głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Drzwi do jej pokoju nawet nie dotykał wiedział że są zamknięte od wewnątrz. Tak samo jak ona. Tylko kiedy wstawał dzień i ulica zaczynała wypełniać się ruchem

faust

faust.moblo.pl
Drzwi do jej pokoju nawet nie dotykał wiedział że są zamknięte od wewnątrz. Tak samo jak ona.
 Drzwi do jej pokoju nawet nie... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Drzwi do jej pokoju nawet nie dotykał; wiedział, że są zamknięte od wewnątrz. Tak samo jak ona."

 Tylko kiedy wstawał dzień i ulica... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Tylko kiedy wstawał dzień i ulica zaczynała wypełniać się ruchem, ogarniał mnie lęk. Ogromny ciężar dławił, prawie miażdżył mi pierś, nie mogłem oddychać. Mimo to wstawałem i ruszałem w bój, skazany na przegraną, ale czy pozostało mi coś innego?"

 Czuł się jak ktoś kto... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Czuł się jak ktoś, kto przeszedł długą drogę, aby dojść do tego właśnie punktu. Dalej nic nie mogło być już takie jak przedtem. Ale równie dobrze za tym punktem mogło nie być niczego."

 On uciekając od widoku światła... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,On, uciekając od widoku światła, co tchu, zamykał się w swoim pokoju; Zasłaniał okna przed jasnym dnia blaskiem i sztuczną sobie noc w pokoju stwarzał."

 Chciałabym sobie odciąć język.... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania, tłumaczyć się, mówić tylu zbędnych słów, porozumiewać się.''

 Lepiej nie różnić się od swych... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Lepiej nie różnić się od swych bliźnich. Brzydkim i głupim najprzyjemniej na tym świecie. Mogą sobie spokojnie siedzieć i przyglądać się zabawie. Jeśli nic nie wiedzą o zwycięstwie, to bywa im też zaoszczędzona świadomość klęski. Żyją, jak powinniśmy żyć wszyscy: cicho, obojętnie, bez niepokoju. Nie powodują zguby innych, ale też i inni nie powodują ich zguby."

 My najbardziej lubimy to co... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,My najbardziej lubimy to, co zmienne i kapryśne, nieoczekiwane i dziwne: brzeg morza, który jest trochę lądem i trochę wodą, zachód słońca, który jest trochę ciemnością i trochę światłem, i wiosnę, która jest trochę chłodem i trochę ciepłem."

 Może ja nie pasuję do tych ludzi.... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję."

 Tocząc intelektualno emocjonalny... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Tocząc intelektualno-emocjonalny pojedynek, pracuję, podrywam, hipnotyzuję i zakochuję się z każdą chwilą coraz mocniej. Mam w kim."

 Istnieje coś takiego jak przesada... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Istnieje coś takiego jak przesada, choć z drugiej strony, wielka miłość wymaga wielkich gestów, nieprawdaż? A ja nie przywykłem do wielkich gestów. Lepiej znam się na tych dobrych."

 Chudą twarz miał pozbawioną... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Chudą twarz miał pozbawioną wyrazu, jak człowiek, który widzi świat takim, jaki jest w istocie, i zupełnie go sobie nie ceni."

 Jestem już stary a przynajmniej... teksty

faust dodano: 16 marca 2016

,,Jestem już stary, a przynajmniej nikt nie nazwie mnie młodzikiem, i wszystko, co widzę, kojarzy mi się z czymś, co już widziałem, tak, że niczego nie oglądam po raz pierwszy. Hoże dziewczę o płomiennorudych włosach przypomina mi setkę innych dziewcząt i ich matek, jak wyglądały dorastając, i kiedy umierały. To przekleństwo starości - wszystkie rzeczy są odbiciami innych."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV