głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czemu jesteś zła? Bo jak możesz mówić że zasługuję na kogoś lepszego? Co jest ze mną nie tak że nie ufasz że wiem czego chcę? Wydaje nam się że znamy ludzi któ

faust

faust.moblo.pl
Czemu jesteś zła? Bo jak możesz mówić że zasługuję na kogoś lepszego? Co jest ze mną nie tak że nie ufasz że wiem czego chcę?
  Czemu jesteś zła?  Bo jak... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,- Czemu jesteś zła? - Bo jak możesz mówić, że zasługuję na kogoś lepszego? Co jest ze mną nie tak, że nie ufasz, że wiem, czego chcę?"

 Wydaje nam się że znamy ludzi... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw. Często mylnie ich oceniamy, porównujemy do siebie samych, przymierzamy do swoich zwyczajów, do własnego postrzegania świata."

 Cokolwiek wydarzyłoby się na... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Cokolwiek wydarzyłoby się na świecie i jakkolwiek wielka by była głupota zalewająca wszechświat, ona i ja zawsze będziemy przemawiać tym samym językiem i mieć siebie nawzajem."

 Chciałbym umieć jej pokazać tą... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Chciałbym umieć jej pokazać tą miłość, którą czuję nawet teraz mocniej niż na początku. Chciałbym pomóc jej w nas jeszcze uwierzyć i zawsze być przy niej i być potrzebny. Rzeczywistość już mnie nie przeraża jak kiedyś, ale bez niej jestem pusty nawet gdy idę przed siebie.”

 Nie słychać jak ludzie myślą o... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Nie słychać, jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba, sobie skąpiąc powietrza.”

 Ale jeśli chodzi ogólnie o... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Ale jeśli chodzi ogólnie o rzeczywistość, to ja zaczynam się wycofywać, nie mam ambicji nadążać, nie chce mi się. Wolę po prostu żyć. Powoli nabierać powietrza, aż do samego dna.”

 Myślałem że sobie ciebie... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Myślałem, że sobie ciebie wymyśliłem. Myślałem, że żyłem w świecie ciemności i wymarzyłem twoje istnienie. Że w jakiś sposób mój umysł cię stworzył (..). Ale potem uświadomiłem sobie, że nigdy nie potrafiłbym marzyć o czymś tak pięknym.”

  ... tylko do okna podszedłem i... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,(...) tylko do okna podszedłem i tak bym sobie popłakał. Tak bym sobie popłakał, ale nawet one - łzy - były przeciwko mnie: jak małe liski pochowane w swych norach lękały się wyjrzeć, chociaż myśliwy dawno już odszedł (...) Tak bym sobie popłakał. Bo otwarły mi się wszystkie rany stare, te zabliźnione, tak sądziłem, i cały byłem jeszcze raz kaleczony przez to wszystko, co już mnie raz kaleczyło, a potem zabliźniały się długo moje rany, bo trudno zapominam moim winowajcom, więc goiło się to wszystko długo bardzo, żeby w tej chwili na powrót się otworzyć i cały byłem jeszcze raz kaleczony. I cały byłem dymiącym ochłapem, przy oknie, za którym było niebo dawno błękitne nie widziane i słońce inne. Czy ja ciebie szukałem?"

 Gdy Cię poznałam nie było... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Gdy Cię poznałam nie było żadnych znaków. Słońce nie zmieniło lokalizacji, ziemia nie zatrzęsła się. Nie było nawet fajerwerków, grzmotów czy uginających się nóg. Wiedziałam,wiedziałam jednak, że to Ty."

 Każdy do czegoś wzdycha. Każdemu... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Każdy do czegoś wzdycha. Każdemu czegoś brak."

 Poczuł nagle wyraźnie że nie... teksty

faust dodano: 20 luty 2016

,,Poczuł nagle wyraźnie, że nie przeżyłby jej śmierci. Położyłby się obok i chciałby umrzeć wraz z nią."

 I myślę o nas o wszystkich... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,I myślę o nas, o wszystkich ludziach i maskach, które nosimy, maskach, za którymi się ukrywamy, i maskach, które nas ukazują. Wyobrażam sobie ludzi udających kogoś, kim są naprawdę i odkrywających, że inni są czymś znacznie większym bądź mniejszym, niż sobie wyobrażają, niż się przedstawiają. A potem myślę o potrzebie pomagania innym i o tym, jak przywdziewamy maski, by to zrobić, jak zdjęcie maski czyni nas bezbronnymi..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV