głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu żebym czuła cokolwiek więcej ale podejrzewałam że pięć minut później kiedy emocje opadną a ja uświadomię sob

faust

faust.moblo.pl
Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu żebym czuła cokolwiek więcej ale podejrzewałam że pięć minut później kiedy emocje opadną a ja uświadomię sob
 Zebrało się we mnie zbyt wiele... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Zebrało się we mnie zbyt wiele frustracji i gniewu, żebym czuła cokolwiek więcej, ale podejrzewałam, że pięć minut później, kiedy emocje opadną, a ja uświadomię sobie w pełni to, co zrobiłam, pęknie mi serce."

 Wendy słuchaj Wendy! Zamiast... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Wendy, słuchaj, Wendy! Zamiast spać w swoim głupim łóżku, mogłabyś fruwać ze mną gdzieś wysoko i mówić śmieszne rzeczy gwiazdom!"

 Udziel mi więc twych cierpień... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Udziel mi więc twych cierpień, płaczmy razem na nie! Ach, nie dziel ich, niech wszystko mnie samej zostanie."

 Przyjdź do mnie we śnie a wtedy... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Przyjdź do mnie we śnie, a wtedy Za dnia znowu będę szczęśliwy. Bo noc po wielokroć wynagrodzi Beznadziejną tęsknotę dnia."

 Twoja niedola była moją udręką... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Twoja niedola była moją udręką; tak, truchleję I się zatracam w twoim piekielnym nieszczęściu. Przeszukałem wysokości i głębie, bezmiar Naszego wszechświata z rozpaczliwą nadzieją, Że znajdę ratunek na twój dziki niepokój."

 Gdyby to było możliwe by pani... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Gdyby to było możliwe, by pani odwzajemniła miłość mężczyzny, którego widzi przed sobą, ów mężczyzna - zmarnowany z własnej woli i winy, znany pani nieszczęsny pijanica bez czci o wiary - zdawałby sobie sprawę w godzinie niezmiernego szczęścia, że mógłby tylko skalać panią i okryć wstydem, i pociągnąć na dno razem ze sobą..."

 Chciałbym się tak upić żeby... teksty

faust dodano: 26 grudnia 2016

,,Chciałbym się tak upić, żeby nie pamiętać własnego imienia."

 Pozostawieni samym sobie ludzie... teksty

faust dodano: 1 grudnia 2016

,,Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią, mają tajemnice, zmieniają się i znikają, niektórzy za inną maską lub osobowością, inni w gęstej porannej mgle nad klifem."

 Dlaczego nie możemy już więcej... teksty

faust dodano: 21 listopada 2016

,,Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić, że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi, że możemy wszystko zmienić, jeśli tylko pragniemy."

 Odnoszę wrażenie że... teksty

faust dodano: 15 września 2016

,,Odnoszę wrażenie, że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem, nawet wtedy, gdy boli ręka. Szczególnie wtedy."

 Zamykając się w kręgu własnego... teksty

faust dodano: 15 sierpnia 2016

,,Zamykając się w kręgu własnego cierpienia samodzielnie zaciskasz pętle na szyi. Życie już takie jest; pasmo ciągłych przewrotnych wydarzeń, które potrafią odcisnąć piętno na naszej psychice. Najważniejsze, żeby podnieść się, nawet chwiejnie, i pokazać środkowy palec całemu światu. Największą porażką jest bezczynne czekanie na cud, który nie przyjdzie i świadomość o tym, że przegrało się tę bitwę dobrowolnie."

 Pragnę spokoju książek i... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Pragnę spokoju, książek i zamknięcia w sobie. Pragnę pisać o tym, co się jeszcze nie przeżyło, o tym czymś tkwiącym w głębi duszy, co trzeba przerafinować, przeżuć, przelać na papier, aby nie zabiło i nie truło."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV