głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

nie kocham nas nie kocham nawet siebie sam

mistrzhehe dodano: 1 godzinę temu

nie kocham nas, nie kocham nawet siebie sam

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję mniej czuję. Chyba pojmuję w jaki sposób funkcjonuję.

collateralbeauty dodano: 3 godziny temu

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej, już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję, mniej czuję. Chyba pojmuję, w jaki sposób funkcjonuję.

Oddalam się od uczuć od tego co przynosi jednocześnie ból i radość staje się zaawansowanie obojętna na wszystko co mnie otacza i wierzę że mnie nie dotyczy. Tak szybko jak wpadłam równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza gdzieś biegnę nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć jeśli mam upadać.

collateralbeauty dodano: 3 godziny temu

Oddalam się od uczuć, od tego, co przynosi jednocześnie ból i radość, staje się zaawansowanie obojętna na wszystko, co mnie otacza i wierzę, że mnie nie dotyczy. Tak szybko, jak wpadłam, równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza, gdzieś biegnę, nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć, jeśli mam upadać.

Któregoś dnia ktoś wkroczy w Twoje życie i pokocha Cię z całego serca taką jaką jesteś. Wtedy zrozumiesz że o prawdziwą miłość nie trzeba walczyć błagać i prosić.

damulki.pl dodano: dziś o 01:41

Któregoś dnia, ktoś wkroczy w Twoje życie i pokocha Cię z całego serca, taką jaką jesteś. Wtedy zrozumiesz, że o prawdziwą miłość nie trzeba walczyć, błagać i prosić.

23.03.2018r. 00:12 Wśród pięknych chwil i wspaniałych wydarzeń mają miejsca te zdarzenia które powodują że czuję się jak nic . Rzeczą którą można odłożyć. Może i jestem tylko człowiekiem ale mam uczucia i wrażliwość które właśnie mi niszczysz. Wydaje Ci się że tylko Ty cierpisz? Jesteś w błędzie. Łzy prawdziwe i nigdy nie zauważalne przez Ciebie. Nie dostrzegasz że to boli. Ranisz.

kamilka_xo dodano: dziś o 00:18

23.03.2018r. 00:12 Wśród pięknych chwil i wspaniałych wydarzeń mają miejsca, te zdarzenia, które powodują, że czuję się jak "nic". Rzeczą, którą można odłożyć. Może i jestem tylko człowiekiem, ale mam uczucia i wrażliwość, które właśnie mi niszczysz. Wydaje Ci się, że tylko Ty cierpisz? Jesteś w błędzie. Łzy prawdziwe i nigdy nie zauważalne przez Ciebie. Nie dostrzegasz, że to boli. Ranisz.

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej czy za Twoją zgodą.

black-inside dodano: wczoraj o 22:30

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą.

''Podaruj tym których kochasz skrzydła aby mogli latać korzenie aby wracali i powody aby zostali''.

black-inside dodano: wczoraj o 22:30

''Podaruj tym, których kochasz skrzydła, aby mogli latać, korzenie, aby wracali i powody, aby zostali''.

''Nikt nie ma wszystkiego czego pragnie. Niektórzy są pozbawieni najważniejszego inni czegoś mniej istotnego. Ale trwanie w poczuciu krzywdy i urazy wobec ludzi którzy mają to czego my nie mamy odbiera nam możliwość zamknięcia sprawy ukojenia i pójścia dalej''.

black-inside dodano: wczoraj o 22:29

''Nikt nie ma wszystkiego, czego pragnie. Niektórzy są pozbawieni najważniejszego, inni czegoś mniej istotnego. Ale trwanie w poczuciu krzywdy i urazy wobec ludzi, którzy mają to, czego my nie mamy, odbiera nam możliwość zamknięcia sprawy, ukojenia i pójścia dalej''.

''Jestem dobrą dziewczyną ze złymi nawykami. Ciągle wplątuje się w historie które mnie nie dotyczą bagatelizując istotne dla mnie rzeczy. Niewiele potrzebuję od życia a ono tak wiele ode mnie wymaga. Miłość uważam za największą siłę zaufanie za największy przejaw odwagi. Za tymi których kocham pójdę w ogień ale jeśli mnie ktoś zrani to tym ogniem spalę za sobą wszystkie mosty''.

black-inside dodano: wczoraj o 22:28

''Jestem dobrą dziewczyną ze złymi nawykami. Ciągle wplątuje się w historie, które mnie nie dotyczą, bagatelizując istotne dla mnie rzeczy. Niewiele potrzebuję od życia, a ono tak wiele ode mnie wymaga. Miłość uważam za największą siłę, zaufanie za największy przejaw odwagi. Za tymi, których kocham pójdę w ogień, ale jeśli mnie ktoś zrani to tym ogniem spalę za sobą wszystkie mosty''.

 Nie wystarczy mieć dokąd wrócić trzeba mieć jeszcze kogoś kto będzie na Ciebie czekał.

fightingdreamer dodano: wczoraj o 22:12

"Nie wystarczy mieć dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś kto będzie na Ciebie czekał."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV