głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Był taki świat... Znała go i kilka bliskich jej dusz. Znała ten świat. Był jak smak każdej juchy spod ust. Przecież znała ten świat. Nie ma prawa dziwić się już

just_love

just_love.moblo.pl
Był taki świat... Znała go i kilka bliskich jej dusz. Znała ten świat. Był jak smak każdej juchy spod ust. Przecież znała ten świat. Nie ma prawa dziwić się już. just
Był taki świat... Znała go i kilka... teksty

just_love dodano: 18 marca 2020

Był taki świat... Znała go i kilka bliskich jej dusz. Znała ten świat. Był jak smak każdej juchy spod ust. Przecież znała ten świat. Nie ma prawa dziwić się już. /just_love.

W całym moim życiu nie... teksty

just_love dodano: 18 marca 2020

W całym moim życiu nie zmieściłabym tej miłości. Była wielka. Los jej się bał. W dłoniach serca i wszystkie kości przeszłości. Ona w rękach miała ich świat. Była wielka. Los jej się bał... Czy ja? /just_love.

Ptaki umierają. Ale trzymasz w... teksty

just_love dodano: 18 marca 2020

Ptaki umierają. Ale trzymasz w pamięci ich lot. /Forough Farrokhzad.

Choćbym miała płonąć za każdym... teksty

just_love dodano: 18 marca 2020

Choćbym miała płonąć za każdym razem i popiołem, raz po raz, stawać by się miało i serce moje i dusza - nie odstąpię. Zadedykowałam siebie Tobie. /just_love.

 Ty może nawet o tym nie... teksty

just_love dodano: 29 kwietnia 2019

"Ty może nawet o tym nie wiesz...kiedy śpisz, to mnie całujesz..." - Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka "Ten, którego kocham" /just_love.

Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. teksty just_love dodał komentarz: Podpisuj nie swoje teksty. Ten jest mój. do wpisu 13 marca 2019
Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą... teksty

just_love dodano: 7 marca 2019

Przyjdź. Zaparzę Tobie gorącą herbatę, będzie to ta ostatnia w te zimne jeszcze, marcowe dni... Będziesz patrzył na mnie, uśmiechał się będziesz i gorąc poparzy Ci usta. Ukojenie Twoim wargom oddam. Powiemy sobie zdania miłe, końca nie będzie tej słodyczy. Przyjdź, tym razem moim wargom miodu kroplę oddasz... /just_love.

REAL EYES REALIZE REAL LIES  unknown teksty

just_love dodano: 28 luty 2019

REAL EYES REALIZE REAL LIES /unknown

Będę iść ciągle  i będę kroki... teksty

just_love dodano: 24 luty 2019

Będę iść ciągle, i będę kroki stawiać, choćby bokiem, będe szlaki przecierać, nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już, Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. /just_love

Jesteś obok mnie  oczy zwrócone w... teksty

just_love dodano: 23 luty 2019

Jesteś obok mnie, oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile, kiedy szukasz mnie wzrokiem, dłonią po omacku chcesz dotknąć, byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń, czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę, nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram, następnej mi o tym przypomnisz. /just_love.

Tak jest. teksty just_love dodał komentarz: Tak jest. do wpisu 22 luty 2019
Zobaczyłem ją tam  wśród ludzi... teksty

just_love dodano: 20 luty 2019

Zobaczyłem ją tam, wśród ludzi, we mgle. Stała twardo jak głaz, blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca, oczy wpatrzone w punkt, tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł, wiatr jej spojrzenie mi niósł... /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV