głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Czasami kiedy jestem w jakimś pomieszczeniu i słyszę że ktoś kręci się w pobliżu zamieram bez ruchu siadam na podłodze płaczę i czekam aż ten ktoś odejdzie. Zw

faust

faust.moblo.pl
Czasami kiedy jestem w jakimś pomieszczeniu i słyszę że ktoś kręci się w pobliżu zamieram bez ruchu siadam na podłodze płaczę i czekam aż ten ktoś odejdzie. Zw
 Czasami kiedy jestem w jakimś... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Czasami, kiedy jestem w jakimś pomieszczeniu i słyszę, że ktoś kręci się w pobliżu, zamieram bez ruchu, siadam na podłodze, płaczę i czekam, aż ten ktoś odejdzie. Zwolni dla mnie miejsce. Przestanie mi grozić rozmową."

 Zło to zło. Mniejsze większe... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. "

 Nie wiem czy kiedykolwiek tak się... teksty

faust dodano: 11 stycznia 2015

"Nie wiem, czy kiedykolwiek tak się czułeś. Jakbyś chciał przespać tysiąc lat. Albo po prostu przestać istnieć. Albo nie mieć świadomości, że istniejesz."

 Poszedłem na górkę z której... teksty

faust dodano: 11 stycznia 2015

"Poszedłem na górkę, z której zawsze zjeżdżaliśmy na sankach. Było tam pełno dzieci. Patrzyłem, jak zjeżdżają, robiąc skoki i ścigając się. I pomyślałem sobie, że te wszystkie małe dzieci kiedyś dorosną. Że kiedyś będą robiły to, co my robimy teraz. Że kiedyś kogoś pocałują. Ale teraz zjeżdżają na sankach. To byłoby cudowne, gdyby można było tylko zjeżdżać na sankach , ale niestety nie da się."

 Na­wet w tych przy­jaźniach... teksty

faust dodano: 11 stycznia 2015

"Na­wet w tych przy­jaźniach, które uważałem za naj­bliższe, o pew­nych rzeczach się nie mówiło. Choćby nie wiem jak płyn­nie człowiek władał języ­kiem, zdarzają się sy­tuac­je, w których ni­jak nie może wy­razić te­go, co chce powiedzieć."

 Przybliżyła twarz do jego twarzy.... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

,,Przybliżyła twarz do jego twarzy. Poczuła ustami miękkość skóry na jego policzku, delikatność tak bardzo nie pasującą do jego wyglądu. Przyszła jej do głowy absurdalna myśl, że to nieprawdopodobne, by tak wysoki, kanciasty mężczyzna miał tak niesłychanie delikatne policzki. Nie pocałowała go, tylko trwali w bezruchu. Ona chłonęła jego zapach, dotyk. Na zawsze, na wypadek gdyby na następne spotkanie musiała czekać kolejne długie miesiące. W tym ułamku sekundy zrozumiała, że znalazła swoje miejsce na ziemi i że chce pozostać tam zawsze."

 Życie każdego człowieka jest... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

"Życie każdego człowieka jest drogą ku samemu sobie, próbą znalezienia drogi, zaznaczenia ścieżki. Żaden człowiek nie był nigdy w pełni samym sobą, lecz mimo to każdy ku temu dąży, jeden w mroku, inny w światłości, jak kto umie."

 Pytałem ją o obojętność.... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

,,Pytałem ją o obojętność. Wzruszyła ramionami. Zapytałem o miłość. Pokochała mnie. Co to jest nienawiść? - spytałem. Znienawidziła. Wtedy zapytałem, co to jest śmierć? A ona zabiła mnie po prostu."

 Nie wszystko jest idealne... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2015

"Nie wszystko jest idealne, zwłaszcza na początku. Nie jest niczym złym żałować czegoś raz na jakiś czas. Dopiero kiedy czujesz to przez cały czas i nic nie możesz z tym zrobić. Wtedy masz kłopot."

„ Nic nie szkodzi  odparłam. Ale... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2015

„- Nic nie szkodzi - odparłam. Ale szkodziło, jak wszystko, czego nie mogłam ani wytrzymać, ani zmienić.”

 Jutro rozpoczną apokalipsę.... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2014

,,Jutro rozpoczną apokalipsę. Dzisiaj na siebie popatrzą, jeszcze przez krótką chwilę."

 Czytelnik może żyć życiem... teksty

faust dodano: 17 grudnia 2014

,,Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV