głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Bo widzisz kiedy już będę mogła oddychać to trzeba będzie żyć a ja tak bardzo boję się życia. Miłością jest przemierzanie pokoju w nocy aby kołysanką i ciepłym

faust

faust.moblo.pl
Bo widzisz kiedy już będę mogła oddychać to trzeba będzie żyć a ja tak bardzo boję się życia.
 Bo widzisz kiedy już będę... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Bo widzisz, kiedy już będę mogła oddychać, to trzeba będzie żyć, a ja tak bardzo boję się życia."

 Miłością jest przemierzanie... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Miłością jest przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi słowami utulić ciebie płaczącą wtedy, kiedy całe moje ja pragnie odpocząć."

 Chciałem stać się rzeczą żeby... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Chciałem stać się rzeczą, żeby przestać być, znaleźć guzik na drzwiach, nacisnąć i się rozpłynąć, po prostu przestać być, coś przycisnąć i żeby mnie wymazało ze wszystkich miejsc, z jakimi kiedykolwiek miałem styczność."

 Nie potrzebuję już reszty mojego... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Nie potrzebuję już reszty mojego życia. Oddałabym ją za jeden miękki ruch twojej ręki, która chciałaby mnie przygarnąć."

 Są słowa jak drzazgi które... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Są słowa jak drzazgi, które wchodzą głęboko pod skórę. Tkwią w niej, dopóki się ich nie wyciągnie. Bolą za każdym, nawet najmniejszym dotknięciem. Są też słowa sztylety. Jedno pociągnięcie i człowiek ma rozprute serce. Są słowa, które zostają w nas na zawsze i takie, o których zapominamy po kilku minutach."

 A kiedy jej się pojawiały te... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,A kiedy jej się pojawiały te nawroty przykre, kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze, w tych okresach jej się ziemia usuwała spod nóg, trzeba było tulić ją, lekarstwa niepostrzeżenie w soku rozpuszczając, tulić ją, tłumacząc, że wszystko jest w porządku miłosnym dla nas raz na zawsze ustalonym, tulić ją, z ust do ust ten sok psychotropowy podstępnie przelewając, tulić ją, zapewniając, że byliśmy, jesteśmy i będziemy, że to się dzieje naprawdę, tulić ją, a potem czuć, jak w niej napięcie słabnie, jak się rozładowuje źródło histerii, jak mięknie mi w ramionach i wierzy już bezgranicznie w moje słowa, (...) a potem otulić ją kocem i raz jeszcze sen sprawdzić, bo jeśli ów sen syntetyczny jej się pod powiekami miotał, zwykłem całować jej powieki, póki drgać mi pod wargą nie przestały.”

 I chciałem Cię dotykać. Bez... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,I chciałem Cię dotykać. Bez opamiętania i bezwstydnie. Ze spuszczonymi ze smyczy i obroży zmysłami."

 Kiedy zaczynała się wymykać sama... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze."

 Jest taki moment kiedy ból jest... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć."

 Nagle wydałaś mi się taka... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała, że tu jestem."

 W ciągu kwadransa umyłem się... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"W ciągu kwadransa umyłem się, ubrałem, powiedziałem “kurwa” osiemset razy i byłem osiem razy przerażony, że ciebie dziś nie zobaczę."

 Jak ten czas leci. Z jednej strony... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Jak ten czas leci. Z jednej strony miała wrażenie, jakby dopiero co się ze sobą związali, z drugiej, jakby byli ze sobą od zawsze. Chwilami zapominała, że kiedyś w jej życiu go nie było."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV