głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika just_love

Tak bardzo się cieszę że zrobiłaś sobie dom pod moim sercem okruszku.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: przedwczoraj o 09:11

Tak bardzo się cieszę, że zrobiłaś sobie dom pod moim sercem okruszku. [ ciamciaa ♥ ]

 Hej to ja... Patrzę w jego oczy i tak przykro mi przyznać że wiem  już mnie nie poznaje. Patrzyłam jak się budzi jak razem z dniem wstaje. Zawsze bardziej odpowiedzialny mądrzejszy o wiele bardziej błyskotliwy tak przystojny i dobry... Dziś patrzę jak nie podnosi się z łóżka. Twarz topi w dłoniach nie chce widzieć słońca ani czuć się żywym. Woli noc kiedy mnie tam nie ma kiedy ciemność kryje wszystkie sprawy konieczne naprawienia. I tak patrzymy sobie w oczy z pytaniem na ustach Tak ma być? Tak mam się zmieniać? I czuję że nadchodzi odpowiedź. Wstaje zostawia mnie myśli puszcza w obieg. Dzwoni telefon tak ważny najważniejszy. Ja zostaję ostatnia. Ktoś powiedział że ostatni będzie pierwszy? just love.

just_love dodano: 6 czerwca 2022

"Hej, to ja..." Patrzę w jego oczy i tak przykro mi przyznać, że wiem - już mnie nie poznaje. Patrzyłam jak się budzi, jak razem z dniem wstaje. Zawsze bardziej odpowiedzialny, mądrzejszy, o wiele bardziej błyskotliwy, tak przystojny i dobry... Dziś patrzę jak nie podnosi się z łóżka. Twarz topi w dłoniach, nie chce widzieć słońca, ani czuć się żywym. Woli noc, kiedy mnie tam nie ma, kiedy ciemność kryje wszystkie sprawy konieczne naprawienia. I tak patrzymy sobie w oczy z pytaniem na ustach "Tak ma być? Tak mam się zmieniać?" I czuję, że nadchodzi odpowiedź. Wstaje, zostawia mnie, myśli puszcza w obieg. Dzwoni telefon, tak ważny, najważniejszy. Ja zostaję ostatnia. Ktoś powiedział, że ostatni będzie pierwszy? /just_love.

rodzaj nagłego zainteresowania nazywanego przez słabych pisarzy z początków lat dwudziestych miłością od pierwszego wejrzenia

naayaan dodano: 24 maja 2022

rodzaj nagłego zainteresowania, nazywanego przez słabych pisarzy z początków lat dwudziestych miłością od pierwszego wejrzenia

tak ci miałem wiele do powiedzenia. wydawało mi się że o życiu ale okazuje się że tylko o sobie. o sobie w tobie. albo raczej o tobie we mnie

mistrzhehe dodano: 22 maja 2022

tak ci miałem wiele do powiedzenia. wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się, że tylko o sobie. o sobie w tobie. albo raczej o tobie we mnie

jeśli nie zadałeś sobie trudu żeby kogoś poznać to nie zadawaj go sobie również wtedy kiedy chcesz się o nim wypowiedzieć

naayaan dodano: 11 maja 2022

jeśli nie zadałeś sobie trudu, żeby kogoś poznać to nie zadawaj go sobie również wtedy, kiedy chcesz się o nim wypowiedzieć

Maj.

buuumtylkoty dodano: 1 maja 2022

Maj.

siedziałam w nocy lekko po północy czytając nasze stare wiadomości śledząc każdy wers słowo po słowie. czułam jak to jest znowu czuć się kochanym przez kogoś kim jestem cholernym oczkiem w głowie. czytając znowu to wszystko od nowa wracały wspomnienia  wróciło uczucie znowu te bycia kochanym ale chwilowo. słyszałam plotki od znajomych którzy mieli kontakt z tym uczuciem że znowu gdzieś wylądował na kolejnej imprezie że kumpel gdzieś widział w kącie znowu ćpającego i szepczącego że mu tego kurewsko mocno brakowało. może w końcu będzie szczęśliwy.

rapwciaga dodano: 14 kwietnia 2022

siedziałam w nocy lekko po północy czytając nasze stare wiadomości śledząc każdy wers, słowo po słowie. czułam jak to jest znowu czuć się kochanym przez kogoś kim jestem cholernym oczkiem w głowie. czytając znowu to wszystko od nowa wracały wspomnienia - wróciło uczucie znowu te bycia kochanym ale chwilowo. słyszałam plotki od znajomych którzy mieli kontakt z tym uczuciem, że znowu gdzieś wylądował na kolejnej imprezie, że kumpel gdzieś widział w kącie znowu ćpającego i szepczącego, że mu tego kurewsko mocno brakowało. może w końcu będzie szczęśliwy.

A gdybym był w Twoim mieście zapomniałabyś o wszystkim dla chwil dla mnie? Gdybym był na chwile dałabyś wszystko aby były niezapomniane?

zatracony dodano: 14 kwietnia 2022

A gdybym był w Twoim mieście, zapomniałabyś o wszystkim dla chwil dla mnie? Gdybym był na chwile, dałabyś wszystko aby były niezapomniane?

Słońce z wiatrem przyniosło ciepłe wspomnienia dawnych krain przodków ukryte między genami. Znów połączyłem się z korzeniami sięgającymi wspanialszych żyć. Nie wiem dlaczego w powiewach rozgrzanego zapachu pierwszych kwiatów gdzieś między skrzyżowaniami falującego miasta całowałem Cię znowu w kinie. Uśmiechałem się jakby to było prawdziwe ekscytowałem jakby to było możliwe zacisnąłem pieści na kierownicy jakbym miał poczuć Twoje usta już za chwilę. Stoję chwilę przy lesie wdycham wiosnę razem z pragnieniami cieszę się na nasze spotkanie. Szkoda że zaraz będę musiał udawać że tego nie chcę. Zbyt daleko na romans zbyt blisko aby zapomnieć.

zatracony dodano: 14 kwietnia 2022

Słońce z wiatrem przyniosło ciepłe wspomnienia dawnych krain przodków ukryte między genami. Znów połączyłem się z korzeniami sięgającymi wspanialszych żyć. Nie wiem dlaczego w powiewach rozgrzanego zapachu pierwszych kwiatów, gdzieś między skrzyżowaniami falującego miasta, całowałem Cię znowu w kinie. Uśmiechałem się jakby to było prawdziwe, ekscytowałem jakby to było możliwe, zacisnąłem pieści na kierownicy jakbym miał poczuć Twoje usta już za chwilę. Stoję chwilę przy lesie, wdycham wiosnę razem z pragnieniami, cieszę się na nasze spotkanie. Szkoda, że zaraz będę musiał udawać, że tego nie chcę. Zbyt daleko na romans, zbyt blisko aby zapomnieć.

Między rankiem a zachodem między dobrem a złem pragnieniem i zrozumieniem między Tobą a nią rzucają mną fale myśli i uczuć. Gdzieś tutaj znajduję siebie poobijany zmęczony tym nierównym krokiem niedoskonałego człowieka wybieram stronę by nie rozerwało mnie zbyt wiele dróg którymi chciałbym chodzić.

zatracony dodano: 22 marca 2022

Między rankiem a zachodem, między dobrem a złem, pragnieniem i zrozumieniem, między Tobą a nią rzucają mną fale myśli i uczuć. Gdzieś tutaj znajduję siebie, poobijany, zmęczony tym nierównym krokiem niedoskonałego człowieka, wybieram stronę by nie rozerwało mnie zbyt wiele dróg którymi chciałbym chodzić.

znowu wraca kolejny koniec świata. czy kiedyś się skończy wieczne umieranie?

rapwciaga dodano: 12 marca 2022

znowu wraca kolejny koniec świata. czy kiedyś się skończy wieczne umieranie?

Cześć Moblostworki  robię małą aktualizację 2022 i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

ciamciaramciaa dodano: 3 marca 2022

Cześć Moblostworki - robię małą aktualizację 2022 i chętnie dowiem się kto powrócił ❤️

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV