głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika just_love

czasami jestem chamska bo trzeba. czasami przesadzam z ocenami bo nie daje rady. czasami o tobie nie myślę bo nie mam ochoty. czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami bo lubię.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:22

czasami jestem chamska, bo trzeba. czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

może i mam wymagania. mogę mówić o nich godzinami dniami i nocami. ale jeśli zrobisz jeden gest  ten na który czekam nie potrzebuję tego co bym chciała potrzebuję ciebie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:22

może i mam wymagania. mogę mówić o nich godzinami, dniami i nocami. ale jeśli zrobisz jeden gest - ten, na który czekam, nie potrzebuję tego co bym chciała, potrzebuję ciebie.

zemsta nigdy nie jest prostą drogą. to las. a w lesie łatwo zabłądzić zgubić drogę zapomnieć którędy się weszło.

ansomia dodano: przedwczoraj o 20:20

zemsta nigdy nie jest prostą drogą. to las. a w lesie łatwo zabłądzić, zgubić drogę, zapomnieć, którędy się weszło.

Mijają minuty godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni oglądając małego księcia. Popłakałeś się bo zdałes sobie sprawę że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

rapwciaga dodano: przedwczoraj o 02:29

Mijają minuty, godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni, oglądając małego księcia. Popłakałeś się, bo zdałes sobie sprawę, że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć, mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

wiesz co? smakowała mi wódka. pozwoliła zapomnieć o wszystkich tych smutkach.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiesz co? smakowała mi wódka. pozwoliła zapomnieć o wszystkich tych smutkach.

a jak się czułeś kiedy byłeś obok najważniejszej osoby w twoim życiu i nie mogłeś jej dotknąć? no jak kurwa?

ansomia dodano: 3 dni temu

a jak się czułeś, kiedy byłeś obok najważniejszej osoby w twoim życiu i nie mogłeś jej dotknąć? no jak kurwa?

twój zapach kładzie się wieczorem na mojej poduszce.

ansomia dodano: 3 dni temu

twój zapach kładzie się wieczorem na mojej poduszce.

mogła zwalczać wszelkie wspomnienia o nim ale nie potrafiła zapobiec temu że pojawiał się w jej snach.

ansomia dodano: 3 dni temu

mogła zwalczać wszelkie wspomnienia o nim, ale nie potrafiła zapobiec temu, że pojawiał się w jej snach.

w niektóre dni przydałoby się więcej spadających gwiazd.

ansomia dodano: 3 dni temu

w niektóre dni przydałoby się więcej spadających gwiazd.

wracając kilka lat wstecz pamiętam że.. była chyba godzina 20 jak co wieczór szukam ciuchów do szkoły. wyciągnęłam z szafy bluzkę z wielkim napisem love i drugą zwykłą bez żadnych bajerów. sięgając już po tą drugą zadzwonił mi telefon patrze na wyświetlacz to on. bez dłuższego namysłu odebrałam a on powiedział:  jeśli ci na mnie zależy wybierz tą z love . zastanawiając się skąd wiedział co właśnie robię i jaki mam dylemat otworzyłam okno. w tym białym śniegu który sypał jak popierniczony stał on. zapytał może mnie księżniczka wpuści?  uśmiechając się zamknęłam okno i szczęśliwa otworzyłam drzwi przed którymi stał on.

ansomia dodano: 4 dni temu

wracając kilka lat wstecz pamiętam, że.. była chyba godzina 20, jak co wieczór szukam ciuchów do szkoły. wyciągnęłam z szafy bluzkę z wielkim napisem "love" i drugą, zwykłą, bez żadnych bajerów. sięgając już po tą drugą, zadzwonił mi telefon, patrze na wyświetlacz, to on. bez dłuższego namysłu odebrałam, a on powiedział: - jeśli ci na mnie zależy wybierz tą z "love". zastanawiając się skąd wiedział co właśnie robię i jaki mam dylemat, otworzyłam okno. w tym białym śniegu, który sypał jak popierniczony stał on. zapytał "może mnie księżniczka wpuści?" , uśmiechając się zamknęłam okno i szczęśliwa otworzyłam drzwi, przed którymi stał on.

bądź przekonany: jeżeli o kimś mówisz źle zawsze ci uwierzą.

ansomia dodano: 4 dni temu

bądź przekonany: jeżeli o kimś mówisz źle, zawsze ci uwierzą.

tak często mam ochotę krzyczeć z bólu. tak często zakrywam twarz poduszką i dławię się łzami tak by nikt tego nie widział. tak jedyne co mnie powstrzymuje to tylko to że rodzice są w pokoju obok.

ansomia dodano: 4 dni temu

tak, często mam ochotę krzyczeć z bólu. tak, często zakrywam twarz poduszką i dławię się łzami tak, by nikt tego nie widział. tak, jedyne co mnie powstrzymuje to tylko to, że rodzice są w pokoju obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV