głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

Spójrzmy prawdzie w oczy Książę z bajki nie istnieje! Ale są mężczyźni ... Ci z szerokimi ramionami aby Cię przytulić i stopami twardo osadzonymi na ziemi którzy nie zostawią Cię samej podczas burzy a nawet osłonią parasolką. Spokojni ponieważ znają wartość słów. Ci którzy sprawią że wystarczy naprawdę niewiele byś poczuła się jak prawdziwa ... kobieta. Ci którzy umieją czekać zatrzymać czas lub po prostu go znaleźć…by być z Tobą. Ci którzy nie mogą się powstrzymać od pragnienia bliskości z Tobą pocałunków dotyku ciepła Twoich uczuć.  Ci którzy są na tyle inteligentni by wybrać Cię z tłumu bez półśrodków ponieważ nie ma skrótu między Tobą a nim. Ten który nie boi się zgubić w Tobie aby być z Tobą. Kto patrzy na Ciebie jak nikt inny ponieważ dusza czuje to co jest w stanie naprawdę zobaczyć. Ten który nie odczuwa niepohamowanej chęci zdrady kłamstwa lub utonięcia we własnym ego. Ponieważ teraz nikt nie czeka na Księcia zamek i rumaka ale liczy na kogoś kto...

kwaczus dodano: wczoraj o 23:54

Spójrzmy prawdzie w oczy, Książę z bajki nie istnieje! Ale są mężczyźni ... Ci z szerokimi ramionami, aby Cię przytulić i stopami twardo osadzonymi na ziemi, którzy nie zostawią Cię samej podczas burzy, a nawet osłonią parasolką. Spokojni, ponieważ znają wartość słów. Ci, którzy sprawią że, wystarczy naprawdę niewiele, byś poczuła się jak prawdziwa ... kobieta. Ci, którzy umieją czekać, zatrzymać czas lub po prostu go znaleźć…by być z Tobą. Ci, którzy nie mogą się powstrzymać od pragnienia bliskości z Tobą, pocałunków, dotyku, ciepła Twoich uczuć. Ci, którzy są na tyle inteligentni, by wybrać Cię z tłumu, bez półśrodków, ponieważ nie ma skrótu między Tobą a nim. Ten, który nie boi się zgubić w Tobie, aby być z Tobą. Kto patrzy na Ciebie jak nikt inny, ponieważ dusza czuje to, co jest w stanie naprawdę zobaczyć. Ten, który nie odczuwa niepohamowanej chęci zdrady, kłamstwa lub utonięcia we własnym ego. Ponieważ teraz nikt nie czeka na Księcia, zamek i rumaka, ale liczy na kogoś, kto...

odjebało mi i pojadę tam. Powtarzam sobie ze raz się żyje. Przyjadę i stanę przed Twoim domem. Wyciągnę Cię na spacer. I obiecuję nie powiem ani słowa o tym co do Ciebie czuję postaram się niczego nie skomplikować ale kurwa stary ja muszę Cię zobaczyć.

zrozum_sens dodano: wczoraj o 23:48

odjebało mi i pojadę tam. Powtarzam sobie, ze raz się żyje. Przyjadę i stanę przed Twoim domem. Wyciągnę Cię na spacer. I obiecuję, nie powiem ani słowa o tym co do Ciebie czuję, postaram się niczego nie skomplikować, ale kurwa stary ja muszę Cię zobaczyć.

zasługujesz na coś cholernie dobrego a to nigdy nie będę ja.

zrozum_sens dodano: wczoraj o 21:59

zasługujesz na coś cholernie dobrego, a to nigdy nie będę ja.

Kiedy człowiek na kogoś czeka czas wlecze się w nieskończoność.  Krystyna Siesicka

tonatyle dodano: wczoraj o 21:53

Kiedy człowiek na kogoś czeka, czas wlecze się w nieskończoność. / Krystyna Siesicka

prawda jest taka że nie potrafimy już z siebie zrezygnować. codziennie pielęgnujemy tą chorą relację. wiem że im częściej przez ciebie brakuje mi tchu tym ciaśniej zaciska się więź między nami. zależy mi jak cholera musisz to wiedzieć.

zrozum_sens dodano: wczoraj o 21:41

prawda jest taka, że nie potrafimy już z siebie zrezygnować. codziennie pielęgnujemy tą chorą relację. wiem, że im częściej przez ciebie brakuje mi tchu tym ciaśniej zaciska się więź między nami. zależy mi jak cholera, musisz to wiedzieć.

kiedy ty chcesz tego jednego nagle wszyscy inni chcą ciebie.

ansomia dodano: wczoraj o 21:35

kiedy ty chcesz tego jednego, nagle wszyscy inni chcą ciebie.

mam ochotę jej przyjebać za to że niszczy mi życie.

ansomia dodano: wczoraj o 21:34

mam ochotę jej przyjebać za to, że niszczy mi życie.

nie pisz. nie pytaj. nie pamiętaj. nic już nie rób bo ranisz.

ansomia dodano: wczoraj o 21:34

nie pisz. nie pytaj. nie pamiętaj. nic już nie rób, bo ranisz.

miłość? nie. ja wolę wódkę.

ansomia dodano: wczoraj o 21:34

miłość? nie. ja wolę wódkę.

kobieta pali gdy ma co pije gdy musi zapomnieć płacze gdy nie ma nic.

ansomia dodano: wczoraj o 21:34

kobieta pali gdy ma co, pije gdy musi zapomnieć, płacze gdy nie ma nic.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV