głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust W księgach mieszka przeszłość. Określają też teraźniejszość bo to co zapisane staje się w pewien sposób rzeczywiste utrwalają chwilę będąc jedynym zapisem tego

faust

faust.moblo.pl
W księgach mieszka przeszłość. Określają też teraźniejszość bo to co zapisane staje się w pewien sposób rzeczywiste utrwalają chwilę będąc jedynym zapisem tego c
 W księgach mieszka przeszłość.... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,W księgach mieszka przeszłość. Określają też teraźniejszość, bo to, co zapisane staje się w pewien sposób rzeczywiste; utrwalają chwilę, będąc jedynym zapisem tego, co natychmiast znika. Stanowią o nas samych, gdyż pozostaniemy w pamięci potomnych takimi, jakimi nas opisano."

  Honor  powiedział.... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,- Honor - powiedział. - Lojalność. Obowiązek. Wy, skrzydlaci, lubujecie się w dylematach moralnych, ale nie wiecie, jak się posługiwać prostymi terminami. Widzisz, Lampka jest moim przyjacielem. Jedynym. Nie dbam, czy mi wierzysz, czy nie, bo prawda i tak pozostaje prawdą. Nie obchodzi mnie Głębia. Obchodzą mnie jednostki, a Lampka jest jednostką, na której mi zależy. Zrozumiałeś?"

 – Odchodząc powiem ci to com... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,– Odchodząc, powiem ci to, com zrozumiało przez wieki istnienia na granicy światła i mroku. Zaprawdę nie obawiaj się losu swego, gdyż jest on jak talar nieustannie obracany w dłoniach Wiecznego. Dobra i zła, słodka i smutna strona wirują splecione w jedność. Bądź pozdrowiony, Burzycielu Światów, albowiem na zgliszczach najpiękniejszy wyrasta owoc."

 Zabijałem tysiące a teraz mam... teksty

faust dodano: 5 marca 2015

,,Zabijałem tysiące, a teraz mam ratować miliony, stwierdził nie bez ironii."

  Ależ pani! Przez myśl mi nie... teksty

faust dodano: 27 luty 2015

,,- Ależ pani! Przez myśl mi nie przeszło, że może cię zaniepokoić gadanina Istot. Przecież to szaleńcy! - Szaleńcy czasem mają rację. Gabriel pochylił głowę ku niej. - Czy z tego powodu należy z lękiem wsłuchiwać się w ich słowa?"

Zamek z piasku który runął. teksty

faust dodano: 27 luty 2015

Zamek z piasku, który runął.

  No dobra  powiedział Ron... teksty

faust dodano: 13 luty 2015

,,- No dobra - powiedział Ron, otwierając książkę na stronach piątej i szóstej. - Co widzisz w mojej? - Rozmokłe brązowe fusy - mruknął Harry, którego odurzający, wonny dym wprawił w stan senności i otępienia."

 Wielu żywych zasługuje na... teksty

faust dodano: 6 luty 2015

,,Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je zwrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."

 Nie ma nic bardziej względnego... teksty

faust dodano: 25 stycznia 2015

,,Nie ma nic bardziej względnego niż piękno. Jedna róża to piękno. Dziesięć róż to coś drogiego. Sto róż to nuda. Tysiąc róż, kapujesz?"

  Nie zabijają dopóki ich nie... teksty

faust dodano: 23 stycznia 2015

,,-Nie zabijają, dopóki ich nie zapalisz - powiedział, kiedy samochód zatrzymał się przy nas. - A ja nigdy żadnego nie zapaliłem. Widzisz, to metafora: trzymasz w zębach czynnik niosący śmierć, ale nie dajesz mu mocy, by zabijał."

 Ale człowiek może odczuwać... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Ale człowiek może odczuwać nieszczęście tylko do pewnego określonego stopnia, wszystko zaś, co przekracza jego wytrzymałość, może człowieka już tylko zniszczyć lub uczynić obojętnym."

 Dla mnie komfort oznaczał... teksty

faust dodano: 16 stycznia 2015

,,Dla mnie komfort oznaczał możliwość milczenia bez wskazywania konkretnego powodu. Umiałam rozmawiać tylko poirytowanym tonem. Wolałam nie rozmawiać. Często przytulałam się po to, żeby nie musieć rozmawiać. Twarz wtulałam w jego klatkę piersiową, a usta trzymałam zamknięte. Zaciśnięte jak pięści."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV