głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

 20.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 20 01 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 3 godziny temu

#20.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/20-01-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Uważam że nawet gdy rany się goją  przestajesz być tą samą osobą.

our_new_life dodano: wczoraj o 23:29

Uważam, że nawet gdy rany się goją - przestajesz być tą samą osobą.

byłeś serca biciem

hibitch dodano: wczoraj o 22:55

byłeś serca biciem,

wiele było naszych końców i początków. zawsze kończyłeś to ty  mając mnie za niezdolną do takiego czynu. nie brałeś na poważnie kiedy mówiłam że odchodząc ... odejdę na zawsze. odeszłam. wyparłam cię slysząc jedynie że nie byłam tego warta. HB.

hibitch dodano: wczoraj o 22:29

wiele było naszych końców i początków. zawsze kończyłeś to ty , mając mnie za niezdolną do takiego czynu. nie brałeś na poważnie kiedy mówiłam, że odchodząc ... odejdę na zawsze. odeszłam. wyparłam cię slysząc jedynie, że nie byłam tego warta.|HB.

ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało twoich słów. HB.

hibitch dodano: wczoraj o 22:23

ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało twoich słów. |HB.

zanim powiem ci siemia ty na do widzenia mi pokażesz kilka swoich kłamstw nie musisz mnie doceniać bo niewiele to zmienia zawsze mówili przecież że nie mamy szans i choć mnie boli serce to zanim cię odkręcę minie jakiś pojebany czas chodź się napijemy wymażemy sceny  w których żadne z nas nie chciało grać.

hibitch dodano: wczoraj o 21:48

zanim powiem ci siemia ty na do widzenia mi pokażesz kilka swoich kłamstw nie musisz mnie doceniać bo niewiele to zmienia zawsze mówili przecież że nie mamy szans i choć mnie boli serce to zanim cię odkręcę minie jakiś pojebany czas chodź się napijemy wymażemy sceny , w których żadne z nas nie chciało grać.

Żalowanie do niczego nie prowadzi. To patrzenie w przeszłość której nie można zmienić

faycee dodano: wczoraj o 21:47

Żalowanie do niczego nie prowadzi. To patrzenie w przeszłość, której nie można zmienić

bardzo bardzo mocno Cię potrzebuję. pragnę ugasić mój ból w twoich ramionach i wyrazić cierpienie w miłosnym pocałunku. pragnę znów słuchać bicia twojego serca i cichego mruczenia kiedy drapię cię po plecach. zrobić ci herbatę wieczorem tosta rano być twoim kotkiem. choć ostatni jeden raz. HB.

hibitch dodano: wczoraj o 21:43

bardzo bardzo mocno Cię potrzebuję. pragnę ugasić mój ból w twoich ramionach i wyrazić cierpienie w miłosnym pocałunku. pragnę znów słuchać bicia twojego serca i cichego mruczenia kiedy drapię cię po plecach. zrobić ci herbatę wieczorem, tosta rano, być twoim kotkiem. choć ostatni jeden raz. |HB.

Tonę wśród krzywdy tracąc życia piękno

faycee dodano: wczoraj o 21:33

Tonę wśród krzywdy tracąc życia piękno

Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się zapomina i nawet nie czuje że zimno bo zapomniał co to jest ciepło

faycee dodano: wczoraj o 21:31

Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się, zapomina i nawet nie czuje, że zimno, bo zapomniał, co to jest ciepło"

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV