głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Wiadomym jest mi że masz blisko czterdzieści lat wyglądasz na blisko trzydzieści wyobrażasz sobie że masz nieco ponad dwadzieścia a postępujesz tak jakbyś miał

faust

faust.moblo.pl
Wiadomym jest mi że masz blisko czterdzieści lat wyglądasz na blisko trzydzieści wyobrażasz sobie że masz nieco ponad dwadzieścia a postępujesz tak jakbyś miał nie
 Wiadomym jest mi że masz blisko... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

"Wiadomym jest mi, że masz blisko czterdzieści lat, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak, jakbyś miał niecałe dziesięć."

„Byłem człowiekiem któremu... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

„Byłem człowiekiem, któremu świetnie służy samotność. Rozkwitałem dzięki niej, a jej brak był dla mnie czymś tak uciążliwym jak dla innych brak wody czy pożywienia. Każdy dzień w którym nie było mi dane jej zaznać, osłabiał mnie. Nie traktowałem tego jako powodu do dumy; raczej jako formę uzależnienia.”

„Przed chwilą złożono mi... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

„Przed chwilą złożono mi życzenia szczęśliwego Nowego Roku w lokalnej telewizji, zrobił to jakiś zidiociały prezenter. Nie lubię, jak mi obcy składa życzenia. Skąd ten kretyn może wiedzieć, do kogo się zwraca? A może mówi do faceta, który właśnie zakneblował i powiesił za nogi pod sufitem swoją pięcioletnią córeczkę, a teraz kroi ją w kawałki? Wszystkiego najlepszego.”

 Lubię szeptać ci słowa które... teksty

faust dodano: 18 listopada 2014

,,Lubię szeptać ci słowa, które nic nie znaczą — Prócz tego, że się garną do twego uśmiechu, Pewne, że się twym ustom do cna wytłumaczą — I nie wstydzą się swego mętu i pośpiechu."

 W Twoich doskonałych palcach... teksty

faust dodano: 20 października 2014

,,W Twoich doskonałych palcach jestem tylko drżeniem."

 W jednej chwili możesz z... teksty

faust dodano: 15 października 2014

,,W jednej chwili możesz z przyjaciółmi palić papierosa na ulicy Lower East Side, pić koktajle i tańczyć na stole w modnym klubie. A w następnej chwili możesz być martwa."

 Cierpi ten komu jest żal ofiary.... teksty

faust dodano: 10 października 2014

,,Cierpi ten, komu jest żal ofiary. Gdzie jest zdolność poznania i serce głęboko czujące, tam na pewno nie zabraknie bólu i cierpienia. Ludzie naprawdę wielcy skazani są na tym świecie na wielki smutek."

 Zrób coś już tak nie mogę... teksty

faust dodano: 5 października 2014

,,Zrób coś, już tak nie mogę, wszystko ma kolce, powietrze ma kolce, deszcz wymierza policzki. Włosy wplątały się w szprychy roweru, odchodzą razem z głową, zrób coś, zabierz mnie stąd."

 Nadam sobie prawo do palenia... teksty

faust dodano: 4 października 2014

,,Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach."

 Chcieli mi wytłumaczyć wszystko... teksty

faust dodano: 26 września 2014

,,Chcieli mi wytłumaczyć wszystko Freudem i moim życiorysem. Problem w tym, że nie mieli pojęcia ani o Freudzie, ani o mojej przeszłości."

 Nie umrę jeszcze poczekam... teksty

faust dodano: 15 września 2014

,,Nie umrę jeszcze, poczekam, poczekamy razem; my umiemy przecież pięknie czekać, na życie, na śmierć, na cokolwiek."

 Jeśli chcesz się zabić zabij to... teksty

faust dodano: 15 września 2014

,,Jeśli chcesz się zabić, zabij to, czego nie lubisz. Ja zabiłem starego siebie. Ty tez możesz siebie zabić, ale to nie oznacza, że musisz przestać żyć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV