głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Ktoś kto mnie odwiedza nie daje mi rad ani złudzeń on tylko przywołuje zdarzenia których nie chciałem przywoływać i żąda żebym wyciągał z nich wnioski. Życie m

faust

faust.moblo.pl
Ktoś kto mnie odwiedza nie daje mi rad ani złudzeń on tylko przywołuje zdarzenia których nie chciałem przywoływać i żąda żebym wyciągał z nich wnioski. Życie musi
 Ktoś kto mnie odwiedza nie daje... teksty

faust dodano: 11 kwietnia 2016

,,Ktoś, kto mnie odwiedza, nie daje mi rad ani złudzeń, on tylko przywołuje zdarzenia, których nie chciałem przywoływać i żąda, żebym wyciągał z nich wnioski. Życie musi być świadome! - powtarza. - Nic tak nie boli jak błąd, za który się nie zapłaciło."

 Byłem wtedy kimś zupełnie innym... teksty

faust dodano: 11 kwietnia 2016

,,Byłem wtedy kimś zupełnie innym niż teraz, miałem wszystko, co może mieć szczęśliwy człowiek. Ale nie umiałem być szczęśliwy. Zgubiło mnie zamiłowanie do wiedzy tajemnej."

 Wieczorami lubię chodzić do... teksty

faust dodano: 11 kwietnia 2016

,,Wieczorami lubię chodzić do centrum. Znikam w tłumie przechodniów i jestem szczęśliwy. Nie wiem, co to znaczy zabłądzić."

 Drzwi do jej pokoju nawet nie... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Drzwi do jej pokoju nawet nie dotykał; wiedział, że są zamknięte od wewnątrz. Tak samo jak ona."

 Tylko kiedy wstawał dzień i ulica... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Tylko kiedy wstawał dzień i ulica zaczynała wypełniać się ruchem, ogarniał mnie lęk. Ogromny ciężar dławił, prawie miażdżył mi pierś, nie mogłem oddychać. Mimo to wstawałem i ruszałem w bój, skazany na przegraną, ale czy pozostało mi coś innego?"

 Czuł się jak ktoś kto... teksty

faust dodano: 8 kwietnia 2016

,,Czuł się jak ktoś, kto przeszedł długą drogę, aby dojść do tego właśnie punktu. Dalej nic nie mogło być już takie jak przedtem. Ale równie dobrze za tym punktem mogło nie być niczego."

 On uciekając od widoku światła... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,On, uciekając od widoku światła, co tchu, zamykał się w swoim pokoju; Zasłaniał okna przed jasnym dnia blaskiem i sztuczną sobie noc w pokoju stwarzał."

 Chciałabym sobie odciąć język.... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Chciałabym sobie odciąć język. Wtedy nie trzeba odpowiadać na pytania, tłumaczyć się, mówić tylu zbędnych słów, porozumiewać się.''

 Lepiej nie różnić się od swych... teksty

faust dodano: 26 marca 2016

,,Lepiej nie różnić się od swych bliźnich. Brzydkim i głupim najprzyjemniej na tym świecie. Mogą sobie spokojnie siedzieć i przyglądać się zabawie. Jeśli nic nie wiedzą o zwycięstwie, to bywa im też zaoszczędzona świadomość klęski. Żyją, jak powinniśmy żyć wszyscy: cicho, obojętnie, bez niepokoju. Nie powodują zguby innych, ale też i inni nie powodują ich zguby."

 My najbardziej lubimy to co... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,My najbardziej lubimy to, co zmienne i kapryśne, nieoczekiwane i dziwne: brzeg morza, który jest trochę lądem i trochę wodą, zachód słońca, który jest trochę ciemnością i trochę światłem, i wiosnę, która jest trochę chłodem i trochę ciepłem."

 Może ja nie pasuję do tych ludzi.... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Może ja nie pasuję do tych ludzi. Jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję."

 Tocząc intelektualno emocjonalny... teksty

faust dodano: 19 marca 2016

,,Tocząc intelektualno-emocjonalny pojedynek, pracuję, podrywam, hipnotyzuję i zakochuję się z każdą chwilą coraz mocniej. Mam w kim."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV