głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha a nie wyłącznie na nich popatrzy można poznać że w środku się coś popsuło. To

faust

faust.moblo.pl
Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha a nie wyłącznie na nich popatrzy można poznać że w środku się coś popsuło.
 Czasem ludzie wydają się na... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,Czasem ludzie wydają się na zewnątrz szczęśliwi i dopiero kiedy się ich posłucha, a nie wyłącznie na nich popatrzy, można poznać, że w środku się coś popsuło."

 To dziwne uczucie czytać o swoim... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,To dziwne uczucie, czytać o swoim życiu z punktu widzenia innej osoby. Twoja wersja prawdy robi się wtedy nieco odkształcona, bo nie należy już tylko do ciebie."

 Mam wrażenie jakbym doszła do... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,Mam wrażenie, jakbym doszła do ostatniej kropki w książce i po niej nic już nie ma. Boję się, że nie będę w stanie znowu otworzyć oczu, i boję się, co zobaczę, jeśli mi się uda."

 Od czasów mojego dzieciństwa... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,Od czasów mojego dzieciństwa dużo się zmieniło - może nie tyle, ile byśmy chcieli, ale świat naprawdę stał się innym miejscem. Jest szybszy, głośniejszy, bardziej samotny. W przeciwieństwie do niego my zbytnio się nie zmieniliśmy, nie tak naprawdę. Historia jest lustrem, a my to tylko starsze wersje samych siebie; dzieci poprzebierane za dorosłych."

 Nigdy nie lubiłam być dotykana.... teksty

faust dodano: 15 maja 2018

,,Nigdy nie lubiłam być dotykana. Nauczyłam się nie odskakiwać i nie odsuwać, ale zawsze uważałam, że bez sensu kogoś obejmować, kiedy wiesz, że w końcu będziesz musiał go wypuścić. Mimo to chciałabym, żeby ktoś mnie teraz przytulił. Chciałabym kogoś objąć i pozwolić, żeby ten ktoś objął mnie."

 Nie mów że to koniec bo to... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,Nie mów, że to koniec, bo to najgorsze, co mogę usłyszeć. Przysięgam, że zrobię co w mojej mocy, żeby być tu właśnie tak, jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie."

 I wiem że potrzebujesz mnie w... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,I wiem, że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany."

 Z paranoją depczącą mi po... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,Z paranoją depczącą mi po piętach, czy będziesz wciąż mnie kochać, kiedy się obudzimy i zobaczysz, że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?"

 Chcę mieć przyjaciół którzy... teksty

faust dodano: 11 maja 2018

,,Chcę mieć przyjaciół, którzy pozwolą, żebym był całkiem sam, gdy bycie samym jest wszystkim, czego potrzebuję."

 Jesteś bogiem  dodał patrząc... teksty

faust dodano: 21 kwietnia 2018

,,Jesteś bogiem - dodał, patrząc Powracającemu w oczy. - Przynajmniej dla mnie. Nie ma znaczenia, jak łatwo cię zabić, ani to ile posiadasz Oddechów czy jak wyglądasz. Bogiem się jest przez to, jakim się jest człowiekiem i czego chcesz dokonać w życiu."

 W tego co cierpię tu okowach Ani... teksty

faust dodano: 15 kwietnia 2018

,,W tego, co cierpię tu, okowach Ani się krzywię, a pod chłostą Trafu krwią spływa moja głowa, Lecz ją niezmiernie trzymam prosto. Bo swego losu jestem panem I kapitanem duszy swojej."

 Szedłem sobie znikąd donikąd... teksty

faust dodano: 2 kwietnia 2018

,,Szedłem sobie znikąd donikąd, tak naprawdę nie mając nikogo. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV