głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Zobaczyłem ją tam wśród ludzi we mgle. Stała twardo jak głaz blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca oczy wpatrzone w punkt tak jakby powietrza nie wpuszcza

just_love

just_love.moblo.pl
Zobaczyłem ją tam wśród ludzi we mgle. Stała twardo jak głaz blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca oczy wpatrzone w punkt tak jakby powietrza nie wpuszczał
Zobaczyłem ją tam  wśród ludzi... teksty

just_love dodano: 20 luty 2019

Zobaczyłem ją tam, wśród ludzi, we mgle. Stała twardo jak głaz, blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca, oczy wpatrzone w punkt, tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł, wiatr jej spojrzenie mi niósł... /just_love.

Z tym wstydem zostaniesz sam.... teksty

just_love dodano: 20 luty 2019

Z tym wstydem zostaniesz sam. Będziesz z nim szedł, jak z bratem brat. /just_love.

Umierałam na wznak  umierałam pod... teksty

just_love dodano: 19 luty 2019

Umierałam na wznak, umierałam pod wiatr, umierałam przy brzegu wyrzucona na piach, umierałam w bezdechu już od tylu lat, umierałam ot tak.. /just_love.

Te smutne oczy wciąż patrzą... teksty

just_love dodano: 19 luty 2019

Te smutne oczy wciąż patrzą, chociaż mogłabym je zamknąć... /just_love.

Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. :  Wielkie dzięki dla losu  że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich  którzy to pamiętają! teksty just_love dodał komentarz: Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. :) Wielkie dzięki dla losu, że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich, którzy to pamiętają! do wpisu 18 luty 2019
Ubrałam się w zwątpienie. Usta... teksty

just_love dodano: 14 luty 2019

Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz, że ładnie mi tak, mówisz, że pasuje mi żal. /just_love.

Proszę o podpis!  just love. teksty just_love dodał komentarz: Proszę o podpis! /just_love. do wpisu 14 luty 2019
Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie  a... teksty

just_love dodano: 14 luty 2019

Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie (a jestem pewna, że tak!) tytuły inspirujących książek, dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie, proszę :) /just_love.

Czuję się Twoja  więc jestem... teksty

just_love dodano: 14 luty 2019

Czuję się Twoja, więc jestem niczyja. /just_love.

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam... teksty

just_love dodano: 14 luty 2019

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę, czuję. Wyczekam, poczekam, spokojnie zaczekam . Wróci ciepło, promień, płomień, ogień. Wrócą...Nie zamknę oczu. Nie mrugnę, nie pisnę, zmilczę. Pod nogą, ręką, powieką, pod sercem, pod wargą, językiem - błąd leży jak kamień u drogi. Ja stygnę, zastygłam, nie ruszę.../just_love.

Leżał obok kobiety swojego życia.... teksty

just_love dodano: 13 luty 2019

Leżał obok kobiety swojego życia. Oddechy tej dwójki odbijały się echem po ścianach małego pokoju. Opuszkami palców dotykał jej pleców. Uśmiechnął się na widok gęsiej skórki, powstającej na jej kruchym ciele. Mruknęła cicho i odwróciła głowę w jego stronę. 'Nie śpisz.' Powiedziała półprzytomna. Nie odpowiedział, tylko wciąż podziwiał jej zaspaną twarz. Przysunęła się bliżej i znów zasnęła. Oddychała głęboko. Lubił ten dźwięk. Wiedział, że ma ją obok siebie, ale wciąż się bał. Mocniej zacisnął dłoń na jej ciele tak, jakby bał się, że zaraz mu ucieknie. Musnął delikatnie jej wargi. Poczuł słony smak łez. Przesiąknięte bólem usta, nawet oczy miała podpuchnięte. Wiedział, że to ostatnia szansa. Nie chciał pozwolić, by to, co przez tak długi czas budowali, znów rozbiło się o powierzchnię brudnych betonów ich świata. /just_love.

Zawsze  gdy chciało jej się... teksty

just_love dodano: 13 luty 2019

Zawsze, gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół... /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV