głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

nie bój sie krytyki tylko swoje rób a jak nazwą Cię nikim masz być sobą aż po grób :

zabijecietocokochasz dodano: 3 godziny temu

nie bój sie krytyki tylko swoje rób, a jak nazwą Cię nikim,masz być sobą aż po grób(:

Dziękujemy za coś czego nie powinniśmy tak mi się wydaję bo jeżeli człowiek zachowuje się dla drugiego człowieka w taki sposób że chcemy z nim przebywać ze wie co nam dolega i chcę nas wysłuchać to wiadome jest to że mu na nas zależy a nie tylko tak sobie mówi. Moim zdaniem to jest bez sensu gdy na siłę chcemy by ktoś był uśmiechnięty na zewnątrz czy jeszcze go dołować bo jeśli jej na mnie zależy to wysłucha mnie powie swoją opinię i nie będzie mnie pocieszać na siłę Lub wszystko będzie na odwrót działać że ja nie będę Cię na siłę uszczęśliwiał albo ocenia bo od oceniania naszych czynów i zachowań jest życie którego nigdy nie powtórzymy ani nie zapiszemy czy nawet wczytamy jak w Grach bo życie dalej Zapierdala i nie chcę zwolnić.

summerfeeling dodano: wczoraj o 23:25

Dziękujemy za coś czego nie powinniśmy, tak mi się wydaję, bo jeżeli człowiek zachowuje się dla drugiego człowieka w taki sposób, że chcemy z nim przebywać, ze wie co nam dolega i chcę nas wysłuchać to wiadome jest to że mu na nas zależy a nie tylko tak sobie mówi. Moim zdaniem to jest bez sensu gdy na siłę chcemy by ktoś był uśmiechnięty na zewnątrz, czy jeszcze go dołować, bo jeśli jej na mnie zależy to wysłucha mnie, powie swoją opinię i nie będzie mnie pocieszać na siłę- Lub wszystko będzie na odwrót działać, że ja nie będę Cię na siłę uszczęśliwiał, albo ocenia, bo od oceniania naszych czynów i zachowań jest życie, którego nigdy nie powtórzymy, ani nie zapiszemy czy nawet wczytamy jak w Grach, bo życie dalej "Zapierdala" i nie chcę zwolnić.

Bo tak naprawdę wszystko można. Pozbierać przytulić rozpocząć od nowa. Zasada jest prosta: wystarczy chcieć.

asienkaaa dodano: wczoraj o 23:15

Bo tak naprawdę wszystko można. Pozbierać, przytulić, rozpocząć od nowa. Zasada jest prosta: wystarczy chcieć.

Darling I am a nightmare.. Dressed like a daydream  Zszywka.pl

salidadelsol dodano: wczoraj o 22:59

Darling, I am a nightmare.. Dressed like a daydream / Zszywka.pl

Dziś proszę Cię byś dostrzec raczył że spojrzeć nie znaczy zobaczyć. Że choćbyś miał żelazne dłonie to unieść nie oznacza donieść. Że choć pogrążysz się w zadumie to widzieć nie znaczy rozumieć. Że właśnie o tym milczą groby że dotknąć nie oznacza zdobyć.  20 listopada 2000 Mauritius

salidadelsol dodano: wczoraj o 22:58

Dziś proszę Cię byś dostrzec raczył, że spojrzeć nie znaczy zobaczyć. Że choćbyś miał żelazne dłonie, to unieść nie oznacza donieść. Że choć pogrążysz się w zadumie, to widzieć nie znaczy rozumieć. Że właśnie o tym milczą groby, że dotknąć nie oznacza zdobyć. / 20 listopada 2000 Mauritius

Bo nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć.

salidadelsol dodano: wczoraj o 22:55

Bo nie poznaliśmy się po to, by o sobie zapomnieć.

Nie ścigaj człowieka który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to żeby obudzić w Tobie to co było uśpione. Muzykę z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mi i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

memoirs dodano: wczoraj o 22:38

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mi i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

Niektóre rany nigdy się nie zagoją. Jesteśmy do nich przypisani one przypisane są do nas. Możemy je przemywać jodyną ze słów amortyzować na chwilę zalepiać plastrem. Prędzej czy później odezwą się i będą szczypać. Myślę że każdy człowiek ma taką ranę. Taką która nigdy się nie zagoi. Taką która rozdrapana może wywołać skurcze w żołądku i łzy.

memoirs dodano: wczoraj o 22:36

Niektóre rany nigdy się nie zagoją. Jesteśmy do nich przypisani, one przypisane są do nas. Możemy je przemywać jodyną ze słów, amortyzować na chwilę, zalepiać plastrem. Prędzej czy później odezwą się i będą szczypać. Myślę, że każdy człowiek ma taką ranę. Taką, która nigdy się nie zagoi. Taką, która rozdrapana może wywołać skurcze w żołądku i łzy.

Wszystko się skończyło zostały jednak wspomnienia które pielęgnowała z nieskończoną troskliwością. Były dla niej tak rzeczywiste jak sceneria rozciągająca się teraz przed jej oczami.

memoirs dodano: wczoraj o 22:34

Wszystko się skończyło, zostały jednak wspomnienia, które pielęgnowała z nieskończoną troskliwością. Były dla niej tak rzeczywiste jak sceneria rozciągająca się teraz przed jej oczami.

Zrobiło się cicho pozostał tylko Twój oddech bicie Twojego serca ciepło Twojego ciała i zapach Twojej skóry. To dotyk i odruchy naszych ciał stały się teraz słowami. Nigdy z nikim nie prowadziłem tak pięknej rozmowy. Porozmawiaj ze mną jeszcze...

memoirs dodano: wczoraj o 22:32

Zrobiło się cicho, pozostał tylko Twój oddech, bicie Twojego serca, ciepło Twojego ciała i zapach Twojej skóry. To dotyk i odruchy naszych ciał stały się teraz słowami. Nigdy z nikim nie prowadziłem tak pięknej rozmowy. Porozmawiaj ze mną jeszcze...

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV