głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust To prawdziwe chwile szczęścia kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie

faust

faust.moblo.pl
To prawdziwe chwile szczęścia kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają
  To prawdziwe chwile szczęścia... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,To prawdziwe chwile szczęścia, kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć, jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają się przełożyć na nasz ludzki język, którym się posługujemy na jawie. Opowiedziane umierają."

    Na czym ta intymność polega?... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,- Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok."

  Zatrzymaj się na rogu ruchliwej... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Zatrzymaj się na rogu ruchliwej ulicy i wyobraź sobie, że cię tu nie ma. Właściwie, wyobraź sobie, że nie ma cię nigdzie. Przechodnie idą, samochody jadą, otwierają się i zamykają drzwi sklepów, zmieniają się pasażerowie na przystanku. W rzeczy samej – świat dalej się kręci bez ciebie. Zrozumienie tego boli. Ale to bardzo ważne doznanie."

  Coś mną od środka trzęsło.... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Coś mną od środka trzęsło. Coś się we mnie tłukło. Chciałem gdzieś biec. Byle gdzie, byle tylko biec. Poczuć na twarzy wiatr i pęd powietrza, bo wewnątrz mnie to już szalały wichury. Potem polubiłem zawieruchy, lubiłem patrzeć, jak wiatr targa drzewami, lubiłem patrzeć na burze, pioruny, ulewy. Stawałem wtedy przy oknie lub wychodziłem na dwór. Coś się działo. To było o mnie, tam byłem ja. W tych pieśniach śpiewanych przez burze i rozszalały wiatr. Czekałem na rozstąpienie się nieba. Na cokolwiek. Ale po burzy zawsze przychodzi spokój, więc ja także szybko się uspokajałem."

  Nie wiesz co pamiętasz  dopóki... teksty

faust dodano: 9 sierpnia 2016

,,Nie wiesz co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności. Myślisz, że czemu służy odpowiedź?"

  Człowiek czasem ma już dość... teksty

faust dodano: 6 sierpnia 2016

,,Człowiek czasem ma już dość uciekania. Świat staje się bardzo mały, kiedy nie masz gdzie się podziać."

    Nie mogę jeszcze umrzeć.... teksty

faust dodano: 27 lipca 2016

,,- Nie mogę jeszcze umrzeć. Jeszcze nie teraz. Mam coś do zrobienia. Później będę miał całe życie na to, żeby umierać."

  Bądź sobie kim chcesz. Dla mnie... teksty

faust dodano: 24 lipca 2016

,,Bądź sobie kim chcesz. Dla mnie wciąż pozostajesz moją miłością."

  Złapałem płaszcz i uciekłem na... teksty

faust dodano: 23 lipca 2016

,,Złapałem płaszcz i uciekłem na ulicę, i na deszcz, gdzie mnie nikt nie znał i nikt nie mógł czytać mi w duszy."

  Chcę się tobą opiekować  ale i... teksty

faust dodano: 22 lipca 2016

,,Chcę się tobą opiekować, ale i być zaopiekowaną, tak jak chcę się budzić z tobą, ale i razem z tobą nie móc zasnąć."

  Bo czasem miałem i dość siebie... teksty

faust dodano: 22 lipca 2016

,,Bo czasem miałem i dość siebie, jakby nie tyle świat mi tak ciążył, co moje własne istnienie."

    Znam tę pustkę.   To takie... teksty

faust dodano: 22 lipca 2016

,, Znam tę pustkę. To takie dręczące, znienacka napadające i obezwładniające uczucie, że nie ma nic, nic się nie liczy, wszystko zamiera, gaśnie, więdnie, a w środku rośnie ogromny krzyczący ból, który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły, padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły, żeby płakać, bo rozpacz jest tak wielka, że połyka cię jak ocean."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV