głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

Dlaczego los aż tak okrutnie dręczy mnie. Ile cierpienia jeszcze będę musiała znieść.

akvil dodano: 2 godziny temu

Dlaczego los aż tak okrutnie dręczy mnie. Ile cierpienia jeszcze będę musiała znieść.

Miłość to za mało  aby żyć. Życie to za mało  aby być. To za mało takie bycie jak na jedno ludzkie życie.

akvil dodano: 3 godziny temu

Miłość to za mało, aby żyć. Życie to za mało, aby być. To za mało takie bycie jak na jedno ludzkie życie.

 Bo czasem miałem i dość siebie jakby nie tyle świat mi tak ciążył co moje własne istnienie.

faust dodano: 4 godziny temu

,,Bo czasem miałem i dość siebie, jakby nie tyle świat mi tak ciążył, co moje własne istnienie."

 Znam tę pustkę.  To takie dręczące znienacka napadające i obezwładniające uczucie że nie ma nic nic się nie liczy wszystko zamiera gaśnie więdnie a w środku rośnie ogromny krzyczący ból który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły żeby płakać bo rozpacz jest tak wielka że połyka cię jak ocean.

faust dodano: 4 godziny temu

,,Znam tę pustkę. To takie dręczące, znienacka napadające i obezwładniające uczucie, że nie ma nic, nic się nie liczy, wszystko zamiera, gaśnie, więdnie, a w środku rośnie ogromny krzyczący ból, który pochłania całe serce i duszę. Tracisz siły, padasz na podłogę i czasem nawet nie masz siły, żeby płakać, bo rozpacz jest tak wielka, że połyka cię jak ocean."

 Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń że się mylę i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.

faust dodano: 4 godziny temu

,,Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę, i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym."

 To prawdziwe chwile szczęścia kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają się przełożyć na nasz ludzki język którym się posługujemy na jawie. Opowiedziane umierają.

faust dodano: 4 godziny temu

,,To prawdziwe chwile szczęścia, kiedy mogę cię przynajmniej we śnie ujrzeć. Chciałbyś pewnie wiedzieć, jak mi się śniłeś. Ale to jest nie do opowiedzenia. Sny nie dają się przełożyć na nasz ludzki język, którym się posługujemy na jawie. Opowiedziane umierają."

flatliners 2017  Film online za darmo  Cały Film za darmo                                                      Oglądaj tutaj: https: xsuper filmy.pl film online lektor pl za darmo flatliners 2017 .html                                                         Oglądaj flatliners 2017  film online bez rejestracji i logowania. flatliners 2017 dla każdego film bez limitu lektor pl  Sprawdź już dziś bez limiów

inex19825 dodano: 5 godzin temu

flatliners 2017 - Film online za darmo - Cały Film za darmo ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oglądaj tutaj: https://xsuper-filmy.pl/film-online-lektor-pl-za-darmo-flatliners-2017-.html ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Oglądaj flatliners 2017 - film online bez rejestracji i logowania. flatliners 2017 dla każdego film bez limitu lektor pl - Sprawdź już dziś bez limiów

fist fight 2017  cały Film bez rejestracji  Online Film 2016 do obejrzenia Lektor                                                      Oglądaj tutaj: https: xsuper filmy.pl film online lektor pl za darmo fist fight 2017.html                                                         Sprawdź film fist fight 2017 bez limitów z polskim lektorem. film fist fight 2017 Pełny film Oglądaj

inex19825 dodano: 5 godzin temu

fist fight 2017 - cały Film bez rejestracji - Online Film 2016 do obejrzenia Lektor ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Oglądaj tutaj: https://xsuper-filmy.pl/film-online-lektor-pl-za-darmo-fist-fight-2017.html ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sprawdź film fist fight 2017 bez limitów z polskim lektorem. film fist fight 2017 Pełny film Oglądaj

Nie potrafiłam mówić o miłości. Ale jeśli każdy mój dotyk działał na Ciebie tak jak Twój na mnie to powinieneś był czuć że Cię kocham. Nie umiałam dać Ci pewności że jestem tylko Twoja ale wiedz że z każdą chwilą spędzoną w Twoich objęciach miałam większą świadomość do kogo należę. Nie chciałam żebyś odszedł ale zbyt trudno było mi to przyznać.

affection dodano: wczoraj o 22:43

Nie potrafiłam mówić o miłości. Ale jeśli każdy mój dotyk działał na Ciebie tak jak Twój na mnie, to powinieneś był czuć, że Cię kocham. Nie umiałam dać Ci pewności, że jestem tylko Twoja, ale wiedz, że z każdą chwilą spędzoną w Twoich objęciach miałam większą świadomość do kogo należę. Nie chciałam, żebyś odszedł, ale zbyt trudno było mi to przyznać.

Wolałbym być analfabetą i móc codziennie patrzeć Ci w oczy niż poetą który aby je zobaczyć najpierw musi zamknąć własne.  Maciej Wierszycki Analfabeta

tonatyle dodano: wczoraj o 20:59

Wolałbym być analfabetą, i móc codziennie patrzeć Ci w oczy, niż poetą, który, aby je zobaczyć, najpierw musi zamknąć własne. / Maciej Wierszycki "Analfabeta"

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV