głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Kochać mieć kogoś jedynego nie do wymiany i lubić go za to że jest właśnie taki jaki jest bez ulepszania. „Już dawno sobie uświadomiła dlaczego tak nienawidzi

faust

faust.moblo.pl
Kochać mieć kogoś jedynego nie do wymiany i lubić go za to że jest właśnie taki jaki jest bez ulepszania.
 Kochać  mieć kogoś jedynego... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Kochać - mieć kogoś jedynego, nie do wymiany, i lubić go za to, że jest właśnie taki, jaki jest, bez ulepszania."

„Już dawno sobie uświadomiła... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Już dawno sobie uświadomiła, dlaczego tak nienawidzi, gdy w domu nie idzie wychwycić żadnych dźwięków – wtedy bowiem najintensywniej człowieka dopadają wyrzuty sumienia i złe myśli. Ciszy nie lubią tylko ludzie, którzy mają coś strasznego na sumieniu lub tacy, którzy nie chcą wsłuchać się w swoje serce, a wolą ciągle gnać do przodu.”

„Kiedy ktoś jest nieszczęśliwy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Kiedy ktoś jest nieszczęśliwy, ciągle ma nadzieję, że jego życie zmieni się na lepsze. Ale kiedy się poddaje, smutek zabiera nawet to.”

„Bo przecież wszyscy jesteśmy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Bo przecież wszyscy jesteśmy tylko mijającymi się na ulicy przechodniami - idziemy obok siebie, w mroku ulicy, zapatrzeni we własne troski, własną codzienność. Nie próbujemy nawet wzajemnie rozpoznać naszych rysów. Tylko czasem, dzięki słowu, które padnie, ten mrok nagle rozświetli błyskawica.”

„Niektórzy mówią że miłość... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Niektórzy mówią, że miłość to najsłodsze uczucie, najczystsza forma radości, ale to nieprawda: do takiego opisu pasuje nie miłość, lecz ulga.”

 Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."

  Czasami wydaje mi się że noszę... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,"Czasami wydaje mi się, że noszę w sobie potwora; mieszka w tej pustej grocie, gdzie powinno być serce, i przy takiej czy innej okazji rozrasta się, wypełniając mnie po brzegi, a wtedy nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić coś nie tak. Ten potwór zionie kłamstwami, cuchnie perfidią."

 Bunt wynika z tego że nie znasz... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Bunt wynika z tego, że nie znasz życia. Buntujesz się przeciwko temu, co zauważasz i czego nie potrafisz zrozumieć. Kiedy zaczynasz Wszystko rozumieć, mówisz: „Aha!” i masz siedemdziesiąt lat. Nie chcę dożyć momentu, kiedy w moim życiu wszystko będzie jasne."

 Głęboka pozbawiająca słów... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Głęboka, pozbawiająca słów radość wypełniła jej serce. Zdradzieckie uczucie, które usiłowała ukryć za każdą cenę – tą, której człowiek się wstydzi, choć głęboko w duszy go pociesza."

„ – Wszystko widzisz w czerni i... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„ – Wszystko widzisz w czerni i bieli. Miłość albo nienawiść. Przyjaciel albo wróg. W murach albo poza nimi. I zawsze mówisz, że można wybrać tylko jedno."

 „Nie mogę się tak uśmiechać.... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,„Nie mogę się tak uśmiechać. Śmiać się tak niewinnie i beztrosko ‒ to mi się nie przydarzy. Za chwilę znajdę się w miejscu, które równie dobrze mogłoby okazać się polem minowym. Nie mam energii na śmiech."

 „Nie bądź dla mnie miły. Nie... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,„Nie bądź dla mnie miły. Nie przepraszaj. Nie przeszkadzałoby mi, gdybyś mnie obwinił, zranił, oskarżył o jakąkolwiek zbrodnię. Gdybyś tego nie zrobił, i tak brałbym za to odpowiedzialność. Oparłbym się na rzeczywistości, o której mówisz, i wymawiał się do samego końca. Wciąż jestem tak słaby."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV