głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zimoweslonce

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.

mwhaha.xd dodano: 5 godzin temu

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.

Ludzie nie skaczą z mostu dlatego że życie jest trudne tylko dlatego że są w nim sami.

mwhaha.xd dodano: 5 godzin temu

Ludzie nie skaczą z mostu dlatego że życie jest trudne, tylko dlatego że są w nim sami.

Jeśli potrafisz udawać szczerość możesz dokonać wszystkiego.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:16

Jeśli potrafisz udawać szczerość, możesz dokonać wszystkiego.

Chciałbym potrafić namalować co do Ciebie czuję bo obawiam się że słowa to za mało. Wyobrażam sobie że maluję czerwienią Twoją pasję błękitem dobroć zielenią głębię Twojej empatii i intensywną żółcią Twój niesłabnący optymizm. I zastanawiam się czy jakikolwiek artysta ma w swojej palecie wystarczająco dużo kolorów by namalować to wszystko czym dla mnie jesteś.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:14

Chciałbym potrafić namalować, co do Ciebie czuję, bo obawiam się, że słowa to za mało. Wyobrażam sobie, że maluję czerwienią Twoją pasję, błękitem dobroć, zielenią głębię Twojej empatii i intensywną żółcią Twój niesłabnący optymizm. I zastanawiam się, czy jakikolwiek artysta ma w swojej palecie wystarczająco dużo kolorów, by namalować to wszystko, czym dla mnie jesteś.

Odejdź od ludzi którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o siebie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich którzy prześladują obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum że nie naprawisz świata że nie zmusisz nikogo aby trwał przy Tobie kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz czasem trzeba się poddać żeby się ocalić.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:13

Odejdź od ludzi, którzy szantażują Twoje emocje. Którzy wiecznie gadają o siebie. Których gęby kruszą się w kłamstwach. Odejdź od takich, którzy prześladują, obarczają winą i ogniem. Odejdź od tych, którzy mają na Ciebie wyjebane. Zrozum, że nie naprawisz świata, że nie zmusisz nikogo, aby trwał przy Tobie, kiedy nosisz ze strachu serce na ramieniu. Wiesz, czasem trzeba się poddać, żeby się ocalić.

Nie ma śmierci kiedy drugi człowiek szepcze mi do ucha:  Jak to dobrze że jesteś...

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:11

Nie ma śmierci, kiedy drugi człowiek szepcze mi do ucha: - Jak to dobrze, że jesteś...

To prawdziwe szczęście mieć kogoś kogo interesuje jak minął Ci dzień.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:10

To prawdziwe szczęście mieć kogoś, kogo interesuje jak minął Ci dzień.

Jeśli przychodzisz więcej niż raz w jedno miejsce z tą samą osobą to myślę że nie możesz już nigdy powiedzieć że to tylko twoje miejsce.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:04

Jeśli przychodzisz więcej niż raz, w jedno miejsce, z tą samą osobą to myślę, że nie możesz już nigdy powiedzieć, że to tylko twoje miejsce.

Jesteśmy świadkami fenomenalnego zjawiska polegającego na wzajemnym mijaniu się ludzi na nieumiejętności nawiązania kontaktu nieumiejętności spędzania wolnego czasu.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 20:00

Jesteśmy świadkami fenomenalnego zjawiska, polegającego na wzajemnym mijaniu się ludzi; na nieumiejętności nawiązania kontaktu; nieumiejętności spędzania wolnego czasu.

 ... i nie wiem czy biegnę ku czemuś czy przed czymś uciekam.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 19:57

(...) i nie wiem, czy biegnę ku czemuś, czy przed czymś uciekam.

Wydarzenia i spotkania które zmieniają Twoje życie pojawiają się w najbardziej niespodziewanych momentach.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 12:17

Wydarzenia i spotkania, które zmieniają Twoje życie, pojawiają się w najbardziej niespodziewanych momentach.

Człowiek potrzebuje w życiu czegoś stałego. Choćby nie wiem jak cygańsko bujnie czy odkrywczo chciał żyć potrzebuje stałych lądów.

mwhaha.xd dodano: wczoraj o 12:17

Człowiek potrzebuje w życiu czegoś stałego. Choćby nie wiem jak cygańsko, bujnie czy odkrywczo chciał żyć, potrzebuje stałych lądów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV