głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania tłumaczyć się mówić tylu zbędnych słów porozumiewać się.'' Lepiej nie różnić się od swych

faust

faust.moblo.pl
Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania tłumaczyć się mówić tylu zbędnych słów porozumiewać się.''
 Chciałabym sobie odciąć język.... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania, tłumaczyć się, mówić tylu zbędnych słów, porozumiewać się.''

 Lepiej nie różnić się od swych... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Lepiej nie różnić się od swych bliźnich. Brzydkim i głupim najprzyjemniej na tym świecie. Mogą sobie spokojnie siedzieć i przyglądać się zabawie. Jeśli nic nie wiedzą o zwycięstwie, to bywa im też zaoszczędzona świadomość klęski. Żyją, jak powinniśmy żyć wszyscy: cicho, obojętnie, bez niepokoju. Nie powodują zguby innych, ale też i inni nie powodują ich zguby."

 My najbardziej lubimy to co... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,My najbardziej lubimy to, co zmienne i kapryśne, nieoczekiwane i dziwne: brzeg morza, który jest trochę lądem i trochę wodą, zachód słońca, który jest trochę ciemnością i trochę światłem, i wiosnę, która jest trochę chłodem i trochę ciepłem."

 Może ja nie pasuję do tych ludzi.... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję."

 Tocząc intelektualno emocjonalny... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Tocząc intelektualno-emocjonalny pojedynek, pracuję, podrywam, hipnotyzuję i zakochuję się z każdą chwilą coraz mocniej. Mam w kim."

 Istnieje coś takiego jak przesada... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Istnieje coś takiego jak przesada, choć z drugiej strony, wielka miłość wymaga wielkich gestów, nieprawdaż? A ja nie przywykłem do wielkich gestów. Lepiej znam się na tych dobrych."

 Chudą twarz miał pozbawioną... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Chudą twarz miał pozbawioną wyrazu, jak człowiek, który widzi świat takim, jaki jest w istocie, i zupełnie go sobie nie ceni."

 Jestem już stary a przynajmniej... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Jestem już stary, a przynajmniej nikt nie nazwie mnie młodzikiem, i wszystko, co widzę, kojarzy mi się z czymś, co już widziałem, tak, że niczego nie oglądam po raz pierwszy. Hoże dziewczę o płomiennorudych włosach przypomina mi setkę innych dziewcząt i ich matek, jak wyglądały dorastając, i kiedy umierały. To przekleństwo starości - wszystkie rzeczy są odbiciami innych."

 Przepraszam. Coś tu straciłem.... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Przepraszam. Coś tu straciłem. Jakbym zgubił ścieżkę i nagle ta, którą idę, okazała się ślepym zaułkiem, a ja zostałem samotny, zagubiony w lesie. Jestem tu i nie wiem już, gdzie jest ,,tutaj"."

 Bo ludzie muszą pamiętać... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Bo ludzie muszą pamiętać książki, skoro inni ludzie je palą albo zapominają. Zapiszemy je w pamięci. Staniemy się nimi. Staniemy się autorami. Staniemy się książkami."

 Ty wydajesz się miłą osobą. Mam... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Ty wydajesz się miłą osobą. Mam nadzieję, że twój świat jest miły."

 Jeśli wsłuchasz się w wiatr... teksty

faust dodano: 14 marca 2016

,,Jeśli wsłuchasz się w wiatr, usłyszysz, jak szeptem wyznaję ci moją miłość."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV