głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust On uciekając od widoku światła co tchu zamykał się w swoim pokoju Zasłaniał okna przed jasnym dnia blaskiem i sztuczną sobie noc w pokoju stwarzał. Chciałabym

faust

faust.moblo.pl
On uciekając od widoku światła co tchu zamykał się w swoim pokoju Zasłaniał okna przed jasnym dnia blaskiem i sztuczną sobie noc w pokoju stwarzał.
 On uciekając od widoku światła... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,On, uciekając od widoku światła, co tchu, zamykał się w swoim pokoju; Zasłaniał okna przed jasnym dnia blaskiem i sztuczną sobie noc w pokoju stwarzał."

 Chciałabym sobie odciąć język.... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania, tłumaczyć się, mówić tylu zbędnych słów, porozumiewać się.''

 Lepiej nie różnić się od swych... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Lepiej nie różnić się od swych bliźnich. Brzydkim i głupim najprzyjemniej na tym świecie. Mogą sobie spokojnie siedzieć i przyglądać się zabawie. Jeśli nic nie wiedzą o zwycięstwie, to bywa im też zaoszczędzona świadomość klęski. Żyją, jak powinniśmy żyć wszyscy: cicho, obojętnie, bez niepokoju. Nie powodują zguby innych, ale też i inni nie powodują ich zguby."

 My najbardziej lubimy to co... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,My najbardziej lubimy to, co zmienne i kapryśne, nieoczekiwane i dziwne: brzeg morza, który jest trochę lądem i trochę wodą, zachód słońca, który jest trochę ciemnością i trochę światłem, i wiosnę, która jest trochę chłodem i trochę ciepłem."

 Może ja nie pasuję do tych ludzi.... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję."

 Tocząc intelektualno emocjonalny... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Tocząc intelektualno-emocjonalny pojedynek, pracuję, podrywam, hipnotyzuję i zakochuję się z każdą chwilą coraz mocniej. Mam w kim."

 Istnieje coś takiego jak przesada... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Istnieje coś takiego jak przesada, choć z drugiej strony, wielka miłość wymaga wielkich gestów, nieprawdaż? A ja nie przywykłem do wielkich gestów. Lepiej znam się na tych dobrych."

 Chudą twarz miał pozbawioną... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Chudą twarz miał pozbawioną wyrazu, jak człowiek, który widzi świat takim, jaki jest w istocie, i zupełnie go sobie nie ceni."

 Jestem już stary a przynajmniej... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Jestem już stary, a przynajmniej nikt nie nazwie mnie młodzikiem, i wszystko, co widzę, kojarzy mi się z czymś, co już widziałem, tak, że niczego nie oglądam po raz pierwszy. Hoże dziewczę o płomiennorudych włosach przypomina mi setkę innych dziewcząt i ich matek, jak wyglądały dorastając, i kiedy umierały. To przekleństwo starości - wszystkie rzeczy są odbiciami innych."

 Przepraszam. Coś tu straciłem.... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Przepraszam. Coś tu straciłem. Jakbym zgubił ścieżkę i nagle ta, którą idę, okazała się ślepym zaułkiem, a ja zostałem samotny, zagubiony w lesie. Jestem tu i nie wiem już, gdzie jest ,,tutaj"."

 Bo ludzie muszą pamiętać... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Bo ludzie muszą pamiętać książki, skoro inni ludzie je palą albo zapominają. Zapiszemy je w pamięci. Staniemy się nimi. Staniemy się autorami. Staniemy się książkami."

 Ty wydajesz się miłą osobą. Mam... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Ty wydajesz się miłą osobą. Mam nadzieję, że twój świat jest miły."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV