głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Patrzyła na niego i widziała kilka wad parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka który choć nigdy nie będzie idealny to jego serce zawsze będzie

faust

faust.moblo.pl
Patrzyła na niego i widziała kilka wad parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka który choć nigdy nie będzie idealny to jego serce zawsze będzie do n
 Patrzyła na niego i widziała... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Patrzyła na niego i widziała kilka wad, parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka, który choć nigdy nie będzie idealny, to jego serce zawsze będzie do niej biło."

 Spotkajmy się. Chcę posłuchać o... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Spotkajmy się. Chcę posłuchać o twoim życiu, pomilczeć o swoim. Chcę mieszać herbatę o minuty za długo, kiwać się na skrzypiącym krześle, dziesięć razy pieczołowicie sprawdzać stronę z alkoholami na które mnie nie stać, uśmiechać się krzywo do żartów i do nie żartów, chcę gapić się na rachunek jak na receptę z nieczytelnym bazgrołem tam, gdzie nazwa leku."

 Być może w ustach osoby w moim... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Być może w ustach osoby w moim wieku zabrzmi to trochę głupio, ale chcę, żeby wszystko było jasne: należę do ludzi, którzy lubią być sami. Podkreślę to raz jeszcze: jestem osobą, która nie cierpi z powodu samotności. Godzina lub dwie codziennego samotnego biegania, podczas których z nikim nie rozmawiam, oraz kolejne cztery czy pięć godzin samotnego siedzenia za biurkiem nie są dla mnie ani trudne, ani nużące. Mam taką skłonność od najwcześniejszych lat, kiedy - mając wybór - znacznie bardziej wolałem czytać książki albo słuchać w skupieniu muzyki, niż spotykać się z innymi. Zawsze mam mnóstwo pomysłów na to, co mogę robić sam."

 Kiedyś ludzie podsumowywali się o... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Kiedyś ludzie podsumowywali się o północy, przed ciężkim zaśnięciem, teraz biją się w piersi nad ranem, obudzeni łoskotem zdychającego serca."

 Na pewno masz takie dni  jak... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

 To co minęło powraca. Wchodzi... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą."

  Sasho  odparł Kessligh z... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,- Sasho - odparł Kessligh z pełnymi ustami. - Gdybyś jak ja, widziała tak wielu zabitych, a wszystko z tego powodu, że jeden wierzy w to, a drugi w tamto, nie uważałabyś tego za tak nieszkodliwe. Opowieści i legendy są zabawne, ale przekonania, Sasho, przekonania bywają niebezpieczne. Uważaj, w co wierzysz, wiara bowiem jest znacznie groźniejsza od mieczy."

 Czasami tak łatwo było zapomnieć... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasami tak łatwo było zapomnieć, że dorośli byli tylko dziećmi w większych ciałach, a ich serca pękały tak samo jak nasze."

 Czasem kiedy zapomni się o... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasem, kiedy zapomni się o zamknięciu okien, do domu wdziera się zimne powietrze i wszystko w nim umiera z zimna. - Nawet wyobrażenia senne umierają z zimna. Wszystko staje się zimnem. Fantazja, wszystko."

 Jesteś wrażliwy – powiedziała... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos."

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

 Cała przyjemność i radość... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Cała przyjemność i radość, które daje miłość, muszą któregoś dnia odbić się cierpieniem. A im mocniej się kocha, tym ból będzie silniejszy. Doświadczysz pustki, potem udręki zazdrości, niezrozumienia, poczucia odrzucenia i niesprawiedliwości. Doznasz chłodu aż w kościach, a krew zamieni się w kostki lodu, które poczujesz pod skórą. Zegar twojego serca rozpadnie się."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV