa i napastliwa. Kruszy się pod naporem ostrych słów i ginie za sprawą bezmyślnych czynów."

 Oto dość osobliwa acz typowa cecha osób które uważają się za nieatrakcyjne. Czują się niegodne niczyjej uwagi i za nic w świecie nie chcą przyznać że ktoś wpadł im w oko.

faust dodano: 19 marca 2018

,,Oto dość osobliwa, acz typowa cecha osób, które uważają się za nieatrakcyjne. Czują się niegodne niczyjej uwagi i za nic w świecie nie chcą przyznać, że ktoś wpadł im w oko."

 Ja to znacznie więcej niż moje blizny.

faust dodano: 19 marca 2018

"Ja to znacznie więcej niż moje blizny."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV