głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią mają tajemnice zmieniają się i znikają niektórzy za inną maską lub osobowością inni w gęstej porannej mgle nad klifem. D

faust

faust.moblo.pl
Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią mają tajemnice zmieniają się i znikają niektórzy za inną maską lub osobowością inni w gęstej porannej mgle nad klifem.
 Pozostawieni samym sobie ludzie... teksty

faust dodano: 1 tydzień temu

,,Pozostawieni samym sobie ludzie kłamią, mają tajemnice, zmieniają się i znikają, niektórzy za inną maską lub osobowością, inni w gęstej porannej mgle nad klifem."

 Dlaczego nie możemy już więcej... teksty

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Dlaczego nie możemy już więcej spoglądać sobie w oczy? Dlaczego nie możemy rozmawiać? Mówić, że się kochamy? Ponownie ronimy łzy w tej bolesnej rzeczywistości. Proszę powiedz mi, że możemy wszystko zmienić, jeśli tylko pragniemy."

 Każdy człowiek musi podjąć... teksty

faust dodano: 21 września 2016

,,Każdy człowiek musi podjąć decyzję, czy będzie chodził w świetle twórczego altruizmu, czy w ciemności niszczycielskiego egoizmu.”

 Odnoszę wrażenie że... teksty

faust dodano: 15 września 2016

,,Odnoszę wrażenie, że długotrwały związek międzyludzki nie opiera się na stronie biernej: „być sobie pisanym”. W grę musi wchodzić czynne i codzienne„pisanie się sobie” nawzajem, nawet wtedy, gdy boli ręka. Szczególnie wtedy."

 Byłam pewna że znajdę wówczas... teksty

faust dodano: 1 września 2016

,,Byłam pewna, że znajdę wówczas odpowiednie słowa, żeby wyrazić to, co mnie dręczy, wytłumaczyć mu, dlaczego jestem tak okropnie przerażona, dlaczego mam uczucie, jak gdyby mnie siłą wpychano coraz głębiej i głębiej do czarnego dusznego worka, z którego się już nigdy nie wydostanę."

 Zamykając się w kręgu własnego... teksty

faust dodano: 15 sierpnia 2016

,,Zamykając się w kręgu własnego cierpienia samodzielnie zaciskasz pętle na szyi. Życie już takie jest; pasmo ciągłych przewrotnych wydarzeń, które potrafią odcisnąć piętno na naszej psychice. Najważniejsze, żeby podnieść się, nawet chwiejnie, i pokazać środkowy palec całemu światu. Największą porażką jest bezczynne czekanie na cud, który nie przyjdzie i świadomość o tym, że przegrało się tę bitwę dobrowolnie."

 Pragnę spokoju książek i... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Pragnę spokoju, książek i zamknięcia w sobie. Pragnę pisać o tym, co się jeszcze nie przeżyło, o tym czymś tkwiącym w głębi duszy, co trzeba przerafinować, przeżuć, przelać na papier, aby nie zabiło i nie truło."

 To milczenie rozrywało mnie na... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,To milczenie rozrywało mnie na kawałeczki, wstydziłem się siebie, wstydziłem się tego co zrobiłem."

 O piątej rano nadal chciałem się... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,O piątej rano nadal chciałem się zabić, nienawidziłem siebie doszczętnie. Chowałem głowę w dłoniach, smarkając w palce, albo tępo patrzyłem przed siebie, gdy już zmęczył mi się nos."

 Zdarzają się dni kiedy budzę... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Zdarzają się dni, kiedy budzę się i nie chcę ani nie mogę wstać z łóżka. Bo jest ciemno, bo pada deszcz, bo jest mgła, bo jest zimno, bo wszystko jest kompletnie bez sensu, bo jestem stary, bo jestem brzydki, bo nikt mnie nie kocha, nikt nie ma dla mnie czasu i nikt nie rozumie."

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane."

 Muszę ci coś wyznać jesteś... teksty

faust dodano: 11 sierpnia 2016

,,Muszę ci coś wyznać, jesteś jedyną kobietą, do której piszę, do której piszę tak, jak piszę, jaki jestem, czego pragnę. Ty jesteś właściwie moim dziennikiem, ale nie milczysz jak dziennik. Nie masz tyle cierpliwości. Zawsze się wtrącasz, kontrujesz, sprzeciwiasz mi się, bałamucisz mnie. Jesteś dziennikiem z twarzą, ciałem i figurą. Myślisz, że cię nie widzę, myślisz, że cię nie czuję. Błąd. Błąd. Taki błąd. Kiedy do ciebie piszę, to przyciągam cię do siebie bardzo blisko. Zawsze tak było."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 32 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV