głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów dających pewność i otuchę na zawsze uśmiech który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował albo zdawał się

faust

faust.moblo.pl
Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów dających pewność i otuchę na zawsze uśmiech który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował albo zdawał się obe
 Był to jeden z tych rzadkich... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów, dających pewność i otuchę na zawsze, uśmiech, który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował - albo zdawał się obejmować na moment - calusieńki nieskończony świat, a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia, ile ci było potrzeba, i tyle wiary w ciebie, ile sam chciałbyś mieć; uśmiech ten zapewniał cię, że wywarłeś takie wrażenie, jakie - w najkorzystniejszych okolicznościach - chciałbyś wywrzeć."

 Następne dni są koszmarne. Staram... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Następne dni są koszmarne. Staram się głównie spać, żeby nie myśleć."

 Być dla kogoś. Być choć raz w... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Być dla kogoś. Być, choć raz w życiu, choć przez moment, kimś niepowtarzalnym, jedynym. To wielkie szczęście. Kiedy jesteśmy zakochani, uświadamiamy sobie to najmocniej. Czujemy to wtedy całym sobą, od stóp do głów. Ale przecież wystarczy być tylko siostrą, córką, przyjaciółką. Wystarczy, aby choć czasem poczuć się potrzebnym, niezbędnym wystarczy usłyszeć "dobrze, że jesteś" - usłyszeć od kogokolwiek - aby doznać tego dominującego uczucia istnienia i niepowtarzalności własnej osoby. Może więc ktoś, komu dane to było przeżyć, jest człowiekiem szczęśliwym. Być dla kogoś, kiedyś, gdzieś - całym światem..."

 Zebrało się we mnie zbyt wiele... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu, żebym czuła cokolwiek więcej, ale podejrzewałam, że pięć minut później, kiedy emocje opadną, a ja uświadomię sobie w pełni to, co zrobiłam, pęknie mi serce."

 Na samą myśl o nadchodzącym roku... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Na samą myśl o nadchodzącym roku ogarniał mnie strach. Nigdy przedtem nie czułam się tak bezradna i bezbronna.Wyglądało na to, że życie nęka mnie z każdej strony. Była samotna, wyczerpana psychicznie i fizycznie, wypalona uczuciowo, a finansowo tak zagrożona, jakbym chodziła po chybotliwej linie, z której może mnie zwalić lada wietrzyk."

 Nie przestrasz się proszę gdy... teksty

faust dodano: 17 listopada 2015

,,Nie przestrasz się, proszę, gdy poczujesz moje wargi na szyi. Nie chciałem całować, to tylko bezradna miłość."

 Okazuje się że można... teksty

faust dodano: 14 listopada 2015

,,Okazuje się, że można funkcjonować z sercem rozdartym na strzępy. Krew nadal krąży w żyłach, powietrze przepływa przez płuca, synapsy przewodzą impulsy. Ale umiera pasja; ruchy stają się mechaniczne, a głos bezbarwny – zdradzający nieogarnioną wewnętrzną pustkę."

 W rzeczy samej nic nie jest złem... teksty

faust dodano: 13 listopada 2015

,,W rzeczy samej, nic nie jest złem ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim."

 Zanim umrzesz upewnij się że... teksty

faust dodano: 18 października 2015

,,Zanim umrzesz, upewnij się, że żyjesz."

 My jesteśmy tymi których nie ma.... teksty

faust dodano: 7 października 2015

,,My jesteśmy tymi, których nie ma. Jesteśmy tymi, którym nikt nie dziękuje. Jesteśmy tymi, którzy muszą podejmować decyzje, z jakimi nikt inny by sobie nie poradził."

 Był to najdłuższy krok w jego... teksty

faust dodano: 28 września 2015

,,Był to najdłuższy krok w jego karierze. Przede wszystkim trwał przez resztę jego życia. Po kilku sekundach usłyszeli jak uderzył o posadzkę pięć pięter niżej."

 Nauczyłem się w bolesny sposób... teksty

faust dodano: 28 września 2015

,,Nauczyłem się w bolesny sposób, że nasz świat nie rozpada się powoli. Nie sypie się stopniowo ani nie kruszy na malutkie kawałki. Może zostać zniszczony w mgnieniu oka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV