głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
świetne. teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne. do wpisu 4 grudnia 2010
Bardzo ładne. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Bardzo ładne. do wpisu 2 grudnia 2010
Sto siedemnasty dzień. Nie... teksty

zimoweslonce dodano: 2 grudnia 2010

Sto siedemnasty dzień. Nie tęsknisz? ..

 ... w dzień jest w nocy nie ma .  teksty zimoweslonce dodał komentarz: "... w dzień jest, w nocy nie ma". ;) do wpisu 2 grudnia 2010
świetne.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne.. do wpisu 2 grudnia 2010
Nie żałuję że wtedy zobaczyłam... teksty

zimoweslonce dodano: 1 grudnia 2010

Nie żałuję, że wtedy zobaczyłam Go z dziewczyną. Był to dołujący widok, ale dzięki temu nie zrobiłam wielu głupich rzeczy. Takich, o których zrobieniu myślałam, gdy tylko Go widziałam w autobusie, czy na chodniku..

I gonna get you.. teksty

zimoweslonce dodano: 28 listopada 2010

I gonna get you..

No to piona! Mnie prześladują nawet w lato chociaż wtedy jest to przyjemnością... ale zima czy jesień  teksty zimoweslonce dodał komentarz: No to piona! Mnie prześladują nawet w lato, chociaż wtedy jest to przyjemnością... ale zima, czy jesień ;/ do wpisu 28 listopada 2010
Być może kiedyś docenisz moją... teksty

zimoweslonce dodano: 28 listopada 2010

Być może kiedyś docenisz moją postawę i się mną zainteresujesz. Wiedz, że nie zwracam aż takiej uwagi na Ciebie, jak inne dziewczyny, bo na prawdę chciałabym, aby coś między nami się zdarzyło. Coś szczególnego i prawdziwego, nie na niby lub nic znaczącego. Poczekam aż sam mnie zauważysz, lub wykorzystam w pełni sytuację, która będzie najlepszą okazją do pokazania siebie i tego, jakim jestem człowiekiem. Chciałabym się tobą zaopiekować, wiesz? ..

Czasami gdy mówię że coś mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 listopada 2010

Czasami, gdy mówię, że coś mnie nie obchodzi, może znaczyć to, że obchodzi mnie to bardzo, ale nie chcę żeby ktoś o tym wiedział, dlatego zachowuję to dla siebie..

Wszystko fajnie nowe kolory ścian... teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Wszystko fajnie -nowe kolory ścian, nowe żyrandole, dywany, tapeta w kuchni- ale remont nic nie zmieni. Nawet zburzenie całego domu i wybudowanie nowego nie wypełni tej pustki. Rzeczy nigdy nie zastąpią człowieka. Nawet w najmniejszym stopniu. Ani maszyna, ani robot lub nie wiem co jeszcze - najlepiej udoskonalona [-rzecz] - nie zastąpi człowieka. Inny człowiek gdyby zajął miejsce poprzedniego, też jemu nie dorówna. Każdy jest jeden, niepowtarzalny. Każdy odchodząc zostawia po sobie ślad, którego nikt nie wymaże, nie usunie z pamięci i na pewno go nie zastąpi..

Taa. Majster popsuj rządzi! haha.. teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Taa. Majster-popsuj rządzi! haha..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV