głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust „Ważne jest to że żyjesz w zgodzie ze sobą nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i

faust

faust.moblo.pl
„Ważne jest to że żyjesz w zgodzie ze sobą nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz
„Ważne jest to że żyjesz w... teksty

faust dodano: 19 września 2015

„Ważne jest to, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą, ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz ten stan, to jesteś szczęśliwy.”

 Kiedy widzimy ciągle tych samych... teksty

faust dodano: 20 sierpnia 2015

"Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie."

 Czy to już miłość gdy ktoś... teksty

faust dodano: 25 lipca 2015

,,Czy to już miłość, gdy ktoś zajmuje tak dużo miejsca w życiu drugiej osoby, że po jego odejściu pozostaje niemożliwa do zapełnienia, ziejąca pustka?"

 Codziennie patrzyłem w lustro... teksty

faust dodano: 13 lipca 2015

,,Codziennie patrzyłem w lustro, żeby sprawdzić czy jeszcze żyję. Zawsze widziałem odbicie człowieka, błąkającego się między granicami upadku i uniesienia."

 Śmierć jest łatwa. Każdy... teksty

faust dodano: 4 lipca 2015

,,Śmierć jest łatwa. Każdy potrafi rzucić się na stos i zostać szczęśliwym męczennikiem. Prawdziwa próba to znieść cierpienie, które towarzyszy poświęceniu."

 Nie powinnam była tyle płakać.... teksty

faust dodano: 14 czerwca 2015

,,Nie powinnam była tyle płakać. Spotyka mnie teraz za to taka kara, że mogę się utopić w swoich własnych łzach."

 Nienawidzę tego że kiedy... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2015

,,Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo, kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć."

 Wydaje mi się że ludzie lubią... teksty

faust dodano: 13 czerwca 2015

,,Wydaje mi się, że ludzie lubią oglądać akty destrukcji. Zamki z piasku, domki z kart - od tego się zaczyna. Mają specjalny talent do pomnażania dzieła zniszczenia."

  Jesteś nikim  powiedział.... teksty

faust dodano: 6 czerwca 2015

,,- Jesteś nikim - powiedział. - Pyłem na wietrze. Spójrz na nich, na Rycerzy Miecza, archaniele. Są nieśmiertelni. Ich krew nie umiera."

 Czasem anielicy wydawało się że... teksty

faust dodano: 5 czerwca 2015

,,Czasem anielicy wydawało się, że to słowa rządzą nią, nie ona nimi, lecz nawet wtedy była szczęśliwa."

 Wszystko mieć i wszystko stracić... teksty

faust dodano: 4 czerwca 2015

,,Wszystko mieć i wszystko stracić, to jeszcze nie wystarczyło. Musiałam się jeszcze dowiedzieć, że wszystko, co myślałam, że do mnie należy jest być może sztuczne, a w każdym razie zbudowane na piasku."

 Koniec miłości nie daje o sobie... teksty

faust dodano: 4 czerwca 2015

,,Koniec miłości nie daje o sobie zapomnieć. Nawiedza snami. Nawiedza ciszą. Nawiedzani przez upiory, stajemy się jak one. Życie odpływa. Słabnie tętno. Nic cię nie rusza. Niektórzy to aprobują i twierdzą, że to leczy. To wcale nie leczy. Martwe ciało nie czuje bólu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV