głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Czasami gdy mówię że coś mnie nie obchodzi może znaczyć to że obchodzi mnie to bardzo ale nie chcę żeby ktoś o tym wiedział dlatego zachowuję to dla siebie.. Ws

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Czasami gdy mówię że coś mnie nie obchodzi może znaczyć to że obchodzi mnie to bardzo ale nie chcę żeby ktoś o tym wiedział dlatego zachowuję to dla siebie..
Czasami  gdy mówię  że coś mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 listopada 2010

Czasami, gdy mówię, że coś mnie nie obchodzi, może znaczyć to, że obchodzi mnie to bardzo, ale nie chcę żeby ktoś o tym wiedział, dlatego zachowuję to dla siebie..

Wszystko fajnie  nowe kolory ścian... teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Wszystko fajnie -nowe kolory ścian, nowe żyrandole, dywany, tapeta w kuchni- ale remont nic nie zmieni. Nawet zburzenie całego domu i wybudowanie nowego nie wypełni tej pustki. Rzeczy nigdy nie zastąpią człowieka. Nawet w najmniejszym stopniu. Ani maszyna, ani robot lub nie wiem co jeszcze - najlepiej udoskonalona [-rzecz] - nie zastąpi człowieka. Inny człowiek gdyby zajął miejsce poprzedniego, też jemu nie dorówna. Każdy jest jeden, niepowtarzalny. Każdy odchodząc zostawia po sobie ślad, którego nikt nie wymaże, nie usunie z pamięci i na pewno go nie zastąpi..

Taa. Majster popsuj rządzi! haha.. teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Taa. Majster-popsuj rządzi! haha..

Zegarek w mojej komórce spieszy się... teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Zegarek w mojej komórce spieszy się aż 7 minut, żebym nie spóźniała się na autobus, jednak nigdy nie zdarza mi się wyjść w miarę wcześnie, żebym nie musiała na niego biec..

Nie starałam się bardzo  żeby mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Nie starałam się bardzo, żeby mnie polubiła. Byłam sobą przy niej, czasem zagadywałam. Teraz jesteśmy dobrymi klasowymi kumpelami. I to jest piękne..

Obrałam pomarańczę. Chcesz... teksty

zimoweslonce dodano: 27 listopada 2010

Obrałam pomarańczę. Chcesz kawałek? A może jedną trzecią? Połowę... Dwie trzecie, całą?

Cel osiągnięty  nareszcie... teksty

zimoweslonce dodano: 26 listopada 2010

Cel osiągnięty- nareszcie koleżanki zauważyły i na głos powiedziały, że ciągle się śmieję. Nie ma niczego złego w opowiadaniu śmiesznych sytuacji, które się przytrafiły w ostatnim czasie w autobusie albo innych miejscach i wspominaniu najśmieszniejszych chwil na lekcjach. Lubię śmiać się na przerwach robiąc Ci na złość i mimo, że rzadko masz lekcje w sali obok mnie, często możesz przechodzić obok. Pewnie kiedyś przestanie mnie bawić twój przygnębiony stan, kiedy mnie taką będziesz widzieć, ale na razie z tym nie skończę..

If I had YOU.. teksty

zimoweslonce dodano: 21 listopada 2010

If I had YOU..

Kiedyś w końcu się pojawisz.... teksty

zimoweslonce dodano: 21 listopada 2010

Kiedyś w końcu się pojawisz. Spojrzysz na mnie po czym uświadomisz sobie, że znikając popełniłeś błąd. Zdasz sobie sprawę, że dało Ci to wiele radości ... i już nigdy nie znikniesz..

Jedno wydarzenie  do którego prawie... teksty

zimoweslonce dodano: 21 listopada 2010

Jedno wydarzenie, do którego prawie by nie doszło, doprowadziło do tego, że coraz częściej płaczę przez matkę, która powoduje, że jestem bierną palaczką, a ja nie chę umrzeć na raka, jak tata. Przypomniało mi ono chorobę ojca, na którą cierpiał jak byłam mała, gdy żył i te wszystkie momenty, kiedy występowały jej objawy, kiedy panicznie się bałam. Już o tym nie pamiętałam, bo zaczął po jakimś czasie leczenie, ale chłopak z samorządu szkolnego, który przyszedł na szóstą lekcję w piątek z jakimiś ulotkami, przed samym wyjściem -trzy kroki przed drzwiami- stracił przytomność i upadając mi to przypomniał. W sumie cieszę się, że to stało się u nas, a nie na pustym korytarzu lub schodach... Odzyskał przytomność, pielęgniarka przyszła, zmierzyła mu ciśnienie, zadzwonił dzwonek. W oczach wszystkich tkwiło przerażenie. Gdy zbliżałam się do niego, aby opuścić salę, przyspieszyłam kroku i powstrzymując się, spojrzałam kątem oka na jego strasznie sine dłonie. Nigdy nie pozbędę się strachu..

W szkole jestem szczęśliwa przez... teksty

zimoweslonce dodano: 21 listopada 2010

W szkole jestem szczęśliwa przez Ciebie. Przez to, że mam dość dołujących rozmów z Tobą o moich smutkach. Dlatego od ostatnich 3 tyg widzisz mnie uśmiechniętą. Staram się, bo masz dziewczynę w innej szkole a tutaj robisz co chcesz, a im więcej patrze Ci w oczy, tym bardziej chciałabym podziwiać je cały czas. Na ostatniej lekcji religii zaczęłam przeglądać katalog Oriflame z koleżanką. Śmiałyśmy się, bo pocierałam łokciami w miejscach z męskimi zapachami i przysuwałam je koleżance do nosa. Wcześniej też widziałeś jak z radosną twarzą nie chciałam oddać koleżance zegarka podnosząc go jak najwyżej. Siłowałyśmy się ze śmiechem. Ale to gra. Gra, która się skończy, gdy zerwiesz lub pokłócisz się z Olgą. Wtedy będę Ci mówić o wszystkim i zawsze będę patrzeć w Twoje oczy. Nie będę musiała niczego udawać..

Idąc ulicą wrogów dostrzegam gdy... teksty

zimoweslonce dodano: 19 listopada 2010

Idąc ulicą wrogów dostrzegam gdy tylko pojawią się na horyzoncie, a przyjaciół zdarza mi się dopiero zauważać kilka metrów przede mną.. Gdyby było na odwrót- gdybym przyjaciół dostrzegała najszybciej a wrogów najpóźniej nie czułabym żadnego skrępowania przez kawał drogi na widok przyjaciół, a wroga szybko ominęłabym z obojętnością, ale nie... Przecież te cudowne szczęście nigdy mnie nie opuszcza..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV