głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc n

just_love

just_love.moblo.pl
Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc nic mi ni
Jak tęskny wzrok poety za widokiem... teksty

just_love dodano: 2 czerwca 2020

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć, że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc "nic mi nie jest" Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu, zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu, zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just_love

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak... teksty

just_love dodano: 2 czerwca 2020

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? /Unknown

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd... teksty

just_love dodano: 31 maja 2020

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak, jakbym ja pod nim szła? /just_love.

Znam ludzi  którym w sercach... teksty

just_love dodano: 29 maja 2020

Znam ludzi, którym w sercach zgasło. Lecz mówią: ciepło nam i jasno, i bardzo kłamią, gdy się śmieją... Wiem, jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył. /Unknown

Szukam w myśli warg męskich  by... teksty

just_love dodano: 28 maja 2020

Szukam w myśli warg męskich, by ramion go skuć oplotem, gdy w dusznej bezsenności sekundy wybija szloch - a teraz zaciśnij usta i chłodno, twardo mnie potęp: oto masz moje noce, gołe, wyłuskane jak groch. We dnie chcę głód rozbudzać ręki cielistym dotykiem znam już tę mękę: odczuć tętnic najkrwistszy rdzeń - a teraz odwróć oczy i babą mnie okrzyknij: oto masz prawd obnażonych mój desperacki dzień. Spotkany przechodni wzrok serce rozsadza jak drożdże (blady, dzienny półksiężyc przekleństwa mego strzegł) - zrozum, że to jest zew dzieci czerwone rodzić: oto jest moja świętość i oto mój grzech. /Zuzanna Ginczanka.

Usypiał ją strach. Pod policzek... teksty

just_love dodano: 27 maja 2020

Usypiał ją strach. Pod policzek się kładł... Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love.

Na dobry i zły dzień chciałeś... teksty

just_love dodano: 26 maja 2020

Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć, a ja Ciebie ani w deszcz, ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać, siły podzielić na dwa. Musiałam pracą bronić Ciebie, siebie, próg drzwi i twoje zdanie dla ludzi śpiewane jak najpiękniejsze łganie. Śmiech wyżarł powagę z twoich źrenic i z tęczówek barw. Już widziałam tylko smutny żart. Nigdy więcej nie będę tak trwać, w pogardy uścisku twoich chorych ram. Nigdy już nie położysz na mnie swoich ciężkich łap. /just_love.

Przyniósł jej wiatr ten uśmiech co... teksty

just_love dodano: 22 maja 2020

Przyniósł jej wiatr ten uśmiech co skradł mężczyźnie przy drzwiach. Na ustach mu został wyraźny jego ślad. Dokładnie widziała jak wzrok mu pod stopy sie kładł. Pamięcią po ścianach lazł, kuł obrazów tysiące, tynk już zasłonił słońce. Oddał jej wiatr czyjejś radości brak. Przyjęła jak dar, oddała w drzwiach. Podzielili go w progu na dwa. /just_love.

Chmurą nade mną jesteś. Skoro... teksty

just_love dodano: 20 maja 2020

Chmurą nade mną jesteś. Skoro przyszedłeś już...deszcz ześlij ciepły. Za sobą słońce miej, proszę niech grzeje bruk. Możesz być rosą, po niej stąpać będę. I jeszcze... Jeszcze niebo przejrzyste będzie. /just_love.

Dobrze  że poznałam Ciebie zimą.... teksty

just_love dodano: 18 maja 2020

Dobrze, że poznałam Ciebie zimą. Wiosna, którą ukochałam, mi Ciebie nie przypomina. /just_love.

Miło mi :  pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: Miło mi :) pozdrawiam do wpisu 14 maja 2020
Hej Ty  to zaskakujące  prawda?... teksty

just_love dodano: 13 maja 2020

Hej Ty, to zaskakujące, prawda? Wierzę, że zdziwieni jesteśmy we dwoje. Z perspektywy mojej niemożliwe, a jednak stało się. Człowiek, który mnie miał, nie znał nawet historii mojej. To nie tak, że nie mówiłam. Zwyczajnie słuchać nie chciał. Był, trwał, dziś wiem, że mnie nie znał. Hej Ty... Mało kto tak całą mnie miał. W rozumieniu serca... Dziś wiem, że ten najważniejszy znał tylko moich bioder kształt. Trwało to tyle lat... Śmieje się z siebie, bo myślałam, że jest coś wart. Mówiłam to już - naiwność moje imię ma. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV