głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Nawet ją za to lubię. Lubię gdy kobiety są trochę złe. Gdy są oszustkami gdy są zaburzone gdy grają. Mają do tego prawo. Lubię ją za to bo nic od niej nie chcę

faust

faust.moblo.pl
Nawet ją za to lubię. Lubię gdy kobiety są trochę złe. Gdy są oszustkami gdy są zaburzone gdy grają. Mają do tego prawo. Lubię ją za to bo nic od niej nie chcę. M
 Nawet ją za to lubię. Lubię gdy... teksty

faust dodano: 11 marca 2016

,,Nawet ją za to lubię. Lubię, gdy kobiety są trochę złe. Gdy są oszustkami, gdy są zaburzone, gdy grają. Mają do tego prawo. Lubię ją za to, bo nic od niej nie chcę. Może gdybym uwierzył w to, że mogę mieć tę Wigilię na stałe, sprawy wyglądałyby inaczej. Ale jestem na to zbyt rozsądny, zbyt chłodny, zbyt trzeźwy."

 Czasami musi myśleć o... teksty

faust dodano: 10 marca 2016

,,Czasami musi myśleć o samobójstwie. Jestem tego pewien. Te ściany czasami jej o tym mówią. Jest osobą, która nie ma żadnego związku z czymkolwiek. Jest jak wypleniona roślina. Może dlatego ją lubię. Jest poza wszystkim. Trochę jak ja."

 Ludzie uwielbiają być ranieni.... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,Ludzie uwielbiają być ranieni. Odruchowo i posłusznie idą tam, gdzie jest ból. Kojarzą go z bezpieczeństwem. Mylą z miłością. To nawet nie jest smutne, to banalne jak cykl dobowy i prawie wszyscy są do tego przyzwyczajeni."

 Została pocięta poszarpana przez... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,Została pocięta, poszarpana przez ludzi i przez okoliczności."

  Masz ulubiony zespół?  pytam... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,- Masz ulubiony zespół? - pytam go ponownie. - Wymień dziesięć jego piosenek. - Ty wolisz mieć wszystko w głowie - mówi. - Rozumiem. - Ja nic nie wolę. To Ty, tak jak wszyscy, wyjąłeś sobie wszystko z głowy i włożyłeś w tablet, w komputer, w chmurę, w cokolwiek - odpowiadam. - W pamięć zewnętrzną. Co się stanie, jak pamięć zewnętrzna się zepsuje?"

 Czuję jak po mieście rozsypują... teksty

faust dodano: 8 marca 2016

,,Czuję, jak po mieście rozsypują się rozszerzone źrenice, uśmiechy, okrzyki jak brzęczące pięciogroszówki. Jadę powoli wzdłuż szpaleru migających w mroku sylwetek."

 Choć być może nie chcesz tego... teksty

faust dodano: 7 marca 2016

,,Choć być może nie chcesz tego słuchać, pragnę, byś wiedział, że na zawsze pozostaniesz cząstką mnie. Zasłużyłeś sobie na szczególne miejsce w moim sercu, którego nikt nigdy nie zajmie."

 Ujęła moje obie dłonie chyba w... teksty

faust dodano: 6 marca 2016

,,Ujęła moje obie dłonie, chyba w odruchu samoobrony. Nasze palce się splotły, poczułem jej uścisk. Nie ma piękniejszej chwili na początku związku, niż kiedy splatasz palce w palcami innej osoby i czujesz jej uścisk. Masz przed sobą morze możliwości."

 Brak wiary w siebie jest chorobą.... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Brak wiary w siebie jest chorobą. Jeśli stracisz panowanie nad tym, wątpliwości staną się twoją rzeczywistością."

  Czemu jesteś zła?  Bo jak... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,- Czemu jesteś zła? - Bo jak możesz mówić, że zasługuję na kogoś lepszego? Co jest ze mną nie tak, że nie ufasz, że wiem, czego chcę?"

 Wydaje nam się że znamy ludzi... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw. Często mylnie ich oceniamy, porównujemy do siebie samych, przymierzamy do swoich zwyczajów, do własnego postrzegania świata."

 Cokolwiek wydarzyłoby się na... teksty

faust dodano: 5 marca 2016

,,Cokolwiek wydarzyłoby się na świecie i jakkolwiek wielka by była głupota zalewająca wszechświat, ona i ja zawsze będziemy przemawiać tym samym językiem i mieć siebie nawzajem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV