głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust „ – Wszystko widzisz w czerni i bieli. Miłość albo nienawiść. Przyjaciel albo wróg. W murach albo poza nimi. I zawsze mówisz że można wybrać tylko jedno. „Nie m

faust

faust.moblo.pl
„ – Wszystko widzisz w czerni i bieli. Miłość albo nienawiść. Przyjaciel albo wróg. W murach albo poza nimi. I zawsze mówisz że można wybrać tylko jedno.
„ – Wszystko widzisz w czerni i... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„ – Wszystko widzisz w czerni i bieli. Miłość albo nienawiść. Przyjaciel albo wróg. W murach albo poza nimi. I zawsze mówisz, że można wybrać tylko jedno."

 „Nie mogę się tak uśmiechać.... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,„Nie mogę się tak uśmiechać. Śmiać się tak niewinnie i beztrosko ‒ to mi się nie przydarzy. Za chwilę znajdę się w miejscu, które równie dobrze mogłoby okazać się polem minowym. Nie mam energii na śmiech."

 „Nie bądź dla mnie miły. Nie... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,„Nie bądź dla mnie miły. Nie przepraszaj. Nie przeszkadzałoby mi, gdybyś mnie obwinił, zranił, oskarżył o jakąkolwiek zbrodnię. Gdybyś tego nie zrobił, i tak brałbym za to odpowiedzialność. Oparłbym się na rzeczywistości, o której mówisz, i wymawiał się do samego końca. Wciąż jestem tak słaby."

 Za wszystko przepraszasz.... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Za wszystko przepraszasz. Przepraszam, przepraszam, przepraszam. Co przeprosiny zrobią, żeby rozwiązać problem? Jedynie łagodzą twoje delikatne i zranione sumienie, żeby mogło sobie odpocząć."

„Nieważne czy oszalejesz czy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Nieważne czy oszalejesz, czy będziesz ranny, jeśli nie będziesz mógł się ruszać, to będzie twój koniec. Więc podaruję ci pocałunek na pożegnanie, zanim rozetnę ci gardło."

„Patrz. Słuchaj. Nie próbuj... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Patrz. Słuchaj. Nie próbuj robić wymówek. Walcz ze wszystkim, co próbuje cię do tego zmusić. Twoi wrogowie nie są tylko wokół ciebie. Są także i w tobie. Musisz walczyć z tym sobą, który chce odwrócić oczy od tego, czego nie chce widzieć i zakryć uszy przed tym, czego nie chce słyszeć."

 Emocje  chowaj je ale nie pozwól... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Emocje - chowaj je, ale nie pozwól sobie o nich zapomnieć. Nie pozwól im zniknąć. Obnaż szpony na każdą groźbę, by dowieść swego człowieczeństwa."

„Nawet jeśli zostaliśmy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Nawet jeśli zostaliśmy zaciągnięci na dno piekieł, to nie znaczy, że odebrano nam piękne rzeczy."

„Oto gdzie jest moje serce. Byłem... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Oto gdzie jest moje serce. Byłem człowiekiem, gdy zostało przez niego skradzione i byłem człowiekiem, gdy trwałem u jego boku. Nic nie zmieni tego faktu, nieważne jak nazwać to uczucie."

 Wszystko co mówisz i robisz jest... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Wszystko, co mówisz i robisz, jest tylko ładną fasadą. Nigdy nie brudzisz własnych rąk, nie nosisz ran na duszy, nigdy nie jesteś raniony, ani nawet nie musisz ranić innych, mówisz, lśniąca sprawiedliwości."

 Nie chcesz widzieć? To spuść... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Nie chcesz widzieć? To spuść wzrok. Zawsze taki jesteś. Zawsze odwracasz wzrok od tego, czego nie chcesz widzieć i udajesz, że niczego nie zauważyłeś."

 Nie mylisz się. Uciekamy bo... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Nie, mylisz się. Uciekamy, bo chcemy żyć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV