głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos. Chciałem zabrać ją w podróż na Księ

faust

faust.moblo.pl
Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos.
 Jesteś wrażliwy – powiedziała... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos."

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

 Cała przyjemność i radość... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Cała przyjemność i radość, które daje miłość, muszą któregoś dnia odbić się cierpieniem. A im mocniej się kocha, tym ból będzie silniejszy. Doświadczysz pustki, potem udręki zazdrości, niezrozumienia, poczucia odrzucenia i niesprawiedliwości. Doznasz chłodu aż w kościach, a krew zamieni się w kostki lodu, które poczujesz pod skórą. Zegar twojego serca rozpadnie się."

 Ktokolwiek żyje wygrywa. Nie... teksty

faust dodano: 11 grudnia 2015

,,Ktokolwiek żyje, wygrywa. Nie żałuj, że przetrwałeś. Jeśli masz czas na żal, przeznacz go na życie o dzień dłużej, o minutę. A raz na jakiś czas przypomnij sobie o tych, którzy zginęli przed tobą. To wystarczy."

 W nocy gdy skończyłem pisać... teksty

faust dodano: 8 grudnia 2015

,,W nocy, gdy skończyłem pisać trzeci tom Chłopców, prawdziwy Piotruś Pan powiesił się na pasku. Choroba - czy też raczej choroby, bo życie dopierdoliło mu solidnym combo depresji i alzheimera - zrewidowała cuda, jakie stały się jego udziałem, przygody, której był inicjatorem i przewodnikiem. Uznała, że wystarczy. Że najwyższa pora na tę ,,największą z przygód" - śmierć."

 Mam ochotę się wtulić tak z... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

,,Mam ochotę się wtulić, tak z całej siły, w kogoś, komu mogę zaufać. Chciałabym pozostać w tej pozycji wiele, wiele godzin, aż spłynie ze mnie cały gniew, bunt, cały ten cholerny, wielotonowy smutek."

„Nie pozwól mi się w Tobie... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

„Nie pozwól mi się w Tobie zakochać. Nie pozwól mi Cię kochać. Ponieważ wszystko, co kiedykolwiek kochałem się rozpadło, a sama myśl o traceniu Cię jest w tej chwili zbyt straszna. Nie pozwól mi śnić. Spraw, żebym się obudził.”

  Czekać... Czy to to samo co... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

,,- Czekać... Czy to to samo, co tęsknić..? - Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak."

 To było wszystko do czego... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,To było wszystko, do czego sprowadzał się teraz jego świat: białe cienie w ciemnościach i ból w piersiach, czerwony ból. Każdy oddech przynosił go na nowo. Oddychanie - jakże kiedyś było łatwe! A teraz przychodziło mu z takim trudem, jakby został pogrzebany za życia, jakby przywalono mu piersi ziemią, a do tego ten palący i pulsujący ból. Nie mógł się poruszyć. Jego ciało było bezużyteczne - płonące więzienie. Chciał unieść powieki, ale tak mu ciążyły, jakby były z kamienia. Wszystko stracone. Pozostawały jedynie słowa: ból, strach, śmierć. Białe słowa. Bezbarwne, bez życia. Tylko ból był czerwony. "Czy to jest właśnie śmierć? - myślał. Ta nicość wypełniona bladymi cieniami?""

 Był to jeden z tych rzadkich... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów, dających pewność i otuchę na zawsze, uśmiech, który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował - albo zdawał się obejmować na moment - calusieńki nieskończony świat, a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia, ile ci było potrzeba, i tyle wiary w ciebie, ile sam chciałbyś mieć; uśmiech ten zapewniał cię, że wywarłeś takie wrażenie, jakie - w najkorzystniejszych okolicznościach - chciałbyś wywrzeć."

 Następne dni są koszmarne. Staram... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Następne dni są koszmarne. Staram się głównie spać, żeby nie myśleć."

 Być dla kogoś. Być choć raz w... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Być dla kogoś. Być, choć raz w życiu, choć przez moment, kimś niepowtarzalnym, jedynym. To wielkie szczęście. Kiedy jesteśmy zakochani, uświadamiamy sobie to najmocniej. Czujemy to wtedy całym sobą, od stóp do głów. Ale przecież wystarczy być tylko siostrą, córką, przyjaciółką. Wystarczy, aby choć czasem poczuć się potrzebnym, niezbędnym wystarczy usłyszeć "dobrze, że jesteś" - usłyszeć od kogokolwiek - aby doznać tego dominującego uczucia istnienia i niepowtarzalności własnej osoby. Może więc ktoś, komu dane to było przeżyć, jest człowiekiem szczęśliwym. Być dla kogoś, kiedyś, gdzieś - całym światem..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV