głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Na pewno masz takie dni jak wszyscy tak sądzę kiedy wstajesz i mijają godziny a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie o jakiejś różnicy o czymkolwiek. To co minę

faust

faust.moblo.pl
Na pewno masz takie dni jak wszyscy tak sądzę kiedy wstajesz i mijają godziny a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie o jakiejś różnicy o czymkolwiek.
 Na pewno masz takie dni  jak... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

 To co minęło powraca. Wchodzi... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą."

  Sasho  odparł Kessligh z... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,- Sasho - odparł Kessligh z pełnymi ustami. - Gdybyś jak ja, widziała tak wielu zabitych, a wszystko z tego powodu, że jeden wierzy w to, a drugi w tamto, nie uważałabyś tego za tak nieszkodliwe. Opowieści i legendy są zabawne, ale przekonania, Sasho, przekonania bywają niebezpieczne. Uważaj, w co wierzysz, wiara bowiem jest znacznie groźniejsza od mieczy."

 Czasami tak łatwo było zapomnieć... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasami tak łatwo było zapomnieć, że dorośli byli tylko dziećmi w większych ciałach, a ich serca pękały tak samo jak nasze."

 Czasem kiedy zapomni się o... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasem, kiedy zapomni się o zamknięciu okien, do domu wdziera się zimne powietrze i wszystko w nim umiera z zimna. - Nawet wyobrażenia senne umierają z zimna. Wszystko staje się zimnem. Fantazja, wszystko."

 Jesteś wrażliwy – powiedziała... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos."

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

 Cała przyjemność i radość... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Cała przyjemność i radość, które daje miłość, muszą któregoś dnia odbić się cierpieniem. A im mocniej się kocha, tym ból będzie silniejszy. Doświadczysz pustki, potem udręki zazdrości, niezrozumienia, poczucia odrzucenia i niesprawiedliwości. Doznasz chłodu aż w kościach, a krew zamieni się w kostki lodu, które poczujesz pod skórą. Zegar twojego serca rozpadnie się."

 Ktokolwiek żyje wygrywa. Nie... teksty

faust dodano: 11 grudnia 2015

,,Ktokolwiek żyje, wygrywa. Nie żałuj, że przetrwałeś. Jeśli masz czas na żal, przeznacz go na życie o dzień dłużej, o minutę. A raz na jakiś czas przypomnij sobie o tych, którzy zginęli przed tobą. To wystarczy."

 W nocy gdy skończyłem pisać... teksty

faust dodano: 8 grudnia 2015

,,W nocy, gdy skończyłem pisać trzeci tom Chłopców, prawdziwy Piotruś Pan powiesił się na pasku. Choroba - czy też raczej choroby, bo życie dopierdoliło mu solidnym combo depresji i alzheimera - zrewidowała cuda, jakie stały się jego udziałem, przygody, której był inicjatorem i przewodnikiem. Uznała, że wystarczy. Że najwyższa pora na tę ,,największą z przygód" - śmierć."

 Mam ochotę się wtulić tak z... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

,,Mam ochotę się wtulić, tak z całej siły, w kogoś, komu mogę zaufać. Chciałabym pozostać w tej pozycji wiele, wiele godzin, aż spłynie ze mnie cały gniew, bunt, cały ten cholerny, wielotonowy smutek."

„Nie pozwól mi się w Tobie... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

„Nie pozwól mi się w Tobie zakochać. Nie pozwól mi Cię kochać. Ponieważ wszystko, co kiedykolwiek kochałem się rozpadło, a sama myśl o traceniu Cię jest w tej chwili zbyt straszna. Nie pozwól mi śnić. Spraw, żebym się obudził.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV