głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Potem przy toaletce długo wpatrywałam się w lustro. Oczy mi poczerwieniały tak intensywnie wpatrywałam się w swoją twarz szukałam dobroci którą o co się modlił

faust

faust.moblo.pl
Potem przy toaletce długo wpatrywałam się w lustro. Oczy mi poczerwieniały tak intensywnie wpatrywałam się w swoją twarz szukałam dobroci którą o co się modliłam
 Potem przy toaletce długo... teksty

faust dodano: 10 lipca 2016

,,Potem przy toaletce długo wpatrywałam się w lustro. Oczy mi poczerwieniały, tak intensywnie wpatrywałam się w swoją twarz, szukałam dobroci, którą - o co się modliłam - Leo wciąż znajdzie. Siedziałam tam, aż dzień przeszedł w noc, a potem noc stała się dniem. Ale choć bardzo się starałam, już jej nie potrafiłam zobaczyć."

 Nie zdawałam sobie jednak sprawy... teksty

faust dodano: 7 lipca 2016

,,Nie zdawałam sobie jednak sprawy, pomimo całej świeżo nabytej mądrości, że inni mogą mnie nie widzieć - nie chcieć widzieć - w taki sposób, jak ja widziałam siebie."

 Nie chodzi wyłącznie o... teksty

faust dodano: 2 lipca 2016

,,Nie chodzi wyłącznie o próżność, choć muszę przyznać, że mam, owszem, sporą skłonność do samouwielbienia. Jednakże inne wiekowe wdowy nie zostały uwiecznione w książce jako mała dziewczynka... i to nawet nie zwykła dziewczynka, a raczej Ucieleśnienie Dzieciństwa. Nie muszą więc stawać twarzą w twarz z ludźmi, którzy płoną chęcią ujrzenia ,,prawdziwej Alicji"... i nie potrafią ukryć niedowierzania i szoku, że prawdziwa Alicja nie zdołała powstrzymać upływu czasu. O tak, już się zmęczyłam. Udawaniem. Pamiętaniem, kim jestem, a kim nie. Tym, że jeśli zdarzy mi się pomylić te dwie osoby - całkiem jak Alicja w opowieści - mogę liczyć na wybaczenie. Mam przecież osiemdziesiąt lat."

 Zwykle trzyma się na uboczu... teksty

faust dodano: 17 czerwca 2016

,,Zwykle trzyma się na uboczu, rzadko się uśmiecha, jakby ciężar wspomnień nie pozwalał jej odnaleźć radości."

 Niektóre dziewczynki były... teksty

faust dodano: 6 czerwca 2016

,,Niektóre dziewczynki były chłopcami. Widok zmienia się w zależności od tego, gdzie stoisz. Słowa mogą ranić, a rany mogą leczyć. Wszystko jest prawdą."

 Owego dnia dnia spodków i zombi... teksty

faust dodano: 1 czerwca 2016

,,Owego dnia, dnia spodków i zombi, dnia dżinów i Ragnaroku, dnia, kiedy zerwały się wiatry. Nie zauważyłaś nic z tego, bo siedziałaś w swym pokoju i nic nie robiłaś. Nawet nie czytałaś, o nie, tylko wbijałaś wzrok w telefon. Zastanawiając się, czy zadzwonię."

 Zamknęliśmy wszystko w wierszu... teksty

faust dodano: 1 czerwca 2016

,,Zamknęliśmy wszystko w wierszu, by pokazać wszechświatowi kim byliśmy, czemu istnieliśmy, co mówiliśmy, robiliśmy, o czym myśleliśmy, śniliśmy, czego pragnęliśmy. Zamknęliśmy nasze sny i marzenia w słowach, układając je tak, by żyły wiecznie i nigdy nie zostały zapomniane."

 Ujrzysz sama cierpienie w moich... teksty

faust dodano: 3 maja 2016

,,Ujrzysz sama cierpienie w moich oczach, i zapragniesz sprawić, abym zapomniał o tym, co się działo, nim weszłaś do tego domu. Przynosząc ze sobą cząstkę lata w spojrzeniu i w uśmiechu."

 Ostatecznie jest tak wiele rzeczy... teksty

faust dodano: 27 kwietnia 2016

,,Ostatecznie jest tak wiele rzeczy ulotnych. Ludzie są tak nietrwali. Podobnie sny i serca."

 Pod każdym liczącym się... teksty

faust dodano: 27 kwietnia 2016

,,Pod każdym liczącym się względem nie żyłem. Być może gdzieś wewnątrz krzyczałem, płakałem i skowyczałem jak zwierzę, ale to był ktoś inny, ukryty gdzieś głęboko, ktoś niemający dostępu do twarzy, warg, ust i głowy, toteż na powierzchni jedynie wzruszałem ramionami, uśmiechałem się i poruszałem dalej. Gdybym mógł umrzeć fizycznie, po prostu wszystko odpuścić, ot tak, niczego nie robiąc, opuścić życie tak łatwo, jakbym wychodził drzwiami, zrobiłbym to. Ale zamiast tego musiałem sypiać nocami i budzić się rankiem zawiedziony faktem, że wciąż tam jestem, i z rezygnacją przyjmować dalszą egzystencję."

 Brak mi cierpliwości do pór roku... teksty

faust dodano: 27 kwietnia 2016

,,Brak mi cierpliwości do pór roku, lecz twoje przybycie złagodziło chłód zimy."

  Bezwstydnie przyznałaś że... teksty

faust dodano: 26 kwietnia 2016

,, Bezwstydnie przyznałaś, że chcesz mnie całego dla siebie. Głupia. Przecież już od dawna cały do ciebie należę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV