głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Jest na świecie taki rodzaj smutku którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu osiada ciasno na dnie

faust

faust.moblo.pl
Jest na świecie taki rodzaj smutku którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu osiada ciasno na dnie serca
 Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."

  Czasami wydaje mi się że noszę... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,"Czasami wydaje mi się, że noszę w sobie potwora; mieszka w tej pustej grocie, gdzie powinno być serce, i przy takiej czy innej okazji rozrasta się, wypełniając mnie po brzegi, a wtedy nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić coś nie tak. Ten potwór zionie kłamstwami, cuchnie perfidią."

 Bunt wynika z tego że nie znasz... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Bunt wynika z tego, że nie znasz życia. Buntujesz się przeciwko temu, co zauważasz i czego nie potrafisz zrozumieć. Kiedy zaczynasz Wszystko rozumieć, mówisz: „Aha!” i masz siedemdziesiąt lat. Nie chcę dożyć momentu, kiedy w moim życiu wszystko będzie jasne."

 Głęboka pozbawiająca słów... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Głęboka, pozbawiająca słów radość wypełniła jej serce. Zdradzieckie uczucie, które usiłowała ukryć za każdą cenę – tą, której człowiek się wstydzi, choć głęboko w duszy go pociesza."

„ – Wszystko widzisz w czerni i... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„ – Wszystko widzisz w czerni i bieli. Miłość albo nienawiść. Przyjaciel albo wróg. W murach albo poza nimi. I zawsze mówisz, że można wybrać tylko jedno."

 „Nie mogę się tak uśmiechać.... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,„Nie mogę się tak uśmiechać. Śmiać się tak niewinnie i beztrosko ‒ to mi się nie przydarzy. Za chwilę znajdę się w miejscu, które równie dobrze mogłoby okazać się polem minowym. Nie mam energii na śmiech."

 „Nie bądź dla mnie miły. Nie... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,„Nie bądź dla mnie miły. Nie przepraszaj. Nie przeszkadzałoby mi, gdybyś mnie obwinił, zranił, oskarżył o jakąkolwiek zbrodnię. Gdybyś tego nie zrobił, i tak brałbym za to odpowiedzialność. Oparłbym się na rzeczywistości, o której mówisz, i wymawiał się do samego końca. Wciąż jestem tak słaby."

 Za wszystko przepraszasz.... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Za wszystko przepraszasz. Przepraszam, przepraszam, przepraszam. Co przeprosiny zrobią, żeby rozwiązać problem? Jedynie łagodzą twoje delikatne i zranione sumienie, żeby mogło sobie odpocząć."

„Nieważne czy oszalejesz czy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Nieważne czy oszalejesz, czy będziesz ranny, jeśli nie będziesz mógł się ruszać, to będzie twój koniec. Więc podaruję ci pocałunek na pożegnanie, zanim rozetnę ci gardło."

„Patrz. Słuchaj. Nie próbuj... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Patrz. Słuchaj. Nie próbuj robić wymówek. Walcz ze wszystkim, co próbuje cię do tego zmusić. Twoi wrogowie nie są tylko wokół ciebie. Są także i w tobie. Musisz walczyć z tym sobą, który chce odwrócić oczy od tego, czego nie chce widzieć i zakryć uszy przed tym, czego nie chce słyszeć."

 Emocje  chowaj je ale nie pozwól... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Emocje - chowaj je, ale nie pozwól sobie o nich zapomnieć. Nie pozwól im zniknąć. Obnaż szpony na każdą groźbę, by dowieść swego człowieczeństwa."

„Nawet jeśli zostaliśmy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Nawet jeśli zostaliśmy zaciągnięci na dno piekieł, to nie znaczy, że odebrano nam piękne rzeczy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV