głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [1] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [1]

Są dwie różnicę. Może i oceniam surowo a moje słowa nie są delikatne jednak staram się zrozumieć ludzi a nie nimi manipulować obrażać bawić się i wywyzszac nad nimi. Powiedz mi gdzie się zgubilas? Wezmę plecak latarkę założę buty i przyjdę po Ciebie. W końcu jestem Twoim W13...

fightingdreamer dodano: 14 minuty temu

Są dwie różnicę. Może i oceniam surowo a moje słowa nie są delikatne jednak staram się zrozumieć ludzi a nie nimi manipulować, obrażać, bawić się i wywyzszac nad nimi. Powiedz mi gdzie się zgubilas? Wezmę plecak, latarkę, założę buty i przyjdę po Ciebie. W końcu jestem Twoim W13...

Jeśli to czytasz czytaj uważnie: Dobrze wiesz ze jeszcze się spotkamy. Nie wiem kiedy wiem że zaczniemy tęsknić. Może to być jutro za tydzień miesiąc albo za pół roku. Jeszcze się spotkamy a wtedy wyjaśnimy sobie wszystko patrząc w oczy. Jeszcze się spotkamy Kruszynko bo nie ważne ile powiesz kłamstw swojego serca nie oszukasz..

fightingdreamer dodano: 28 minut temu

Jeśli to czytasz, czytaj uważnie: Dobrze wiesz ze jeszcze się spotkamy. Nie wiem kiedy, wiem że zaczniemy tęsknić. Może to być jutro, za tydzień, miesiąc albo za pół roku. Jeszcze się spotkamy a wtedy wyjaśnimy sobie wszystko patrząc w oczy. Jeszcze się spotkamy Kruszynko, bo nie ważne ile powiesz kłamstw swojego serca nie oszukasz..

Najgorsze jest to że ona przestała myśleć wiem że brzmi to obraźliwie. Zrobili jej pranie mózgu . W kilka dni jej słowa straciły wartość. Ona nie jest sobą teraz. Jest kimś kto bardziej pasuje do otoczenia w którym się znalazła. Bo gdyby była sobą nigdy by mnie nie zdradziła i to z kimś takim... Bo jak tak można? Jak można zostawić kogoś tak ważnego i stanąć po stronie wroga składając wcześniej tyle zapewnień? Znasz mnie tak dobrze a wybrałaś to co mówili inni chociaż zawsze myślałem że masz swoje zdanie dlatego byłem pewny że to ja się liczę dla Ciebie. Tak szybko zapomniałaś co nam zrobił...

fightingdreamer dodano: 38 minut temu

Najgorsze jest to że ona przestała myśleć, wiem że brzmi to obraźliwie. Zrobili jej "pranie mózgu". W kilka dni jej słowa straciły wartość. Ona nie jest sobą teraz. Jest kimś kto bardziej pasuje do otoczenia w którym się znalazła. Bo gdyby była sobą nigdy by mnie nie zdradziła i to z kimś takim... Bo jak tak można? Jak można zostawić kogoś tak ważnego i stanąć po stronie wroga składając wcześniej tyle zapewnień? Znasz mnie tak dobrze a wybrałaś to co mówili inni chociaż zawsze myślałem że masz swoje zdanie dlatego byłem pewny że to ja się liczę dla Ciebie. Tak szybko zapomniałaś co nam zrobił...

Obiecaj mi że jutro rano się uśmiechniesz. Nawet jeśli będzie szaro. Nawet jeśli będziesz zmęczona nawet jeśli będziesz miała ciężkie myśli i żadnych nowych wiadomości w telefonie. Zrób to dla siebie !

pocketful_of_sunshine dodano: 1 godzinę temu

Obiecaj mi, że jutro rano się uśmiechniesz. Nawet jeśli będzie szaro. Nawet jeśli będziesz zmęczona, nawet jeśli będziesz miała ciężkie myśli i żadnych nowych wiadomości w telefonie. Zrób to dla siebie !

Jesteś człowiekiem szczęśliwym który bywa smutny czy smutnym który bywa szczęśliwy?   — S.Silverstein

pocketful_of_sunshine dodano: 1 godzinę temu

Jesteś człowiekiem szczęśliwym, który bywa smutny czy smutnym, który bywa szczęśliwy? — S.Silverstein

 Jaki dziś dzień – zapytał Puchatek  – Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek: – To mój ulubiony dzień.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 godzinę temu

"Jaki dziś dzień – zapytał Puchatek, – Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek: – To mój ulubiony dzień."

Codziennie walka z cieniem.

dotek dodano: 2 godziny temu

Codziennie walka z cieniem.

Ile mogłem dać to dałem laurowe posłanie nie jest mi pisane.

dotek dodano: 2 godziny temu

Ile mogłem dać, to dałem- laurowe posłanie nie jest mi pisane.

Mówią: po nocy wstaje słońce  moja chyba jest polarna.

dotek dodano: 2 godziny temu

Mówią: po nocy wstaje słońce - moja chyba jest polarna.

Miałem dwa razy podejrzenie raka. Za pierwszym razem byłem załamany nie wiedziałem co się dzieje nie wiedziałem co robić. Za drugim razem miałem nadzieję mówiłem że będzie dobrze że nic mi nie będzie chciałem żyć. Dziś tego żałuje chciał bym odliczać dni do końca egzystencji popełnić rytualne seppuku. Chcę umrzeć.

dotek dodano: 5 godzin temu

Miałem dwa razy podejrzenie raka. Za pierwszym razem byłem załamany, nie wiedziałem co się dzieje, nie wiedziałem co robić. Za drugim razem miałem nadzieję, mówiłem że będzie dobrze że nic mi nie będzie, chciałem żyć. Dziś tego żałuje, chciał bym odliczać dni do końca egzystencji, popełnić rytualne seppuku. Chcę umrzeć.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20000 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV