głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czasami tak łatwo było zapomnieć że dorośli byli tylko dziećmi w większych ciałach a ich serca pękały tak samo jak nasze. Czasem kiedy zapomni się o zamknięciu

faust

faust.moblo.pl
Czasami tak łatwo było zapomnieć że dorośli byli tylko dziećmi w większych ciałach a ich serca pękały tak samo jak nasze.
 Czasami tak łatwo było zapomnieć... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasami tak łatwo było zapomnieć, że dorośli byli tylko dziećmi w większych ciałach, a ich serca pękały tak samo jak nasze."

 Czasem kiedy zapomni się o... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Czasem, kiedy zapomni się o zamknięciu okien, do domu wdziera się zimne powietrze i wszystko w nim umiera z zimna. - Nawet wyobrażenia senne umierają z zimna. Wszystko staje się zimnem. Fantazja, wszystko."

 Jesteś wrażliwy – powiedziała... teksty

faust dodano: 27 grudnia 2015

,,Jesteś wrażliwy – powiedziała cicho. – W głębi duszy pełnej niepokoju. Nie zwiedzie mnie twoja kamienna twarz i zimny głos."

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

 Cała przyjemność i radość... teksty

faust dodano: 24 grudnia 2015

,,Cała przyjemność i radość, które daje miłość, muszą któregoś dnia odbić się cierpieniem. A im mocniej się kocha, tym ból będzie silniejszy. Doświadczysz pustki, potem udręki zazdrości, niezrozumienia, poczucia odrzucenia i niesprawiedliwości. Doznasz chłodu aż w kościach, a krew zamieni się w kostki lodu, które poczujesz pod skórą. Zegar twojego serca rozpadnie się."

 Ktokolwiek żyje wygrywa. Nie... teksty

faust dodano: 11 grudnia 2015

,,Ktokolwiek żyje, wygrywa. Nie żałuj, że przetrwałeś. Jeśli masz czas na żal, przeznacz go na życie o dzień dłużej, o minutę. A raz na jakiś czas przypomnij sobie o tych, którzy zginęli przed tobą. To wystarczy."

 W nocy gdy skończyłem pisać... teksty

faust dodano: 8 grudnia 2015

,,W nocy, gdy skończyłem pisać trzeci tom Chłopców, prawdziwy Piotruś Pan powiesił się na pasku. Choroba - czy też raczej choroby, bo życie dopierdoliło mu solidnym combo depresji i alzheimera - zrewidowała cuda, jakie stały się jego udziałem, przygody, której był inicjatorem i przewodnikiem. Uznała, że wystarczy. Że najwyższa pora na tę ,,największą z przygód" - śmierć."

 Mam ochotę się wtulić tak z... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

,,Mam ochotę się wtulić, tak z całej siły, w kogoś, komu mogę zaufać. Chciałabym pozostać w tej pozycji wiele, wiele godzin, aż spłynie ze mnie cały gniew, bunt, cały ten cholerny, wielotonowy smutek."

„Nie pozwól mi się w Tobie... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

„Nie pozwól mi się w Tobie zakochać. Nie pozwól mi Cię kochać. Ponieważ wszystko, co kiedykolwiek kochałem się rozpadło, a sama myśl o traceniu Cię jest w tej chwili zbyt straszna. Nie pozwól mi śnić. Spraw, żebym się obudził.”

  Czekać... Czy to to samo co... teksty

faust dodano: 7 grudnia 2015

,,- Czekać... Czy to to samo, co tęsknić..? - Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak."

 To było wszystko do czego... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,To było wszystko, do czego sprowadzał się teraz jego świat: białe cienie w ciemnościach i ból w piersiach, czerwony ból. Każdy oddech przynosił go na nowo. Oddychanie - jakże kiedyś było łatwe! A teraz przychodziło mu z takim trudem, jakby został pogrzebany za życia, jakby przywalono mu piersi ziemią, a do tego ten palący i pulsujący ból. Nie mógł się poruszyć. Jego ciało było bezużyteczne - płonące więzienie. Chciał unieść powieki, ale tak mu ciążyły, jakby były z kamienia. Wszystko stracone. Pozostawały jedynie słowa: ból, strach, śmierć. Białe słowa. Bezbarwne, bez życia. Tylko ból był czerwony. "Czy to jest właśnie śmierć? - myślał. Ta nicość wypełniona bladymi cieniami?""

 Był to jeden z tych rzadkich... teksty

faust dodano: 20 listopada 2015

,,Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów, dających pewność i otuchę na zawsze, uśmiech, który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował - albo zdawał się obejmować na moment - calusieńki nieskończony świat, a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia, ile ci było potrzeba, i tyle wiary w ciebie, ile sam chciałbyś mieć; uśmiech ten zapewniał cię, że wywarłeś takie wrażenie, jakie - w najkorzystniejszych okolicznościach - chciałbyś wywrzeć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV