głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się co na scenie chcesz zobaczyć jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? just love. Złap mnie jeśli możesz w mej myśli cudowne

just_love

just_love.moblo.pl
Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się co na scenie chcesz zobaczyć jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? just love.
Powieki Twoje kurtyną! Zastanów... teksty

just_love dodano: 16 stycznia 2019

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się, co na scenie chcesz zobaczyć - jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? /just_love.

Złap mnie jeśli możesz  w mej... teksty

just_love dodano: 16 stycznia 2019

Złap mnie jeśli możesz, w mej myśli cudownej. Złap mnie za sukienki brzeg, włosów wiatrom nie pozwól poplątać, oddychaj, oddychaj ze mną i w słońce się śmiej. Chwyć mnie za myśli brzeg i w biegu ich złap każdy cień. To słońce z Twych oczu niech będzie im dniem. /just_love.

Szeregi swoje wypełnił po brzegi...... teksty

just_love dodano: 15 stycznia 2019

Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych, którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi, Stróżami niech będą swych bliskich, bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... /just_love.

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie... teksty

just_love dodano: 14 stycznia 2019

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie, tym spod powiek wydartym najpewniej. Gdy obudzisz się z jego sensem oczy swe zamkniesz zlęknięte. Nie uchylisz ust roześmianych, ani w słońce nie spojrzysz porannie. W ciemności podniesiesz wołanie zmuszona długim, głębokim jej trwaniem. Czarna postać tych myśli w obraz snu ubrana - rzeczywista, trwożąca, obłędem malowana… Obecnością zdradza upadek, twój przełom. twój łomot, porażkę zwieńczoną obroną…. Podejmiesz zmaganie? Zrozumiesz zadanie? Oczy są światłem.. w ciemności przetrwaniem. Patrz dobrze i zobacz, to serca wyzwanie. /just_love.

Wciąż Cię widziałem  nawet gdy... teksty

just_love dodano: 10 stycznia 2019

Wciąż Cię widziałem, nawet gdy byłaś daleko. Jak jakiegoś przeklętego ducha. Daleko w tłumie, nieuchwytną, znikającą za rogiem. Byłaś wszędzie. / N. Roberts.

Zastanawiam się które miejsce... teksty

just_love dodano: 10 stycznia 2019

Zastanawiam się które miejsce pocałować najpierw. Gdybym mogła za jednym razem całego Ciebie pochłonąć. Twoje szerokie ramiona całuję po stokroć, rozgrzałam usta. Gdybym tylko mogła pochłonąć Ciebie do reszty jednym pocałunkiem - przepadłbyś. /just_love

 ... Słyszysz? Ciii. Posłuchaj  jak... teksty

just_love dodano: 9 stycznia 2019

(...)Słyszysz? Ciii. Posłuchaj, jak nasza przyjaźń wydaje ostatnie tchnienie. /ransiak.

Późnymi wieczorami spowiadam się... teksty

just_love dodano: 9 stycznia 2019

Późnymi wieczorami spowiadam się ścianie z miłości do Ciebie. /just_love

Trudno jest wstać na pojedynek z... teksty

just_love dodano: 9 stycznia 2019

Trudno jest wstać na pojedynek z porankiem, gdy wiesz, że będziesz walczyła sama. /just_love.

Napisał! W końcu zaszczycił mnie... teksty

just_love dodano: 14 kwietnia 2014

Napisał! W końcu zaszczycił mnie kawałkiem swojej obecności. Serce załomotało, tchu mi zabrakło i to uczucie szczęścia przez długi moment - nieziemskie... Ja zamiast cieszyć się, to łkałam zła za te dni zimne i ten ból miażdżący, za ten strach i za wstyd wstrętny. Łykałam łzy gorzkie, jak ta gorycz po Jego stracie. Myśli tyle wróciło i tyle wspomnień we mnie wybuchło... Wszystko naraz, jak grom z jasnego nieba! Ale napisał więc usłyszał może myśli moje, może miłość moją poczuł, może jest jeszcze dla Nas szansa? /just_love

Są momenty  że nie ufam nikomu... teksty

just_love dodano: 29 maja 2013

Są momenty, że nie ufam nikomu, choć wierzyłam wszystkim. Ten podły nastrój, który własnie się uaktywnił wybucha w moich oczach, żeby po sekundzie zgasnąć, nie zostawiając najmniejszej smugi światła. /just_love.

Kiedyś opowiem Ci  jak bardzo mnie... teksty

just_love dodano: 31 marca 2013

Kiedyś opowiem Ci, jak bardzo mnie kochałeś. Nie uwierzysz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV