głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Przyjdź do mnie we śnie a wtedy Za dnia znowu będę szczęśliwy. Bo noc po wielokroć wynagrodzi Beznadziejną tęsknotę dnia. Twoja niedola była moją udręką tak tr

faust

faust.moblo.pl
Przyjdź do mnie we śnie a wtedy Za dnia znowu będę szczęśliwy. Bo noc po wielokroć wynagrodzi Beznadziejną tęsknotę dnia.
 Przyjdź do mnie we śnie a wtedy... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Przyjdź do mnie we śnie, a wtedy Za dnia znowu będę szczęśliwy. Bo noc po wielokroć wynagrodzi Beznadziejną tęsknotę dnia."

 Twoja niedola była moją udręką... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Twoja niedola była moją udręką; tak, truchleję I się zatracam w twoim piekielnym nieszczęściu. Przeszukałem wysokości i głębie, bezmiar Naszego wszechświata z rozpaczliwą nadzieją, Że znajdę ratunek na twój dziki niepokój."

 Gdyby to było możliwe by pani... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Gdyby to było możliwe, by pani odwzajemniła miłość mężczyzny, którego widzi przed sobą, ów mężczyzna - zmarnowany z własnej woli i winy, znany pani nieszczęsny pijanica bez czci o wiary - zdawałby sobie sprawę w godzinie niezmiernego szczęścia, że mógłby tylko skalać panią i okryć wstydem, i pociągnąć na dno razem ze sobą..."

 Chciałbym się tak upić żeby... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Chciałbym się tak upić, żeby nie pamiętać własnego imienia."

 Pozostawieni samym sobie ludzie... teksty

faust dodano: 1 grudnia 2016

,,Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią, mają tajemnice, zmieniają się i znikają, niektórzy za inną maską lub osobowością, inni w gęstej porannej mgle nad klifem."

 Dlaczego nie możemy już więcej... teksty

faust dodano: 21 listopada 2016

,,Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić, że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi, że możemy wszystko zmienić, jeśli tylko pragniemy."

 Odnoszę wrażenie że... teksty

faust dodano: 15 września 2016

,,Odnoszę wrażenie, że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem, nawet wtedy, gdy boli ręka. Szczególnie wtedy."

 Zamykając się w kręgu własnego... teksty

faust dodano: 15 sierpnia 2016

,,Zamykając się w kręgu własnego cierpienia samodzielnie zaciskasz pętle na szyi. Życie już takie jest; pasmo ciągłych przewrotnych wydarzeń, które potrafią odcisnąć piętno na naszej psychice. Najważniejsze, żeby podnieść się, nawet chwiejnie, i pokazać środkowy palec całemu światu. Największą porażką jest bezczynne czekanie na cud, który nie przyjdzie i świadomość o tym, że przegrało się tę bitwę dobrowolnie."

 Pragnę spokoju książek i... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Pragnę spokoju, książek i zamknięcia w sobie. Pragnę pisać o tym, co się jeszcze nie przeżyło, o tym czymś tkwiącym w głębi duszy, co trzeba przerafinować, przeżuć, przelać na papier, aby nie zabiło i nie truło."

 To milczenie rozrywało mnie na... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,To milczenie rozrywało mnie na kawałeczki, wstydziłem się siebie, wstydziłem się tego co zrobiłem."

 O piątej rano nadal chciałem się... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,O piątej rano nadal chciałem się zabić, nienawidziłem siebie doszczętnie. Chowałem głowę w dłoniach, smarkając w palce, albo tępo patrzyłem przed siebie, gdy już zmęczył mi się nos."

 Zdarzają się dni kiedy budzę... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV