głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Tajemnica polega na tym by czuć że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek choćby nie wiem co zawsze znajdzie siły żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorze

faust

faust.moblo.pl
Tajemnica polega na tym by czuć że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek choćby nie wiem co zawsze znajdzie siły żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorze
 Tajemnica polega na tym by czuć... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy, czy inne sprawy, których ludzie tak się boją."

 Patrzyła na niego i widziała... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Patrzyła na niego i widziała kilka wad, parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka, który choć nigdy nie będzie idealny, to jego serce zawsze będzie do niej biło."

 Spotkajmy się. Chcę posłuchać o... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Spotkajmy się. Chcę posłuchać o twoim życiu, pomilczeć o swoim. Chcę mieszać herbatę o minuty za długo, kiwać się na skrzypiącym krześle, dziesięć razy pieczołowicie sprawdzać stronę z alkoholami na które mnie nie stać, uśmiechać się krzywo do żartów i do nie żartów, chcę gapić się na rachunek jak na receptę z nieczytelnym bazgrołem tam, gdzie nazwa leku."

 Być może w ustach osoby w moim... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Być może w ustach osoby w moim wieku zabrzmi to trochę głupio, ale chcę, żeby wszystko było jasne: należę do ludzi, którzy lubią być sami. Podkreślę to raz jeszcze: jestem osobą, która nie cierpi z powodu samotności. Godzina lub dwie codziennego samotnego biegania, podczas których z nikim nie rozmawiam, oraz kolejne cztery czy pięć godzin samotnego siedzenia za biurkiem nie są dla mnie ani trudne, ani nużące. Mam taką skłonność od najwcześniejszych lat, kiedy - mając wybór - znacznie bardziej wolałem czytać książki albo słuchać w skupieniu muzyki, niż spotykać się z innymi. Zawsze mam mnóstwo pomysłów na to, co mogę robić sam."

 Kiedyś ludzie podsumowywali się o... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Kiedyś ludzie podsumowywali się o północy, przed ciężkim zaśnięciem, teraz biją się w piersi nad ranem, obudzeni łoskotem zdychającego serca."

 Na pewno masz takie dni  jak... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

 To co minęło powraca. Wchodzi... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą."

  Sasho  odparł Kessligh z... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,- Sasho - odparł Kessligh z pełnymi ustami. - Gdybyś jak ja, widziała tak wielu zabitych, a wszystko z tego powodu, że jeden wierzy w to, a drugi w tamto, nie uważałabyś tego za tak nieszkodliwe. Opowieści i legendy są zabawne, ale przekonania, Sasho, przekonania bywają niebezpieczne. Uważaj, w co wierzysz, wiara bowiem jest znacznie groźniejsza od mieczy."

 Czasami tak łatwo było zapomnieć... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasami tak łatwo było zapomnieć, że dorośli byli tylko dziećmi w większych ciałach, a ich serca pękały tak samo jak nasze."

 Czasem kiedy zapomni się o... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasem, kiedy zapomni się o zamknięciu okien, do domu wdziera się zimne powietrze i wszystko w nim umiera z zimna. - Nawet wyobrażenia senne umierają z zimna. Wszystko staje się zimnem. Fantazja, wszystko."

 Jesteś wrażliwy – powiedziała... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos."

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV