głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Zamek z piasku który runął. teksty

faust dodano: 27 luty 2015

Zamek z piasku, który runął.

  No dobra  powiedział Ron... teksty

faust dodano: 13 luty 2015

,,- No dobra - powiedział Ron, otwierając książkę na stronach piątej i szóstej. - Co widzisz w mojej? - Rozmokłe brązowe fusy - mruknął Harry, którego odurzający, wonny dym wprawił w stan senności i otępienia."

 Wielu żywych zasługuje na... teksty

faust dodano: 6 luty 2015

,,Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je zwrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."

 Nie ma nic bardziej względnego... teksty

faust dodano: 25 stycznia 2015

,,Nie ma nic bardziej względnego niż piękno. Jedna róża to piękno. Dziesięć róż to coś drogiego. Sto róż to nuda. Tysiąc róż, kapujesz?"

  Nie zabijają dopóki ich nie... teksty

faust dodano: 23 stycznia 2015

,,-Nie zabijają, dopóki ich nie zapalisz - powiedział, kiedy samochód zatrzymał się przy nas. - A ja nigdy żadnego nie zapaliłem. Widzisz, to metafora: trzymasz w zębach czynnik niosący śmierć, ale nie dajesz mu mocy, by zabijał."

 Ale człowiek może odczuwać... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym."

 Dla mnie komfort oznaczał... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Dla mnie komfort oznaczał możliwość milczenia bez wskazywania konkretnego powodu. Umiałam rozmawiać tylko poirytowanym tonem. Wolałam nie rozmawiać. Często przytulałam się po to, żeby nie musieć rozmawiać. Twarz wtulałam w jego klatkę piersiową, a usta trzymałam zamknięte. Zaciśnięte jak pięści."

 Płacze a płacz porusza jej... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Płacze, a płacz porusza jej klatką piersiową. Doskonale wiem, jaki to jest płacz. Taki, który wyciska serce jak gąbkę i zabiera oddech. Taki, przy którym się wyje."

 Czasami kiedy jestem w jakimś... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Czasami, kiedy jestem w jakimś pomieszczeniu i słyszę, że ktoś kręci się w pobliżu, zamieram bez ruchu, siadam na podłodze, płaczę i czekam, aż ten ktoś odejdzie. Zwolni dla mnie miejsce. Przestanie mi grozić rozmową."

 Zło to zło. Mniejsze większe... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. "

 Nie wiem czy kiedykolwiek tak się... teksty

faust dodano: 11 stycznia 2015

"Nie wiem, czy kiedykolwiek tak się czułeś. Jakbyś chciał przespać tysiąc lat. Albo po prostu przestać istnieć. Albo nie mieć świadomości, że istniejesz."

 Poszedłem na górkę z której... teksty

faust dodano: 11 stycznia 2015

"Poszedłem na górkę, z której zawsze zjeżdżaliśmy na sankach. Było tam pełno dzieci. Patrzyłem, jak zjeżdżają, robiąc skoki i ścigając się. I pomyślałem sobie, że te wszystkie małe dzieci kiedyś dorosną. Że kiedyś będą robiły to, co my robimy teraz. Że kiedyś kogoś pocałują. Ale teraz zjeżdżają na sankach. To byłoby cudowne, gdyby można było tylko zjeżdżać na sankach , ale niestety nie da się."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV