głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika faust

 Bo czasem miałem i dość siebie jakby nie tyle świat mi tak ciążył co moje własne istnienie.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,Bo czasem miałem i dość siebie, jakby nie tyle świat mi tak ciążył, co moje własne istnienie."

 Znam tę pustkę.  To takie dręczące znienacka napadające i obezwładniające uczucie że nie ma nic nic się nie liczy wszystko zamiera gaśnie więdnie a w środku rośnie ogromny krzyczący ból który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły żeby płakać bo rozpacz jest tak wielka że połyka cię jak ocean.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,Znam tę pustkę. To takie dręczące, znienacka napadające i obezwładniające uczucie, że nie ma nic, nic się nie liczy, wszystko zamiera, gaśnie, więdnie, a w środku rośnie ogromny krzyczący ból, który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły, padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły, żeby płakać, bo rozpacz jest tak wielka, że połyka cię jak ocean."

 Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń że się mylę i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę, i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym."

 To prawdziwe chwile szczęścia kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają się przełożyć na nasz ludzki język którym się posługujemy na jawie. Opowiedziane umierają.

faust dodano: 25 czerwca 2017

,,To prawdziwe chwile szczęścia, kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć, jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają się przełożyć na nasz ludzki język, którym się posługujemy na jawie. Opowiedziane umierają."

 Wracam do swojego pokoju i siadam na łóżku. Za dużo. Za dużo. Czuję tylko bezsilność bezsilność jako stan ciała bezsilność rozmiękczająca kości zamieniającą mięśnie w wiszące bezładnie sznurki. Za dużo.

faust dodano: 23 czerwca 2017

,,Wracam do swojego pokoju i siadam na łóżku. Za dużo. Za dużo. Czuję tylko bezsilność, bezsilność jako stan ciała, bezsilność rozmiękczająca kości, zamieniającą mięśnie w wiszące bezładnie sznurki. Za dużo."

 Wierzę że śmiech jest najlepszym spalaczem kalorii. Wierzę w pocałunki dużo pocałunków. Wierzę w bycie silnym kiedy wygląda na to że wszystko idzie w złym kierunku. Wierzę że szczęśliwe dziewczyny są tymi najpiękniejszymi.

faust dodano: 23 czerwca 2017

,,Wierzę, że śmiech jest najlepszym spalaczem kalorii. Wierzę w pocałunki, dużo pocałunków. Wierzę w bycie silnym, kiedy wygląda na to, że wszystko idzie w złym kierunku. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są tymi najpiękniejszymi."

 Urodził się jakiś niedoskonały bo od kiedy pamiętał było mu w sobie źle jakby pomylił się w narodzinach i wybrał nie to ciało nie to miejsce nie ten czas.

faust dodano: 22 czerwca 2017

,,Urodził się jakiś niedoskonały, bo od kiedy pamiętał, było mu w sobie źle, jakby pomylił się w narodzinach i wybrał nie to ciało, nie to miejsce, nie ten czas."

 Może nie byłeś moją pierwszą miłością ale byłeś tą przy której wszystkie inne miłości stały się nieistotne.

faust dodano: 22 czerwca 2017

,,Może nie byłeś moją pierwszą miłością, ale byłeś tą, przy której wszystkie inne miłości stały się nieistotne."

 Przeszłość tak samo jak przyszłość na zawsze pozostanie nieodgadniona i nieznana. To że coś przeżyłam wcale nie znaczy że poznałam tego znaczenie. Dlatego tak samo boję się o przeszłość jak i o przyszłość. Niechby się okazało że coś co znałam i uważałam do tej pory za stałe i pewne mogło się dziać z zupełnie innej przyczyny i w sposób jakiego nie podejrzewałam. Że prowadziło mnie ku czemu innemu a ja nie odkryłam kierunku że byłam ślepa że spałam. Co pocznę ze swoim teraz?

faust dodano: 22 czerwca 2017

,,Przeszłość tak samo jak przyszłość na zawsze pozostanie nieodgadniona i nieznana. To, że coś przeżyłam, wcale nie znaczy, że poznałam tego znaczenie. Dlatego tak samo boję się o przeszłość, jak i o przyszłość. Niechby się okazało, że coś, co znałam i uważałam do tej pory za stałe i pewne, mogło się dziać z zupełnie innej przyczyny i w sposób, jakiego nie podejrzewałam. Że prowadziło mnie ku czemu innemu, a ja nie odkryłam kierunku, że byłam ślepa, że spałam. Co pocznę ze swoim teraz?"

 Od trzech godzin chodzę bez przerwy po pokoju. Bolą mnie już nogi ale boję się usiąść żeby nie zacząć myśleć. Czekam. Czekam na nią tak mocno jak tylko mocno może człowiek czekać na drugiego człowieka.

faust dodano: 22 czerwca 2017

,,Od trzech godzin chodzę bez przerwy po pokoju. Bolą mnie już nogi, ale boję się usiąść, żeby nie zacząć myśleć. Czekam. Czekam na nią tak mocno, jak tylko mocno może człowiek czekać na drugiego człowieka."

 Trzeba żyć bez względu na to ile razy runęło niebo.

faust dodano: 30 maja 2017

,,Trzeba żyć bez względu na to, ile razy runęło niebo."

 Jeden ze stale popełnianych przeze mnie błędów polega na tym że zawsze chcę aby wszystko było w porządku. Już teraz natychmiast. Gdy coś się psuje chce to zaraz naprawić. Odrzucam myśl że naprawa to długi czasochłonny proces. Wykonuję desperackie i gwałtowne ruchy. W efekcie to co jest uszkodzone staje się rozpieprzone do końca.

faust dodano: 27 maja 2017

,,Jeden ze stale popełnianych przeze mnie błędów polega na tym, że zawsze chcę, aby wszystko było w porządku. Już, teraz, natychmiast. Gdy coś się psuje, chce to zaraz naprawić. Odrzucam myśl, że naprawa to długi, czasochłonny proces. Wykonuję desperackie i gwałtowne ruchy. W efekcie to, co jest uszkodzone, staje się rozpieprzone do końca."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV