głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zimoweslonce

Oczy pamiętam koloru jeziora. Skóra jak śnieg co spada na pola. Usta w tej bieli jak krwią oblane. Dłoń w mojej pamiętam drżąca. Ramiona jak ciężkie jak skrzydła złamane anioła. Klatka jak pergamin sercem rozdzierana  każde uderzenie jak oddech widziałam w tym mrozie. I tylko na nogach stała niezachwianie mocno kroki stawiała pamiętam ziemia drżała. just love.

just_love dodano: 3 dni temu

Oczy, pamiętam, koloru jeziora. Skóra jak śnieg, co spada na pola. Usta w tej bieli jak krwią oblane. Dłoń w mojej, pamiętam, drżąca. Ramiona jak ciężkie, jak skrzydła złamane anioła. Klatka jak pergamin, sercem rozdzierana - każde uderzenie jak oddech widziałam w tym mrozie. I tylko na nogach stała niezachwianie, mocno kroki stawiała, pamiętam, ziemia drżała. /just_love.

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się co na scenie chcesz zobaczyć  jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? just love. teksty just_love dodał komentarz: Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się, co na scenie chcesz zobaczyć - jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? /just_love. do wpisu 3 dni temu
Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się co na scenie chcesz zobaczyć  jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? just love.

just_love dodano: 3 dni temu

Powieki Twoje kurtyną! Zastanów się, co na scenie chcesz zobaczyć - jaka to sztuka? Na co chciałabyś patrzeć? /just_love.

Złap mnie jeśli możesz w mej myśli cudownej. Złap mnie za sukienki brzeg włosów wiatrom nie pozwól poplątać oddychaj oddychaj ze mną i w słońce się śmiej. Chwyć mnie za myśli brzeg i w biegu ich złap każdy cień. To słońce z Twych oczu niech będzie im dniem. just love.

just_love dodano: 3 dni temu

Złap mnie jeśli możesz, w mej myśli cudownej. Złap mnie za sukienki brzeg, włosów wiatrom nie pozwól poplątać, oddychaj, oddychaj ze mną i w słońce się śmiej. Chwyć mnie za myśli brzeg i w biegu ich złap każdy cień. To słońce z Twych oczu niech będzie im dniem. /just_love.

Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi Stróżami niech będą swych bliskich bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... just love. teksty just_love dodał komentarz: Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych, którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi, Stróżami niech będą swych bliskich, bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... /just_love. do wpisu 4 dni temu
Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi Stróżami niech będą swych bliskich bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... just love.

just_love dodano: 4 dni temu

Szeregi swoje wypełnił po brzegi... Nikt nigdy ich końca nie widział. Ozdobił niebo kolażem nadziei tych, którzy dzień będą witać. Zasilił zbroje sercami czystymi, Stróżami niech będą swych bliskich, bo oczy ich płaczą deszczem na ziemi i bardzo potrzebna im przystań... /just_love.

Sensitive soul with a warrior spirit.

black-inside dodano: 4 dni temu

Sensitive soul with a warrior spirit.

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie tym spod powiek wydartym najpewniej. Gdy obudzisz się z jego sensem oczy swe zamkniesz zlęknięte. Nie uchylisz ust roześmianych ani w słońce nie spojrzysz porannie. W ciemności podniesiesz wołanie zmuszona długim głębokim jej trwaniem. Czarna postać tych myśli w obraz snu ubrana  rzeczywista trwożąca obłędem malowana… Obecnością zdradza upadek twój przełom. twój łomot porażkę zwieńczoną obroną…. Podejmiesz zmaganie? Zrozumiesz zadanie? Oczy są światłem.. w ciemności przetrwaniem. Patrz dobrze i zobacz to serca wyzwanie. just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Nieprosty przekaz znajdziesz we śnie, tym spod powiek wydartym najpewniej. Gdy obudzisz się z jego sensem oczy swe zamkniesz zlęknięte. Nie uchylisz ust roześmianych, ani w słońce nie spojrzysz porannie. W ciemności podniesiesz wołanie zmuszona długim, głębokim jej trwaniem. Czarna postać tych myśli w obraz snu ubrana - rzeczywista, trwożąca, obłędem malowana… Obecnością zdradza upadek, twój przełom. twój łomot, porażkę zwieńczoną obroną…. Podejmiesz zmaganie? Zrozumiesz zadanie? Oczy są światłem.. w ciemności przetrwaniem. Patrz dobrze i zobacz, to serca wyzwanie. /just_love.

Wystarczył mu jeden długi sus by być blisko niej. Pierwszy raz czuła co to znaczy kiedy całe ciało było w dreszczach. Co za uczucie! Drżące dłonie wyciągnęła przed siebie rozbawiając go do reszty  widziała to w Jego oczach. Zamknęła swoje. Nic się nie działo tępa cisza. Zatrzymał się  pomyślała. Och! Opuszki jej palców dotknęły koszuli. Z trudem powstrzymała jęk Najchętniej zapadłaby się pod ziemię. Serce skacze ledwo stoi na nogach i ten głęboki szept przeszywa powietrze Dziś nawet niebo nie zaśnie . Cisza. Ona nie oddycha. Kroki kroki kroki... Powalił ją jak długa leżała w milczeniu jak kot na grzejniku. just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Wystarczył mu jeden długi sus, by być blisko niej. Pierwszy raz czuła co to znaczy kiedy całe ciało było w dreszczach. Co za uczucie! Drżące dłonie wyciągnęła przed siebie, rozbawiając go do reszty - widziała to w Jego oczach. Zamknęła swoje. Nic się nie działo, tępa cisza. Zatrzymał się - pomyślała. Och! Opuszki jej palców dotknęły koszuli. Z trudem powstrzymała jęk, Najchętniej zapadłaby się pod ziemię. Serce skacze, ledwo stoi na nogach i ten głęboki szept przeszywa powietrze "Dziś nawet niebo nie zaśnie". Cisza. Ona nie oddycha. Kroki, kroki, kroki... Powalił ją, jak długa leżała w milczeniu, jak kot na grzejniku. /just_love.

Zapłacz kiedy odejdzie jeśli Cię serce zaboli że to o wiele za wcześnie choć może i z Bożej woli. Zapłacz bo dla płaczących niebo bywa łaskawsze. Lecz niech uwierzą wierzący że on nie odszedł na zawsze. Zapłacz kiedy odejdzie uroń łzę jedną i drugą i  przestań nim słońce wzejdzie bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło ale nie w górę patrz nisko i  może wystarczy zawołać on może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci że świat widzę w krzywym lusterku to ja powtórzę: on wróci choć może w innym futerku.

memoirs dodano: 6 dni temu

Zapłacz, kiedy odejdzie, jeśli Cię serce zaboli, że to o wiele za wcześnie, choć może i z Bożej woli. Zapłacz, bo dla płaczących niebo bywa łaskawsze. Lecz niech uwierzą wierzący, że on nie odszedł na zawsze. Zapłacz, kiedy odejdzie, uroń łzę jedną i drugą, i - przestań nim słońce wzejdzie, bo on nie odszedł na długo. Potem rozglądnij się wkoło, ale nie w górę; patrz nisko i - może wystarczy zawołać, on może być już tu blisko... A jeśli ktoś mi zarzuci, że świat widzę w krzywym lusterku, to ja powtórzę: on wróci choć może w innym futerku.

Pamiętaj że wszystko się zagoi. Twoje serce się zagoi. Twoja dusza się zagoi. Wszystkie Twoje rany się zagoją. Ból zniknie. Po nim zostają już tylko blizny...

memoirs dodano: 6 dni temu

Pamiętaj, że wszystko się zagoi. Twoje serce się zagoi. Twoja dusza się zagoi. Wszystkie Twoje rany się zagoją. Ból zniknie. Po nim zostają już tylko blizny...

To właśnie nocą myśli zaczynają wariować a serce bić coraz mocniej. Najgorsza cisza w której uczucia stają twarzą w twarz.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

To właśnie nocą myśli zaczynają wariować, a serce bić coraz mocniej. Najgorsza cisza, w której uczucia stają twarzą w twarz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV