głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czekać... Czy to to samo co tęsknić..? Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powod

faust

faust.moblo.pl
Czekać... Czy to to samo co tęsknić..? Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu j
  Czekać... Czy to to samo co... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

,,- Czekać... Czy to to samo, co tęsknić..? - Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak."

 To było wszystko do czego... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,To było wszystko, do czego sprowadzał się teraz jego świat: białe cienie w ciemnościach i ból w piersiach, czerwony ból. Każdy oddech przynosił go na nowo. Oddychanie - jakże kiedyś było łatwe! A teraz przychodziło mu z takim trudem, jakby został pogrzebany za życia, jakby przywalono mu piersi ziemią, a do tego ten palący i pulsujący ból. Nie mógł się poruszyć. Jego ciało było bezużyteczne - płonące więzienie. Chciał unieść powieki, ale tak mu ciążyły, jakby były z kamienia. Wszystko stracone. Pozostawały jedynie słowa: ból, strach, śmierć. Białe słowa. Bezbarwne, bez życia. Tylko ból był czerwony. "Czy to jest właśnie śmierć? - myślał. Ta nicość wypełniona bladymi cieniami?""

 Był to jeden z tych rzadkich... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów, dających pewność i otuchę na zawsze, uśmiech, który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował - albo zdawał się obejmować na moment - calusieńki nieskończony świat, a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia, ile ci było potrzeba, i tyle wiary w ciebie, ile sam chciałbyś mieć; uśmiech ten zapewniał cię, że wywarłeś takie wrażenie, jakie - w najkorzystniejszych okolicznościach - chciałbyś wywrzeć."

 Następne dni są koszmarne. Staram... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Następne dni są koszmarne. Staram się głównie spać, żeby nie myśleć."

 Być dla kogoś. Być choć raz w... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Być dla kogoś. Być, choć raz w życiu, choć przez moment, kimś niepowtarzalnym, jedynym. To wielkie szczęście. Kiedy jesteśmy zakochani, uświadamiamy sobie to najmocniej. Czujemy to wtedy całym sobą, od stóp do głów. Ale przecież wystarczy być tylko siostrą, córką, przyjaciółką. Wystarczy, aby choć czasem poczuć się potrzebnym, niezbędnym wystarczy usłyszeć "dobrze, że jesteś" - usłyszeć od kogokolwiek - aby doznać tego dominującego uczucia istnienia i niepowtarzalności własnej osoby. Może więc ktoś, komu dane to było przeżyć, jest człowiekiem szczęśliwym. Być dla kogoś, kiedyś, gdzieś - całym światem..."

 Zebrało się we mnie zbyt wiele... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu, żebym czuła cokolwiek więcej, ale podejrzewałam, że pięć minut później, kiedy emocje opadną, a ja uświadomię sobie w pełni to, co zrobiłam, pęknie mi serce."

 Na samą myśl o nadchodzącym roku... teksty

faust dodano: 18 listopada 2015

,,Na samą myśl o nadchodzącym roku ogarniał mnie strach. Nigdy przedtem nie czułam się tak bezradna i bezbronna.Wyglądało na to, że życie nęka mnie z każdej strony. Była samotna, wyczerpana psychicznie i fizycznie, wypalona uczuciowo, a finansowo tak zagrożona, jakbym chodziła po chybotliwej linie, z której może mnie zwalić lada wietrzyk."

 Nie przestrasz się proszę gdy... teksty

faust dodano: 17 listopada 2015

,,Nie przestrasz się, proszę, gdy poczujesz moje wargi na szyi. Nie chciałem całować, to tylko bezradna miłość."

 Okazuje się że można... teksty

faust dodano: 14 listopada 2015

,,Okazuje się, że można funkcjonować z sercem rozdartym na strzępy. Krew nadal krąży w żyłach, powietrze przepływa przez płuca, synapsy przewodzą impulsy. Ale umiera pasja; ruchy stają się mechaniczne, a głos bezbarwny – zdradzający nieogarnioną wewnętrzną pustkę."

 W rzeczy samej nic nie jest złem... teksty

faust dodano: 13 listopada 2015

,,W rzeczy samej, nic nie jest złem ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim."

 Zanim umrzesz upewnij się że... teksty

faust dodano: 18 października 2015

,,Zanim umrzesz, upewnij się, że żyjesz."

 My jesteśmy tymi których nie ma.... teksty

faust dodano: 7 października 2015

,,My jesteśmy tymi, których nie ma. Jesteśmy tymi, którym nikt nie dziękuje. Jesteśmy tymi, którzy muszą podejmować decyzje, z jakimi nikt inny by sobie nie poradził."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV