głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Istniejemy. Bo żyjemy to za dużo powiedziane. Uśmiechamy się. Ale nie jesteśmy tak naprawdę szczęśliwi. Kłamiemy. Bo prawda sprawiłaby że nie daj Bóg ktoś zacz

faust

faust.moblo.pl
Istniejemy. Bo żyjemy to za dużo powiedziane. Uśmiechamy się. Ale nie jesteśmy tak naprawdę szczęśliwi. Kłamiemy. Bo prawda sprawiłaby że nie daj Bóg ktoś zaczął
 Istniejemy. Bo żyjemy to za dużo... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Istniejemy. Bo żyjemy to za dużo powiedziane. Uśmiechamy się. Ale nie jesteśmy tak naprawdę szczęśliwi. Kłamiemy. Bo prawda sprawiłaby, że - nie daj Bóg - ktoś zacząłby się nami przejmować. Tamujemy łzy. Bo płaczu nie dalibyśmy rady powstrzymać. Ukrywamy się. Bo ktoś mógłby przecież podejść i zacząć z nami rozmawiać. Istniejemy. Ale nie jesteśmy w stanie żyć."

 Budowałem tę miłość w sobie... teksty

faust dodano: 6 luty 2016

,,Budowałem tę miłość w sobie, jak kościół, z wszystkiego, na co mnie stać i nie stać, z woli swojej i ze swojej niemocy, z pragnienia i bezradności, z wiedzy i niewiedzy, z niepewności, lęku, cierpienia, z samolubstwa, z wszystkiego, czego mogłem się tylko w sobie domyślić, aż po granice czucia, że to jeszcze ja. Bo wiedz, że miłość nikomu nie jest dana jako łaska, nie wystarczy jej pragnąć, aby mogła cię nawiedzić, trzeba ją w sobie dopiero zbudować."

 Tak mi jest głupio kończyć... teksty

faust dodano: 22 stycznia 2016

,,Tak mi jest głupio kończyć, boję się, aby to wszystko nie wypadło sucho i fałszywie. Im więcej się ma do powiedzenia, tym więcej się chyba milczy."

 Pachniała jeszcze tym niedawnym... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Pachniała jeszcze tym niedawnym płaczem i chciałem jej nawet powiedzieć, że pachnie płaczem. Ale widocznie przeczuła, że chcę coś powiedzieć, bo położyła mi palec na ustach, żebym nic nie mówił. Kazała mi też oczy zamknąć i sama zamknęła. A gdy mi się niechcący otworzyły, aby na chwileńkę, że nie zdążyłem nic więcej prócz ciemności, od razu mnie doszedł jej rozżalony szept: - Otworzyłeś? - Niechcący. Ale już zamknąłem. A Ty? - Cały czas mam zamknięte. Może przez to, że tak ufnie leżała wtulona w moje ciało, wydała mi się krucha jak ziele przy drodze, że tylko się schylić, zerwać i rzucić. Serce jej szemrało tuż przy moim i pod ręką, którą ją obejmowałem, i w poduszce, a tak drobniutko, że do serca niepodobne. Bo serca z tej bliskości przeważnie młotem walą, a jej jakby ziarnem siało."

 Nie mogłam spać dziś w nocy... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Nie mogłam spać dziś w nocy, myślałam o tobie; nagle bałam się znowu, tak strasznie, że mogłoby cię nie być - zapaliłabym światło i otwarłam okno szeroko - ale to nie pomogło, bałam się i tak."

 Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem, że słowa mogą być takie ciężkie."

 Jedne z płomyczków wysokie były... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Jedne z płomyczków wysokie były i mocne, świeciły jasno i żywo, inne zaś były malutkie, chwiejne i drgające, a światło ich ciemniało i zamierało. Na samym zaś końcu był jeden płomyczek maleńki i tak słaby, że ledwie się tlił, ledwie pełgał, już to rozbłyskując w wielkim trudzie, już to gasnąc niemalże zupełnie."

 Moją największą życiową... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2015

,,Moją największą życiową porażką jest fakt, że nie mam pracy polegającej na czytaniu książek, najlepiej w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu."

 Ty nie wiesz ile razy przez całą... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Ty nie wiesz, ile razy przez całą noc byłaś ze mną, mówiłaś do mnie, śmiałaś się do mnie; wyznawałaś mi takie rzeczy, o których marzyłem, a kiedy przychodziło rano i budziłem się, widziałem obok siebie puste miejsce."

 Jakiś tylko cień pozostał w jego... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Jakiś tylko cień pozostał w jego duszy, niby delikatny cierń tkwił w niej nikły, utajony ból; tak boli bezsilne współczucie i najmniejsze nawet, niezaspokojone pragnienie, jakie potrafi dręczyć nas w snach, póki wreszcie nie spotkamy tego kogoś, komu w skrytości serca chcielibyśmy okazać miłość, dzielić z nim szczęście i widzieć jego uśmiech."

  ... tak to na pewno jesień i... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,(...) tak, to na pewno jesień, i nawet ten dzisiejszy deszcz - wszystko kruszeje i robi się coraz bardziej senne."

 Zdarza się niekiedy że... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Zdarza się niekiedy, że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi, zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu, w którym ich ujrzeliśmy, zanim padnie jakiekolwiek słowo."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV