głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Nie wiem co mi się stało. Nie obraź się ale czasem człowiek nabiera większej swobody przy kimś obcym niż przy kimś kogo bardzo dobrze zna. Skąd się to bierze?

faust

faust.moblo.pl
Nie wiem co mi się stało. Nie obraź się ale czasem człowiek nabiera większej swobody przy kimś obcym niż przy kimś kogo bardzo dobrze zna. Skąd się to bierze? Wz
  Nie wiem co mi się stało. Nie... teksty

faust dodano: 15 lipca 2016

,,- Nie wiem, co mi się stało. Nie obraź się, ale czasem człowiek nabiera większej swobody przy kimś obcym niż przy kimś, kogo bardzo dobrze zna. Skąd się to bierze? Wzruszyłem ramionami. - Pewnie dlatego, że obca osoba widzi nas takimi, jakimi jesteśmy, a nie takimi, jakimi staramy się jej wydać."

  Ale ja jestem prawie obcym... teksty

faust dodano: 15 lipca 2016

,,- Ale ja jestem prawie obcym człowiekiem - przerwałem jej. - I chciałbym usłyszeć to od ciebie. - Usłyszeć co? - Że naprawdę go kochasz. Że nie wychodzisz za niego za mąż tylko po to, żeby opuścić dom rodzinny albo wyjechać jak najdalej z Barcelony, czy też znaleźć się jak najdalej od swojej rodziny, żeby już nikt nie mógł wyrządzić ci krzywdy. Że nie uciekasz, a tylko wyjeżdżasz."

 On żył w swoich książkach. To... teksty

faust dodano: 15 lipca 2016

,,On żył w swoich książkach. To ciało, które trafiło do kostnicy, to tylko cząstka Juliana. Jego dusza jest w jego opowieściach. Kiedyś go zapytałam, na kim się wzoruje, tworząc swoich bohaterów, a on odpowiedział mi, że na nikim. Że wszyscy jego bohaterowie to on sam."

 W ciągu osiemdziesięciu lat... teksty

faust dodano: 14 lipca 2016

,,W ciągu osiemdziesięciu lat byłam Cyganeczką, muzą, kochanką, matką, żoną. Ale dla jednego człowieka i dla świata zawsze pozostanę siedmioletnią dziewczynką o imieniu Alicja."

 Ale oni nie odeszli są we mnie... teksty

faust dodano: 14 lipca 2016

,,Ale oni nie odeszli; są we mnie, wszyscy - Leo, Edyta, Alan, Rex, Regi. Wezmę ich ze sobą, gdy przyjdzie czas pożegnać się ze światem, co nastąpi niezadługo; czuję to swoim znużonym sercem, które zbyt wiele razy rozdzierano i łatano. Nici się strzępią, zetlałe jak czarna jedwabna wstążka w mojej dłoni; niedługo puszczą."

 Mój ochronny klosz zaczynał... teksty

faust dodano: 10 lipca 2016

,,Mój ochronny klosz zaczynał pękać; pomyślałam o jutrze, pojutrze, popojutrze, tygodniu, miesiącach, latach, gdy go nie zobaczę, nie usłyszę, nie dotknę. Już nigdy nie poczuję się tak kochana jak teraz. Nie umiałam wybiegać myślą naprzód; przypominałam sobie wszystko, za czym będę tęsknić."

 Potem przy toaletce długo... teksty

faust dodano: 10 lipca 2016

,,Potem przy toaletce długo wpatrywałam się w lustro. Oczy mi poczerwieniały, tak intensywnie wpatrywałam się w swoją twarz, szukałam dobroci, którą - o co się modliłam - Leo wciąż znajdzie. Siedziałam tam, aż dzień przeszedł w noc, a potem noc stała się dniem. Ale choć bardzo się starałam, już jej nie potrafiłam zobaczyć."

 Nie zdawałam sobie jednak sprawy... teksty

faust dodano: 7 lipca 2016

,,Nie zdawałam sobie jednak sprawy, pomimo całej świeżo nabytej mądrości, że inni mogą mnie nie widzieć - nie chcieć widzieć - w taki sposób, jak ja widziałam siebie."

 Nie chodzi wyłącznie o... teksty

faust dodano: 2 lipca 2016

,,Nie chodzi wyłącznie o próżność, choć muszę przyznać, że mam, owszem, sporą skłonność do samouwielbienia. Jednakże inne wiekowe wdowy nie zostały uwiecznione w książce jako mała dziewczynka... i to nawet nie zwykła dziewczynka, a raczej Ucieleśnienie Dzieciństwa. Nie muszą więc stawać twarzą w twarz z ludźmi, którzy płoną chęcią ujrzenia ,,prawdziwej Alicji"... i nie potrafią ukryć niedowierzania i szoku, że prawdziwa Alicja nie zdołała powstrzymać upływu czasu. O tak, już się zmęczyłam. Udawaniem. Pamiętaniem, kim jestem, a kim nie. Tym, że jeśli zdarzy mi się pomylić te dwie osoby - całkiem jak Alicja w opowieści - mogę liczyć na wybaczenie. Mam przecież osiemdziesiąt lat."

 Zwykle trzyma się na uboczu... teksty

faust dodano: 17 czerwca 2016

,,Zwykle trzyma się na uboczu, rzadko się uśmiecha, jakby ciężar wspomnień nie pozwalał jej odnaleźć radości."

 Niektóre dziewczynki były... teksty

faust dodano: 6 czerwca 2016

,,Niektóre dziewczynki były chłopcami. Widok zmienia się w zależności od tego, gdzie stoisz. Słowa mogą ranić, a rany mogą leczyć. Wszystko jest prawdą."

 Owego dnia dnia spodków i zombi... teksty

faust dodano: 1 czerwca 2016

,,Owego dnia, dnia spodków i zombi, dnia dżinów i Ragnaroku, dnia, kiedy zerwały się wiatry. Nie zauważyłaś nic z tego, bo siedziałaś w swym pokoju i nic nie robiłaś. Nawet nie czytałaś, o nie, tylko wbijałaś wzrok w telefon. Zastanawiając się, czy zadzwonię."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV