głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czasem kiedy bardzo czegoś pragniesz kiedy nie możesz myśleć o niczym innym gdy czas zamarza zamiera i wcale nie chce płynąć a do wytęsknionego spotkania jeszc

faust

faust.moblo.pl
Czasem kiedy bardzo czegoś pragniesz kiedy nie możesz myśleć o niczym innym gdy czas zamarza zamiera i wcale nie chce płynąć a do wytęsknionego spotkania jeszcze
 Czasem kiedy bardzo czegoś... teksty

faust dodano: 22 marca 2015

,,Czasem, kiedy bardzo czegoś pragniesz, kiedy nie możesz myśleć o niczym innym, gdy czas zamarza, zamiera i wcale nie chce płynąć, a do wytęsknionego spotkania jeszcze doba, jeszcze nieskończona noc, jeszcze godziny, nie wierzysz, że uda ci się żyć tak długo, żeby to przetrwać. Patrzysz na zegar tak, jakbyś chciał go zabić, rozwalić za to, że wskazówki wcale nie posuwają się do przodu."

 Zginę z bronią w ręku... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,Zginę z bronią w ręku, wywrzaskując w niebo wulgarne wyrazy. Nie łudzę się ani przez chwilę, że Wszechświat ocaleje. Ale przynajmniej mogę zdechnąć tak, jak żyłem- jako bydlę, skurwysyn i niepodległa dusza, buntownik Samael, nie bez powodu nazywany ,,Ryżym Hultajem"."

 W księgach mieszka przeszłość.... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,W księgach mieszka przeszłość. Określają też teraźniejszość, bo to, co zapisane staje się w pewien sposób rzeczywiste; utrwalają chwilę, będąc jedynym zapisem tego, co natychmiast znika. Stanowią o nas samych, gdyż pozostaniemy w pamięci potomnych takimi, jakimi nas opisano."

  Honor  powiedział.... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,- Honor - powiedział. - Lojalność. Obowiązek. Wy, skrzydlaci, lubujecie się w dylematach moralnych, ale nie wiecie, jak się posługiwać prostymi terminami. Widzisz, Lampka jest moim przyjacielem. Jedynym. Nie dbam, czy mi wierzysz, czy nie, bo prawda i tak pozostaje prawdą. Nie obchodzi mnie Głębia. Obchodzą mnie jednostki, a Lampka jest jednostką, na której mi zależy. Zrozumiałeś?"

 – Odchodząc powiem ci to com... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,– Odchodząc, powiem ci to, com zrozumiało przez wieki istnienia na granicy światła i mroku. Zaprawdę nie obawiaj się losu swego, gdyż jest on jak talar nieustannie obracany w dłoniach Wiecznego. Dobra i zła, słodka i smutna strona wirują splecione w jedność. Bądź pozdrowiony, Burzycielu Światów, albowiem na zgliszczach najpiękniejszy wyrasta owoc."

 Zabijałem tysiące a teraz mam... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,Zabijałem tysiące, a teraz mam ratować miliony, stwierdził nie bez ironii."

  Ależ pani! Przez myśl mi nie... teksty

faust dodano: 27 luty 2015

,,- Ależ pani! Przez myśl mi nie przeszło, że może cię zaniepokoić gadanina Istot. Przecież to szaleńcy! - Szaleńcy czasem mają rację. Gabriel pochylił głowę ku niej. - Czy z tego powodu należy z lękiem wsłuchiwać się w ich słowa?"

Zamek z piasku który runął. teksty

faust dodano: 27 luty 2015

Zamek z piasku, który runął.

  No dobra  powiedział Ron... teksty

faust dodano: 13 luty 2015

,,- No dobra - powiedział Ron, otwierając książkę na stronach piątej i szóstej. - Co widzisz w mojej? - Rozmokłe brązowe fusy - mruknął Harry, którego odurzający, wonny dym wprawił w stan senności i otępienia."

 Wielu żywych zasługuje na... teksty

faust dodano: 6 luty 2015

,,Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je zwrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."

 Nie ma nic bardziej względnego... teksty

faust dodano: 25 stycznia 2015

,,Nie ma nic bardziej względnego niż piękno. Jedna róża to piękno. Dziesięć róż to coś drogiego. Sto róż to nuda. Tysiąc róż, kapujesz?"

  Nie zabijają dopóki ich nie... teksty

faust dodano: 23 stycznia 2015

,,-Nie zabijają, dopóki ich nie zapalisz - powiedział, kiedy samochód zatrzymał się przy nas. - A ja nigdy żadnego nie zapaliłem. Widzisz, to metafora: trzymasz w zębach czynnik niosący śmierć, ale nie dajesz mu mocy, by zabijał."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV