głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Znowu zobaczyłem człowieka którego zabiłem. W obozie pozostał jego pies i wył przy zmarłym podczas gdy my świętowaliśmy zwycięstwo. Jedyne uczucie które ujrzał

faust

faust.moblo.pl
Znowu zobaczyłem człowieka którego zabiłem. W obozie pozostał jego pies i wył przy zmarłym podczas gdy my świętowaliśmy zwycięstwo. Jedyne uczucie które ujrzałem wś
 Znowu zobaczyłem człowieka... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Znowu zobaczyłem człowieka, którego zabiłem. W obozie pozostał jego pies i wył przy zmarłym, podczas gdy my świętowaliśmy zwycięstwo. Jedyne uczucie, które ujrzałem wśród tylu tysięcy ludzi należało do zwierzęcia."

 Kto powiedział że noc jest od... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było już zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy do mdłości, od wyśnionych miłości."

 Nawet powiew wiatru bez żadnego... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Nawet powiew wiatru, bez żadnego zresztą powodu, budził we mnie tak szaloną rozpacz, że uciekałem od ludzi. Szukałem ustroni tak pustej, gdzie bym mógł upaść na ziemię i nie podsłuchany przez nikogo, wyć z bólu jak pies."

 Na imię miała Lo po prostu Lo z... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

"Na imię miała Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieści siedem w jednej skarpetce. W spodniach była Lolą. W szkole Dolly. W rubrykach Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

 Prawdziwą wielkoduszność... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Prawdziwą wielkoduszność okazujemy wtedy, gdy ten, którego wspieramy, nigdy się o tym nie dowiaduje."

 Wiadomym jest mi że masz blisko... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

"Wiadomym jest mi, że masz blisko czterdzieści lat, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak, jakbyś miał niecałe dziesięć."

„Byłem człowiekiem któremu... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

„Byłem człowiekiem, któremu świetnie służy samotność. Rozkwitałem dzięki niej, a jej brak był dla mnie czymś tak uciążliwym jak dla innych brak wody czy pożywienia. Każdy dzień w którym nie było mi dane jej zaznać, osłabiał mnie. Nie traktowałem tego jako powodu do dumy; raczej jako formę uzależnienia.”

„Przed chwilą złożono mi... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

„Przed chwilą złożono mi życzenia szczęśliwego Nowego Roku w lokalnej telewizji, zrobił to jakiś zidiociały prezenter. Nie lubię, jak mi obcy składa życzenia. Skąd ten kretyn może wiedzieć, do kogo się zwraca? A może mówi do faceta, który właśnie zakneblował i powiesił za nogi pod sufitem swoją pięcioletnią córeczkę, a teraz kroi ją w kawałki? Wszystkiego najlepszego.”

 Lubię szeptać ci słowa które... teksty

faust dodano: 18 listopada 2014

,,Lubię szeptać ci słowa, które nic nie znaczą — Prócz tego, że się garną do twego uśmiechu, Pewne, że się twym ustom do cna wytłumaczą — I nie wstydzą się swego mętu i pośpiechu."

 W Twoich doskonałych palcach... teksty

faust dodano: 20 października 2014

,,W Twoich doskonałych palcach jestem tylko drżeniem."

 W jednej chwili możesz z... teksty

faust dodano: 15 października 2014

,,W jednej chwili możesz z przyjaciółmi palić papierosa na ulicy Lower East Side, pić koktajle i tańczyć na stole w modnym klubie. A w następnej chwili możesz być martwa."

 Cierpi ten komu jest żal ofiary.... teksty

faust dodano: 10 października 2014

,,Cierpi ten, komu jest żal ofiary. Gdzie jest zdolność poznania i serce głęboko czujące, tam na pewno nie zabraknie bólu i cierpienia. Ludzie naprawdę wielcy skazani są na tym świecie na wielki smutek."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV