głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Chwilami zazdroszczę im takiego codziennego nudnego szczęścia tylko z tego powodu że są razem i patrzą na rośliny. Ja nigdy nikomu nie umiałam dać spokoju. Sob

faust

faust.moblo.pl
Chwilami zazdroszczę im takiego codziennego nudnego szczęścia tylko z tego powodu że są razem i patrzą na rośliny. Ja nigdy nikomu nie umiałam dać spokoju. Sobie te
 Chwilami zazdroszczę im takiego... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Chwilami zazdroszczę im takiego codziennego, nudnego szczęścia, tylko z tego powodu, że są razem i patrzą na rośliny. Ja nigdy nikomu nie umiałam dać spokoju. Sobie też."

 Nocą wszystko jest bardziej. Boli... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Nocą wszystko jest bardziej. Boli bardziej, czujesz bardziej, myślisz bardziej, umierasz bardziej."

 Kiedyś nie byłam taka nerwowa... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie."

 Zdarzyłem się Tobie. Ludzie... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu."

 Lepiej kochać a potem płakać.... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić."

 Lepiej piszę niż mówię. Gdy... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Lepiej piszę, niż mówię. Gdy kogoś lubię, jest mi niewiarygodnie trudno rozmawiać z nim twarzą w twarz, bo boję się odrzucenia."

 Pragnął aby wszystko było jak... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Pragnął, aby wszystko było jak dawniej. Coś w środku mówiło mu jednak, że na dłuższą metę nic w życiu nie zostaje takie jak dawniej i że moment, w którym człowiek zaczyna sobie zdawać z tego sprawę, stanowi smutną granicę dorosłości, po jej przekroczeniu zaś zawsze czuje się odrobinę nieszczęśliwy."

 Niektórzy ludzie czują... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Niektórzy ludzie czują przykrość, wchodząc do pustego mieszkania, niektórzy nie potrafią zjeść we własnym towarzystwie śniadania, a samotny wieczór przyprawia ich o depresję. Mnie nie. Zwłaszcza w czwartkowy wieczór. Brak innych ludzi w otoczeniu to brak zagrożeń. Nikt niczego ode mnie nie żąda, niczego nie oczekuje, nikt nie ma wobec mnie planów ani wymagań."

 Żałował tylko że nie potrafił... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Żałował tylko, że nie potrafił wymyślić jakichś poruszających ostatnich słów. „Pierdolę was wszystkich” raczej nie zapewni mu miejsca w kronikach."

 Tak. Dojść do siebie. To bardzo... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Tak. Dojść do siebie. To bardzo mądre określenie. Dojść - to słowo zawiera w sobie obraz drogi. A droga zawiera w sobie czas. To musi trwać. Musi minąć pewien czas - w ruchu. Nie wolno stać w miejscu. Trzeba iść. Naprzód."

 Niekiedy budziłem się o dru­giej... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Niekiedy budziłem się o dru­giej, trze­ciej w no­cy i nie mogłem zasnąć. Wsta­wałem z łóżka, szedłem do kuchni i na­lewałem so­bie whis­ky. Ze szkla­neczką w ręku wpat­ry­wałem się w ciem­ny cmen­tarz po dru­giej stro­nie uli­cy i światła sa­mochodów na drodze. Chwi­le łączące noc z dniem były długie i mroczne. Gdy­bym mógł zapłakać, byłoby mi lżej. Nad czym jed­nak płakać? Za kim? Byłem zbyt sku­piony na so­bie, by opłaki­wać in­nych. Zbyt sta­ry, by opłaki­wać sa­mego siebie."

  Skarbie kochanie!  szepczesz... teksty

faust dodano: 22 marca 2015

,,- Skarbie, kochanie! - szepczesz łagodnie. - Świat jest skomplikowany i nie zawsze bardzo piękny."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV