głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Jak ten czas leci. Z jednej strony miała wrażenie jakby dopiero co się ze sobą związali z drugiej jakby byli ze sobą od zawsze. Chwilami zapominała że kiedyś w

faust

faust.moblo.pl
Jak ten czas leci. Z jednej strony miała wrażenie jakby dopiero co się ze sobą związali z drugiej jakby byli ze sobą od zawsze. Chwilami zapominała że kiedyś w jej
 Jak ten czas leci. Z jednej strony... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Jak ten czas leci. Z jednej strony miała wrażenie, jakby dopiero co się ze sobą związali, z drugiej, jakby byli ze sobą od zawsze. Chwilami zapominała, że kiedyś w jej życiu go nie było."

 Nie umiem nienawidzę się... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Nie umiem, nienawidzę się rozstawać. Z nikim i z niczym, co niechcący pokochałem."

 Wpadłam w moją wewnętrzną... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Wpadłam w moją wewnętrzną histerię. Nie krzyczałam, nie płakałam głośno, nie biegałam i nie wyrywałam sobie włosów z głowy. Po prostu w jednej chwili coś we mnie stłukło się i przyrosłam do chodnika, nie mogąc zrobić kroku do przodu."

 Największe przerażenie ogarnia... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Największe przerażenie ogarnia wtedy, kiedy czujesz, że w Twoim życiu zaczyna się dziać coś dobrego. Przymykasz oczy i widzisz, jak wszystko idzie w błoto. Jak we wszystko wtrącają się podli i głupi ludzie, jak wszystko pomału umiera, jak wszystkiego trzeba będzie potem żałować. Kochasz i widzisz, jak ten człowiek od Ciebie odchodzi. Wtedy dopiero można naprawdę zrozumieć, czym jest strach.”

 Kto powiedział że noc jest od... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co już było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano."

 Ja mam dosyć ja nie wiem kim... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Ja mam dosyć, ja nie wiem, kim jestem - ja ciebie już nie chcę, nie wiem, kim ty jesteś - wszystko mi się przekręciło na drugą stronę - nie wiem czego chcę, ale coś musi się stać, bo inaczej pęknę - ja nie-wy-trzy-mam."

 Dziś doznałem szczytu tęsknoty... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Dziś doznałem szczytu tęsknoty, zaparzyłem dwie herbaty, gdy byłem rano sam w pustym mieszkaniu, czekałem aż zdarzy się cud, herbata wystygła, a ja nadal wbijałem w nią pełen tęsknoty wzrok."

 Przegraliśmy życie przegraliśmy... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Przegraliśmy życie; przegraliśmy przyszłość; a teraz przegraliśmy tę noc. Gasimy papierosa i wychodzimy."

 Najchętniej chciałoby się... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Najchętniej chciałoby się wszystko rzucić, położyć się w domu do łóżka i o niczym więcej nie słyszeć."

 Człowiek może postąpić... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmą go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie, dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa."

 Pijacy są to ludzie którzy piją... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Pijacy są to ludzie, którzy piją do dna i duszkiem. Ale krzywią się, bo na dnie widzą znów siebie. Przez szyjkę butelki obserwują dalekie światy. Gdyby mieli silniejszą głowę i więcej smaku, byliby astronomami."

 Można nie spać przez cały... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV