głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Tak mi jest głupio kończyć boję się aby to wszystko nie wypadło sucho i fałszywie. Im więcej się ma do powiedzenia tym więcej się chyba milczy. Pachniała jeszc

faust

faust.moblo.pl
Tak mi jest głupio kończyć boję się aby to wszystko nie wypadło sucho i fałszywie. Im więcej się ma do powiedzenia tym więcej się chyba milczy.
 Tak mi jest głupio kończyć... teksty

faust dodano: 22 stycznia 2016

,,Tak mi jest głupio kończyć, boję się, aby to wszystko nie wypadło sucho i fałszywie. Im więcej się ma do powiedzenia, tym więcej się chyba milczy."

 Pachniała jeszcze tym niedawnym... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Pachniała jeszcze tym niedawnym płaczem i chciałem jej nawet powiedzieć, że pachnie płaczem. Ale widocznie przeczuła, że chcę coś powiedzieć, bo położyła mi palec na ustach, żebym nic nie mówił. Kazała mi też oczy zamknąć i sama zamknęła. A gdy mi się niechcący otworzyły, aby na chwileńkę, że nie zdążyłem nic więcej prócz ciemności, od razu mnie doszedł jej rozżalony szept: - Otworzyłeś? - Niechcący. Ale już zamknąłem. A Ty? - Cały czas mam zamknięte. Może przez to, że tak ufnie leżała wtulona w moje ciało, wydała mi się krucha jak ziele przy drodze, że tylko się schylić, zerwać i rzucić. Serce jej szemrało tuż przy moim i pod ręką, którą ją obejmowałem, i w poduszce, a tak drobniutko, że do serca niepodobne. Bo serca z tej bliskości przeważnie młotem walą, a jej jakby ziarnem siało."

 Nie mogłam spać dziś w nocy... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Nie mogłam spać dziś w nocy, myślałam o tobie; nagle bałam się znowu, tak strasznie, że mogłoby cię nie być - zapaliłabym światło i otwarłam okno szeroko - ale to nie pomogło, bałam się i tak."

 Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem, że słowa mogą być takie ciężkie."

 Jedne z płomyczków wysokie były... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Jedne z płomyczków wysokie były i mocne, świeciły jasno i żywo, inne zaś były malutkie, chwiejne i drgające, a światło ich ciemniało i zamierało. Na samym zaś końcu był jeden płomyczek maleńki i tak słaby, że ledwie się tlił, ledwie pełgał, już to rozbłyskując w wielkim trudzie, już to gasnąc niemalże zupełnie."

 Moją największą życiową... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2015

,,Moją największą życiową porażką jest fakt, że nie mam pracy polegającej na czytaniu książek, najlepiej w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu."

 Ty nie wiesz ile razy przez całą... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Ty nie wiesz, ile razy przez całą noc byłaś ze mną, mówiłaś do mnie, śmiałaś się do mnie; wyznawałaś mi takie rzeczy, o których marzyłem, a kiedy przychodziło rano i budziłem się, widziałem obok siebie puste miejsce."

 Jakiś tylko cień pozostał w jego... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Jakiś tylko cień pozostał w jego duszy, niby delikatny cierń tkwił w niej nikły, utajony ból; tak boli bezsilne współczucie i najmniejsze nawet, niezaspokojone pragnienie, jakie potrafi dręczyć nas w snach, póki wreszcie nie spotkamy tego kogoś, komu w skrytości serca chcielibyśmy okazać miłość, dzielić z nim szczęście i widzieć jego uśmiech."

  ... tak to na pewno jesień i... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,(...) tak, to na pewno jesień, i nawet ten dzisiejszy deszcz - wszystko kruszeje i robi się coraz bardziej senne."

 Zdarza się niekiedy że... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Zdarza się niekiedy, że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi, zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu, w którym ich ujrzeliśmy, zanim padnie jakiekolwiek słowo."

 Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym się nie wstydził i gdyby był na to czas."

 Miałem ochotę wziąć ją za... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Miałem ochotę wziąć ją za rękę. Chciałem musnąć jej policzek czubkami palców. Chciałem jej powiedzieć, że przez trzy lata moje oczy były ślepe na piękno i dopiero teraz przejrzały. Że kiedy widzę, jak ziewa, zasłaniając usta grzbietem dłoni, oddech więźnie mi w gardle. Że czasami gubię sens jej słów w słodkiej melodii jej głosu. Chciałem jej powiedzieć, że gdyby była cały czas ze mną, uwierzyłbym, iż nic złego mnie już nie spotka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV