głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Ene due rabe Zjadł głębianin żabę Żaba w brzuchu skacze A głębianin płacze. Nikt kto nie doświadczył kiedykolwiek nicości nie potrafi pojąć co ona naprawdę ozn

faust

faust.moblo.pl
Ene due rabe Zjadł głębianin żabę Żaba w brzuchu skacze A głębianin płacze.
 Ene due rabe Zjadł głębianin... teksty

faust dodano: 27 maja 2015

,,Ene due rabe, Zjadł głębianin żabę, Żaba w brzuchu skacze, A głębianin płacze."

 Nikt kto nie doświadczył... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Nikt, kto nie doświadczył kiedykolwiek nicości, nie potrafi pojąć, co ona naprawdę oznacza. Nie mam na myśli żadnej otchłani czy pustki, ale po prostu nieobecność czegokolwiek. Nicość przybiera różne formy, objawia się w obrazach i kształtach, lecz one nie przesłaniają jej prawdziwej natury. Nie istnieje ruch. Nie ma pragnień ani smutku. Nicość nie boli. Ona pochłania."

 Realizowanie ambicji przypomina... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Realizowanie ambicji przypomina budowanie wieży z zapałek. Nie chodzi o to, co chcesz zrobić, ale o to, aby ci się udało. Wystarczy położyć o jedną zapałkę za dużo i wszystko diabli biorą. Zrozum, nie ma znaczenia, jaka jest wysoka. Ważne, aby wszyscy wiedzieli, że to wieża, a nie kupa rozsypanych patyków."

 Trzeba mi teraz trochę samotności... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Trzeba mi teraz trochę samotności, żeby sklecić siebie w jakąś całość, tak bardzo czuję się rozbita."

 Kochać  mieć kogoś jedynego... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Kochać - mieć kogoś jedynego, nie do wymiany, i lubić go za to, że jest właśnie taki, jaki jest, bez ulepszania."

„Już dawno sobie uświadomiła... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Już dawno sobie uświadomiła, dlaczego tak nienawidzi, gdy w domu nie idzie wychwycić żadnych dźwięków – wtedy bowiem najintensywniej człowieka dopadają wyrzuty sumienia i złe myśli. Ciszy nie lubią tylko ludzie, którzy mają coś strasznego na sumieniu lub tacy, którzy nie chcą wsłuchać się w swoje serce, a wolą ciągle gnać do przodu.”

„Kiedy ktoś jest nieszczęśliwy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Kiedy ktoś jest nieszczęśliwy, ciągle ma nadzieję, że jego życie zmieni się na lepsze. Ale kiedy się poddaje, smutek zabiera nawet to.”

„Bo przecież wszyscy jesteśmy... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Bo przecież wszyscy jesteśmy tylko mijającymi się na ulicy przechodniami - idziemy obok siebie, w mroku ulicy, zapatrzeni we własne troski, własną codzienność. Nie próbujemy nawet wzajemnie rozpoznać naszych rysów. Tylko czasem, dzięki słowu, które padnie, ten mrok nagle rozświetli błyskawica.”

„Niektórzy mówią że miłość... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

„Niektórzy mówią, że miłość to najsłodsze uczucie, najczystsza forma radości, ale to nieprawda: do takiego opisu pasuje nie miłość, lecz ulga.”

 Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."

  Czasami wydaje mi się że noszę... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,"Czasami wydaje mi się, że noszę w sobie potwora; mieszka w tej pustej grocie, gdzie powinno być serce, i przy takiej czy innej okazji rozrasta się, wypełniając mnie po brzegi, a wtedy nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić coś nie tak. Ten potwór zionie kłamstwami, cuchnie perfidią."

 Bunt wynika z tego że nie znasz... teksty

faust dodano: 26 maja 2015

,,Bunt wynika z tego, że nie znasz życia. Buntujesz się przeciwko temu, co zauważasz i czego nie potrafisz zrozumieć. Kiedy zaczynasz Wszystko rozumieć, mówisz: „Aha!” i masz siedemdziesiąt lat. Nie chcę dożyć momentu, kiedy w moim życiu wszystko będzie jasne."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV