głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

różnica między nami jest zasadnicza w sumie  ja robię to jak lubię ty robisz to jak umiesz.

ansomia dodano: 9 minut temu

różnica między nami jest zasadnicza w sumie - ja robię to jak lubię, ty robisz to jak umiesz.

żartować możesz ale nie żartuj że mnie kochasz.

ansomia dodano: 9 minut temu

żartować możesz, ale nie żartuj, że mnie kochasz.

usiadła na środku drogi. łzy same cisnęły się do oczu ale zbierała siły żeby nie pozwolić im się wydostać spod powiek. spuściła głowę. usłyszała nadjeżdżające auto ale nie miała zamiaru się podnosić. myślała jedynie o tym żeby wpierdolić się pod te jebane koła. zahamował centymetry od niej. serce waliło jej po ścianach płuc. co do chuja?! krzyknął kierowca. rozpoznała jego głos. mogłeś się nie zatrzymywać powiedziała stłumionym szeptem. klęknął obok. co ty tu robisz? wyrzuć tą fajkę . kiedy wyrywał jej papierosa z dłoni poczuła dotyk jego palców i to starczyło żeby wylać hektolitry łez. co ja mam ci teraz powiedzieć kurwa?! ryknął. spojrzała na niego z pustką w oczach. nie masz pojęcia ile bym dała za to żeby cię znienawidzić . wstała wolno a on wsiadł do auta. wcisnął pedał w podłogę. nawet nie wiesz ile bym dał żeby przestać cię kochać . szepnął i zostawił ją samą. wiatr otulił jej ciało. wyszła Bogu na spotkanie.

ansomia dodano: 9 minut temu

usiadła na środku drogi. łzy same cisnęły się do oczu, ale zbierała siły, żeby nie pozwolić im się wydostać spod powiek. spuściła głowę. usłyszała nadjeżdżające auto, ale nie miała zamiaru się podnosić. myślała jedynie o tym, żeby wpierdolić się pod te jebane koła. zahamował centymetry od niej. serce waliło jej po ścianach płuc. "co do chuja?!" krzyknął kierowca. rozpoznała jego głos. "mogłeś się nie zatrzymywać" powiedziała stłumionym szeptem. klęknął obok. "co ty tu robisz? wyrzuć tą fajkę". kiedy wyrywał jej papierosa z dłoni poczuła dotyk jego palców i to starczyło, żeby wylać hektolitry łez. "co ja mam ci teraz powiedzieć, kurwa?!" ryknął. spojrzała na niego z pustką w oczach. "nie masz pojęcia ile bym dała za to, żeby cię znienawidzić". wstała wolno, a on wsiadł do auta. wcisnął pedał w podłogę. "nawet nie wiesz ile bym dał, żeby przestać cię kochać". szepnął i zostawił ją samą. wiatr otulił jej ciało. wyszła Bogu na spotkanie.

nie musimy się nigdzie śpieszyć po prostu przyjdź tu i powiedz że ci zależy.

ansomia dodano: 13 minuty temu

nie musimy się nigdzie śpieszyć, po prostu przyjdź tu i powiedz, że ci zależy.

nikt nie przypuszczał że zmieni się przez niego do tego stopnia że sama siebie nie pozna.

ansomia dodano: 13 minuty temu

nikt nie przypuszczał, że zmieni się przez niego do tego stopnia, że sama siebie nie pozna.

Minęło tyle czasu napewno dużo się zmieniło w naszym życiu ale ja pamiętam każdy szczegół. Jak siedziałam na parapecie i gadaliśmy o głupotach a ty wtedy pierwszy raz powiedziałeś że mnie kochasz pamiętam jak pierwszy raz mnie całowałes jak mi zapinałeś łańcuszek jak chodziliśmy i spiewalismy jakieś piosenki  jak cie psikałam moimi perfumami przed wyjściem do znajomych jest jeszcze dużo chwil w mojej głowie sam wiesz jakie niestety czas pokrzyżował nam plany i się dużo zmieniło teraz jest inaczej chociaż jedna lub dwie rzeczy się nie zmieniły.... To to że nadal się kochamy i to że zawsze się zjawjasz w 5minut:

forever-you dodano: 27 minut temu

Minęło tyle czasu napewno dużo się zmieniło w naszym życiu, ale ja pamiętam każdy szczegół. Jak siedziałam na parapecie i gadaliśmy o głupotach a ty wtedy pierwszy raz powiedziałeś że mnie kochasz, pamiętam jak pierwszy raz mnie całowałes, jak mi zapinałeś łańcuszek, jak chodziliśmy i spiewalismy jakieś piosenki, jak cie psikałam moimi perfumami przed wyjściem do znajomych, jest jeszcze dużo chwil w mojej głowie sam wiesz jakie, niestety czas pokrzyżował nam plany i się dużo zmieniło teraz jest inaczej, chociaż jedna, lub dwie rzeczy się nie zmieniły.... To to że nadal się kochamy i to że zawsze się zjawjasz w 5minut:*

Tak myślę sobie ze myslałam że jakoś się przyzwyczaiłam do tego że jesteś zawsze na odleglosc  ale w momencie kiedy mnie przytuliłeś zrozumiałam że bardzo mi tego brakowało. Czytałam wczoraj nasze wcześniejsze i wpisy powiem Ci ze czytając to nadal towarzyszą mi te emocje co zawsze jak bym chciała cofnąć czas żeby normalnie z tobą zacząć dzień od wspólnej kawy pamiętam że w pewnym sensie byłam wtedy szczęśliwa mialam cię blisko a teraz ciągle muszę tęsknić.

forever-you dodano: 36 minut temu

Tak myślę sobie ze myslałam że jakoś się przyzwyczaiłam do tego że jesteś zawsze na odleglosc,, ale w momencie kiedy mnie przytuliłeś zrozumiałam że bardzo mi tego brakowało. Czytałam wczoraj nasze wcześniejsze i wpisy powiem Ci ze czytając to nadal towarzyszą mi te emocje co zawsze, jak bym chciała cofnąć czas żeby normalnie z tobą zacząć dzień od wspólnej kawy, pamiętam że w pewnym sensie byłam wtedy szczęśliwa, mialam cię blisko a teraz ciągle muszę tęsknić.

trzy metry nad niebem

wawa66 dodano: 2 godziny temu

trzy metry nad niebem

😊😊😊

adriann87 dodano: 2 godziny temu

😊😊😊

Uwielbiam te nasze wypady w plener tylko we dwoje uwielbiam nasze zarty rozmowy to jak dobrze sie rozumiemy ale nie potrafimy sobie powiedziec wprodt co czujemy a czujemy wiele i oboje o tym wiemy ja wiem ze cie niesamowicie polubiłem a czy pokochałem czas pokaze co ma bytccc to bedzie ale juz tesknie a 5min sie widzielismy ide do ciebie :

adriann87 dodano: 2 godziny temu

Uwielbiam te nasze wypady w plener tylko we dwoje uwielbiam nasze zarty rozmowy to jak dobrze sie rozumiemy ale nie potrafimy sobie powiedziec wprodt co czujemy a czujemy wiele i oboje o tym wiemy ja wiem ze cie niesamowicie polubiłem a czy pokochałem czas pokaze co ma bytccc to bedzie ale juz tesknie a 5min sie widzielismy ide do ciebie :))))))

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV