głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem że słowa mogą być takie ciężkie. Jedne z płomyczków wysokie były i mocne świeciły jasno i żywo inne zaś były malutkie chwiejne

faust

faust.moblo.pl
Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem że słowa mogą być takie ciężkie.
 Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Ręce mi odpadają. Nie wiedziałem, że słowa mogą być takie ciężkie."

 Jedne z płomyczków wysokie były... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2016

,,Jedne z płomyczków wysokie były i mocne, świeciły jasno i żywo, inne zaś były malutkie, chwiejne i drgające, a światło ich ciemniało i zamierało. Na samym zaś końcu był jeden płomyczek maleńki i tak słaby, że ledwie się tlił, ledwie pełgał, już to rozbłyskując w wielkim trudzie, już to gasnąc niemalże zupełnie."

 Moją największą życiową... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2015

,,Moją największą życiową porażką jest fakt, że nie mam pracy polegającej na czytaniu książek, najlepiej w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu."

 Ty nie wiesz ile razy przez całą... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Ty nie wiesz, ile razy przez całą noc byłaś ze mną, mówiłaś do mnie, śmiałaś się do mnie; wyznawałaś mi takie rzeczy, o których marzyłem, a kiedy przychodziło rano i budziłem się, widziałem obok siebie puste miejsce."

 Jakiś tylko cień pozostał w jego... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Jakiś tylko cień pozostał w jego duszy, niby delikatny cierń tkwił w niej nikły, utajony ból; tak boli bezsilne współczucie i najmniejsze nawet, niezaspokojone pragnienie, jakie potrafi dręczyć nas w snach, póki wreszcie nie spotkamy tego kogoś, komu w skrytości serca chcielibyśmy okazać miłość, dzielić z nim szczęście i widzieć jego uśmiech."

  ... tak to na pewno jesień i... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,(...) tak, to na pewno jesień, i nawet ten dzisiejszy deszcz - wszystko kruszeje i robi się coraz bardziej senne."

 Zdarza się niekiedy że... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Zdarza się niekiedy, że zobaczywszy zupełnie nieznanych ludzi, zaczynają nas oni nagle i nieodparcie zajmować już od momentu, w którym ich ujrzeliśmy, zanim padnie jakiekolwiek słowo."

 Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tyle mam ci do powiedzenia. Gdybym się nie wstydził i gdyby był na to czas."

 Miałem ochotę wziąć ją za... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Miałem ochotę wziąć ją za rękę. Chciałem musnąć jej policzek czubkami palców. Chciałem jej powiedzieć, że przez trzy lata moje oczy były ślepe na piękno i dopiero teraz przejrzały. Że kiedy widzę, jak ziewa, zasłaniając usta grzbietem dłoni, oddech więźnie mi w gardle. Że czasami gubię sens jej słów w słodkiej melodii jej głosu. Chciałem jej powiedzieć, że gdyby była cały czas ze mną, uwierzyłbym, iż nic złego mnie już nie spotka."

 Od dwóch dni nie opuszcza mnie... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Od dwóch dni nie opuszcza mnie dziwny jakiś niepokój i zdenerwowanie. - Czegoś się boję, czegoś się wstydzę, nie mogę zabrać się do pracy."

 W dzień jest jako tako ale w nocy... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,W dzień jest jako tako, ale w nocy zaczynam o niej myśleć. To wszystko zaczyna się właśnie w nocy. Mam własne kino, ale ja z tego kina nie mogę wyjść. I to są właśnie moje noce."

 Tajemnica polega na tym by czuć... teksty

faust dodano: 29 grudnia 2015

,,Tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy, czy inne sprawy, których ludzie tak się boją."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV