głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust I chciałem Cię dotykać. Bez opamiętania i bezwstydnie. Ze spuszczonymi ze smyczy i obroży zmysłami. Kiedy zaczynała się wymykać sama sobie musiałem ją trzymać

faust

faust.moblo.pl
I chciałem Cię dotykać. Bez opamiętania i bezwstydnie. Ze spuszczonymi ze smyczy i obroży zmysłami.
 I chciałem Cię dotykać. Bez... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,I chciałem Cię dotykać. Bez opamiętania i bezwstydnie. Ze spuszczonymi ze smyczy i obroży zmysłami."

 Kiedy zaczynała się wymykać sama... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych okresach mogła się poobijać o powietrze."

 Jest taki moment kiedy ból jest... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć."

 Nagle wydałaś mi się taka... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Nagle wydałaś mi się taka samotna. Jakbyś zapomniała, że tu jestem."

 W ciągu kwadransa umyłem się... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"W ciągu kwadransa umyłem się, ubrałem, powiedziałem “kurwa” osiemset razy i byłem osiem razy przerażony, że ciebie dziś nie zobaczę."

 Jak ten czas leci. Z jednej strony... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Jak ten czas leci. Z jednej strony miała wrażenie, jakby dopiero co się ze sobą związali, z drugiej, jakby byli ze sobą od zawsze. Chwilami zapominała, że kiedyś w jej życiu go nie było."

 Nie umiem nienawidzę się... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Nie umiem, nienawidzę się rozstawać. Z nikim i z niczym, co niechcący pokochałem."

 Wpadłam w moją wewnętrzną... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

"Wpadłam w moją wewnętrzną histerię. Nie krzyczałam, nie płakałam głośno, nie biegałam i nie wyrywałam sobie włosów z głowy. Po prostu w jednej chwili coś we mnie stłukło się i przyrosłam do chodnika, nie mogąc zrobić kroku do przodu."

 Największe przerażenie ogarnia... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Największe przerażenie ogarnia wtedy, kiedy czujesz, że w Twoim życiu zaczyna się dziać coś dobrego. Przymykasz oczy i widzisz, jak wszystko idzie w błoto. Jak we wszystko wtrącają się podli i głupi ludzie, jak wszystko pomału umiera, jak wszystkiego trzeba będzie potem żałować. Kochasz i widzisz, jak ten człowiek od Ciebie odchodzi. Wtedy dopiero można naprawdę zrozumieć, czym jest strach.”

 Kto powiedział że noc jest od... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co już było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano."

 Ja mam dosyć ja nie wiem kim... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Ja mam dosyć, ja nie wiem, kim jestem - ja ciebie już nie chcę, nie wiem, kim ty jesteś - wszystko mi się przekręciło na drugą stronę - nie wiem czego chcę, ale coś musi się stać, bo inaczej pęknę - ja nie-wy-trzy-mam."

 Dziś doznałem szczytu tęsknoty... teksty

faust dodano: 27 marca 2015

,,Dziś doznałem szczytu tęsknoty, zaparzyłem dwie herbaty, gdy byłem rano sam w pustym mieszkaniu, czekałem aż zdarzy się cud, herbata wystygła, a ja nadal wbijałem w nią pełen tęsknoty wzrok."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV