głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_love Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć a ja Ciebie ani w deszcz ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać siły podzielić na dwa. Musiałam pracą broni

just_love

just_love.moblo.pl
Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć a ja Ciebie ani w deszcz ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać siły podzielić na dwa. Musiałam pracą bronić Ciebi
Na dobry i zły dzień chciałeś... teksty

just_love dodano: 26 maja 2020

Na dobry i zły dzień chciałeś mnie mieć, a ja Ciebie ani w deszcz, ani w letni majowy dzień. Miałam na straży nam stać, siły podzielić na dwa. Musiałam pracą bronić Ciebie, siebie, próg drzwi i twoje zdanie dla ludzi śpiewane jak najpiękniejsze łganie. Śmiech wyżarł powagę z twoich źrenic i z tęczówek barw. Już widziałam tylko smutny żart. Nigdy więcej nie będę tak trwać, w pogardy uścisku twoich chorych ram. Nigdy już nie położysz na mnie swoich ciężkich łap. /just_love.

Przyniósł jej wiatr ten uśmiech co... teksty

just_love dodano: 22 maja 2020

Przyniósł jej wiatr ten uśmiech co skradł mężczyźnie przy drzwiach. Na ustach mu został wyraźny jego ślad. Dokładnie widziała jak wzrok mu pod stopy sie kładł. Pamięcią po ścianach lazł, kuł obrazów tysiące, tynk już zasłonił słońce. Oddał jej wiatr czyjejś radości brak. Przyjęła jak dar, oddała w drzwiach. Podzielili go w progu na dwa. /just_love.

Chmurą nade mną jesteś. Skoro... teksty

just_love dodano: 20 maja 2020

Chmurą nade mną jesteś. Skoro przyszedłeś już...deszcz ześlij ciepły. Za sobą słońce miej, proszę niech grzeje bruk. Możesz być rosą, po niej stąpać będę. I jeszcze... Jeszcze niebo przejrzyste będzie. /just_love.

Dobrze  że poznałam Ciebie zimą.... teksty

just_love dodano: 18 maja 2020

Dobrze, że poznałam Ciebie zimą. Wiosna, którą ukochałam, mi Ciebie nie przypomina. /just_love.

Miło mi :  pozdrawiam teksty just_love dodał komentarz: Miło mi :) pozdrawiam do wpisu 14 maja 2020
Hej Ty  to zaskakujące  prawda?... teksty

just_love dodano: 13 maja 2020

Hej Ty, to zaskakujące, prawda? Wierzę, że zdziwieni jesteśmy we dwoje. Z perspektywy mojej niemożliwe, a jednak stało się. Człowiek, który mnie miał, nie znał nawet historii mojej. To nie tak, że nie mówiłam. Zwyczajnie słuchać nie chciał. Był, trwał, dziś wiem, że mnie nie znał. Hej Ty... Mało kto tak całą mnie miał. W rozumieniu serca... Dziś wiem, że ten najważniejszy znał tylko moich bioder kształt. Trwało to tyle lat... Śmieje się z siebie, bo myślałam, że jest coś wart. Mówiłam to już - naiwność moje imię ma. /just_love.

Kochanie  chodź. Zjem Cię nawet w... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Kochanie, chodź. Zjem Cię nawet w masce. :) /Sokół

Na rogu kartki ostrożnie piszę jego... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Na rogu kartki ostrożnie piszę jego imię, chce by wyglądało jakby już tam było. Oprócz tego pustą kartką przepraszam, palcami po imieniu przepraszam. /just_love.

Dla Ciebie kogoś zabiłam  dla... teksty

just_love dodano: 12 maja 2020

Dla Ciebie kogoś zabiłam, dla Ciebie musiał zginąć. Ty nie pokochasz mnie bardziej, a on w moim życiu zginął.. /just_love.

Zmuszam się  żeby nie patrzeć pod... teksty

just_love dodano: 11 maja 2020

Zmuszam się, żeby nie patrzeć pod nogi, tylko przed siebie. Bez szaleństw takich jak patrzenie w niebo. Nogi stawiam twardo i pewnie, chociaż każdy krawężnik krzyczy skacz, albo padnij. Ramiona prostuję, chociaż pięści mam ściśnięte z wysiłku. Później, sama już, mogę dać się zgnieść, ale każdy taki dzień, to częściowo wygrana walka. /just_love.

Mam wrażenie  że ktoś mi życie... teksty

just_love dodano: 11 maja 2020

Mam wrażenie, że ktoś mi życie śpiewa bez melodii i słów, gra bez strun, bez nut. /just_love.

Dziś zabiłam Ciebie w sercu. Ten... teksty

just_love dodano: 11 maja 2020

Dziś zabiłam Ciebie w sercu. Ten, od dawna raz, spokojna pójdę spać. Tej nocy pod głową nie ułożę strat. Mogę dziś spokojnie spać. /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV