głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Zdarza się niekiedy że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu w którym ich ujrzeliśmy zanim padnie

faust

faust.moblo.pl
Zdarza się niekiedy że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu w którym ich ujrzeliśmy zanim padnie
 Zdarza się niekiedy że... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Zdarza się niekiedy, że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi, zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu, w którym ich ujrzeliśmy, zanim padnie jakiekolwiek słowo."

 Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym się nie wstydził i gdyby był na to czas."

 Miałem ochotę wziąć ją za... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Miałem ochotę wziąć ją za rękę. Chciałem musnąć jej policzek czubkami palców. Chciałem jej powiedzieć, że przez trzy lata moje oczy były ślepe na piękno i dopiero teraz przejrzały. Że kiedy widzę, jak ziewa, zasłaniając usta grzbietem dłoni, oddech więźnie mi w gardle. Że czasami gubię sens jej słów w słodkiej melodii jej głosu. Chciałem jej powiedzieć, że gdyby była cały czas ze mną, uwierzyłbym, iż nic złego mnie już nie spotka."

 Od dwóch dni nie opuszcza mnie... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Od dwóch dni nie opuszcza mnie dziwny jakiś niepokój i zdenerwowanie. - Czegoś się boję, czegoś się wstydzę, nie mogę zabrać się do pracy."

 W dzień jest jako tako ale w nocy... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,W dzień jest jako tako, ale w nocy zaczynam o niej myśleć. To wszystko zaczyna się właśnie w nocy. Mam własne kino, ale ja z tego kina nie mogę wyjść. I to są właśnie moje noce."

 Tajemnica polega na tym by czuć... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy, czy inne sprawy, których ludzie tak się boją."

 Patrzyła na niego i widziała... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Patrzyła na niego i widziała kilka wad, parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka, który choć nigdy nie będzie idealny, to jego serce zawsze będzie do niej biło."

 Spotkajmy się. Chcę posłuchać o... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Spotkajmy się. Chcę posłuchać o twoim życiu, pomilczeć o swoim. Chcę mieszać herbatę o minuty za długo, kiwać się na skrzypiącym krześle, dziesięć razy pieczołowicie sprawdzać stronę z alkoholami na które mnie nie stać, uśmiechać się krzywo do żartów i do nie żartów, chcę gapić się na rachunek jak na receptę z nieczytelnym bazgrołem tam, gdzie nazwa leku."

 Być może w ustach osoby w moim... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Być może w ustach osoby w moim wieku zabrzmi to trochę głupio, ale chcę, żeby wszystko było jasne: należę do ludzi, którzy lubią być sami. Podkreślę to raz jeszcze: jestem osobą, która nie cierpi z powodu samotności. Godzina lub dwie codziennego samotnego biegania, podczas których z nikim nie rozmawiam, oraz kolejne cztery czy pięć godzin samotnego siedzenia za biurkiem nie są dla mnie ani trudne, ani nużące. Mam taką skłonność od najwcześniejszych lat, kiedy - mając wybór - znacznie bardziej wolałem czytać książki albo słuchać w skupieniu muzyki, niż spotykać się z innymi. Zawsze mam mnóstwo pomysłów na to, co mogę robić sam."

 Kiedyś ludzie podsumowywali się o... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Kiedyś ludzie podsumowywali się o północy, przed ciężkim zaśnięciem, teraz biją się w piersi nad ranem, obudzeni łoskotem zdychającego serca."

 Na pewno masz takie dni  jak... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

 To co minęło powraca. Wchodzi... teksty

faust dodano: 28 grudnia 2015

,,To, co minęło, powraca. Wchodzi jak czuła igła w serce. Wystarczy szczegół. Dźwięk, zapach, obraz, chwila. Dostrzegasz coś kątem oka i minione powraca z niespodziewaną siłą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV