głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna. Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi ze wzruszeń wzruszenie ramion. Żaden dzień się nie powtó

faust

faust.moblo.pl
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
 Miałem zły dzień. Tydzień.... teksty

faust dodano: 28 marca 2015

,,Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna."

 Z uniesień pozostało mi... teksty

faust dodano: 28 marca 2015

,,Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion."

 Żaden dzień się nie powtórzy... teksty

faust dodano: 28 marca 2015

,,Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy."

  Nigdy nie wzdychaj z powagą. Nie... teksty

faust dodano: 28 marca 2015

,,- Nigdy nie wzdychaj z powagą. Nie płacz. Bo zabiorą cię demony - usłyszał od staruszki tak starej, że wiek zdawał się już nie mieć znaczenia. - Wzdychanie otwiera wejście, pokazuje słabość. Jeśli chcesz się utrzymać przy życiu, trzymaj usta zamknięte. Nigdy nie pozwól nikomu dostrzec twoich słabości. Nie pozwól sercu być ciepłym dla nikogo. Ufaj tylko sobie."

 Nie boję się obcych. Bardziej od... teksty

faust dodano: 28 marca 2015

,,Nie boję się obcych. Bardziej od nieznajomych przerażają mnie bliscy, których oczu nie poznaję."

 Są takie noce przyjacielu kiedy... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Są takie noce, przyjacielu, kiedy świat się kończy. Świat odchodzi i zostawia nas z rozszerzonymi źrenicami i bezradnie opuszczonymi rękoma."

 Bo widzisz kiedy już będę... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Bo widzisz, kiedy już będę mogła oddychać, to trzeba będzie żyć, a ja tak bardzo boję się życia."

 Miłością jest przemierzanie... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Miłością jest przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi słowami utulić ciebie płaczącą wtedy, kiedy całe moje ja pragnie odpocząć."

 Chciałem stać się rzeczą żeby... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Chciałem stać się rzeczą, żeby przestać być, znaleźć guzik na drzwiach, nacisnąć i się rozpłynąć, po prostu przestać być, coś przycisnąć i żeby mnie wymazało ze wszystkich miejsc, z jakimi kiedykolwiek miałem styczność."

 Nie potrzebuję już reszty mojego... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Nie potrzebuję już reszty mojego życia. Oddałabym ją za jeden miękki ruch twojej ręki, która chciałaby mnie przygarnąć."

 Są słowa jak drzazgi które... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Są słowa jak drzazgi, które wchodzą głęboko pod skórę. Tkwią w niej, dopóki się ich nie wyciągnie. Bolą za każdym, nawet najmniejszym dotknięciem. Są też słowa sztylety. Jedno pociągnięcie i człowiek ma rozprute serce. Są słowa, które zostają w nas na zawsze i takie, o których zapominamy po kilku minutach."

 A kiedy jej się pojawiały te... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,A kiedy jej się pojawiały te nawroty przykre, kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze, w tych okresach jej się ziemia usuwała spod nóg, trzeba było tulić ją, lekarstwa niepostrzeżenie w soku rozpuszczając, tulić ją, tłumacząc, że wszystko jest w porządku miłosnym dla nas raz na zawsze ustalonym, tulić ją, z ust do ust ten sok psychotropowy podstępnie przelewając, tulić ją, zapewniając, że byliśmy, jesteśmy i będziemy, że to się dzieje naprawdę, tulić ją, a potem czuć, jak w niej napięcie słabnie, jak się rozładowuje źródło histerii, jak mięknie mi w ramionach i wierzy już bezgranicznie w moje słowa, (...) a potem otulić ją kocem i raz jeszcze sen sprawdzić, bo jeśli ów sen syntetyczny jej się pod powiekami miotał, zwykłem całować jej powieki, póki drgać mi pod wargą nie przestały.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV