głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust My jesteśmy tymi których nie ma. Jesteśmy tymi którym nikt nie dziękuje. Jesteśmy tymi którzy muszą podejmować decyzje z jakimi nikt inny by sobie nie poradził

faust

faust.moblo.pl
My jesteśmy tymi których nie ma. Jesteśmy tymi którym nikt nie dziękuje. Jesteśmy tymi którzy muszą podejmować decyzje z jakimi nikt inny by sobie nie poradził.
 My jesteśmy tymi których nie ma.... teksty

faust dodano: 7 października 2015

,,My jesteśmy tymi, których nie ma. Jesteśmy tymi, którym nikt nie dziękuje. Jesteśmy tymi, którzy muszą podejmować decyzje, z jakimi nikt inny by sobie nie poradził."

 Był to najdłuższy krok w jego... teksty

faust dodano: 28 września 2015

,,Był to najdłuższy krok w jego karierze. Przede wszystkim trwał przez resztę jego życia. Po kilku sekundach usłyszeli jak uderzył o posadzkę pięć pięter niżej."

 Nauczyłem się w bolesny sposób... teksty

faust dodano: 28 września 2015

,,Nauczyłem się w bolesny sposób, że nasz świat nie rozpada się powoli. Nie sypie się stopniowo ani nie kruszy na malutkie kawałki. Może zostać zniszczony w mgnieniu oka."

  Masz twarz jak zegar słoneczny... teksty

faust dodano: 28 września 2015

,,- Masz twarz jak zegar słoneczny, kuzynie - powiedział. - Wieczorem, w blasku ognia, wydaje się zupełnie bez wieku, jak srebro, ale wystarczy popatrzeć w świetle poranka, a z układu cieni znać na nim wszystkie dni i godziny."

  Zapewne chodzi o to żeby nam... teksty

faust dodano: 19 września 2015

,,- Zapewne chodzi o to, żeby nam się wydawało, iż jesteśmy wolni - podsumowuje Celia. - Nie czujemy krat, dopóki nie zaczniemy na nie napierać."

 Nad nimi stronice zegara się... teksty

faust dodano: 19 września 2015

,,Nad nimi stronice zegara się przewracają, popychając ku przyszłości historie zbyt małe, żeby móc je przeczytać."

 Leżę na łóżku przyjaźnię... teksty

faust dodano: 19 września 2015

,,Leżę na łóżku, przyjaźnię się z sufitem i męczy mnie świadomość, jak wiele rzeczy w życiu potrafiłbym dobrze robić."

„Brak poczucia własnej wartości... teksty

faust dodano: 19 września 2015

„Brak poczucia własnej wartości jest jak kula armatnia, którą człowiek kieruje w siebie samego. Im bardziej strzela do siebie nienawiścią, tym bardziej zapętla się we własnej niemocy, bezradności i pustce.”

„Ważne jest to że żyjesz w... teksty

faust dodano: 19 września 2015

„Ważne jest to, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą, ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz ten stan, to jesteś szczęśliwy.”

 Kiedy widzimy ciągle tych samych... teksty

faust dodano: 20 sierpnia 2015

"Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie."

 Czy to już miłość gdy ktoś... teksty

faust dodano: 25 lipca 2015

,,Czy to już miłość, gdy ktoś zajmuje tak dużo miejsca w życiu drugiej osoby, że po jego odejściu pozostaje niemożliwa do zapełnienia, ziejąca pustka?"

 Codziennie patrzyłem w lustro... teksty

faust dodano: 13 lipca 2015

,,Codziennie patrzyłem w lustro, żeby sprawdzić czy jeszcze żyję. Zawsze widziałem odbicie człowieka, błąkającego się między granicami upadku i uniesienia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV