głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 Jeśli będziesz zbyt twardy staniesz się także kruchy. Wtedy wystarczy jedno pęknięcie byś rozpadł się na kawałki.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Jeśli będziesz zbyt twardy, staniesz się także kruchy. Wtedy wystarczy jedno pęknięcie, byś rozpadł się na kawałki."

 Nie da się zatrzymać czasu lecz dla miłości czas może stanąć w miejscu.

faust dodano: 27 stycznia 2018

,,Nie da się zatrzymać czasu, lecz dla miłości czas może stanąć w miejscu."

 W tych czasach bardzo trudno być osobą po prostu prawdziwą osobą a nie zbiorem cech charakteru wybranych z pojemnego automatu z charakterami. A skoro wszyscy odgrywamy jakąś rolę nie może istnieć coś takiego jak bratnia dusza bo przecież nasze dusze nie są oryginalne. Doszło do tego że wydaje się jakby nic nie miało znaczenia bo nie jestem prawdziwą osobą i wszyscy inni też nie. Zrobiłbym wszystko by znów poczuć się rzeczywisty.

faust dodano: 27 stycznia 2018

,,W tych czasach bardzo trudno być osobą, po prostu prawdziwą osobą, a nie zbiorem cech charakteru wybranych z pojemnego automatu z charakterami. A skoro wszyscy odgrywamy jakąś rolę, nie może istnieć coś takiego, jak bratnia dusza, bo przecież nasze dusze nie są oryginalne. Doszło do tego, że wydaje się, jakby nic nie miało znaczenia, bo nie jestem prawdziwą osobą i wszyscy inni też nie. Zrobiłbym wszystko, by znów poczuć się rzeczywisty."

 Błąkają się w ciemnościach nie wiedzą co i jak Ja mam przy sobie lampę lecz zdmuchnę ją i tak. Wyciągam zatem rękę I liczę że ty też. Chcę pobyć z tobą razem gdy ciemność wokół jest.

faust dodano: 27 stycznia 2018

,,Błąkają się w ciemnościach, nie wiedzą co i jak, Ja mam przy sobie lampę, lecz zdmuchnę ją i tak. Wyciągam zatem rękę, I liczę, że ty też. Chcę pobyć z tobą razem, gdy ciemność wokół jest."

 Kruk na skrzydłach z rubinu niesiony między światami brzmi umarłych muzyka siły jeszcze nie poznał i nie zna też ceny moc głowę podnosi i krąg się zamyka.

faust dodano: 6 stycznia 2018

,,Kruk, na skrzydłach z rubinu niesiony, między światami brzmi umarłych muzyka, siły jeszcze nie poznał i nie zna też ceny, moc głowę podnosi i krąg się zamyka."

 Mine eye and heart are at a mortal war how to divide the conquest of thy sight.    Śmiertelną wojnę serce z okiem toczy jak mają łupy z twej istoty dzielić.

faust dodano: 6 stycznia 2018

,,Mine eye and heart are at a mortal war, how to divide the conquest of thy sight." // ,,Śmiertelną wojnę serce z okiem toczy, jak mają łupy z twej istoty dzielić."

 Mine eye my heart thy picture's sight would bar my heart mine eye the freedom of that right.    Twój widok pragną zabrać sercu oczy a serce nie chce im tego udzielić.

faust dodano: 6 stycznia 2018

,,Mine eye my heart thy picture's sight would bar, my heart mine eye the freedom of that right." // ,,Twój widok pragną zabrać sercu oczy, a serce nie chce im tego udzielić."

 Tchórz wiele razy umiera nim umrze człowiek waleczny kona tylko raz. Ze wszystkich dziwów o jakich słyszałem najbardziej zdumiewał mnie jeden: Że ludzie boją się śmierci choć wiedzą że musi nadejść prędzej czy później.

faust dodano: 6 stycznia 2018

,,Tchórz wiele razy umiera, nim umrze; człowiek waleczny kona tylko raz. Ze wszystkich dziwów, o jakich słyszałem, najbardziej zdumiewał mnie jeden: Że ludzie boją się śmierci, choć wiedzą, że musi nadejść prędzej czy później."

 Czas stanął w miejscu gdy cię ujrzałam. W ramiona objęłam do serca oddałam. Ach śpij mój kochany niech nikt ciebie nie zbudzi. Żaden koszmar nie trudzi żadna troska nie smuci.

faust dodano: 8 grudnia 2017

,,Czas stanął w miejscu, gdy cię ujrzałam. W ramiona objęłam, do serca oddałam. Ach, śpij, mój kochany, niech nikt ciebie nie zbudzi. Żaden koszmar nie trudzi, żadna troska nie smuci."

 Gdy umrę nie przestanę czekać bo wiem że było warto. Świat bez ciebie jest ciemnością więc nic tak naprawdę nie ulegnie zmianie. Zaczekam będę wierny. Po kres moich dni bo wiem że było warto. Ten dzień nastąpi. Musi. Ty tutaj przyjdziesz. Zapalisz światło a potem znów zgasisz. Będę czekał .

corvus_albus dodano: 4 grudnia 2017

,,Gdy umrę nie przestanę czekać, bo wiem, że było warto. Świat bez ciebie jest ciemnością, więc nic tak naprawdę nie ulegnie zmianie. Zaczekam, będę wierny. Po kres moich dni, bo wiem, że było warto. Ten dzień nastąpi. Musi. Ty tutaj przyjdziesz. Zapalisz światło, a potem znów zgasisz. Będę czekał".

 Niebiosa bez gwiazd pustynią jeno a piaski wieczne. Kompas nie wskaże nic w Otchłani.  Swój żal zaprowadź więc do Niebios. Módl się by krew zbudziła Iskrę a Gwiazda ta utracona rozświetli ciemność wielką znów.

corvus_albus dodano: 4 grudnia 2017

,,Niebiosa bez gwiazd pustynią jeno, a piaski wieczne. Kompas nie wskaże nic w Otchłani. Swój żal zaprowadź więc do Niebios. Módl się, by krew zbudziła Iskrę, a Gwiazda ta, utracona rozświetli ciemność wielką znów."

 W ogóle nie czuję się jak osoba: jestem czymś co się pakuje i rozpakowuje jak sofa albo zegar z kukułką. Jestem czymś co wywozi się na złomowisko wrzuca do rzeki jeśli trzeba. Nie czuję się już realna. Czuję się jakbym miała zniknąć.

faust dodano: 22 listopada 2017

,,W ogóle nie czuję się jak osoba: jestem czymś, co się pakuje i rozpakowuje, jak sofa albo zegar z kukułką. Jestem czymś, co wywozi się na złomowisko, wrzuca do rzeki, jeśli trzeba. Nie czuję się już realna. Czuję się, jakbym miała zniknąć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV