głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne to banaln

faust

faust.moblo.pl
Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne to banalne ja
 Ludzie uwielbiają być ranieni.... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam, gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne, to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni."

 Została pocięta poszarpana przez... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,Została pocięta, poszarpana przez ludzi i przez okoliczności."

  Masz ulubiony zespół?  pytam... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,- Masz ulubiony zespół? - pytam go ponownie. - Wymień dziesięć jego piosenek. - Ty wolisz mieć wszystko w głowie - mówi. - Rozumiem. - Ja nic nie wolę. To Ty, tak jak wszyscy, wyjąłeś sobie wszystko z głowy i włożyłeś w tablet, w komputer, w chmurę, w cokolwiek - odpowiadam. - W pamięć zewnętrzną. Co się stanie, jak pamięć zewnętrzna się zepsuje?"

 Czuję jak po mieście rozsypują... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,Czuję, jak po mieście rozsypują się rozszerzone źrenice, uśmiechy, okrzyki jak brzęczące pięciogroszówki. Jadę powoli wzdłuż szpaleru migających w mroku sylwetek."

 Choć być może nie chcesz tego... teksty

faust dodano: 7 marca 2016

,,Choć być może nie chcesz tego słuchać, pragnę, byś wiedział, że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie."

 Ujęła moje obie dłonie chyba w... teksty

faust dodano: 6 marca 2016

,,Ujęła moje obie dłonie, chyba w odruchu samoobrony. Nasze palce się splotły, poczułem jej uścisk. Nie ma piękniejszej chwili na początku związku, niż kiedy splatasz palce w palcami innej osoby i czujesz jej uścisk. Masz przed sobą morze możliwości."

 Brak wiary w siebie jest chorobą.... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Brak wiary w siebie jest chorobą. Jeśli stracisz panowanie nad tym, wątpliwości staną się twoją rzeczywistością."

  Czemu jesteś zła?  Bo jak... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,- Czemu jesteś zła? - Bo jak możesz mówić, że zasługuję na kogoś lepszego? Co jest ze mną nie tak, że nie ufasz, że wiem, czego chcę?"

 Wydaje nam się że znamy ludzi... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw. Często mylnie ich oceniamy, porównujemy do siebie samych, przymierzamy do swoich zwyczajów, do własnego postrzegania świata."

 Cokolwiek wydarzyłoby się na... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Cokolwiek wydarzyłoby się na świecie i jakkolwiek wielka by była głupota zalewająca wszechświat, ona i ja zawsze będziemy przemawiać tym samym językiem i mieć siebie nawzajem."

 Chciałbym umieć jej pokazać tą... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Chciałbym umieć jej pokazać tą miłość, którą czuję nawet teraz mocniej niż na początku. Chciałbym pomóc jej w nas jeszcze uwierzyć i zawsze być przy niej i być potrzebny. Rzeczywistość już mnie nie przeraża jak kiedyś, ale bez niej jestem pusty nawet gdy idę przed siebie.”

 Nie słychać jak ludzie myślą o... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Nie słychać, jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba, sobie skąpiąc powietrza.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV