głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zimoweslonce

Z biegiem czasu wszystko się zmienia i nawet uczucia nie są już takie same.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

Z biegiem czasu wszystko się zmienia, i nawet uczucia nie są już takie same.

'' Tylko pamiętaj złamane serca mają bardzo ostre krawędzie. ''

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

'' Tylko pamiętaj, złamane serca mają bardzo ostre krawędzie. ''

Niektórzy za bycie dobrym dostają kopa ot tak.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Niektórzy za bycie dobrym dostają kopa, ot, tak.

Bardzo nie lubię gdy ktoś próbuje grzebać w mojej przeszłości gdy ktoś wypytuje innych kim jestem co robiłam jakie było czy jest moje życie. Zaspokoje tą ciekawość chętnie. Ale przyjdź i zapytaj mnie. Nie moich znajomych sąsiadów przyjaciół. Nie dowiesz się niczego tam nie będzie opowieści. Jedyne co otrzymasz w odpowiedzi to tylko to że nie mają teraz czasu albo że jestem czystym złem i lepiej o mnie nie pytać i nie wiedzieć. Nikt nie chce o mnie mówić między sobą tak ale obcym nie dadzą żadnej odpowiedzi nie chcą i nie potrafią o mnie opowiadać. Chcesz mnie poznać? Zapytaj u źródła strumyczki będą szeptać ale nie opowiedzą żadnej historii. Ze strachu przed wyschnięciem. bm

beautymetafora dodano: 1 tydzień temu

Bardzo nie lubię, gdy ktoś próbuje grzebać w mojej przeszłości, gdy ktoś wypytuje innych kim jestem, co robiłam, jakie było czy jest moje życie. Zaspokoje tą ciekawość, chętnie. Ale przyjdź i zapytaj mnie. Nie moich znajomych, sąsiadów, przyjaciół. Nie dowiesz się niczego, tam nie będzie opowieści. Jedyne co otrzymasz w odpowiedzi to tylko to, że nie mają teraz czasu, albo że jestem czystym złem i lepiej o mnie nie pytać i nie wiedzieć. Nikt nie chce o mnie mówić, między sobą tak, ale obcym nie dadzą żadnej odpowiedzi, nie chcą i nie potrafią o mnie opowiadać. Chcesz mnie poznać? Zapytaj u źródła, strumyczki będą szeptać, ale nie opowiedzą żadnej historii. Ze strachu przed wyschnięciem. /bm

Mój chłopak boi sie duchów. Oglądaliśmy paranormal. Wzięłam kawałek sznurka i Przywiazązałam do lampki nocnej stojacej na komodzie leżymy obok na kanapie przełożyłam rękę żeby go przytulić pociągnęłam za sznurek lampka spadła on ze strachu prawie narobił w gacie.. Od 10minut jest obrażony 😂😂😂😂 Bmka taka okrutna 😀😂😂

beautymetafora dodano: 1 tydzień temu

Mój chłopak boi sie duchów. Oglądaliśmy paranormal. Wzięłam kawałek sznurka i Przywiazązałam do lampki nocnej stojacej na komodzie, leżymy obok na kanapie, przełożyłam rękę żeby go przytulić, pociągnęłam za sznurek, lampka spadła, on ze strachu prawie narobił w gacie.. Od 10minut jest obrażony 😂😂😂😂 /Bmka taka okrutna 😀😂😂

Skoro już kopiujesz wpis to możesz go też podpisać. Tak moim nickiem będę wdzięczna  teksty beautymetafora dodał komentarz: Skoro już kopiujesz wpis, to możesz go też podpisać. Tak, moim nickiem, będę wdzięczna ;) do wpisu 1 tydzień temu
Kiedy ludzie odchodzą od ciebie pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi którzy cię opuszczają. I nie oznacza to że są złymi ludźmi. Chodzi o to że ich czas w twojej historii życia się skończył.

mwhaha.xd dodano: 1 tydzień temu

Kiedy ludzie odchodzą od ciebie, pozwól im odejść. Twoje przeznaczenie nigdy nie jest związane z tymi, którzy cię opuszczają. I nie oznacza to, że są złymi ludźmi. Chodzi o to, że ich czas w twojej historii życia się skończył.

Słowa mają ogromną moc. Nawet jeśli nie dbamy co mówią inni zawsze jest w naszym życiu ktoś kto kilkoma słowami może nas uratować lub zniszczyć.

mwhaha.xd dodano: 1 tydzień temu

Słowa mają ogromną moc. Nawet jeśli nie dbamy, co mówią inni, zawsze jest w naszym życiu ktoś, kto kilkoma słowami może nas uratować lub zniszczyć.

Wszyscy popełniamy błędy i wszyscy bez wyjątku pragniemy tego czego nie możemy mieć. Czegoś albo kogoś… Zawsze.

mwhaha.xd dodano: 1 tydzień temu

Wszyscy popełniamy błędy i wszyscy bez wyjątku pragniemy tego, czego nie możemy mieć. Czegoś albo kogoś… Zawsze.

Przyjdź do mnie rano wproś się pod kołdrę i lecz dotykiem. Zatrute rany myśli krwotoki opatrz językiem. Potem tul mocno wyciśnij lata kiedy cię ze mną tutaj nie było kiedy szłam sama przez miasto widmo które się na mnie z hukiem waliło. Pozwól zapomnieć że wszyscy umrzemy że świat się kończy że nic nie wiemy. Powiedz: nie musisz jestem rozumiem. Nic piękniejszego wymyślić nie umiem.

mwhaha.xd dodano: 1 tydzień temu

Przyjdź do mnie rano wproś się pod kołdrę i lecz dotykiem. Zatrute rany, myśli krwotoki opatrz językiem. Potem tul mocno, wyciśnij lata kiedy cię ze mną tutaj nie było, kiedy szłam sama przez miasto widmo, które się na mnie z hukiem waliło. Pozwól zapomnieć, że wszyscy umrzemy, że świat się kończy, że nic nie wiemy. Powiedz: nie musisz jestem rozumiem. Nic piękniejszego wymyślić nie umiem.

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Z drugiej jednak strony rzeka nigdy nie jest ta sama zmienia się podobnie jak ludzie. Zawsze istnieje ryzyko utonięcia ale czy nie warto wejść drugi raz nawet do tej wody w której kiedyś się podtopiliśmy? Oczywiście nie po to żeby utonąć ale żeby udowodnić sobie że umiemy pływać.

mwhaha.xd dodano: 1 tydzień temu

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Z drugiej jednak strony rzeka nigdy nie jest ta sama, zmienia się podobnie jak ludzie. Zawsze istnieje ryzyko utonięcia, ale czy nie warto wejść drugi raz nawet do tej wody, w której kiedyś się podtopiliśmy? Oczywiście nie po to, żeby utonąć, ale żeby udowodnić sobie, że umiemy pływać.

Przyszedł czas gdy ludziom ciężej wstaje się z łóżka z rana gdy cienie pod oczami robią się większe a w dłoniach trzymamy ciepłą herbatę jadąc pociągiem w jedną stronę. Przyszedł czas gdy wydaje się że wszystko wolniej płynie stoi w miejscu i brak nam chęci. Przyszła jesień.

mwhaha.xd dodano: 1 tydzień temu

Przyszedł czas gdy ludziom ciężej wstaje się z łóżka z rana, gdy cienie pod oczami robią się większe, a w dłoniach trzymamy ciepłą herbatę jadąc pociągiem w jedną stronę. Przyszedł czas, gdy wydaje się że wszystko wolniej płynie, stoi w miejscu i brak nam chęci. Przyszła jesień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV