głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Nie słychać jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba sobie skąpiąc powietrza.” Ale jeśli chodzi ogólnie o rzeczywist

faust

faust.moblo.pl
Nie słychać jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba sobie skąpiąc powietrza.”
 Nie słychać jak ludzie myślą o... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Nie słychać, jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba, sobie skąpiąc powietrza.”

 Ale jeśli chodzi ogólnie o... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Ale jeśli chodzi ogólnie o rzeczywistość, to ja zaczynam się wycofywać, nie mam ambicji nadążać, nie chce mi się. Wolę po prostu żyć. Powoli nabierać powietrza, aż do samego dna.”

 Myślałem że sobie ciebie... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Myślałem, że sobie ciebie wymyśliłem. Myślałem, że żyłem w świecie ciemności i wymarzyłem twoje istnienie. Że w jakiś sposób mój umysł cię stworzył (..). Ale potem uświadomiłem sobie, że nigdy nie potrafiłbym marzyć o czymś tak pięknym.”

  ... tylko do okna podszedłem i... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,(...) tylko do okna podszedłem i tak bym sobie popłakał. Tak bym sobie popłakał, ale nawet one - łzy - były przeciwko mnie: jak małe liski pochowane w swych norach lękały się wyjrzeć, chociaż myśliwy dawno już odszedł (...) Tak bym sobie popłakał. Bo otwarły mi się wszystkie rany stare, te zabliźnione, tak sądziłem, i cały byłem jeszcze raz kaleczony przez to wszystko, co już mnie raz kaleczyło, a potem zabliźniały się długo moje rany, bo trudno zapominam moim winowajcom, więc goiło się to wszystko długo bardzo, żeby w tej chwili na powrót się otworzyć i cały byłem jeszcze raz kaleczony. I cały byłem dymiącym ochłapem, przy oknie, za którym było niebo dawno błękitne nie widziane i słońce inne. Czy ja ciebie szukałem?"

 Gdy Cię poznałam nie było... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Gdy Cię poznałam nie było żadnych znaków. Słońce nie zmieniło lokalizacji, ziemia nie zatrzęsła się. Nie było nawet fajerwerków, grzmotów czy uginających się nóg. Wiedziałam,wiedziałam jednak, że to Ty."

 Każdy do czegoś wzdycha. Każdemu... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Każdy do czegoś wzdycha. Każdemu czegoś brak."

 Poczuł nagle wyraźnie że nie... teksty

faust dodano: 20 luty 2016

,,Poczuł nagle wyraźnie, że nie przeżyłby jej śmierci. Położyłby się obok i chciałby umrzeć wraz z nią."

 I myślę o nas o wszystkich... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,I myślę o nas, o wszystkich ludziach i maskach, które nosimy, maskach, za którymi się ukrywamy, i maskach, które nas ukazują. Wyobrażam sobie ludzi udających kogoś, kim są naprawdę i odkrywających, że inni są czymś znacznie większym bądź mniejszym, niż sobie wyobrażają, niż się przedstawiają. A potem myślę o potrzebie pomagania innym i o tym, jak przywdziewamy maski, by to zrobić, jak zdjęcie maski czyni nas bezbronnymi..."

 Załóżcie maski najpierw sobie a... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Załóżcie maski najpierw sobie, a dopiero potem innym."

 Wciąż istnieją sprawy które... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Wciąż istnieją sprawy, które poruszają mnie do głębi, gdy się z nimi zetknę, nieważne: w sieci, w świecie słów czy też rzeczywistym. Nigdy nie stają się łatwiejsze, wciąż pobudzają serce do szalonego biegu, nie pozwalając mi uciec nietkniętym. Ale czegoś mnie uczą, otwierają mi oczy, a jeśli nawet ranią, to w sposób, który sprawia, że myślę, rozwijam się i zmieniam."

 Są takie dni kiedy słowa nie... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Są takie dni, kiedy słowa nie przychodzą. W owe dni zazwyczaj próbuje zredagować coś, co już istnieje. Tamtego dnia zrobiłem krzesło."

 Jeśli kiedyś ludzie zaczną... teksty

faust dodano: 19 luty 2016

,,Jeśli kiedyś ludzie zaczną pisać tak, jak mówią, niczego nie zmieniając, to będą się dziwić, czytając nasze opowieści, jakim dziwnym językiem mówiliśmy..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV