głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Odnoszę wrażenie że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się

faust

faust.moblo.pl
Odnoszę wrażenie że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobi
 Odnoszę wrażenie że... teksty

faust dodano: 15 września 2016

,,Odnoszę wrażenie, że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem, nawet wtedy, gdy boli ręka. Szczególnie wtedy."

 Zamykając się w kręgu własnego... teksty

faust dodano: 15 sierpnia 2016

,,Zamykając się w kręgu własnego cierpienia samodzielnie zaciskasz pętle na szyi. Życie już takie jest; pasmo ciągłych przewrotnych wydarzeń, które potrafią odcisnąć piętno na naszej psychice. Najważniejsze, żeby podnieść się, nawet chwiejnie, i pokazać środkowy palec całemu światu. Największą porażką jest bezczynne czekanie na cud, który nie przyjdzie i świadomość o tym, że przegrało się tę bitwę dobrowolnie."

 Pragnę spokoju książek i... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Pragnę spokoju, książek i zamknięcia w sobie. Pragnę pisać o tym, co się jeszcze nie przeżyło, o tym czymś tkwiącym w głębi duszy, co trzeba przerafinować, przeżuć, przelać na papier, aby nie zabiło i nie truło."

 To milczenie rozrywało mnie na... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,To milczenie rozrywało mnie na kawałeczki, wstydziłem się siebie, wstydziłem się tego co zrobiłem."

 O piątej rano nadal chciałem się... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,O piątej rano nadal chciałem się zabić, nienawidziłem siebie doszczętnie. Chowałem głowę w dłoniach, smarkając w palce, albo tępo patrzyłem przed siebie, gdy już zmęczył mi się nos."

 Zdarzają się dni kiedy budzę... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie."

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane."

 Niekiedy miał wielką ochotę... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Niekiedy miał wielką ochotę pójść sobie dokądkolwiek, zniknąć stąd zupełnie; nawet podobałoby mu się jakieś ponure, odludne miejsce, żeby tylko był sam ze swoimi myślami i żeby nikt nie wiedział, gdzie on się znajduje, żeby mógł rzucić się na kanapę, wetknąć twarz w poduszkę i przeleżeć w ten sposób cały dzień, całą noc i jeszcze dzień."

 Śniło mi się że przyszłaś.... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Śniło mi się, że przyszłaś. Toteż siedzę i czekam tu na ciebie. Czekam, że może wraz z tobą łagodność spłynie na me serce, spokój na moje myśli, zapomnienie na pamięć."

 Czuję się jak więzień. I co z... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Czuję się jak więzień. I co z tego, że nie ma krat? Kraty są we mnie, w mojej głowie."

 Ja po tych wszystkich latach to... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Ja po tych wszystkich latach to naprawdę chcę już zacząć inaczej żyć, mieć kogoś, kto może nie tyle byłby oparciem dla mnie, ale kto by mnie potrzebował i dla kogo mógłbym żyć, bo takie życie bez sensu jest straszne, nawet jeśli człowiek na co dzień robi coś, co go wciąga."

 Nie zostawiła mi niczego. Nawet... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Nie zostawiła mi niczego. Nawet swojego imienia. Spokojnie, bezgłośnie, jak cień poszła na śmierć. Nie tylko na swoją, ale także na moją."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV