głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust I myślę o nas o wszystkich ludziach i maskach które nosimy maskach za którymi się ukrywamy i maskach które nas ukazują. Wyobrażam sobie ludzi udających kogoś k

faust

faust.moblo.pl
I myślę o nas o wszystkich ludziach i maskach które nosimy maskach za którymi się ukrywamy i maskach które nas ukazują. Wyobrażam sobie ludzi udających kogoś k
 I myślę o nas o wszystkich... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,I myślę o nas, o wszystkich ludziach i maskach, które nosimy, maskach, za którymi się ukrywamy, i maskach, które nas ukazują. Wyobrażam sobie ludzi udających kogoś, kim są naprawdę i odkrywających, że inni są czymś znacznie większym bądź mniejszym, niż sobie wyobrażają, niż się przedstawiają. A potem myślę o potrzebie pomagania innym i o tym, jak przywdziewamy maski, by to zrobić, jak zdjęcie maski czyni nas bezbronnymi..."

 Załóżcie maski najpierw sobie a... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Załóżcie maski najpierw sobie, a dopiero potem innym."

 Wciąż istnieją sprawy które... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Wciąż istnieją sprawy, które poruszają mnie do głębi, gdy się z nimi zetknę, nieważne: w sieci, w świecie słów czy też rzeczywistym. Nigdy nie stają się łatwiejsze, wciąż pobudzają serce do szalonego biegu, nie pozwalając mi uciec nietkniętym. Ale czegoś mnie uczą, otwierają mi oczy, a jeśli nawet ranią, to w sposób, który sprawia, że myślę, rozwijam się i zmieniam."

 Są takie dni kiedy słowa nie... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Są takie dni, kiedy słowa nie przychodzą. W owe dni zazwyczaj próbuje zredagować coś, co już istnieje. Tamtego dnia zrobiłem krzesło."

 Jeśli kiedyś ludzie zaczną... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Jeśli kiedyś ludzie zaczną pisać tak, jak mówią, niczego nie zmieniając, to będą się dziwić, czytając nasze opowieści, jakim dziwnym językiem mówiliśmy..."

 Jeśli kiedyś stracimy się z oczu... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Jeśli kiedyś stracimy się z oczu, stój w miejscu, tam gdzie jesteś, a wtedy ja cię znajdę, bo jeśli się zgubimy i oboje zaczniemy się szukać, miniemy się w tłumie i nigdy nie odnajdziemy."

 Ciepły prysznic zimne powietrze... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Ciepły prysznic, zimne powietrze, jej dłonie. Są sposoby na ciało, są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie. Nareszcie."

 Najpiękniejsi ludzie których... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Najpiękniejsi ludzie, których znam, to ci, którzy znają smak porażki, poznali cierpienie, walkę, stratę, poznali swoją drogę na wyjście z otchłani. Ci ludzie mają wrażliwość i zrozumienie życia, które wypełniają ich współczuciem, łagodnością i głęboką, kochającą troską. Piękni ludzie nie biorą się znikąd."

 Nie martw się  odparł... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Nie martw się - odparł Włóczykij. - Będziemy mieli piękne sny, a gdy się obudzimy, będzie wiosna."

 Istniejemy. Bo żyjemy to za dużo... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Istniejemy. Bo żyjemy to za dużo powiedziane. Uśmiechamy się. Ale nie jesteśmy tak naprawdę szczęśliwi. Kłamiemy. Bo prawda sprawiłaby, że - nie daj Bóg - ktoś zacząłby się nami przejmować. Tamujemy łzy. Bo płaczu nie dalibyśmy rady powstrzymać. Ukrywamy się. Bo ktoś mógłby przecież podejść i zacząć z nami rozmawiać. Istniejemy. Ale nie jesteśmy w stanie żyć."

 Budowałem tę miłość w sobie... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Budowałem tę miłość w sobie, jak kościół, z wszystkiego, na co mnie stać i nie stać, z woli swojej i ze swojej niemocy, z pragnienia i bezradności, z wiedzy i niewiedzy, z niepewności, lęku, cierpienia, z samolubstwa, z wszystkiego, czego mogłem się tylko w sobie domyślić, aż po granice czucia, że to jeszcze ja. Bo wiedz, że miłość nikomu nie jest dana jako łaska, nie wystarczy jej pragnąć, aby mogła cię nawiedzić, trzeba ją w sobie dopiero zbudować."

 Tak mi jest głupio kończyć... teksty

faust dodano: 22 stycznia 2016

,,Tak mi jest głupio kończyć, boję się, aby to wszystko nie wypadło sucho i fałszywie. Im więcej się ma do powiedzenia, tym więcej się chyba milczy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV