głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Szukam w myśli warg męskich by ramion go skuć oplotem gdy w dusznej bezsenności sekundy wybija szloch a teraz zaciśnij usta i chłodno twardo mnie potęp: oto mas

just_love

just_love.moblo.pl
Szukam w myśli warg męskich by ramion go skuć oplotem gdy w dusznej bezsenności sekundy wybija szloch a teraz zaciśnij usta i chłodno twardo mnie potęp: oto ma
Szukam w myśli warg męskich  by... teksty

just_love dodano: 28 maja 2020

Szukam w myśli warg męskich, by ramion go skuć oplotem, gdy w dusznej bezsenności sekundy wybija szloch - a teraz zaciśnij usta i chłodno, twardo mnie potęp: oto masz moje noce, gołe, wyłuskane jak groch. We dnie chcę głód rozbudzać ręki cielistym dotykiem znam już tę mękę: odczuć tętnic najkrwistszy rdzeń - a teraz odwróć oczy i babą mnie okrzyknij: oto masz prawd obnażonych mój desperacki dzień. Spotkany przechodni wzrok serce rozsadza jak drożdże (blady, dzienny półksiężyc przekleństwa mego strzegł) - zrozum, że to jest zew dzieci czerwone rodzić: oto jest moja świętość i oto mój grzech. /Zuzanna Ginczanka.

Usypiał ją strach. Pod policzek... teksty

just_love dodano: 27 maja 2020

Usypiał ją strach. Pod policzek się kładł... Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love.

Na dobry i zły dzień chciałeś... teksty

just_love dodano: 26 maja 2020

Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć, a ja Ciebie ani w deszcz, ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać, siły podzielić na dwa. Musiałam pracą bronić Ciebie, siebie, próg drzwi i twoje zdanie dla ludzi śpiewane jak najpiękniejsze łganie. Śmiech wyżarł powagę z twoich źrenic i z tęczówek barw. Już widziałam tylko smutny żart. Nigdy więcej nie będę tak trwać, w pogardy uścisku twoich chorych ram. Nigdy już nie położysz na mnie swoich ciężkich łap. /just_love.

Byłeś moim czekaniem. Czekaniem na... teksty

just_love dodano: 25 maja 2020

Byłeś moim czekaniem. Czekaniem na dzień dobry, na uśmiech Twój, na spokojny głos. Czekaniem na oczu Twoich blask i na każdy wspólny brzask. Czekaniem na cud, żebyś kochać mnie mógł. Czekaniem na noc, bym mogła przy Tobie spać. /just_love.

Przyniósł jej wiatr ten uśmiech co... teksty

just_love dodano: 22 maja 2020

Przyniósł jej wiatr ten uśmiech co skradł mężczyźnie przy drzwiach. Na ustach mu został wyraźny jego ślad. Dokładnie widziała jak wzrok mu pod stopy sie kładł. Pamięcią po ścianach lazł, kuł obrazów tysiące, tynk już zasłonił słońce. Oddał jej wiatr czyjejś radości brak. Przyjęła jak dar, oddała w drzwiach. Podzielili go w progu na dwa. /just_love.

Chmurą nade mną jesteś. Skoro... teksty

just_love dodano: 20 maja 2020

Chmurą nade mną jesteś. Skoro przyszedłeś już...deszcz ześlij ciepły. Za sobą słońce miej, proszę niech grzeje bruk. Możesz być rosą, po niej stąpać będę. I jeszcze... Jeszcze niebo przejrzyste będzie. /just_love.

Dobrze  że poznałam Ciebie zimą.... teksty

just_love dodano: 18 maja 2020

Dobrze, że poznałam Ciebie zimą. Wiosna, którą ukochałam, mi Ciebie nie przypomina. /just_love.

Miło mi :  pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: Miło mi :) pozdrawiam do wpisu 14 maja 2020
Hej Ty  to zaskakujące  prawda?... teksty

just_love dodano: 13 maja 2020

Hej Ty, to zaskakujące, prawda? Wierzę, że zdziwieni jesteśmy we dwoje. Z perspektywy mojej niemożliwe, a jednak stało się. Człowiek, który mnie miał, nie znał nawet historii mojej. To nie tak, że nie mówiłam. Zwyczajnie słuchać nie chciał. Był, trwał, dziś wiem, że mnie nie znał. Hej Ty... Mało kto tak całą mnie miał. W rozumieniu serca... Dziś wiem, że ten najważniejszy znał tylko moich bioder kształt. Trwało to tyle lat... Śmieje się z siebie, bo myślałam, że jest coś wart. Mówiłam to już - naiwność moje imię ma. /just_love.

Kochanie  chodź. Zjem Cię nawet w... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Kochanie, chodź. Zjem Cię nawet w masce. :) /Sokół

Na rogu kartki ostrożnie piszę jego... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Na rogu kartki ostrożnie piszę jego imię, chce by wyglądało jakby już tam było. Oprócz tego pustą kartką przepraszam, palcami po imieniu przepraszam. /just_love.

Dla Ciebie kogoś zabiłam  dla... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Dla Ciebie kogoś zabiłam, dla Ciebie musiał zginąć. Ty nie pokochasz mnie bardziej, a on w moim życiu zginął.. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV