głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Czuję się Twoja więc jestem niczyja. just love. Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę czuję. Wyczekam poczekam spokojnie zaczekam . Wróci ciepło prom

just_love

just_love.moblo.pl
Czuję się Twoja więc jestem niczyja. just love.
Czuję się Twoja  więc jestem... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Czuję się Twoja, więc jestem niczyja. /just_love.

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę, czuję. Wyczekam, poczekam, spokojnie zaczekam . Wróci ciepło, promień, płomień, ogień. Wrócą...Nie zamknę oczu. Nie mrugnę, nie pisnę, zmilczę. Pod nogą, ręką, powieką, pod sercem, pod wargą, językiem - błąd leży jak kamień u drogi. Ja stygnę, zastygłam, nie ruszę.../just_love.

Leżał obok kobiety swojego życia.... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Leżał obok kobiety swojego życia. Oddechy tej dwójki odbijały się echem po ścianach małego pokoju. Opuszkami palców dotykał jej pleców. Uśmiechnął się na widok gęsiej skórki, powstającej na jej kruchym ciele. Mruknęła cicho i odwróciła głowę w jego stronę. 'Nie śpisz.' Powiedziała półprzytomna. Nie odpowiedział, tylko wciąż podziwiał jej zaspaną twarz. Przysunęła się bliżej i znów zasnęła. Oddychała głęboko. Lubił ten dźwięk. Wiedział, że ma ją obok siebie, ale wciąż się bał. Mocniej zacisnął dłoń na jej ciele tak, jakby bał się, że zaraz mu ucieknie. Musnął delikatnie jej wargi. Poczuł słony smak łez. Przesiąknięte bólem usta, nawet oczy miała podpuchnięte. Wiedział, że to ostatnia szansa. Nie chciał pozwolić, by to, co przez tak długi czas budowali, znów rozbiło się o powierzchnię brudnych betonów ich świata. /just_love.

Zawsze  gdy chciało jej się... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Zawsze, gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół... /just_love.

Ta chwila intensywnej złości i... teksty

just_love dodano: 1 tydzień temu

Ta chwila intensywnej złości i ciszy po kłótni, to spojrzenie okropne wprost po urwanym zdaniu. Odwracamy głowy, każde w swoją stronę. Kiedyś nie do pomyślenia, dziś jakby wszystko skończone.. Zza drzwi słyszę, że nie skończyłeś przemowy, uderzasz mnie każdym słowem. Dostaję najpierw w serce, na końcu obrywam w głowę… Zaciskam oczy, mruczę, uszy zatykam, wstrzymuję płacz i… Nie wybucham. Milczę, płaczę, chcę oddychać… nie mogę. Zimno mi i czuję taki ogromny strach. Ta jedna myśl rozdziera mi serce – wiem, nie kochasz mnie - potrzebowałeś więcej. /just_love.

Wracaj! teksty just_love dodał komentarz: Wracaj! do wpisu 1 tydzień temu
Miło mi bardzo! Pozdrawiam. teksty just_love dodał komentarz: Miło mi bardzo! Pozdrawiam. do wpisu 1 tydzień temu
Załamała ręce  już nic nie mogła... teksty

just_love dodano: 2 tygodnie temu

Załamała ręce, już nic nie mogła zrobić. Chwyciła się jeszcze za piersi, czuła jakby klatka miała jej wybuchnąć całym tym szaleństwem, krzyk nie chciał unieść się nawet ponad jej zgryzione wargi. Przeżywała katusze, udręczona, wykończona. zawodziła słodkim diabłu płaczem. Anioły - prosiła - z Nieba zejdźcie, by te drogę długą skrócić. Ujmijcie boleści -mówiła - Bohaterzy moich snów, zejdźcie by pobrudzić stopy w tym palenisku, o którym mówią życie... Spalała się od środka, oczy jej płonęły bezradnością.. /just_love.

Oczy mam otwarte  studiuję sufit jak... teksty

just_love dodano: 2 tygodnie temu

Oczy mam otwarte, studiuję sufit jak książkę. Lewa, prawa i znów... od rogu po róg i z kąta w kąt. Myślami kreślę linijki, a okno jakby wróg. Nocą tylko, gdy już czerń wypełnia pokój, ja myślą maluję domy, bramy otwarte, wody i słońca... A dzień - oceanu dna najgłębsza czerń, więc z kąta w kąt i od rogu po róg. Prawa, lewa i znów... /just_love.

Czy zliczyłeś moje kroki do Ciebie?... teksty

just_love dodano: 30 stycznia 2019

Czy zliczyłeś moje kroki do Ciebie? Odejmij kilka, nie wracam. /just_love

Uśmiech opuścił Twoje oczy. Oblał... teksty

just_love dodano: 21 stycznia 2019

Uśmiech opuścił Twoje oczy. Oblał swoim blaskiem wszystko wokół, ale opuścił Twoje oczy. Spłynął najpierw na usta, w policzkach wyżłobił dziurki urocze i tyle..tyle po nim zostało. Nic już nie mówi więcej, że jesteś szczęśliwa. /just_love.

Oczy  pamiętam  koloru jeziora.... teksty

just_love dodano: 17 stycznia 2019

Oczy, pamiętam, koloru jeziora. Skóra jak śnieg, co spada na pola. Usta w tej bieli jak krwią oblane. Dłoń w mojej, pamiętam, drżąca. Ramiona jak ciężkie, jak skrzydła złamane anioła. Klatka jak pergamin, sercem rozdzierana - każde uderzenie jak oddech widziałam w tym mrozie. I tylko na nogach stała niezachwianie, mocno kroki stawiała, pamiętam, ziemia drżała. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV