głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Te rozmowy z Twoim kolegą a zarazem sąsiadem w mojej głowie dotyczące Ciebie są takie prawdopodobne ale gdy nadarzy się już okazja do ich zrealizowania choćby j

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Te rozmowy z Twoim kolegą a zarazem sąsiadem w mojej głowie dotyczące Ciebie są takie prawdopodobne ale gdy nadarzy się już okazja do ich zrealizowania choćby jednej
Te rozmowy z Twoim kolegą  a zarazem... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Te rozmowy z Twoim kolegą, a zarazem sąsiadem, w mojej głowie dotyczące Ciebie są takie prawdopodobne, ale gdy nadarzy się już okazja do ich zrealizowania, choćby jednej, to nie potrafię mu nawet spojrzeć w oczy, a co dopiero powiedzieć głupie 'hej', od którego by się wszystko zaczęło. Myślę, że łatwiej byłoby mi porozmawiać z Tobą, bo po prostu nie lubię gadać o kimś za jego plecami, ale skąd mam Ciebie wytrzasnąć? Bym Cię szukała ale nawet nie wiem odkąd zacząć. Nie znam twojego imienia, nie wiem gdzie się uczysz, ile masz lat. Możesz być wszędzie. Twój kolega mógłby mi bardzo pomóc, bo teraz tylko jego widuję. Ale nie odważę się tego zrobić. Nie potrafię..

Pomimo tego  że uwielbiałam być... teksty

zimoweslonce dodano: 14 listopada 2010

Pomimo tego, że uwielbiałam być sama, od dwóch miesięcy staram się mieć zawsze kogoś przy sobie, z kim mogłabym bez przerwy rozmawiać, żartować i cieszyć się ze wszystkiego, bo gdy jestem sama, myślę zawsze o kimś, kogo już nie ma. I w ten oto sposób moje życie znowu się zmieniło. Już nie lubię niedziel, nie lubię być sama- bez przyjaciół, czy siostry. Jeśli nie mam z kim rozmawiać męczę kota, albo w myślach przeprowadzam dialogi z obcymi ludźmi obserwując ich jak jakaś idiotka. To samo mają rzeczy, takie jak plakaty w autobusie, torba, w której szukam komórki, komórka, szalik, paznokieć, kwiaty lub drzewa. Będę to robić tak długo, aż w końcu nie będę pamiętać, żeby zacząć myśleć o tej osobie..

Nie cierpię  gdy muszę rezygnować... teksty

zimoweslonce dodano: 13 listopada 2010

Nie cierpię, gdy muszę rezygnować z czegoś, co sprawia mi wielką przyjemność, z powodu sił wyższych..

Jesteś jedną z bardzo nielicznych... teksty

zimoweslonce dodano: 12 listopada 2010

Jesteś jedną z bardzo nielicznych osób w moim życiu, które wywołują uśmiech, gdy tylko je zobaczę..

ale pozytywne :  teksty zimoweslonce dodał komentarz: ale pozytywne :) do wpisu 12 listopada 2010
Jeszcze tak niedawno cieszyłam się... teksty

zimoweslonce dodano: 11 listopada 2010

Jeszcze tak niedawno cieszyłam się z tego, że Cię spotykałam. Przez parę kolejnych dni wspominałam albo Twoje spojrzenie, albo uśmiech, albo naszą bliskość, albo to, co robiłeś słodki głuptasie ;P Co tydzień tak było. Czasami myślałam o tym, jak moglibyśmy się poznać. A Ty zniknąłeś. Pozostało mi wspominanie kogoś, o kim nic nie wiem. Nawet Twojego imienia nie znam. Teraz takie rzeczy jak najstraszniejszy ból brzucha sprawiają mi największą radość, bo nie skupiam swojej uwagi na wspominaniu Twojej osoby. Bo gdy to robię, nie jest mi już tak wesoło, jak kiedyś, choć te obrazy przed oczyma są tak wyraźne, jakby to wszystko działo się nie tak dawno. Nawet chce mi się płakać przez to wszystko. Ostatnio jakoś często mi się to zdarza..

Nie będę psuć sobie długiego... teksty

zimoweslonce dodano: 10 listopada 2010

Nie będę psuć sobie długiego weekendu myślami o Tobie. Dociera powoli do mnie to, że Ciebie tu nie ma. Wierzyć, że się pojawisz, zacznę dopiero w poniedziałek. Na chemii, informatyce, matematyce, polskim, w-f'ie, geografii, ekonomice i niemieckim.

Wtedy jest najlepsze życie  kiedy... teksty

zimoweslonce dodano: 10 listopada 2010

Wtedy jest najlepsze życie, kiedy nie jesteś u nikogo w odbycie.. xDD

Czasami ból potrafi sprawiać... teksty

zimoweslonce dodano: 10 listopada 2010

Czasami ból potrafi sprawiać przyjemność..

Przy moim szczęściu  gdybym... teksty

zimoweslonce dodano: 10 listopada 2010

Przy moim szczęściu, gdybym przypadkiem spotkała chłopaka, z którym chciałabym spędzić resztę życia, o czym zdecydowałabym pod wpływem chwili, ruszając w jego kierunku nie dotarłabym, bo wpadłabym do niezakrytej studzienki, spadłoby na mnie drzewo, przejechałby mnie rower, wybuchłaby pode mną mina, zapadłabym się pod ziemię, skończyłby się świat, albo pojawiłbyś się Ty i wszystko, co budowałam przez tyle czasu, szlag by trafił i rzuciłabym się Tobie w ramiona..

Dziś gwiazdy na niebie znowu... teksty

zimoweslonce dodano: 10 listopada 2010

Dziś gwiazdy na niebie znowu przypomniały mi Ciebie..

Świetne.    teksty zimoweslonce dodał komentarz: Świetne. ;) do wpisu 10 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV