głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce W szkole jestem szczęśliwa przez Ciebie. Przez to że mam dość dołujących rozmów z Tobą o moich smutkach. Dlatego od ostatnich 3 tyg widzisz mnie uśmiechniętą. S

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
W szkole jestem szczęśliwa przez Ciebie. Przez to że mam dość dołujących rozmów z Tobą o moich smutkach. Dlatego od ostatnich 3 tyg widzisz mnie uśmiechniętą. Staram się
W szkole jestem szczęśliwa przez... teksty

zimoweslonce dodano: 21 listopada 2010

W szkole jestem szczęśliwa przez Ciebie. Przez to, że mam dość dołujących rozmów z Tobą o moich smutkach. Dlatego od ostatnich 3 tyg widzisz mnie uśmiechniętą. Staram się, bo masz dziewczynę w innej szkole a tutaj robisz co chcesz, a im więcej patrze Ci w oczy, tym bardziej chciałabym podziwiać je cały czas. Na ostatniej lekcji religii zaczęłam przeglądać katalog Oriflame z koleżanką. Śmiałyśmy się, bo pocierałam łokciami w miejscach z męskimi zapachami i przysuwałam je koleżance do nosa. Wcześniej też widziałeś jak z radosną twarzą nie chciałam oddać koleżance zegarka podnosząc go jak najwyżej. Siłowałyśmy się ze śmiechem. Ale to gra. Gra, która się skończy, gdy zerwiesz lub pokłócisz się z Olgą. Wtedy będę Ci mówić o wszystkim i zawsze będę patrzeć w Twoje oczy. Nie będę musiała niczego udawać..

Idąc ulicą wrogów dostrzegam gdy... teksty

zimoweslonce dodano: 19 listopada 2010

Idąc ulicą wrogów dostrzegam gdy tylko pojawią się na horyzoncie, a przyjaciół zdarza mi się dopiero zauważać kilka metrów przede mną.. Gdyby było na odwrót- gdybym przyjaciół dostrzegała najszybciej a wrogów najpóźniej nie czułabym żadnego skrępowania przez kawał drogi na widok przyjaciół, a wroga szybko ominęłabym z obojętnością, ale nie... Przecież te cudowne szczęście nigdy mnie nie opuszcza..

Doszłam do wniosku że robienie Ci... teksty

zimoweslonce dodano: 19 listopada 2010

Doszłam do wniosku, że robienie Ci na złość sprawia mi ogromną radość i satysfakcję..

I teraz mam się domyślać co o... teksty

zimoweslonce dodano: 19 listopada 2010

I teraz mam się domyślać, co o mnie myślisz, gdy tak się we mnie wpatrujesz? Dzisiaj znaczysz dla mnie tyle, co ja 1-go września dla ciebie. Rolę się odmieniły? Mi przeszło. Tobie też niech przejdzie, skoro dopiero teraz przyszło..

ahaś : nawet nie zwróciłam uwagi na liczbę  teksty zimoweslonce dodał komentarz: ahaś :) nawet nie zwróciłam uwagi na liczbę ;) do wpisu 19 listopada 2010
dobre. : teksty zimoweslonce dodał komentarz: dobre. :) do wpisu 18 listopada 2010
Wiele radości może wnieść... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Wiele radości może wnieść spojrzenie przystojnego chłopaka, który stojąc i uśmiechając się do wszystkich wyciąga dłoń z głupią reklamą kredytów w eurobanku..

Czasami mam wrażenie że mogę... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Czasami mam wrażenie, że mogę wszystko..

Wierzę w to.  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Wierzę w to. ;) do wpisu 16 listopada 2010
Te rozmowy z Twoim kolegą a zarazem... teksty

zimoweslonce dodano: 16 listopada 2010

Te rozmowy z Twoim kolegą, a zarazem sąsiadem, w mojej głowie dotyczące Ciebie są takie prawdopodobne, ale gdy nadarzy się już okazja do ich zrealizowania, choćby jednej, to nie potrafię mu nawet spojrzeć w oczy, a co dopiero powiedzieć głupie 'hej', od którego by się wszystko zaczęło. Myślę, że łatwiej byłoby mi porozmawiać z Tobą, bo po prostu nie lubię gadać o kimś za jego plecami, ale skąd mam Ciebie wytrzasnąć? Bym Cię szukała ale nawet nie wiem odkąd zacząć. Nie znam twojego imienia, nie wiem gdzie się uczysz, ile masz lat. Możesz być wszędzie. Twój kolega mógłby mi bardzo pomóc, bo teraz tylko jego widuję. Ale nie odważę się tego zrobić. Nie potrafię..

Pomimo tego że uwielbiałam być... teksty

zimoweslonce dodano: 14 listopada 2010

Pomimo tego, że uwielbiałam być sama, od dwóch miesięcy staram się mieć zawsze kogoś przy sobie, z kim mogłabym bez przerwy rozmawiać, żartować i cieszyć się ze wszystkiego, bo gdy jestem sama, myślę zawsze o kimś, kogo już nie ma. I w ten oto sposób moje życie znowu się zmieniło. Już nie lubię niedziel, nie lubię być sama- bez przyjaciół, czy siostry. Jeśli nie mam z kim rozmawiać męczę kota, albo w myślach przeprowadzam dialogi z obcymi ludźmi obserwując ich jak jakaś idiotka. To samo mają rzeczy, takie jak plakaty w autobusie, torba, w której szukam komórki, komórka, szalik, paznokieć, kwiaty lub drzewa. Będę to robić tak długo, aż w końcu nie będę pamiętać, żeby zacząć myśleć o tej osobie..

Nie cierpię gdy muszę rezygnować... teksty

zimoweslonce dodano: 13 listopada 2010

Nie cierpię, gdy muszę rezygnować z czegoś, co sprawia mi wielką przyjemność, z powodu sił wyższych..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV