głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Ta chwila intensywnej złości i ciszy po kłótni to spojrzenie okropne wprost po urwanym zdaniu. Odwracamy głowy każde w swoją stronę. Kiedyś nie do pomyślenia dz

just_love

just_love.moblo.pl
Ta chwila intensywnej złości i ciszy po kłótni to spojrzenie okropne wprost po urwanym zdaniu. Odwracamy głowy każde w swoją stronę. Kiedyś nie do pomyślenia dziś jakb
Ta chwila intensywnej złości i... teksty

just_love dodano: 13 luty 2019

Ta chwila intensywnej złości i ciszy po kłótni, to spojrzenie okropne wprost po urwanym zdaniu. Odwracamy głowy, każde w swoją stronę. Kiedyś nie do pomyślenia, dziś jakby wszystko skończone.. Zza drzwi słyszę, że nie skończyłeś przemowy, uderzasz mnie każdym słowem. Dostaję najpierw w serce, na końcu obrywam w głowę… Zaciskam oczy, mruczę, uszy zatykam, wstrzymuję płacz i… Nie wybucham. Milczę, płaczę, chcę oddychać… nie mogę. Zimno mi i czuję taki ogromny strach. Ta jedna myśl rozdziera mi serce – wiem, nie kochasz mnie - potrzebowałeś więcej. /just_love.

Wracaj! teksty just_love dodał komentarz: Wracaj! do wpisu 13 luty 2019
Miło mi bardzo! Pozdrawiam. teksty just_love dodał komentarz: Miło mi bardzo! Pozdrawiam. do wpisu 11 luty 2019
Załamała ręce  już nic nie mogła... teksty

just_love dodano: 9 luty 2019

Załamała ręce, już nic nie mogła zrobić. Chwyciła się jeszcze za piersi, czuła jakby klatka miała jej wybuchnąć całym tym szaleństwem, krzyk nie chciał unieść się nawet ponad jej zgryzione wargi. Przeżywała katusze, udręczona, wykończona. zawodziła słodkim diabłu płaczem. Anioły - prosiła - z Nieba zejdźcie, by te drogę długą skrócić. Ujmijcie boleści -mówiła - Bohaterzy moich snów, zejdźcie by pobrudzić stopy w tym palenisku, o którym mówią życie... Spalała się od środka, oczy jej płonęły bezradnością.. /just_love.

Oczy mam otwarte  studiuję sufit jak... teksty

just_love dodano: 8 luty 2019

Oczy mam otwarte, studiuję sufit jak książkę. Lewa, prawa i znów... od rogu po róg i z kąta w kąt. Myślami kreślę linijki, a okno jakby wróg. Nocą tylko, gdy już czerń wypełnia pokój, ja myślą maluję domy, bramy otwarte, wody i słońca... A dzień - oceanu dna najgłębsza czerń, więc z kąta w kąt i od rogu po róg. Prawa, lewa i znów... /just_love.

Czy zliczyłeś moje kroki do Ciebie?... teksty

just_love dodano: 30 stycznia 2019

Czy zliczyłeś moje kroki do Ciebie? Odejmij kilka, nie wracam. /just_love

Uśmiech opuścił Twoje oczy. Oblał... teksty

just_love dodano: 21 stycznia 2019

Uśmiech opuścił Twoje oczy. Oblał swoim blaskiem wszystko wokół, ale opuścił Twoje oczy. Spłynął najpierw na usta, w policzkach wyżłobił dziurki urocze i tyle..tyle po nim zostało. Nic już nie mówi więcej, że jesteś szczęśliwa. /just_love.

Oczy  pamiętam  koloru jeziora.... teksty

just_love dodano: 17 stycznia 2019

Oczy, pamiętam, koloru jeziora. Skóra jak śnieg, co spada na pola. Usta w tej bieli jak krwią oblane. Dłoń w mojej, pamiętam, drżąca. Ramiona jak ciężkie, jak skrzydła złamane anioła. Klatka jak pergamin, sercem rozdzierana - każde uderzenie jak oddech widziałam w tym mrozie. I tylko na nogach stała niezachwianie, mocno kroki stawiała, pamiętam, ziemia drżała. /just_love.

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów... teksty

just_love dodano: 16 stycznia 2019

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się, co na scenie chcesz zobaczyć - jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? /just_love.

Złap mnie jeśli możesz  w mej... teksty

just_love dodano: 16 stycznia 2019

Złap mnie jeśli możesz, w mej myśli cudownej. Złap mnie za sukienki brzeg, włosów wiatrom nie pozwól poplątać, oddychaj, oddychaj ze mną i w słońce się śmiej. Chwyć mnie za myśli brzeg i w biegu ich złap każdy cień. To słońce z Twych oczu niech będzie im dniem. /just_love.

Szeregi swoje wypełnił po brzegi...... teksty

just_love dodano: 15 stycznia 2019

Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych, którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi, Stróżami niech będą swych bliskich, bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... /just_love.

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie... teksty

just_love dodano: 14 stycznia 2019

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie, tym spod powiek wydartym najpewniej. Gdy obudzisz się z jego sensem oczy swe zamkniesz zlęknięte. Nie uchylisz ust roześmianych, ani w słońce nie spojrzysz porannie. W ciemności podniesiesz wołanie zmuszona długim, głębokim jej trwaniem. Czarna postać tych myśli w obraz snu ubrana - rzeczywista, trwożąca, obłędem malowana… Obecnością zdradza upadek, twój przełom. twój łomot, porażkę zwieńczoną obroną…. Podejmiesz zmaganie? Zrozumiesz zadanie? Oczy są światłem.. w ciemności przetrwaniem. Patrz dobrze i zobacz, to serca wyzwanie. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV