głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Budowałem tę miłość w sobie jak kościół z wszystkiego na co mnie stać i nie stać z woli swojej i ze swojej niemocy z pragnienia i bezradności z wiedzy i niewie

faust

faust.moblo.pl
Budowałem tę miłość w sobie jak kościół z wszystkiego na co mnie stać i nie stać z woli swojej i ze swojej niemocy z pragnienia i bezradności z wiedzy i niewiedz
 Budowałem tę miłość w sobie... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Budowałem tę miłość w sobie, jak kościół, z wszystkiego, na co mnie stać i nie stać, z woli swojej i ze swojej niemocy, z pragnienia i bezradności, z wiedzy i niewiedzy, z niepewności, lęku, cierpienia, z samolubstwa, z wszystkiego, czego mogłem się tylko w sobie domyślić, aż po granice czucia, że to jeszcze ja. Bo wiedz, że miłość nikomu nie jest dana jako łaska, nie wystarczy jej pragnąć, aby mogła cię nawiedzić, trzeba ją w sobie dopiero zbudować."

 Tak mi jest głupio kończyć... teksty

faust dodano: 22 stycznia 2016

,,Tak mi jest głupio kończyć, boję się, aby to wszystko nie wypadło sucho i fałszywie. Im więcej się ma do powiedzenia, tym więcej się chyba milczy."

 Pachniała jeszcze tym niedawnym... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Pachniała jeszcze tym niedawnym płaczem i chciałem jej nawet powiedzieć, że pachnie płaczem. Ale widocznie przeczuła, że chcę coś powiedzieć, bo położyła mi palec na ustach, żebym nic nie mówił. Kazała mi też oczy zamknąć i sama zamknęła. A gdy mi się niechcący otworzyły, aby na chwileńkę, że nie zdążyłem nic więcej prócz ciemności, od razu mnie doszedł jej rozżalony szept: - Otworzyłeś? - Niechcący. Ale już zamknąłem. A Ty? - Cały czas mam zamknięte. Może przez to, że tak ufnie leżała wtulona w moje ciało, wydała mi się krucha jak ziele przy drodze, że tylko się schylić, zerwać i rzucić. Serce jej szemrało tuż przy moim i pod ręką, którą ją obejmowałem, i w poduszce, a tak drobniutko, że do serca niepodobne. Bo serca z tej bliskości przeważnie młotem walą, a jej jakby ziarnem siało."

 Nie mogłam spać dziś w nocy... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Nie mogłam spać dziś w nocy, myślałam o tobie; nagle bałam się znowu, tak strasznie, że mogłoby cię nie być - zapaliłabym światło i otwarłam okno szeroko - ale to nie pomogło, bałam się i tak."

 Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem, że słowa mogą być takie ciężkie."

 Jedne z płomyczków wysokie były... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Jedne z płomyczków wysokie były i mocne, świeciły jasno i żywo, inne zaś były malutkie, chwiejne i drgające, a światło ich ciemniało i zamierało. Na samym zaś końcu był jeden płomyczek maleńki i tak słaby, że ledwie się tlił, ledwie pełgał, już to rozbłyskując w wielkim trudzie, już to gasnąc niemalże zupełnie."

 Moją największą życiową... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2015

,,Moją największą życiową porażką jest fakt, że nie mam pracy polegającej na czytaniu książek, najlepiej w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu."

 Ty nie wiesz ile razy przez całą... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Ty nie wiesz, ile razy przez całą noc byłaś ze mną, mówiłaś do mnie, śmiałaś się do mnie; wyznawałaś mi takie rzeczy, o których marzyłem, a kiedy przychodziło rano i budziłem się, widziałem obok siebie puste miejsce."

 Jakiś tylko cień pozostał w jego... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Jakiś tylko cień pozostał w jego duszy, niby delikatny cierń tkwił w niej nikły, utajony ból; tak boli bezsilne współczucie i najmniejsze nawet, niezaspokojone pragnienie, jakie potrafi dręczyć nas w snach, póki wreszcie nie spotkamy tego kogoś, komu w skrytości serca chcielibyśmy okazać miłość, dzielić z nim szczęście i widzieć jego uśmiech."

  ... tak to na pewno jesień i... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,(...) tak, to na pewno jesień, i nawet ten dzisiejszy deszcz - wszystko kruszeje i robi się coraz bardziej senne."

 Zdarza się niekiedy że... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Zdarza się niekiedy, że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi, zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu, w którym ich ujrzeliśmy, zanim padnie jakiekolwiek słowo."

 Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym się nie wstydził i gdyby był na to czas."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV