głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Miło mi :  pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: Miło mi :) pozdrawiam do wpisu 14 maja 2020
Hej Ty  to zaskakujące  prawda?... teksty

just_love dodano: 13 maja 2020

Hej Ty, to zaskakujące, prawda? Wierzę, że zdziwieni jesteśmy we dwoje. Z perspektywy mojej niemożliwe, a jednak stało się. Człowiek, który mnie miał, nie znał nawet historii mojej. To nie tak, że nie mówiłam. Zwyczajnie słuchać nie chciał. Był, trwał, dziś wiem, że mnie nie znał. Hej Ty... Mało kto tak całą mnie miał. W rozumieniu serca... Dziś wiem, że ten najważniejszy znał tylko moich bioder kształt. Trwało to tyle lat... Śmieje się z siebie, bo myślałam, że jest coś wart. Mówiłam to już - naiwność moje imię ma. /just_love.

Kochanie  chodź. Zjem Cię nawet w... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Kochanie, chodź. Zjem Cię nawet w masce. :) /Sokół

Na rogu kartki ostrożnie piszę jego... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Na rogu kartki ostrożnie piszę jego imię, chce by wyglądało jakby już tam było. Oprócz tego pustą kartką przepraszam, palcami po imieniu przepraszam. /just_love.

Dla Ciebie kogoś zabiłam  dla... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Dla Ciebie kogoś zabiłam, dla Ciebie musiał zginąć. Ty nie pokochasz mnie bardziej, a on w moim życiu zginął.. /just_love.

Zmuszam się  żeby nie patrzeć pod... teksty

just_love dodano: 11 maja 2020

Zmuszam się, żeby nie patrzeć pod nogi, tylko przed siebie. Bez szaleństw takich jak patrzenie w niebo. Nogi stawiam twardo i pewnie, chociaż każdy krawężnik krzyczy skacz, albo padnij. Ramiona prostuję, chociaż pięści mam ściśnięte z wysiłku. Później, sama już, mogę dać się zgnieść, ale każdy taki dzień, to częściowo wygrana walka. /just_love.

Mam wrażenie  że ktoś mi życie... teksty

just_love dodano: 11 maja 2020

Mam wrażenie, że ktoś mi życie śpiewa bez melodii i słów, gra bez strun, bez nut. /just_love.

Dziś zabiłam Ciebie w sercu. Ten... teksty

just_love dodano: 11 maja 2020

Dziś zabiłam Ciebie w sercu. Ten, od dawna raz, spokojna pójdę spać. Tej nocy pod głową nie ułożę strat. Mogę dziś spokojnie spać. /just_love.

Serce nie zdradza swoich wściekłych... teksty

just_love dodano: 6 maja 2020

Serce nie zdradza swoich wściekłych uderzeń. Mogłoby, ale nie zdradza moje serce. Spóźnione dłonie szukają dotyku, ale nie błądzą wśród innych rąk. Spojrzenia, choć gorące, nie błądzą po innych twarzach, nawet gdyby odnaleźć się mogły w ich wrzeniu. Nie zdradza moje serce, nigdy nie zdradza swoich uczuć. /just_love

Odchodzi. Spogląda jeszcze  ale to... teksty

just_love dodano: 5 maja 2020

Odchodzi. Spogląda jeszcze, ale to nie spojrzenie kogoś kto jest smutny, albo dotarł do najgorszego momentu w życiu. To chciała po sobie pozostawić. Spojrzenie, które kocha i nie wymaga słów, a mówi "Jestem tu. Zawsze będę tak na Ciebie patrzeć." /just_love

Jednym smutek na twarzy gra  drugim... teksty

just_love dodano: 28 kwietnia 2020

Jednym smutek na twarzy gra, drugim karnawał. /Ostrowski

Pamiętasz? Gorące było lato. Noce... teksty

just_love dodano: 28 kwietnia 2020

Pamiętasz? Gorące było lato. Noce obdarowywały nas gwiazd cudnym obrazem. Do dziś uwielbiam obserwować gdy blaskiem miasto otoczą. Pocałunek pamiętam i kosmyki trawy po mojej szyi błądzące w dłoniach Twoich, ziemii wyrwane. Tam mówiłeś, że pięknie jest... Za ten pocałunek zapłaciłam dumą straconą. I zamiast na błędach wtedy się uczyć, ja znów serce oddałam, bez pamięci. To samo, znów płaciłam w łez milionach. I przez lat kilka wyparłam miłości potrzebę. Niedobry to był czas. Nadszedł w końcu lepszy... Na chwil parę, wśród lat długich, męczących. I dziś w tym samym miejscu jestem. Późną nocą niebo oglądam, ono ze mną wspomina, żałując, że ten pierwszy pocałunek nie był mi nauczką. Naiwność moje imię nosi. /just_love

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV