głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią mają tajemnice zmieniają się i znikają niektórzy za inną maską lub osobowością inni w gęstej porannej mgle nad klifem.

faust dodano: 3 dni temu

,,Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią, mają tajemnice, zmieniają się i znikają, niektórzy za inną maską lub osobowością, inni w gęstej porannej mgle nad klifem."

 Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi że możemy wszystko zmienić jeśli tylko pragniemy.

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić, że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi, że możemy wszystko zmienić, jeśli tylko pragniemy."

 Coś rzuciło mi się w oczy  wszyscy zdawali się szczęśliwi. Nie wiem czy byli szczęśliwi czy tylko tak wyglądali w każdym razie ... wszyscy ludzie zdawali się szczęśliwi i z tego powodu ogarnął mnie smutek. Pomyślałem sobie że tylko ja jestem tu obcy.

fcuk dodano: 30 października 2016

"Coś rzuciło mi się w oczy - wszyscy zdawali się szczęśliwi. Nie wiem, czy byli szczęśliwi, czy tylko tak wyglądali, w każdym razie (...) wszyscy ludzie zdawali się szczęśliwi i z tego powodu ogarnął mnie smutek. Pomyślałem sobie, że tylko ja jestem tu obcy."

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma to robisz miejsce dla kogoś kto to zrobi.

fcuk dodano: 23 października 2016

Dlatego nie ma nic bardziej motywującego, niż zdecydowana kobieta i widok jej pleców, kiedy odchodzi. Robiąc to zawsze zyskujesz, bo nawet jeśli on ciebie nie zatrzyma, to robisz miejsce dla kogoś, kto to zrobi.

To że zasługujesz na więcej nie znaczy że dostaniesz więcej. Dobrych ludzi nie spotykają dobre rzeczy. Dobre rzeczy spotykają ludzi którzy po nie sięgają. Nie dostajemy tyle na ile zasługujemy tylko tyle ile jesteśmy w stanie wynegocjować.

fcuk dodano: 23 października 2016

To, że zasługujesz na więcej, nie znaczy, że dostaniesz więcej. Dobrych ludzi nie spotykają dobre rzeczy. Dobre rzeczy spotykają ludzi, którzy po nie sięgają. Nie dostajemy tyle na ile zasługujemy, tylko tyle ile jesteśmy w stanie wynegocjować.

Zaczynając nowe życie nie popełniaj starych błędów.

fcuk dodano: 22 października 2016

Zaczynając nowe życie, nie popełniaj starych błędów.

 Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją...

fcuk dodano: 9 października 2016

"Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją..."

 Czyli posiada oczy ręce nogi... Też mi coś hehe! Jak to możliwe że jesteś zakochany w Biedronce? Nawet nie wiesz kim jest naprawdę.   Nie masz zielonego pojęcia o miłości.  No jasne że mam! Kocham cheddar gorgonzole a najbardziej kocham CAMEMBERT!

corvus_albus dodano: 27 września 2016

- Czyli posiada oczy, ręce, nogi... Też mi coś, hehe! Jak to możliwe, że jesteś zakochany w Biedronce? Nawet nie wiesz kim jest naprawdę. - Nie masz zielonego pojęcia o miłości. - No jasne, że mam! Kocham cheddar, gorgonzole, a najbardziej kocham CAMEMBERT!

 Każdy człowiek musi podjąć decyzję czy będzie chodził w świetle twórczego altruizmu czy w ciemności niszczycielskiego egoizmu.”

faust dodano: 21 września 2016

,,Każdy człowiek musi podjąć decyzję, czy będzie chodził w świetle twórczego altruizmu, czy w ciemności niszczycielskiego egoizmu.”

 Odnoszę wrażenie że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem nawet wtedy gdy boli ręka. Szczególnie wtedy.

faust dodano: 15 września 2016

,,Odnoszę wrażenie, że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem, nawet wtedy, gdy boli ręka. Szczególnie wtedy."

bedziemy mijać sie bez gestu i bez slowa nie pamiętając że przez krótki czas sie kochaliśmy na zawsze.

fcuk dodano: 9 września 2016

bedziemy mijać sie bez gestu i bez slowa, nie pamiętając, że przez krótki czas sie kochaliśmy na zawsze.

 Każdy krok który stawiam jest dla ciebie kolejnym błędem a każda sekunda którą marnuję jest ponad moje siły.

corvus_albus dodano: 9 września 2016

,,Każdy krok, który stawiam, jest dla ciebie kolejnym błędem, a każda sekunda, którą marnuję, jest ponad moje siły."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV