głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Zapytaj jak ją złamali zapytaj jak depczą jej kości. Pytaj ile słońc potrzeba żeby uśmiech zagościł zapytaj o słowa padające w ciemności. Zapytaj odważny. Zapyt

just_love

just_love.moblo.pl
Zapytaj jak ją złamali zapytaj jak depczą jej kości. Pytaj ile słońc potrzeba żeby uśmiech zagościł zapytaj o słowa padające w ciemności. Zapytaj odważny. Zapytaj o
Zapytaj jak ją złamali  zapytaj jak... teksty

just_love dodano: 24 kwietnia 2020

Zapytaj jak ją złamali, zapytaj jak depczą jej kości. Pytaj ile słońc potrzeba, żeby uśmiech zagościł, zapytaj o słowa padające w ciemności. Zapytaj, odważny. Zapytaj o puste, bez uczuć źrenice. Nie dostaniesz odpowiedzi, bo jak mur, postawiła granicę. Pożegnaj się. Zostało przeżycie. Najgorszych lekcji najlepszy nauczyciel. /just_love

Miłość zaczyna się od miłości.... teksty

just_love dodano: 22 kwietnia 2020

Miłość zaczyna się od miłości. / Olga Kora Sipowicz

Miłość  to szybka piosenka.... teksty

just_love dodano: 21 kwietnia 2020

Miłość, to szybka piosenka. Pierwsza zwrotka jak wdech, wydechem ostatni wers. Ale refren, refren zawsze ten sam. Miłość, to nieskończona piosenka, refren już znasz. /just_love.

Marzyła taki świat  gdzie pogardy... teksty

just_love dodano: 19 kwietnia 2020

Marzyła taki świat, gdzie pogardy nie ma, gdzie bliskość uszlachetnia. Gdzie siłę mają słabsi, a wielkich moc własna poskramia. Tam strach oczy ma niewielkie, a ludzie serca mają na źrenicach, na ustach, zębach, językach, w ramionach, we włosach, na prawdzie i na dłoniach mają też. Syzyfowa tam jest tylko złość. Tylko ona tak ze snu potrafi wyrwać, że żal pięści ściska. /just_love.

Wystarczyło  by blask jakiś kiedyś... teksty

just_love dodano: 18 kwietnia 2020

Wystarczyło, by blask jakiś kiedyś już widziany, zapach znany już, powietrza powiew, jeden z tych zmysłów zajęły.. świat stawał na rzęsach, w inną stronę się kręcił. To jakbyś mnie odwiedził. Niegotową. A świadomość błądzi i śmieje się, w głos się śmieje przyjemności świadoma. /just_love.

Wbrew nadziei uwierzył nadziei.... teksty

just_love dodano: 13 kwietnia 2020

Wbrew nadziei uwierzył nadziei. /List do Rzymian - Rz 4, 18.

Zasypiam pod niebem zimnym. Przez... teksty

just_love dodano: 12 kwietnia 2020

Zasypiam pod niebem zimnym. Przez rzęs firanki jeszcze... Chmury jak z nurtem rzeki. Bez czujności śnię mosty wąskie nad wodami wielkimi, każdy brzeg do zdobycia. Tam Twoje dłonie trzymam. Twoje spojrzenie chwytam, jak ostatni oddech za życia. Dzień dobry - słyszę. Prosto w oczy patrzy mi brzask. Nie wyciąga ramion, każe wstać. /just_love.

Usypiał ją strach  pod policzek... teksty

just_love dodano: 10 kwietnia 2020

Usypiał ją strach, pod policzek się kładł. Dniem gnał ją przez świat, nocą ziewał jej w twarz. /just_love.

Umierałam na wznak  umierałam pod... teksty

just_love dodano: 8 kwietnia 2020

Umierałam na wznak, umierałam pod wiatr, umierałam przy brzegu wyrzucona na piach, umierałam w bezdechu już od tylu lat, umierałam ot tak.. /just_love

Więc jesteś  jesteś  jesteś! Daj... teksty

just_love dodano: 7 kwietnia 2020

Więc jesteś, jesteś, jesteś! Daj, niech sprawdzę, niech Cię dotknę raz jeszcze dłonią i ustami, niech w oczy spojrzę, chociaż najmniej wierzę oślepłym ze zdumienia oczom. Jeszcze Twój głos usłyszeć chcę, zapachem się zaciągnąć, pojąć Cię raz na zawsze wszystkimi zmysłami i nigdy nie zrozumieć i ciągle na nowo dochodzić prawdy pocałunkami. /Poświatowska.

Tęsknię za Tobą dwa oceany... teksty

just_love dodano: 4 kwietnia 2020

Tęsknię za Tobą dwa oceany, tęsknię szczytów tysiące... dwie rzeki rwące, tęsknię gór wschodzącym słońcem - tęskniłam nawet odległością spojrzeń. Cóż... Przegrałam wojnę. /just_love.

Swoje marzenia nazwałam miłością... teksty

just_love dodano: 4 kwietnia 2020

Swoje marzenia nazwałam miłością, moje szaleństwo Twoim imieniem. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV