głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Wszystko mieć i wszystko stracić to jeszcze nie wystarczyło. Musiałam się jeszcze dowiedzieć że wszystko co myślałam że do mnie należy jest być może sztuczne a

faust

faust.moblo.pl
Wszystko mieć i wszystko stracić to jeszcze nie wystarczyło. Musiałam się jeszcze dowiedzieć że wszystko co myślałam że do mnie należy jest być może sztuczne a
 Wszystko mieć i wszystko stracić... teksty

faust dodano: 4 czerwca 2015

,,Wszystko mieć i wszystko stracić, to jeszcze nie wystarczyło. Musiałam się jeszcze dowiedzieć, że wszystko, co myślałam, że do mnie należy jest być może sztuczne, a w każdym razie zbudowane na piasku."

 Koniec miłości nie daje o sobie... teksty

faust dodano: 4 czerwca 2015

,,Koniec miłości nie daje o sobie zapomnieć. Nawiedza snami. Nawiedza ciszą. Nawiedzani przez upiory, stajemy się jak one. Życie odpływa. Słabnie tętno. Nic cię nie rusza. Niektórzy to aprobują i twierdzą, że to leczy. To wcale nie leczy. Martwe ciało nie czuje bólu."

 I to jest chyba to co tak bardzo... teksty

faust dodano: 28 maja 2015

,,I to jest chyba to, co tak bardzo uzależnia mnie od niego. To uczucie, że nie można przeżyć bez niego czegoś "równie dobrego" albo czegoś "lepszego". Po prostu nie można."

 O najważniejszych sprawach... teksty

faust dodano: 28 maja 2015

,,O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je - słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść. Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze, kiedy tajemnica pozostaje nie wyjawiona, nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia."

  Kocham cię Elizo. Eliza... teksty

faust dodano: 28 maja 2015

,,- Kocham cię, Elizo. Eliza zastanowiła się przez chwilę. - Nie - powiedziała w końcu. - Nie podoba mi się. - Dlaczego? - To tak, jakbyś przystawił mi pistolet do skroni. To tylko sposób na zmuszenie kogoś do wypowiedzenia czegoś, czego prawdopodobnie nie myśli. Cóż innego mogę odpowiedzieć ja czy ktokolwiek inny, jak tylko, że "Ja też cię kocham"?"

 Ene due rabe Zjadł głębianin... teksty

faust dodano: 27 maja 2015

,,Ene due rabe, Zjadł głębianin żabę, Żaba w brzuchu skacze, A głębianin płacze."

 Nikt kto nie doświadczył... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Nikt, kto nie doświadczył kiedykolwiek nicości, nie potrafi pojąć, co ona naprawdę oznacza. Nie mam na myśli żadnej otchłani czy pustki, ale po prostu nieobecność czegokolwiek. Nicość przybiera różne formy, objawia się w obrazach i kształtach, lecz one nie przesłaniają jej prawdziwej natury. Nie istnieje ruch. Nie ma pragnień ani smutku. Nicość nie boli. Ona pochłania."

 Realizowanie ambicji przypomina... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Realizowanie ambicji przypomina budowanie wieży z zapałek. Nie chodzi o to, co chcesz zrobić, ale o to, aby ci się udało. Wystarczy położyć o jedną zapałkę za dużo i wszystko diabli biorą. Zrozum, nie ma znaczenia, jaka jest wysoka. Ważne, aby wszyscy wiedzieli, że to wieża, a nie kupa rozsypanych patyków."

 Trzeba mi teraz trochę samotności... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Trzeba mi teraz trochę samotności, żeby sklecić siebie w jakąś całość, tak bardzo czuję się rozbita."

 Kochać  mieć kogoś jedynego... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Kochać - mieć kogoś jedynego, nie do wymiany, i lubić go za to, że jest właśnie taki, jaki jest, bez ulepszania."

„Już dawno sobie uświadomiła... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Już dawno sobie uświadomiła, dlaczego tak nienawidzi, gdy w domu nie idzie wychwycić żadnych dźwięków – wtedy bowiem najintensywniej człowieka dopadają wyrzuty sumienia i złe myśli. Ciszy nie lubią tylko ludzie, którzy mają coś strasznego na sumieniu lub tacy, którzy nie chcą wsłuchać się w swoje serce, a wolą ciągle gnać do przodu.”

„Kiedy ktoś jest nieszczęśliwy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Kiedy ktoś jest nieszczęśliwy, ciągle ma nadzieję, że jego życie zmieni się na lepsze. Ale kiedy się poddaje, smutek zabiera nawet to.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV