głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Zjawisko które opisuje jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to jaki chcesz być zmienia się w zależności od tego kto jest obok ciebie ale mimo wszystko n

faust

faust.moblo.pl
Zjawisko które opisuje jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to jaki chcesz być zmienia się w zależności od tego kto jest obok ciebie ale mimo wszystk
 Zjawisko które opisuje jest... teksty

faust dodano: przedwczoraj o 19:39

,,Zjawisko, które opisuje, jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to, jaki chcesz być, zmienia się w zależności od tego, kto jest obok ciebie, ale mimo wszystko nadal cały czas jesteś przecież sobą."

 Wiedziałem jakie to uczucie... teksty

faust dodano: przedwczoraj o 19:25

,,Wiedziałem, jakie to uczucie wetknąć język w czyjeś usta. Przełożyć nogę przez czyjeś udo, przesunąć ręką po biodrze. W czyichś ramionach przestajesz być rozkawałkowany, liczysz się cały ty. Będąc w czyichś ramionach, jesteś schowany, bezpieczny. Cała reszta… nie jest."

 Od tak dawna jestem samotna że... teksty

faust dodano: przedwczoraj o 19:22

,,Od tak dawna jestem samotna, że niemal przestałam oddychać."

 Potrafi być dotykalny potrafi... teksty

faust dodano: przedwczoraj o 19:15

,Potrafi być dotykalny, potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to, że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę, aby poprawić mi włosy, muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się, żeby się nie odwrócić."

 W rzeczywistości chcę przez to... teksty

faust dodano: przedwczoraj o 18:21

,,W rzeczywistości chcę przez to powiedzieć, że ze wszystkich pogodnych, pełnych dobrych intencji ludzi, którzy codziennie chwalą mnie i wynagradzają za moją dwulicowość – za mój talent do nakładania starannie skonstruowanej maski – to właśnie on dostrzegł we mnie coś prawdziwego."

 – Chcę tylko powiedzieć że... teksty

faust dodano: przedwczoraj o 18:17

,,– Chcę tylko powiedzieć, że czasami wykorzystywałem cię jako powód. Kiedy ma się powód, bardzo łatwo nawalić się do nieprzytomności. To fajna sprawa. Można zapomnieć o wielu rzeczach. Czasami robi ci się niedobrze, ale to też jest w porządku, bo przez chwilę nie ma nic oprócz mdłości. Ale kiedy jest po wszystkim, wracasz tam, skąd zacząłeś, tyle że czujesz, że masz napieprzone nie tylko w głowie, ale że cały jesteś rozpieprzony. Wtedy włazisz do łóżka, zwijasz się i marzysz, żeby było inaczej."

 Wyobrażać sobie życie bez niej... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło."

 Gdziekolwiek jesteś jestem tu i... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Gdziekolwiek jesteś, jestem tu i wołam do ciebie. „Ja” mojego serca wita „ty” twojego."

 Ale staram się nie myśleć o nim... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Ale staram się nie myśleć o nim zbyt wiele. Staram się nie myśleć, że przez kilka godzin pewnego złotego październikowego dnia kogoś kochałam. A potem go straciłam."

 W tej chwili drzwi zamknęły się... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,W tej chwili drzwi zamknęły się za nim i całą energię włożył w to, by nie rozpaść się na kawałki."

 Tak stworzyłabym niebo gdybym... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Tak stworzyłabym niebo, gdybym mogła - pełne światła, ludzi, książek. Wszędzie dookoła, gdziekolwiek spojrzę, widzę światy do odkrycia. Świat w każdej książce. Świat w każdym mężczyźnie, kobiecie, dziecku. Nawet gdybym żyła miliard lat, nie zdołałabym odkryć wszystkiego, co jest do odkrycia w każdym z nich."

 Ale owszem przyznaję ten... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Ale owszem, przyznaję, ten czytelnik często zastanawiał się, dlaczego czyta, dlaczego tak chętnie przewraca kolejną kartkę, dlaczego tak pokrzepiające jest dla niego ciągłe powracanie do bohaterów, jakby odwiedzał dawnych szkolnych kolegów, albo dlaczego ekscytują go spotkania z nowymi postaciami. Jedyną właściwą odpowiedzią wydaje się ta, że pomijając czystą przyjemność płynącą z lektury, czytanie historii sprawia, że ten czytelnik nie czuje się samotny, wiedząc, że jego myśli i uczucia zostały już kiedyś pomyślane i przeżyte. Czytanie sprawia, że człowiek czuje się połączony z doświadczeniami innych i dzięki temu mniej dziwny."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 41 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV