głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Tak bardzo boję się tego że mnie odrzucisz że poznasz kogoś kto sprawi iż ja będę nikim w twoich oczach. Chciałabym się rozpłakać. Chciałabym żeby ktoś mnie po

faust

faust.moblo.pl
Tak bardzo boję się tego że mnie odrzucisz że poznasz kogoś kto sprawi iż ja będę nikim w twoich oczach.
 Tak bardzo boję się tego że... teksty

faust dodano: 23 kwietnia 2016

,,Tak bardzo boję się tego, że mnie odrzucisz, że poznasz kogoś kto sprawi, iż ja będę nikim w twoich oczach."

 Chciałabym się rozpłakać.... teksty

faust dodano: 23 kwietnia 2016

,,Chciałabym się rozpłakać. Chciałabym, żeby ktoś mnie pocieszył. Nie chcę już dłużej być silna. Choć raz pragnę poczuć się głupia i wystraszona. Tylko na chwilkę, to wszystko, na dzień, na godzinę."

 Różni ludzie inaczej pamiętają... teksty

faust dodano: 17 kwietnia 2016

,,Różni ludzie inaczej pamiętają różne rzeczy, nie znajdziesz dwóch osób, które zapamiętałyby coś tak samo, nieważne, były tam czy nie. Choćbyście nawet stali obok siebie, równie dobrze moglibyście znaleźć się na różnych kontynentach."

 Ktoś kto mnie odwiedza nie daje... teksty

faust dodano: 11 kwietnia 2016

,,Ktoś, kto mnie odwiedza, nie daje mi rad ani złudzeń, on tylko przywołuje zdarzenia, których nie chciałem przywoływać i żąda, żebym wyciągał z nich wnioski. Życie musi być świadome! - powtarza. - Nic tak nie boli jak błąd, za który się nie zapłaciło."

 Byłem wtedy kimś zupełnie innym... teksty

faust dodano: 11 kwietnia 2016

,,Byłem wtedy kimś zupełnie innym niż teraz, miałem wszystko, co może mieć szczęśliwy człowiek. Ale nie umiałem być szczęśliwy. Zgubiło mnie zamiłowanie do wiedzy tajemnej."

 Wieczorami lubię chodzić do... teksty

faust dodano: 11 kwietnia 2016

,,Wieczorami lubię chodzić do centrum. Znikam w tłumie przechodniów i jestem szczęśliwy. Nie wiem, co to znaczy zabłądzić."

 Drzwi do jej pokoju nawet nie... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Drzwi do jej pokoju nawet nie dotykał; wiedział, że są zamknięte od wewnątrz. Tak samo jak ona."

 Tylko kiedy wstawał dzień i ulica... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Tylko kiedy wstawał dzień i ulica zaczynała wypełniać się ruchem, ogarniał mnie lęk. Ogromny ciężar dławił, prawie miażdżył mi pierś, nie mogłem oddychać. Mimo to wstawałem i ruszałem w bój, skazany na przegraną, ale czy pozostało mi coś innego?"

 Czuł się jak ktoś kto... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Czuł się jak ktoś, kto przeszedł długą drogę, aby dojść do tego właśnie punktu. Dalej nic nie mogło być już takie jak przedtem. Ale równie dobrze za tym punktem mogło nie być niczego."

 On uciekając od widoku światła... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,On, uciekając od widoku światła, co tchu, zamykał się w swoim pokoju; Zasłaniał okna przed jasnym dnia blaskiem i sztuczną sobie noc w pokoju stwarzał."

 Chciałabym sobie odciąć język.... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania, tłumaczyć się, mówić tylu zbędnych słów, porozumiewać się.''

 Lepiej nie różnić się od swych... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Lepiej nie różnić się od swych bliźnich. Brzydkim i głupim najprzyjemniej na tym świecie. Mogą sobie spokojnie siedzieć i przyglądać się zabawie. Jeśli nic nie wiedzą o zwycięstwie, to bywa im też zaoszczędzona świadomość klęski. Żyją, jak powinniśmy żyć wszyscy: cicho, obojętnie, bez niepokoju. Nie powodują zguby innych, ale też i inni nie powodują ich zguby."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV