głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust On żył w swoich książkach. To ciało które trafiło do kostnicy to tylko cząstka Juliana. Jego dusza jest w jego opowieściach. Kiedyś go zapytałam na kim się wzo

faust

faust.moblo.pl
On żył w swoich książkach. To ciało które trafiło do kostnicy to tylko cząstka Juliana. Jego dusza jest w jego opowieściach. Kiedyś go zapytałam na kim się wzoruje
 On żył w swoich książkach. To... teksty

faust dodano: 15 lipca 2016

,,On żył w swoich książkach. To ciało, które trafiło do kostnicy, to tylko cząstka Juliana. Jego dusza jest w jego opowieściach. Kiedyś go zapytałam, na kim się wzoruje, tworząc swoich bohaterów, a on odpowiedział mi, że na nikim. Że wszyscy jego bohaterowie to on sam."

 W ciągu osiemdziesięciu lat... teksty

faust dodano: 14 lipca 2016

,,W ciągu osiemdziesięciu lat byłam Cyganeczką, muzą, kochanką, matką, żoną. Ale dla jednego człowieka i dla świata zawsze pozostanę siedmioletnią dziewczynką o imieniu Alicja."

 Ale oni nie odeszli są we mnie... teksty

faust dodano: 14 lipca 2016

,,Ale oni nie odeszli; są we mnie, wszyscy - Leo, Edyta, Alan, Rex, Regi. Wezmę ich ze sobą, gdy przyjdzie czas pożegnać się ze światem, co nastąpi niezadługo; czuję to swoim znużonym sercem, które zbyt wiele razy rozdzierano i łatano. Nici się strzępią, zetlałe jak czarna jedwabna wstążka w mojej dłoni; niedługo puszczą."

 Mój ochronny klosz zaczynał... teksty

faust dodano: 10 lipca 2016

,,Mój ochronny klosz zaczynał pękać; pomyślałam o jutrze, pojutrze, popojutrze, tygodniu, miesiącach, latach, gdy go nie zobaczę, nie usłyszę, nie dotknę. Już nigdy nie poczuję się tak kochana jak teraz. Nie umiałam wybiegać myślą naprzód; przypominałam sobie wszystko, za czym będę tęsknić."

 Potem przy toaletce długo... teksty

faust dodano: 10 lipca 2016

,,Potem przy toaletce długo wpatrywałam się w lustro. Oczy mi poczerwieniały, tak intensywnie wpatrywałam się w swoją twarz, szukałam dobroci, którą - o co się modliłam - Leo wciąż znajdzie. Siedziałam tam, aż dzień przeszedł w noc, a potem noc stała się dniem. Ale choć bardzo się starałam, już jej nie potrafiłam zobaczyć."

 Nie zdawałam sobie jednak sprawy... teksty

faust dodano: 7 lipca 2016

,,Nie zdawałam sobie jednak sprawy, pomimo całej świeżo nabytej mądrości, że inni mogą mnie nie widzieć - nie chcieć widzieć - w taki sposób, jak ja widziałam siebie."

 Nie chodzi wyłącznie o... teksty

faust dodano: 2 lipca 2016

,,Nie chodzi wyłącznie o próżność, choć muszę przyznać, że mam, owszem, sporą skłonność do samouwielbienia. Jednakże inne wiekowe wdowy nie zostały uwiecznione w książce jako mała dziewczynka... i to nawet nie zwykła dziewczynka, a raczej Ucieleśnienie Dzieciństwa. Nie muszą więc stawać twarzą w twarz z ludźmi, którzy płoną chęcią ujrzenia ,,prawdziwej Alicji"... i nie potrafią ukryć niedowierzania i szoku, że prawdziwa Alicja nie zdołała powstrzymać upływu czasu. O tak, już się zmęczyłam. Udawaniem. Pamiętaniem, kim jestem, a kim nie. Tym, że jeśli zdarzy mi się pomylić te dwie osoby - całkiem jak Alicja w opowieści - mogę liczyć na wybaczenie. Mam przecież osiemdziesiąt lat."

 Zwykle trzyma się na uboczu... teksty

faust dodano: 17 czerwca 2016

,,Zwykle trzyma się na uboczu, rzadko się uśmiecha, jakby ciężar wspomnień nie pozwalał jej odnaleźć radości."

 Niektóre dziewczynki były... teksty

faust dodano: 6 czerwca 2016

,,Niektóre dziewczynki były chłopcami. Widok zmienia się w zależności od tego, gdzie stoisz. Słowa mogą ranić, a rany mogą leczyć. Wszystko jest prawdą."

 Owego dnia dnia spodków i zombi... teksty

faust dodano: 1 czerwca 2016

,,Owego dnia, dnia spodków i zombi, dnia dżinów i Ragnaroku, dnia, kiedy zerwały się wiatry. Nie zauważyłaś nic z tego, bo siedziałaś w swym pokoju i nic nie robiłaś. Nawet nie czytałaś, o nie, tylko wbijałaś wzrok w telefon. Zastanawiając się, czy zadzwonię."

 Zamknęliśmy wszystko w wierszu... teksty

faust dodano: 1 czerwca 2016

,,Zamknęliśmy wszystko w wierszu, by pokazać wszechświatowi kim byliśmy, czemu istnieliśmy, co mówiliśmy, robiliśmy, o czym myśleliśmy, śniliśmy, czego pragnęliśmy. Zamknęliśmy nasze sny i marzenia w słowach, układając je tak, by żyły wiecznie i nigdy nie zostały zapomniane."

 Ujrzysz sama cierpienie w moich... teksty

faust dodano: 3 maja 2016

,,Ujrzysz sama cierpienie w moich oczach, i zapragniesz sprawić, abym zapomniał o tym, co się działo, nim weszłaś do tego domu. Przynosząc ze sobą cząstkę lata w spojrzeniu i w uśmiechu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV